[Benjamin Fulford] Aresztowania w sierpniu; ogłoszenie o 9/11 we wrześniu; i Jubileusz w październiku?

Ben Fulford2018-07-09

Aresztowania w sierpniu; ogłoszenie o 9/11 we wrześniu; i Jubileusz w październiku?

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Dobrzy ludzie nadal wygrywają tajną walkę o planetę Ziemię w wielkim stylu, potwierdzają różne źródła. W obecnej sytuacji w sierpniu nastąpi nowa fala masowych aresztowań, oficjalnego rządowe ujawnienia o 9/11 we wrześniu i pewnego rodzaju “ważne ogłoszenie gospodarcze w październiku”, twierdzą źródła Pentagonu.

Za kulisami spotkania z udziałem Rycerzy Maltańskich, przedstawicieli rosyjskiego FSB, tajnych stowarzyszeń azjatyckich i innych przygotowują grunt pod gospodarcze obwieszczenie, które może być prawdziwym jubileuszem, któremu towarzyszyć będzie nowy system finansowy, według źródeł zaangażowanych w negocjacje. Ponieważ negocjacje trwają, szczegóły nie zostały jeszcze wypracowane, ale istnieje ogólny konsensus, mówią źródła.

Kluczem może być rychłe przejęcie Sądu Najwyższego przez amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa, które utoruje drogę dla procesów o zbrodnie wojenne i prawnego uznaniu nowego systemu finansowego, gdy ten zbierze się w październiku, twierdzą źródła Pentagonu.

Na tym froncie “bitwa szaleje, podczas gdy super elita Trumpa powstrzymała agenta Busha, Bretta Kavanaugh, i może uda się nominować kobietę lub Indianina [rdzennego amerykanina]“, mówią źródła.

Sytuacja osiągnęła punkt, w którym The New York Times rzeczywiście wezwał do taktyki “Ojca chrzestnego” i zbrojnego buntu, ponieważ Trump i jego zwolennicy byli gotowi przejąć kontrolę nad Sądem Najwyższym.

https://www.breitbart.com/big-journalism/2018/07/07/new-york-times-calls-godfather-tactics-stop-trumps-scotus-nominee/

Nie zdziwcie się, jeśli żandarmeria wojskowa wkrótce zajmie się biurami zdradzieckiej gazety. Odkąd konsekwentnie i karygodnie stłumili prawdę o morderstwie 3000 nowojorczyków 11 września 2001 r., taki ruch byłby długo spóźniony.

Mamy również byłego sekretarza obrony USA (i zdrajcę) Leon’a Panetę, mówiącego, że europejscy przywódcy “są śmiertelnie przerażeni“, że amerykańskie wojska zostaną wycofane z Europy.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/trump-us-troops-europe-leaders-scared-eu-panetta-germany-uk-france-baltic-a8437111.html?utm_source=reddit.com

Powinni być śmiertelnie przerażeni, ponieważ są to głównie zbrodniarze wojenni, którzy już byliby uwięzieni, a być może nawet straceni, gdyby amerykańskie wojsko ich nie chroniło.

Prasa korporacyjna także śledzi teraz ten biuletyn (pamiętajcie, przeczytaliście go tutaj pierwsi), informując, że NATO i powojenny system znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Bloomberg donosi, że pokonana niemiecka kanclerz Angela Merkel została rozwiązania “by walczyć o przetrwanie globalnych instytucji po II wojnie światowej“.

http://www.bakersfield.com/ap/national/merkel-warns-of-worldwide-financial-crisis/article_2dff7b52-12a8-5a67-86b0-e4b9324607aa.html

Mamy również chazarska zdzirę, sądowego barda Bono ostrzegającego setki urzędników ONZ, że Organizacja Narodów Zjednoczonych, UE, NATO i Grupa Siedmiu są “pod ostrzałem“.

https://www.yahoo.com/news/prime-minister-honors-87-irish-un-peacekeepers-died-175547438.html

Są atakowani, ponieważ ich przywódcy próbują zamordować 90% ludzkości, a ich niekompetencja prowadzi do największego zniszczenia życia na planecie, odkąd dinozaury zostały wyniszczone 65 milionów lat temu.

Oczywiście, jak zwykle, mafia chazarska próbuje mordować, kłamać i przekupić, aby pozostać u władzy. Ostatnim ofiarą był chiński przewodniczący Grupy HNA Wang Jian, który według doniesień “spadł śmiertelnie po tym, jak pozował do zdjęcia we Francji“, w zeszłym tygodniu.

https://www.rt.com/news/431745-hna-chairman-dead-france-wang-jian/

Źródła Mosadu twierdzą, że to “nie przypadek” i że został “zamordowany, ponieważ zamierzał zeznawać na zamkniętym przesłuchaniu w sprawie nierozwiązanych jeszcze nieprawidłowości Deutsche Banku, być może wystarczająco aby skończyć z bankiem. W niektórych kręgach wiadomym jest, że Hilton Hotels to ogólnoświatowa pralnia ciemnych pieniędzy. Rodzina Wang dostała sądowy zakaz wypowiadania się w tej sprawie.

Jak wiadomo, Deutsche Bank to establishment Czwartej Rzeszy George’a H.W. Bush-Sherff “- wyjaśniło źródło CIA.

Prawdopodobnie śmierć Wanga wiąże się z egzekucją w Japonii w zeszłym tygodniu organizatora zamachu za pomocą gazu Sarin w Tokijskim metrze i guru sekty Aum Shoko Asahara oraz sześciu jego czołowych zastępców, według japońskich prawicowych źródeł bliskich Cesarzowi.

Japoński niewolniczy rząd Shinzo Abe jest przerażony, że prawdy o ataku gazowym w metrze, a także o masowym nuklearnym i tsunami morderstwie w Fukushimie, zostaną wkrótce ogłoszone publicznie, ponieważ Korea Północna odcina swoje kontakty z chazarską mafią, mówią źródła.

Usunięcie przywództwa Aum uniemożliwia im przesłuchanie przez strony trzecie na temat tego, o co naprawdę chodziło.

Aum było przykrywką Zjednoczeniowego Kościoła Wielebnego Księżyca, który od dawna pracował w międzynarodowym biznesie narkotykowym i zbrojeniowym z nazistami pod kierownictwem Fuhrera Busha, mówią źródła prawicowe.

Również w dniu ataku gazowego w metrze 20 marca 1995 r. balony z Korei Północnej niosące “niezidentyfikowany płyn” wylądowały w całej Japonii, mając przesłanie, że ten atak był “zemstą w setną rocznicę morderstwa cesarzowej Myung Sung.”
Myung Sung chciała bliskich stosunków z Rosją, aby przeciwstawić się japońskim próbom skolonizowania Korei, więc Japończycy zamordowali ją i przystąpili do kolonizacji Korei.

Warto również zauważyć, że sekta Aum miała dziesiątki tysięcy rosyjskich wyznawców.

Powiązanie z Deutsche Bank prawdopodobnie miało związek z praniem pieniędzy z narkotyków.

Kilku japońskich dziennikarzy zostało zamordowanych po tym, jak donosili, że sekta gazowa Aum Shinrikyo sprzedawała koreańską amfetaminę japońskim gangsterom, co potwierdzają źródła w syndykacie Yamaguchi Gumi.

Co więcej, wszystkie zeznania na temat nielegalnego handlu narkotykami Aum były wyrzucane na śmietnik w trakcie trwających od dziesięcioleci procesów związanych z Aum.

Pisarz ten spotkał się kiedyś z opisującym siebie jako byłego “niewolnika seksualnego Aum“, który powiedział, że najwyższe władze sekty ataku gazowego stanowili gangsterzy z Korei Północnej, a nad nimi byli “Żydzi typu Al-Kaida“.

Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja jest tak skomplikowana i angażuje tak wiele osób, z których wielu wciąż sprawuje urząd, że komisja prawdy może być jedynym sposobem, aby opinia publiczna świata mogła dowiedzieć się, co tak naprawdę się dzieje.

Na tym froncie Koreańczycy i Japończycy powinni zauważyć, że nowo wybrany prezydent Meksyku López Obrador rozważa komisje prawdy, aby rozwiązać wojnę narkotykową w tym kraju.

Legalizacja i regulacja narkotyków przy jednoczesnej amnestii dla lordów narkotykowych zadałyby wielki cios mafii narkotykowej Busha. Meksyk jest teraz najświeższą kostką domina, która upadła, podczas gdy chazarski motłoch traci kontrolę kraj za krajem.

Następnym dominem do upadku może być Brazylia. Tam kleptokratyczny rząd prezydenta Michela Temera trzęsie się pod ciężarem 10-dniowego strajku kierowców ciężarówek, który jest teraz wspierany przez pracowników naftowych.

Z kolei armia nie wykonała rozkazu przerwania strajku. Wściekłość z powodu grabieży Brazylii w imieniu zagranicznych panów (mylnie określana jako “prywatyzacja”) jest głównym powodem tego strajku.

Bitwa ma wywalczyć właściwą, odwróconą liberalizację gospodarczą i otworzyć drzwi do możliwości innego społeczeństwa“, tak opisał sytuację Alistair Farrow z Socialist Worker News.

Jeśli brazylijski przestępczy reżim upadnie, pozostałym oporem czołowych Chazarów będzie niemiecki reżim Angeli Merkel, reżim francuskiego prezydenta niewolnika Emmanuela Macrona, niewolniczy reżim Shinzo Abe w Japonii i oczywiście arcykryminalista i nazista Benjamin Netanyahu z Izraela.

Gdy zostaną zdjęci, będzie to koniec gry.

Na tym froncie musimy przypomnieć czytelnikom, że za jego czasów jako biznesmena, za każdym razem, gdy Donald Trump bankrutował, to Rothschildowie wykupywali go.

W zeszłym tygodniu agenci Mosadu wysłali temu pisarzowi następującą wiadomość: “Powiedz swojemu przyjacielowi, że jest w 100% na miejscu z jego analogią odnoszącą się do Trumpa i ‘Rodziny‘ “.

Wspierają go nie tylko finansowo, ale także otwierają trudne drzwi, umożliwiając mu kontaktowanie się z elitami od czasów Roya Cohna.

Nie wszyscy agenci Mosadu są źli.

Są tacy, którzy sterują wydarzeniami na korzyść Trumpa i pomagają mu w osuszaniu bagna.

Wysłali również następujące zdjęcie przedstawiające Trumpa w Teheranie, Iran w 1979 r., gdzie planował otworzyć kasyno, zanim irańska rewolucja zakłóciła jego plany.

Oznacza to, że podczas gdy oligarchia chazarska została podzielona między nazistów (“wojna z terrorem” oraz pieniądze z narkotyki) i globalne ocieplenie (oszustwa związane z handlem dwutlenkiem węgla), wygląda na to, że pojawia się trzecia frakcja “osuszanie bagna“.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy naprawdę są “dobrymi facetami“. Ich działania to pokażą.

W obecnej sytuacji, zgodnie ze źródłami Pentagonu, “oparty o aktywa kwantowy system finansowy jest gotowy, ale czeka na szczyt Trump-Putin, globalny reset walut, masowe aresztowania i rezolucje geopolityczne“.

Źródła twierdzą również, że kwarantanna na planecie Ziemia może wkrótce zostać zniesiona i że “siły kosmiczne Trumpa mogą mieć kosmiczną straż do patrolowania cywilnych lotów kosmicznych“.

Brzmi świetnie, ale uwierzcie tylko, gdy można będzie kupić bilet na inną planetę w lokalnym biurze podróży.

W końcowej, niepowiązanej notce zwróciliśmy naszą uwagę na wiadomości o pająkach latających “tysiące kilometrów za pomocą elektryczności“.

Wiele lat temu pewien rosyjski naukowiec powiedział mi, że odkrył, że owady stosowały antygrawitację.

Właśnie dlatego trzmiele mogą latać, mimo że obecna teoria aerodynamiki mówi, że nie mogą.

Jeśli owady mogą używać antygrawitacji, powinniśmy być w stanie to zrobić. Znowu jednak, uwierzcie w to, kiedy będziecie mogli kupić latający dywan lub skuter antygrawitacyjny w lokalnym sklepie.

Podsumowując, wszystko, co możemy powiedzieć na pewno, to to, że ludzkość wkracza na niezbadane terytorium.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/07/09/arrests-in-august-9-11-announcement-in-september-and-jubilee-in-october/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.