Cieszcie się tym, gdzie jesteście ∞ Stwórcy

Cieszcie się tym, gdzie jesteście ∞ Stwórcy

 

“Zrelaksujcie się. Wiedzcie, że istnieje tylko jeden sposób, abyście narobili sobie bigosu. I to jest ograniczenie tego, jak dobrze się bawicie. Nie możecie tak naprawdę zbłądzić ze ścieżki, którą postawiliście przed sobą. Ale możecie ograniczyć to, jak bardzo lubicie tę podróż. Chcemy, abyście zrozumieli, że jest to podróż, którą sami sobie stworzyliście. Tak więc nigdy nie znajdziecie się w miejscu, którego nie postawiliście sobie.

I wiemy, że niektórym z was może się to wydawać trochę przerażające, ponieważ nie ufacie sobie. Niekoniecznie wierzycie, że w waszym sercu leży wasz najlepszy interes. A jaki jest wasz najlepszy interes? Jaki jest wasz ostateczny cel? Czy chodzi o to, by po prostu żyć wygodnie na świecie? Czy może jest większy obraz? Wiecie, że jesteście tutaj, aby mieć doświadczenie. A żeby mieć doświadczenie, czasami stworzycie sobie stan dyskomfortu. Ale pozwala wam to doświadczyć, co to jest komfort.

Więc nie ma nic złego. Nie możesz zepsuć tej gry. Mówimy wam o tym, ponieważ widzimy, że tak wielu z was chce dotrzeć do miejsca, do którego zmierzacie, chcąc przejść do następnego doświadczenia i zrealizować wszystkie cele, fantazje i proroctwa, bez pełnego doświadczania tego, gdzie jesteście teraz . Żadna część tej podróży nie jest lepsza ani ważniejsza niż jakakolwiek inna.

Więc to gdzie jesteście było kiedyś miejscem docelowym. Zapamiętajcie to. To doświadczenie waszego życia, które macie, jest wypełnione rzeczami, które kiedyś pragnęliście. A teraz, kiedy je macie, chcielibyśmy, abyście poświęcili trochę czasu na delektowanie się kreacjami, chwaląc siebie za to, że dotarliście tam gdzie jesteście i uwalniając wszelkie zmagania lub starania by stać się lub osiągnąć coś więcej. Tam, gdzie jesteście, jest tak doskonałe, jak to tylko możliwe.”

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/enjoy-right-where-you-are-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.