[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 14 maja 2018

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 14 maja 2018

 

Autorstwa Shelley Young

 

 

 

Wybór tego, co chcielibyście przeżyć jest poddaniem się z intencją. Skąd więc wiecie, co wybrać? Coś, do czego nie czujecie oporu, co chętnie przyjmiecie, aby pójść w tym kierunku. Doskonałym potwierdzeniem tego jest “wybieram piękne życie”. Jest to szczególnie efektywna afirmacja, ponieważ piękno jest jedną z niewielu rzeczy, których ludzie, ogólnie rzecz biorąc, nie boją się.

Jest ogólnie przyjęte, że piękno oznacza dla każdego coś innego, ale zawsze jest pożądane i cenione. Piękno jest obecnością nieba na ziemi. Piękno może być sztuką, która pochodzi z boskiej inspiracji. To może być natura. Może być aktem dobroci. Może to być czystą, serdeczną służbą. Może to być obecność. Może to być uczucie miłości, połączenia, akceptacji lub współczucia.

Może być tak wiele rzeczy, ale wszystkie one pochodzą z połączenia ze Źródłem. I większość się z tym zgadza, każdy z tych elementów piękna byłby mile widziany. Wybieram piękne życie jest tak potężną afirmacją, ponieważ pozwala na tyle potencjalnych możliwości, które są do was dostosowane. Nie jest w żaden sposób ograniczona, co pozwala wszechświatowi na swobodę ruchów. Czy jesteście gotowi, aby pozwolić sobie na więcej tego, co jest dla was piękne w waszym życiu? ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/05/14/daily-message-monday-may-14-2018/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.