ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Medytacja w czasie Czerwcowego Przesilenia 21 czerwca 2018 o 10:07 AM UTC

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Medytacja w czasie Czerwcowego Przesilenia 21 czerwca 2018 o 10:07 AM UTC (12:07 w Polsce)

 

Zbliżamy się do czerwcowego przesilenia, które nastąpi 21 czerwca o 10:07 czasu UTC. W tym dniu na półkuli północnej Słońce osiąga najwyższą pozycję na niebie, dzięki czemu jest najdłuższym dniem w roku, a także wyznacza początek lata. Na półkuli południowej Słońce osiągnie najniższe położenie na niebie, dzięki czemu będzie to najkrótszy dzień w roku, a także początek zimy.

Niezależnie od tego, czy jesteście na półkuli północnej czy na południowej, wszystkie rytuały Przesilenia celebrują Ziemię, Światło i Słońce i są świętymi okazjami, w których możemy łączyć się z cyklami sezonowymi i duchowymi, łącząc się z Ziemią, Słońcem i Kosmosem.

Przesilenie to czas na autorefleksję i zmianę. Nadszedł czas, abyście spojrzeli na większy zakres waszego życia i duchowej ścieżki i zwrócili uwagę na to, co nie jest w harmonii. Co wam nie służy? Jakie rzeczy mówicie sobie lub innym, które nie są zgodne z tym, co wyznajecie? Jakie rzeczy nie służą waszemu osobistemu i duchowemu wzrostowi?

Na półkuli północnej jest to przesilenie letnie: związane z żywiołem ognia, pasją, wolą i determinacją. Nadszedł czas, aby szukać właściwych działań, wybrać drogę w zgodzie z własnymi przekonaniami. Przesilenie letnie daje nam okno do wkroczenia w osobistą moc, którą kultywowaliście w ubiegłym roku i zamanifestowania tego jako nowy nawyk, nowy związek, nowy sposób bycia w waszym ciele.

FB_IMG_1528994723100
Jest też powolna strona Letniego Przesilenia – uczy nas cierpliwości. Owoce są jeszcze zielone i dopóki nie dojrzeją, po prostu nie możecie się spieszyć. Istnieje powolny, pewny rytm czasu, że wydarzenia wejdą w nasze życie, jeśli im na to pozwolimy. Nie możemy się spieszyć, ale jeśli po prostu odpoczniemy i odpuścimy, rzeczy osiągną pełnię bez wysiłku lub dążenia ego z naszej strony. Nasiona wiosny zostały zasiane, pracowaliśmy nad nimi przez całą wiosnę – teraz nadszedł czas, by natura przyjęła swój bieg.

https://www.wyldwitchery.com/blogs/the-grimoire-a-blog/the-spiritual-meaning-behind-the-summer-solstice

Na półkuli południowej jest Przesilenie Zimowe; także obchodzone z ogniem; i świętujemy narodziny nowego roku słonecznego, powrót Światła. Świętujemy narodziny duchowego słońca w każdym z nas. Dla wielu kultur Przesilenie Zimowe jest świętem energii Bogini (Księżyca), ponieważ w tym dniu Księżyc daje narodziny Słońcu. W noc przesilenia zimowego możecie wybrać, aby świętować z kąpielą bogini, aby oczyścić stare i powitać nowe. Jest tu kilka łatwych rytuałów dla przesilenia letniego i zimowego:

http://foreverconscious.com/summer-and-winter-solstice-rituals

Przesilenie zimowe to czas cichej energii, czas dobrze wykorzystany dla spojrzenia w siebie i skupienia się na tym, czego naprawdę chcecie i potrzebujecie. Czas zastanowienia się nad tym, co było i co będzie. Możemy wykorzystać energie tego czasu, aby uwolnić wiele negatywności z poprzednich miesięcy, uwolnić naszą przeszłość i wprowadzić zmiany w nas samych, abyśmy mogli wejść w ten nowy słoneczny rok z odrodzonym poczuciem siebie, celem i determinacją. Ten czas przejścia od ciemności do Światła jest czasem autorefleksji, regeneracji, odnowy i wiedzy, że potrafimy się odrodzić. Czasem na wyznaczenie nowych celów i intencji, oczekiwanie sukcesu, który manifestujemy na nadchodzący rok i na rozpoczęcie tworzenia życia, którym chcemy żyć.

Gdziekolwiek jesteście na świecie, wszystkie symbole Przesilenia przypominają nam, że Słońce jest wieczne, cykl się odnawia i wy też. Nie jesteśmy oddzieleni od Stwórcy, tak jak byliśmy uwarunkowani, aby w to wierzyć. Jesteśmy Boskimi Istotami i jesteśmy Jednym. Słońce jest symbolem naszego wzajemnego połączenia. Świeci ona jednakowo na wszystkich na naszej pięknej planecie, a PachaMama (Matka Natura) wspiera wszystkich jednakowo. Jest to czas odnalezienia jedności.
Wykorzystamy okazję tegorocznego Czerwcowego Przesilenia, aby doprowadzić do większej jedności wśród Pracowników/Wojowników Światła, aby ustabilizować nową linię czasową, wspomóc operacje Sił Światła i zapobiec dalszym opóźnieniom w kierunku planetarnego wyzwolenia.

http://2012portal.blogspot.com/2018/06/blog-post_63.html

Będziemy robić tę medytację dokładnie w momencie Czerwcowego Przesilenia w czwartek, 21 czerwca o 10:07 czasu UTC. To jest 7:07 pm JST w Tokio, 6:07 pm CST w Taipei, 12:07 pm EET w Kairze, 12:07 pm CEST w Paryżu, 11:07am BST w Londynie, 6:07 am EDT w Nowym Jorku , 5:07 am CDT w Chicago, 4:07am MDT w Denver i 3:07 am PDT w Los Angeles, 12:07 w Polsce.

Tutaj możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej:

http://www.thetimezoneconverter.com/

Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/254908485255190/

Przewodnik audio dla tej medytacji w języku angielskim:

 

i w języku polskim:

Pobierz

 

 

Oto instrukcje:

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości. (lub rozluźnij swoje ciało, emocje i umysł, obserwując swój oddech przez kilka minut).

2. Ustanów swoją intencję, aby wykorzystać tę medytację w czasie czerwcowego przesilenia, jako narzędzia dla przyspieszenia wyzwolenia planety Ziemi i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj wszystkich Pracowników/Wojowników Światła otoczonych Niebieskim Promieniem Archanioła Michała. Wizualizuj jak to Światło ochrania ich, aby żadne negatywne wpływy nie mogły ingerować i zobacz Niebieski Promień dający im siłę do skupienia się na swoich misjach.

5. Wizualizuj fioletowy płomień Saint Germain’a, wspomagający Siły Światła w usuwaniu wszystkich pozostałych energii, które nie pochodzą ze Światła na płaszczyznach fizycznej, plazmowej, eterycznej i astralnej. Wizualizuj Biały Ogień AN wspomagający Siły Światła w usuwaniu wszystkich pozostałych negatywnych broni na płaszczyźnie fizycznej, plazmowej, eterycznej i astralnej. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną szybkością.

6. Wizualizuj wszystkich posiadaczy kamieni  Cintamani na powierzchni planety, zakotwiczających czyste energie Źródła do sieci Światła Cintamani, bez zakłóceń pochodzących od ciemności. Wizualizuj sieć Światła Cintamani, zharmonizowaną, zrównoważoną i zsynchronizowaną z Tęczowym Światłem Bogini, poprzez stare  sieci energetyczne Atlantydy i planetarne linie geomantyczne (ley lines). Wizualizuj czyste energie  Źródła, zakotwiczone we wszystkich planetarnych sieciach i kluczowych wirach, przynoszące stabilność, harmonię, czystą miłość i radość.

7. Teraz wyobraź sobie, jak każda żywa istota na powierzchni jest otoczona przez Delikatne, Miłujące Światło Bogini. Wizualizuj Jedność wśród członków każdej grupy Pracowników Światła na powierzchni tej pięknej planety. Teraz wizualizuj wszystkich Pracowników/Wojowników Światła i Prawdy pracujących w Jedności dla stworzenia Nowej Ziemi. Wizualizuj wszystkich, jak stają się odporni na mroczne manipulacje, jak różnice są odstawiane na bok i jak ludzie łączą się w harmonii.

8. Wizualizuj wszystkich ludzi otrzymujących jasny kontakt ze swoim Wyższym Ja i duchowymi przewodnikami. Wizualizuj wszystkich ludzi budzących się i widzących rzeczywistą sytuację planetarną. Zobacz wszystkie dusze uzdrowione z poprzednich traum, bólu i cierpienia i zobacz, jak przyłączają się do Sił Światła, przyjmując Miłość i Światło w swoich sercach. Wizualizuj jak wszyscy ludzie uczestniczą i wspierają planetarne wyzwolenie. Wizualizuj manifestację Wydarzenia przez przebudzoną populację na powierzchni.

9. Wizualizuj wszystkie statki-matki Galaktycznej Federacji Światła przesyłające Czyste Światło Źródła na planetę i zobacz Światło zakotwiczane w centrum planety, poruszające się ruchem spiralnym do wszystkich istot.

 

Możesz także zakończyć poniższą krótką medytacją sugerowaną przez Siły Światła. To wzmocni pole energetyczne Miłości, które służy jako nasza tarcza ochronna.

1. Przyjmij wygodną pozycję, zamknij oczy i zrelaksuj się, obserwując oddech

2. Otocz się różowym jajkiem pełnym energii Miłości

3. Otocz swoich bliskich podobnymi Różowymi jajkami pełnymi energii Miłości

4. Obejmij całą ludzkość i wszystkie żywe istoty na planecie Ziemi Różowym jajkiem pełnym energii Miłości

http://2012portal.blogspot.com/2014/06/cosmic-goddess-activation.html

 

Bogini chce Pokoju i Jedności, Pokój i Jedność będą.

 

Zwycięstwo światła!

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/06/make-this-viral-june-solstice.html

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.