[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek, 6 lipca 2018

Archanioł Gabriel ~ Piątek, 6 lipca 2018

 

Przez Shelley Young

 

 

 

Niedawno zapytano nas: “Jak postrzegam nas wszystkich jako jedność, gdy na świecie jest tyle krzywd i zniszczeń?”.

Niedawno zaproponowaliśmy codzienne przesłanie wyjaśniającą koncepcję warstw wibracyjnych. Poprosiliśmy was o wyobrażenie sobie budynku, który zawierał piwnicę, główne piętro i górne piętro oraz strych. Piwnica, czyli najniższa warstwa, była poziomem gęstości wibracyjnej. Była ciemna i niewygodna. Ludzie tam żyjący mogli mieć koncepcję innych pięter, ale jeszcze nie uwolnili się z tej energii na tyle, aby wspiąć się po schodach. Możecie uznać tę warstwę za 3W.

Ludzie mieszkający na parterze mają dobrą znajomość zarówno gęstości piwnicy, jak i istnienia piętra nad nimi i mogą okresowo poruszać się między nimi. Możecie uznać to za 4W.

Są jeszcze inne osoby, które rezonują z wyższym piętrem. To są ludzie, którzy są na dobrej drodze do oświecenia. Ćwiczą znacznie większą świadomość i są oddani ich wzrostowi i ekspansji i ucieleśniają swoje najwyższe jaźnie. Oddają cześć własnej boskiej naturze. Mają także dostęp do strychu, gdzie można znaleźć anioły i mistrzów zamieszkujących tam.

Wszystkie te różne warstwy istnieją w strukturze budynku, wszystkie współistniejące na ich własnych poziomach. Wszystkie są częścią całości. Więc pytamy was, gdyby budynek się zapalił, czy uratowalibyście tylko niektórych ludzi w oparciu o pewien poziom osiągnięć, czy spieszylibyście się, by ratować wszystkich wewnątrz? Możecie być zaskoczeni, gdy zdacie sobie sprawę, że waszym pierwszym priorytetem może być udzielenie pierwszej pomocy osobom w piwnicy, mając świadomość, że znajdują się w największym niebezpieczeństwie, ponieważ utknęli w miejscu, z którego trudniej się wydostać. Wasze instynkty pokazują wam, że już macie bezwarunkową miłość w sercu i szanujecie wartość nawet najbardziej wymagających aspektów całości.

Ten przykład powinien pozwolić wam zobaczyć, ile różnych warstw może istnieć w całości, ale także, jak możecie mieć miłość i współczucie dla wszystkich aspektów całości, bez względu na poziom, w którym przebywają. Pozwala wam to po prostu widzieć i wspierać ludzi bez względu na to, gdzie się znajdują, ponieważ wszyscy są równie cenni i wartościowi. Gdy będziecie się rozwijać i wzrastać, nie będziecie potrzebował skrajności, aby to zobaczyć, ale będziecie mogli wcielać tę wiedzę coraz bardziej w swoje codzienne życie, ponieważ utrzymacie równowagę, swoją miłość i swoje mistrzostwo z większą spójnością. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/07/06/daily-message-friday-july-6-2018/

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.