[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 15 maja 2018

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 15 maja 2018

 

Autorstwa Shelley Young

 

 

 

Ponieważ rok 2018 jest rokiem wyłaniającej się suwerenności, kwestie energetyczne będą nadal dominować. Będziecie odkrywać, co to jest, czym nie jest i jak chcecie wyrazić to w swoim własnym życiu.

Jako stare dusze mieliście wiele doświadczeń z mocą w przeszłych życiach, zarówno z tym, że były niewłaściwie używane wobec was, jak i z niewłaściwym użyciem przez was. Z tego powodu wielu z was obawia się władzy. Bardzo trudno jest objąć swą autentyczną moc, niosąc strach przed władzą. Teraz wszystko ma zostać oczyszczone, abyście mogli naprawdę przejść do następnej fazy swojego wcielenia.

Drodzy, jako oświecający ludzie jesteście gotowi wejść w swoją prawdziwą moc i zrobicie to z rozsądkiem dla najwyższego dobra wszystkich. Skąd wiemy? Ponieważ odkrywaliście to od wieków i wykorzystacie swoją szansę na pionierskie opanowanie tego tematu. Teraz macie dla tego zdrowy szacunek, co oznacza, że ​​użyjecie tego odpowiednio i stworzycie nowe szablony umocnienia, które będą służyć całości. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/05/15/daily-message-tuesday-may-15-2018/

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.