[Benjamin Fulford] Sankcje Trumpa dla Iranu mają na celu wymuszenie pokoju na Bliskim Wschodzie, mówią źródła Pentagonu

Ben Fulford

2018-05-14

[Benjamin Fulford] Sankcje Trumpa dla Iranu mają na celu wymuszenie pokoju na Bliskim Wschodzie, mówią źródła Pentagonu

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

Bitwa o planetę Ziemia ponownie się rozgrzała z ważnymi ruchami na Bliskim Wschodzie, w Malezji, Indonezji, Europie, Stanach Zjednoczonych i gdzie indziej jako zbliżająca się ostateczna rozgrywka pomiędzy syjonistycznymi fanatykami, którzy chcą 3 wojny światowej, a resztą ludzkości, która chce pokoju na świecie i przyjaźni.

Na tym froncie rezygnacja prezydenta USA Donalda Trumpa z porozumienia nuklearnego z Iranem jest z pozoru wielkim sukcesem syjonistów. Jednak źródła Pentagonu mówią: “Końcowym stadium jest zmuszenie zarówno Iranu, jak i Izraela do usunięcia broni nuklearnej po Korei Północnej, a następnie osiągnięcie stałego pokoju na Bliskim Wschodzie“.

Reakcja Trumpa na irańskie porozumienie nuklearne z pewnością wywołała otwarte, publiczne kłótnie między reżimem Donalda Trumpa a różnymi rządami europejskimi. W związku z tym, przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział, że UE musi “zastąpić Stany Zjednoczone” …

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5709743/We-place-United-States-EU-chief-attacks-America-turning-allies.html

… podczas gdy niemiecka kanclerz Angela Merkel powiedziała, że ​​Europa nie może już liczyć na amerykańską ochronę wojskową.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-05-10/merkel-says-europe-can-t-count-on-u-s-military-umbrella-anymore

Oczywiście prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Wielkiej Brytanii Theresa May również potępili ruch Trumpa. Ten jasny i oczywisty podział między USA i Europą jest bezprecedensowy w okresie powojennym.

Jednak źródła Pentagonu podkreślają, że “Trump wycofuje się z porozumienia z Iranem, aby zniszczyć skorumpowanych urzędników UE i USA, którzy mogli zostać przekupieni, wraz z globalistycznymi firmami francuskimi, takimi jak Airbus, Total, Renault i Peugeot, a także niemieckimi firmami jak Siemens. ” Co ciekawe, irański minister spraw zagranicznych Javad Zarif poparł to twierdzenie Pentagonu, grożąc ujawnieniem imion zachodnich polityków, którzy zostali przekupieni w związku z umową nuklearną.

Iran’s Foreign Minister Threatens to Expose Western Diplomats Who Took Bribes to Create the Iran Nuclear Deal

 

Źródła Pentagonu twierdzą, że wiodący zachodni politycy, którzy są powiązani z łapówkarstwem związanymi z tą transakcją, to były prezydent Francji Francois Hollande, obecny prezydent Francji Macron, kanclerz Niemiec Merkel, były prezydenta USA Barack Obama i były sekretarz stanu USA John Kerry. (Nawiasem mówiąc, z wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Kerry nie znajduje się na Ziemi od końca 2016 r. i podejrzewamy, że ostatnie filmy z jego udziałem w Teheranie to przerobiony materiał filmowy).

W każdym razie, co jest szczególnie interesujące w tym irańskim posunięciu to, że wykazuje oznaki głębokiej koordynacji między reżimem Trumpa a chińskim rządem. Jeśli zastosujecie stare powiedzenie “Podążaj za pieniędzmi” lub jeszcze starsze powiedzenie “Qui bono” (Kto czerpie korzyści?), zauważycie, że Europejczycy najbardziej ucierpią, a Chińczycy zyskają najwięcej dzięki nowym sankcjom.

W szczególności wygląda na to, że chińska państwowa spółka naftowa CNPC (China National Petroleum Company) niedługo przejmie olbrzymią działalność gazową od francuskiej spółki Total.

http://www.presstv.com/Detail/2018/05/11/561379/CNPC-set-to-replace-Total-in-Iran-gas-project

 

Oznacza to, że Chińczycy dołączą do Rosjan jako główni dostawcy europejskiego gazu.

Harmonogram zbiega się także z otwarciem nowych chińskich połączeń kolejowych i transportowych z Iranem, dostarczając Iranowi chińskich substytutów dla każdego utraconego europejskiego biznesu (Amerykanie byli drobnymi graczami w Iranie w ostatnich latach).

Syjoniści ze swej strony zachowywali się tak, jak zrobił to Hitler, kiedy rozpoczął II wojnę światową, atakując siebie, a następnie obwiniając inny kraj.

Dokładnie rzecz biorąc, satanistyczny nazistowski reżim izraelskiego premiera Benjamina Netanyahu zaatakował izraelskie stanowiska na Wzgórzach Golan, aby mogli uzyskać wymówkę, by zaatakować udziały Iranu w Syrii, zgodnie ze źródłami Pentagonu. Nie trzeba dodawać, że ten ostatni kryminalny ruch zawiódł (ponownie) aby rozpocząć III Wojnę Światową zgodnie z życzeniem syjonistycznych fanatyków.

Oczywiście, cała ta wrzawa o Iranie odciągnęła uwagę świata od wydarzeń w Malezji, które mogą być jeszcze bardziej niszczycielskie dla podżegających do wojny syjonistów. Tutaj były premier Mahathir Mohamad przejął władzę od syjonistycznego pionka Najiba Razaka w wyniku wyborów w zeszłym tygodniu.

Oznacza to, że wciąż śpiąca część świata dowie się, co naprawdę stało się z malezyjskim lotem 370.
Innymi słowy, będziemy mieli światowego lidera publicznie oznajmującego, że samolot został zabrany do amerykańskiej bazy wojskowej na Diego Garcia, poleciał do Tel Awiwu, a następnie poleciał na Florydę i został odmalowany jako Malezyjski Lot 17, a następnie poleciał, by zagrozić światowym liderom w Holandii, zanim został wysadzony w powietrze na Ukrainie w próbie oczernienia Rosji. Ta strona w języku malezyjskim pokazuje, że wiedzą dokładnie, co się stało:

http://bumiyangtercinta2.blogspot.jp/2015/11/terbongkarnya-misteri-pesawat-mh370-dan_15.html?m=1

Potem oczywiście mamy do czynienia z wielomiliardowym skandalem z udziałem Malezyjskiego funduszu rozwojowego 1MDB. Złożony skandal obejmuje Goldman Sachs, UBS, Deutsche Bank i film “Wilk z Wall Street” i wiele innych.

Mahathir uniemożliwił opuszczenie kraju przez zdymisjonowanego premiera Razaka, gdy dochodzenie w sprawie tego skandalu zostało wznowione. To ciekawe, jak syjonistyczne korporacyjne media nagle porzuciły opowieść o malezyjskiej zmianie rządu, jak gorący ziemniak po oskarżeniu Mahathira o bycie “antysemitą“.

https://www.timesofisrael.com/malaysias-new-92-year-old-prime-minister-is-a-proud-anti-semite/

Niedawno syjoniści byli ostatnio bardzo zajęci bombardowaniem Indonezji, według CIA w południowo-wschodniej Azji, wysyłając e-mailem:

Terroryści przybyli do Indonezji. To wszystko kolejne fałszywe flagi stworzone, by spowodować poważny konflikt / wojnę między chrześcijanami a muzułmanami. Wiedzieliśmy, że to się stanie.

Jest to związane z próbą przejęcia kontroli nad Indonezją przez syjonistycznego kabała (dziel i rządź).

https://sputniknews.com/asia/201805141064422643-indonesia-surabaya-explosion-police-hq/

https://www.indonesia-investments.com/news/todays-headlines/terrorism-in-indonesia-suicide-bombings-at-3-churches-in-surabaya/item8791

To bardzo poważne, Ben. Indonezja jest najważniejszym krajem w Azji Południowo-Wschodniej. Władza, która kontroluje Indonezję, kontroluje region.’ “

Cała ta wrzawa w regionie odwróciła uwagę od poważnej zmiany w Japonii, gdzie rząd poczynił zwrot o 180 stopni w swoim niedawnym anty-chińskim stanowisku. W ubiegłym tygodniu premier Chin Li Keqiang został zabrany na wycieczkę po Japonii przez niewolnika premiera Shinzo Abe, a obakraje podpisały liczne umowy o współpracy.

Co najważniejsze, zgodzili się co do zasady na ponowne wznowienie umowy o wymianie japońskiego jena na chiński juan. To oczywiście stanowi kolejny poważny cios dla petrodolara.

http://www.xinhuanet.com/english/2018-05/11/c_137172732.htm

To odnowienie przyjaźni stało się możliwe dzięki zmianie polityki USA wobec Azji Północno-Wschodniej, co widać w zbliżającym się zjednoczeniu Korei, mówią źródła Pentagonu. Prawda, że ​​Fukushima była syjonistyczną zbrodnią wojenną, a nie klęską żywiołową, również niedługo wyjdzie na jaw, obiecują źródła.

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych źródła Pentagonu mówią, że proces usuwania mafii chazarskiej trwa. W szczególności, źródło Pentagonu mówi, że “przeciwny Trumpowi zwolennik Hillary Clinton, nowojorski prokurator generalny Eric Schneiderman, może być oskarżony za ochronę Fundacji Clintonów i sekty NXIVM handlującej dziećmi, wraz ze spadkobierczyniami Bronfmanów, Clarą i Sarą.”

https://nypost.com/2018/03/27/inside-the-cult-authorities-allege-was-a-secret-society-s-sex-slaves/

Źródła Pentagonu twierdzą, że usunięcie Schneidermana umożliwiło teraz “by śledztwo FBI mogło posunąć się naprzód, by usunąć jeszcze więcej Kabała i Demokratów“.

Źródła mówią również, że więcej wojskowych jest przywracanych do czynnej służby, jako przygotowanie do dalszego oczyszczania Stanów Zjednoczonych. W związku z tym, jak mówią, “, Pułkownik piechoty morskiej Iran-Contra Oliver North, jest teraz dyrektorem NRA (Krajowy Związek Myślistwa Sportowego) by bronić prawa do posiadania broni.

Jeśli amerykańskie wojsko poważnie myśli o oczyszczeniu Stanów Zjednoczonych, będą musieli przyjrzeć się bliżej Donaldowi Trumpowi. Arabskie źródła przekazały nam link do poniższego filmu wideo, który przedstawia kompleksowe dowody na to, że Trump był finansowany przez całą karierę przez Rothschildów. Zasadniczo twierdzą, że kiedy Rothschildowie mówią Trumpowi, aby skoczył, odpowiada: “jak wysoko?”

Powiedziano nam, że nowy szef londyńskiego oddziału Rothschildów, Nathaniel Rothschild, jest reformatorem. Jednakże, o ile nie zobaczymy więcej tego w jego słowach i działaniach, udostępnimy wojskom amerykańskim współrzędne dla pocisków wyspy, na której ukrywa się wielu członków tej rodziny.

Zdobycie tej ​​wyspę, razem z Zurychem i Zugiem w Szwajcarii może być kluczem do uwolnienia ludzkości. Jeśli Rothschildowie naprawdę myślą, że teraz pracują dla dobrych ludzi, zdecydowanie sugerujemy, aby skontaktowali się bezpośrednio z Organizacją Białego Smoka, a nie zdalnie.

Na koniec, w tym tygodniu japońska policja zaalarmowała nas o niepokojącym wpisie aktywisty o imieniu Cobra. Cobra mówi czytelnikom, że mogą się z nimi skontaktować członkowie “Ruchu Oporu“, którzy dadzą im 10-15 minut na zebranie rzeczy osobistych.

Następnie zostaną odprowadzeni do wejścia w piwnicy w budynku komercyjnym, gdzie będą schodzić schodami 30 metrów pod ziemię do wejścia “wysokotechnologicznego“.

Tam “sam wejdziesz przez drzwi wysokotechnologiczne. Zostaniesz poproszony o zdjęcie wszystkich ubrań i pozostawienie torby z rzeczami osobistymi na specjalnej tacy.

Wtedy zostaniesz poproszony o wejście do ‘kabiny prysznicowej’ “. ” ‘Po tym, jak zostaniesz‘  przyjęty do Ruchu Oporu, nie będziesz w stanie wyjść na powierzchnię, skontaktować się z populacją na powierzchni, a nawet korzystać internetu / sieci telefonii komórkowej na powierzchni. “

http://2012portal.blogspot.jp/2018/05/entry-protocols.html

Dla wielu z nas brzmi to jak przejażdżka kometą Hale-Bopp’a lub picie Kool-Aid w Jonestown, ale Cobra, gdy skontaktowano się z nim poprzez e-mail, miał następujące rzeczy do powiedzenia:

To nie jest Jonestown. NIE jest to rekrutacja masowa, ale potencjalny protokół dla bardzo małej i wybranej grupy ludzi. Ludzie masowo nie rozumieją tego i przesadzają.

Być może, ale osobiście, pomysł wejścia do “kabiny prysznicowej”, a następnie utraty kontaktu ze światem zewnętrznym wywołuje skojarzenia z takimi miejscami jak Auschwitz, Polska.

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/05/14/trump-iran-sanctions-aimed-at-forcing-middle-east-peace-pentagon-sources-say/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.