[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 10 lipca 2018

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 10 lipca 2018

 

Przez Shelley Young

 

 

 

Bardzo często szukacie kontroli, gdy odczuwacie dyskomfort. Ale wasz dyskomfort mówi wam, że stawiacie opór wobec czegoś, a szukanie kontroli byłoby głębszym wnikaniem w ten opór, który tylko utrwali dyskomfort. Tym, czego tak naprawdę szukacie, gdy czujecie się niekomfortowo, jest akceptacja i gotowość do poruszania się z energiami z wiarą i zaufaniem.

Wasza kontrola, choć może wydawać się kusząca, aby szukać reasekuracyjnego działania kontrolującego, może tylko dawać ograniczone rezultaty, ponieważ brakuje przepływu i chęci podążania za waszą duszą tam, gdzie próbuje was prowadzić. Znalezienie akceptacji z każdą chwilą Teraz i przeniesienie się z głowy z powrotem do serca jest jedynym sposobem, w jaki możecie zrealizować swoje największe możliwości i doświadczenia. Stanie się to coraz bardziej widoczne i ważne, gdy będziecie poruszać się zgodnie ze swoją podróżą do oświecenia.

Nalegamy, abyście ćwiczyli, wypróbowali nowe, wzmocnione sposoby nawigacji oparte na współtworzeniu i chęci pozostania w wierze i zaufaniu na tyle długo, aby zobaczyć, jakie dary, których nie znacie, mogą wam przynieść. Jest to bardzo ważna umiejętność dla was, jako pionierów następnej wielkiej fazy waszych życiowych wyrażeń, akceptacja waszej własnej mądrości i mądrości wszechświata, jest podstawą ruchu naprzód z łaską, łatwością, wygodą i pokojem. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/07/10/daily-message-tuesday-july-10-2018/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.