Przestępcza Rodzina Massimo

Przestępcza Rodzina Massimo

 

 

 

Don Fabrizio Massimo-Brancaccio jest czołowym właścicielem Watykanu i ma wysoką władzę nad Sycylijską Mafią i jest właścicielem klanu Corleonisi. Są oni właścicielami dużej twierdzy w Arsoli i innego zamku w Kampanii. Rodzina Massimo używa lwów na swoich herbach jak Corleone, Sycylia używa lwa na swojej fladze. Rodzina Massimo często przyjmuje imię Leone, które oznacza lwa. Brancaccio to dzielnica na Sycylii, gdzie powstała Cosa Nostra, nazwana na cześć rodziny Brancaccio, która później połączyła się z rodziną Massimo. Massimo używają przemocy, gróźb, terroryzmu, wymuszeń i szantażu jako podstawowych narzędzi kontroli. Rodzina Massimo jest jedną z najstarszych rodzin w Rzymie i twierdzi, że jest starożytną dynastią Fabii-Maximus. Prawdopodobnie mają część przodków Maximus. Papież nosi tytuł Pontifex Maximus. Massimo lub Maximus oznaczają masywni lub łacińskie znaczenie najwięksi. Rodzina Fabii znana była z użycia taktyki wojskowej “spalonej ziemi” za czasów Imperium Rzymskiego. Spalona Ziemia to bezwzględna taktyka, w której palą wszystko, co może pomóc wrogowi, jak jedzenie, zasoby i ludzie. Komunistyczne Towarzystwo Fabian używa wilka w owczej skórze jako swojego logo. Fabii jak Fabian. Rodzina Massimo jest w związkach małżeńskich z królewskimi rodami takimi jak Savoy, Wettin, Bourbon i rodzina szlachecka Osorio, która ma rodzinną gałąź w Galicji w Hiszpanii. Rodzina Osorio używa wilków na swoich herbach. Książę Carlo Massimo jest żonaty z księżniczką Moscoso i Estagny Elisą Osorio.  Amancio Ortega pochodzi z Galicji i działa jako czynnik sądowy oraz pierze brudne pieniądze dla hiszpańskich arystokratów, w tym Rodziny Osorio. Amancio Ortega jest jednym z najbogatszych miliarderów i jest wyceniany na ponad 70 miliardów. Amancio Ortega jest właścicielem marki Inditex należącej do sieci sklepów o nazwie Massimo Dutti, która zajmuje się ekskluzywną modą.
Książę Stefano Massimo wszedł w związek małżeński z brytyjską rodziną Foxwell i jest fotografem mody rezydującym w Londynie. Matka księcia Stefana była angielską aktorką Dawn Addams. Rodzina Massimo z Roccasecca jest właścicielem mafii Clerkenwell w Londynie, zwanej także rodziną przestępczą Adamsa i jest częsciowym właścicielem różnych irlandzkich mafii. Dzielnica Clerkenwell znana jest jako londyńska “Mała Italia”. Rupert Murdoch, który jest właścicielem Fox News, jest watykańskim rycerzem Zakonu św. Grzegorza. Fox został potocznie nazwany Foxwell. Lis jest uważany za przebiegłe zwierzę. Fox News jest maszyną propagandową dla Watykanu. Książę Valerio Massimo założył SCM Capital Partners i firmę lotniczą Auctus Industries ze swoim wspólnikiem Księciem Edwardem Spencerem-Churchillem. Rodzina Massimo i inna włoska szlachta przeniknęli do Wielkiej Brytanii i pracowali z rodziną Windsor i kilkoma brytyjskimi odpowiednikami. Rodzina Massimo weszła w związki małżeńskie z rodziną Lucchesi-Palli, Savoy-Genovese i Bourbon. Wszystkie te rodziny są właścicielami mafii. Rodzina Massimo jest w bliskim sojuszu z rodziną Borghese z księżniczką Barbarą Massimo-Brancaccio poślubioną z księciem Scipione Borghese. Wierzę, że rodzina miliarderów Bulgari w Rzymie pracuje dla rodziny Massimo. Rodzina Bulgari i ich firma jubilerska były przedmiotem śledztwa pod kątem uchylania się od płacenia podatków. Niektóre firmy produkujące biżuterię są zaangażowane w pranie pieniędzy poprzez ustalanie cen biżuterii. Rodzina Bulgari pochodzi z Bułgarii, która używa herbu z dwoma lwami podobnymi do herbu Massimo. Uważam, że termin Czarny w Czarnej Szlachcie odnosi się do Morza Czarnego wzdłuż wschodniego wybrzeża Bułgarii, gdzie mieszkali niektórzy Gotowie. Słowa mass (masa) i bulge (wybrzuszenie) mogą być synonimami.
Dom Massimo jest rdzeniem Czarnej Szlachty. Są oni głównymi właścicielami Stolicy Apostolskiej. Wierzę, że mają ukryte pochodzenie ze starożytną hiszpańską rodziną Burgundii. Królowa Maxima z Holandii twierdzi, że ma rodowód Burgundii. Uważam, że baron August von Senarclens de Grancy, który miał romans z księżniczką Wilhelmą z Baden, był krewnym rodziny Massimo i dlatego Rodzina Hesse stworzyła imię Battenberg dla podejrzanego potomstwa Senaclens, które później weszło w związki małżeńskiez królewskimi rodzinami w Rosji , Hiszpanii, Szwecji i Anglii. Księżniczka Maria Battenberg miała syna Hrabiego Maksymiliana, inną podejrzaną Senarclens była księżniczka Maximiliane Wilhelmine Auguste Sophie Marie z Hesse. Książę Carlo Massimo nadzoruje Suwerenny Zakon Militarny jako przewodniczący Włoskiego Stowarzyszenia Zakonu Maltańskiego. Zakon Maltański był zaangażowany w różne wojny, a kilku czołowych przywódców wojskowych i wywiadowczych w Stanach Zjednoczonych, takich jak Alexander Haig, William Colby i John McCone byli Rycerzami Malty. Rodzina Massimo ma władzę nad frakcją jezuitów poprzez ich Massimiliano Massimo Institute i były jezuicki Nobile Collegio Mondragone, który miał pięciu prezesów Massimo. Ksiąze Ferdinando Massimo był honorowym prezesem tego zamkniętego college’u. Mondragone używa smoka jako swojego symbolu. Czarna Szlachta używa jezuitów jako rzymskiego wywiadu i infiltratorów. Urodzony w Rzymie Mario Draghi jest prezesem Europejskiego Banku Centralnego, Draghi kształcił się w Instytucie Massimo. Czarna Szlachta ma kontrolę nad ogromnym bogactwem poprzez prywatną szwajcarską bankowość. Jest trzech dyrektorów zarządu Banku Rozrachunków Międzynarodowych zwiazanych z Rzymem, w tym Mario Draghi, Fabio Panetta i Ignazio Visco. Bardzo diabelski książę Giacomo Massimo-Brancaccio pracował w Banca Finnat w Palazzo Altieri w Rzymie.
Rodzina Massimo jest fundamentem globalnego konsorcjum przestępczego i jest zaangażowana we wszystkie zbrodnie, jakie można sobie wyobrazić, w tym zbrodnie wojenne, terroryzm, morderstwa, wymuszenia, groźby, handel ludźmi, pranie brudnych pieniędzy i wiele innych. Rodzina Massimo prowadziła także zorganizowaną przestępczość w Rzymie, podobnie jak mafia Magliana i była jedną z rodzin stojącą za neofaszystowską grupą Nuclei Armati Rivoluzionari kierowaną przez ich agenta Massimo Carminati. Ta rodzina jest częściowo właścicielem różnych mafii, w tym Corleonisi Clan, Magliana Mafia, rodziny przestępczej Gambino, Clerkenwell Mafia, rodziny przestępczej Lanza, Filadelfijskiej Mafii, Irlandzkiej Mafii i rodziny przestępczej z Bostonu. Większość mafii płaci składki na rzecz rodziny Massimo za pośrednictwem ich klanu Corleonisi. Indywidualne rodziny mafijne zarabiają miliardy rocznie. Uważam, że Massimo Palazzo ma podziemny tunel łączący się z piwnicą Watykanu, dzięki czemu utrzymują kontrolę. Massimo niedawno weszli w związki małżeńskie z rodziną Carpegna-Falconieri-Gabrielli, która działa jako ich wsparcie. Członkami rodziny przestępczej Massimo są książę Fabrizio Massimo-Brancaccio, Donna Alessandra Malesci, księżniczka Barbara Massimo-Brancaccio, książę Giacomo Leone Massimo-Brancaccio, książę Carlo Massimo, książę Stefano Massimo z Roccasecca, książę Valerio Massimo z Roccasecca (Foxwell), książę Cesare Massimo z Roccasecca, książę Tancredi Massimo z Roccasecca, książę Ferdinando Massimo, książę Lucovico Massimo-Lancellotti, książę Ascanio Massimo-Lancellotti i książę Filippo Massimo-Lancellotti. Anonimowy ojciec księcia Giacomo Massimo-Brancaccio jest kolejnym wysokim i dobrze strzeżonym członkiem tej nikczemnej rodziny i prawdopodobnie mieszka we Francji lub w Polinezji Francuskiej. Rodzina Massimo jest największym źródłem niegodziwości na Ziemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://ahuwahzeus583992924.wordpress.com/2018/01/31/massimo-crime-family/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.