Uwolnijcie strach by doświadczyć magii

Uwolnijcie strach by doświadczyć magii

 

 

Uwolnijcie strach. Brzmi łatwo, jest to absurdalnie trudne. Strach nawarstwia się wokół naszych czakr, naszych narządów, naszej aury, jak cebula. To tłumi wibracje naszych bijących serc. Zamraża nasze systemy. Paraliżuje nas emocjonalnie i hamuje naszą energetyczną ewolucję. Ewoluujemy, gdy tylko uwolnimy strach od naszego istnienia. Warunki matrixa napełniają nas strachem. Strachem przed śmiercią, bogiem, aniołami i demonami, chorobami, stratą, wojną i ubóstwem. Odrzuceniem i zemstą, skandalem i czarami. Architekci matrixa wiedzą, że muszą trzymać nas na polach niskowibracyjnych, jeśli ich oszustwo ma zadziałać. Kiedy podnosimy nasze wibracje, maski osuwają się, ciemność pęka, światło zalewa naszą istotę. Pozbyliśmy się naszego matrixowego awatara. Przekształcamy się wewnętrznie na zewnątrz. Uruchamiamy ulepszenia. Jesteśmy dostępni online z falami wyższych częstotliwości emocjonalnych.

Strach jest ciężki, gęsty, ma niską długość fali. Obniża on wibracje naszych systemów na poziomie komórkowym. Strach jest używany do obniżania wibracyjnego pola ludzi, uwięzionych w trzecim wymiarze dłużej, niż powinniśmy. Filmy z gatunku horroru skierowane do nastolatków to nie tylko naiwne strachy dla głupich dzieci. Są narzędziami programowania. Strach przed nieznanym, potworami, demonami i tak dalej. Zorganizowana religia działa w podobny sposób. Dostajemy reguły, parametry zachowań i myśli, z tragicznymi konsekwencjami, jeśli je łamiemy. Nasze umysły koncentrują się na obrazach. Jesteśmy wrażliwi na gry umysłowe, strategie, które programują nas bez naszej wiedzy. Częstotliwość strachu ma znajdować się w naszych głowach. Ma być jak najdalej od chwili obecnej. Stres i niepokój potęgujący lęk, zamknięte w naszych czakrach, naszym biciu serca, naszym umyśle. Zapominamy, jak puścić i zaufać wszechświatowi. Przestajemy komunikować się z wniebowstąpionymi istotami, które mogą nam zapewnić ochronę i wskazówki. Przywiązujemy się do winy, wstydu, nędzy i depresji, zaniedbując zdrowie umysłu ciała duszy.
Istnieje rezonans sensoryczny, algorytmy strachu, które mogą być wyzwalane. Aby przełamać to uwarunkowanie synaptyczne, przekwalifikowujemy nasz mózg, podnosimy świadomość symptomów i znaków strachu. Rozumiemy to, uznajemy to i odpuszczamy. Strach to strata energii. Możemy być ostrożni, sprytni i uważni, nie bojąc się. Kultywujemy niewzruszoność, abyśmy mogli usłyszeć naszą energię. Uczymy się ufać naszym uczuciom ponad to, co nam powiedziano lub co widzimy. Zatrzymujemy strach, gdy przychodzi pukając. Wydychamy niepokój. Uwalniamy wszystko, co możemy, w obliczu wstrząsów, prób i strachów. Stajemy się energetycznie cwani. Chronimy się codziennie dzięki mantrom, kryształom, rytuałom i medytacji. Dostrajamy się do naszego wyższego ja, aby uzyskać wskazówki dotyczące opieki nad sobą i miłości do siebie. Uwolnienie strachu warstwa po warstwie rozjaśnia nasze energetyczne istoty. Tworzymy przestrzeń dla częstotliwości miłości. Odkopujemy korzenie i zasiewamy nasiona miłości w ich miejsce.

Rodowitą karmę trzeba odrywać, zawiera gęsty strach w swoich energiach. Negatywne wzorce zachowań dręczące linie rodziny, zerwane, w końcu. Ciemność, uśpiona wielowiekową karmiczną blokadą na więziennej planecie, spowodowała głęboko zakorzenione okrucieństwo, zaniedbanie i rozpad. Uwolnienie się od oczekiwań ograniczających ekspresję twórczą nie zawsze jest opcją fizyczną. Możemy oderwać się energetycznie, emocjonalnie. Możemy kultywować wiedzę o sobie. Nasze rodziny, współpracownicy, sąsiedzi mogą być najgłośniejszym ustnikiem matrixa. Często to oni osądzają i krytykują nas za bycie tym, kim naprawdę jesteśmy. Unikajcie uważnie przyjaciół. Szukajcie niezależności. Bądźcie cwani. Usuńcie warstwy przodków w terapii rozmową, ćwiczeń, kreatywności i medytacji. Starajcie się spokojnie dochodzić swojej suwerenności. Rozpoznawajcie ograniczenia ludzi. Obniżcie swoje oczekiwania, chroni to przed rozczarowaniem i podatnością na ataki. Bądźcie miłosierni. Oddychajcie.
Gdy warstwy zostają usunięte, docieramy do naszych prawdziwych jaźni. Naszej mentalnej cielesnej duchowej istoty. Naszego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Usuwamy blokady, rozluźniając i wyzbywając się strachu z każdej czakry. Nasz przepływ energii wzrasta, nasza świadomość się rozszerza. Od korzenia do korony wyzwalamy strach, świadomie zmieniając to, z czym i kim wchodzimy w interakcje i jak przetwarzamy nasze środowisko. Cenimy nasz rdzeń. Otwieramy nasz umysł na zapewnienia multiwersu kwantowego. Skupiamy się na ustanowieniu silnego, łatwego przepływu energii w całym naszym systemie. Ci, którzy utknęli w ludzkim kółku chomika w ziemskim matrixie, zostali wyrolowani. To przebudzenie polega na uwolnieniu tych dusz z więzienia, o którym nie wiedzą, że w nim są. Ukierunkowanie planety i jej ludzi w świetle piątego wymiaru. Równowaga, siła rdzenia, zwinność, otwarty umysł i ekspansywne serce pochodzą z resetowania naszej częstotliwości komórkowej do miłości.

Wszystko to dzieje się na płaszczyźnie materialnej. Budzimy się z manipulacji, kłamstw i oszustw. Komu możemy zaufać? Ufamy wszechświatowi. Ufamy Źródłu. Ufamy naszemu wyższemu ja. Ufamy naszym aniołom. Ufamy naszemu brzuchowi. Ufamy energii. Wdzięczność, współczucie i kreatywność sprawiają, że nasze istoty stają się rzeczywistością o wyższych wymiarach. Magia to wysoka częstotliwość. Magia znajduje się w naturze, w kreatywności, w wibracjach miłości. Szukajcie magii, rozpoznajcie strach i uwolnijcie go. Rozjaśnijcie swoje brzemię kosmiczni surferzy. Wszędzie jest magia, w naszych sercach, w naszym życiu, w naszym świecie. Podnieście swoje częstotliwości i zobaczcie cuda, tajemnice i mistycyzm tego niesamowitego czasu. Spędźcie czas z wdzięcznością. Odpoczywajcie w samotności. Zrelaksujcie się w medytacji zen. Rozmyślajcie i odpoczywajcie. Energia pójdzie tam, gdzie płynie intencja. Otwórzcie swoje serca na częstotliwości miłości kosmiczni surferzy. Namaste.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://awakening5dhealing.com/2018/06/02/release-fear-to-experience-magic/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.