[Portal] ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! MEDYTACJA KLUCZ DO WOLNOŚCI W CZASIE ZAĆMIENIA 2018-8-11

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! MEDYTACJA KLUCZ DO WOLNOŚCI W CZASIE ZAĆMIENIA 2018-8-11

Nadszedł czas, aby ponownie podjąć działanie! Czas wziąć losy naszego świata w nasze ręce! Wszyscy zgadzamy się, że proces uwolnienia planety trwa zbyt długo. Oto nasza szansa na wspólne przyspieszenie tego procesu. Dlatego wykorzystamy szansę zaćmienia Słońca 11 sierpnia, aby stworzyć portal, przez który zunifikujemy naszą świadomość i oświecimy pole energetyczne wokół planety.

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! Podzielcie się tym na całym świecie! Opublikujcie to na swoich stronach i blogach. Zaproście grupy duchowe aby do nas dołączyły. Jeśli znacie alternatywne media, możecie to do nich wysłać. Możecie utworzyć grupę na Facebooku dla swojej lokalnej grupy osób, która robi to w waszej części świata. Do tego wydarzenia potrzebujemy również jednej głównej grupy na Facebooku. Możecie utworzyć film o tym i opublikować go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji na społeczeństwo ludzkie, tak więc każdy z was kto weźmie udział w tej medytacji, może rzeczywiście pomóc nam przybliżyć Wydarzenie i Pełne Ujawnienie:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Ta medytacja pomoże siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety, aby rozwiązać impas między siłami Światła a ciemności, ostatecznie uwalniając ludzkość. Liczba osób wykonujących tę medytację jest najbardziej wpływowym czynnikiem w mocy ludzkiej populacji na powierzchni dla przyspieszenia tego procesu.
Plazmowe bomby toplet nadal znajdują się wewnątrz planetarnej plazmowej tarczy:

http://news.mit.edu/2014/plasma-shield-against-harmful-radiation-1126

https://cerntruth.wordpress.com/2017/08/03/rhic/

Są prawdziwą przyczyną obecnego impasu między siłami Światła a ciemności i zapewniają gwarantowane wzajemne wyniszczenie (MAD), pewną formę równowagi Nasha:

https://en.wikipedia.org/wiki/Impasse

https://en.wikipedia.org/wiki/Mutual_assured_destruction

https://en.wikipedia.org/wiki/Nash_equilibrium

Kiedy te bomby toplet zostaną usunięte, będzie mogło dojść do przełomu.

Możemy osiągnąć masę krytyczną 144 000 ludzi wykonujących tę medytację! Spowoduje to masową uzdrawiającą reakcję łańcuchową w polu energii na całym świecie. Siły Światła będą koncentrować się na Novaya Zemlya, nadal aktywnej bazie Chimery:

https://thebarentsobserver.com/en/security/2018/02/novaya-zemlya-priority-2018-says-northern-fleet

https://thebarentsobserver.com/en/security/2018/07/170-recruits-sent-novaya-zemlya

https://nationalinterest.org/blog/the-buzz/tsar-bomba-russias-insane-50-megaton-monster-nuke-could-have-20801

 

Eclipse

Wykres astrologiczny naszej medytacji pokazuje potężną trygon pomiędzy Eris w Baranie, zaćmionym Słońcem/Księżycem w Lwie i Vestą w pobliżu Galaktycznego Centrum w Strzelcu, wszystkie umieszczone w ognistych zodiakalnych znakach. W czasie zaćmienia energia elektrycznego ognia wyzwolenia wypłynie z Centrum Galaktycznego (Pleroma) poprzez cały Układ Słoneczny i wszystkich Galaktyczne Dowództwa Sił Światła i zostanie skierowana poprzez pas Eris i Kuipera, następnie przez Vestę i pas planetoid, poprzez Księżyc (zwłaszcza Merseniusza i Tycho, bazy księżycowe sił Światła), poprzez specjalną grupę zadaniową RM2m pod ziemią, a następnie przez wszystkie grupy medytujące na powierzchni planety. Dlatego nasza medytacja w momencie zaćmienia ma ogromny potencjał dla przełomu, ponieważ jest to moment bardzo korzystnego połączenia z Centrum Galaktycznym.

 

Key to Freedom

To zaćmienie nastąpi dokładnie 19 lat po wielkim zaćmieniu z 11 sierpnia 1999 r., które było punktem zwrotnym w oknie wzniesienia planety w latach 1975-2025:

http://2012portal.blogspot.com/2016/03/the-ascension-plan.html

19 lat to pewien cykl astronomiczny związany ze Słońcem i Księżycem, zwany cyklem Metona:

https://en.wikipedia.org/wiki/Metonic_cycle

Będziemy robić tę medytację w momencie maksymalnego zaćmienia Słońca w sobotę, 11 sierpnia o godzinie 2:11 am PDT w Los Angeles. To jest 11:11 am w Kairze, 11:11 am CEST w Paryżu, 11:11 am w Londynie, 5:11 am EDT w Nowym Jorku, 4:11 am CDT w Chicago, 3:11 am MDT w Denver i 5:11 pm w Taipei, 11:11 w Polsce.

Tutaj możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=KEY+TO+FREEDOM&iso=20180811T111111&p1=195&am=15

 

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców, usunięcia bomb toplet i wywołania Wydarzenia.

3. Wizualizuj słup niebieskiego elektrycznego światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie przechodzący przez gwiezdne wrota Oriona (Gwiazda Al Nilam/Epsilon Orionis w konstelacji Oriona), następnie wchodzący do układu słonecznego i przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemia.

7e8ccedd620fbcd32b7aac581b79b9ba

gg_map_450

4. Wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę poprzez twoje ciało i wznoszący się ku niebu ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, przechodzący poprzez gwiezdne wrota Oriona i w końcu łączący się z centrum Galaktyki i Źródłem.

5. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

6. Teraz wyobraź sobie biały ogień AN emanujący ze Źródła przepływający przez Centrum Galaktyczne i przez gwiezdne wrota Oriona w kierunku Ziemi, oczyszczając wszystkie pozostałe bomby toplet na płaszczyźnie plazmowej wokół Ziemi. Wizualizuj  Siły Światła Dowództwa Galaktycznej Floty usuwające i rozpuszczające wszystkie pozostałe bomby toplet za pomocą ich zaawansowanych technologii. Jeśli czujesz się prowadzony/a możesz wezwać Archanioła Metatrona aby wspierał proces oczyszczenia. Wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający wszelką anomalię i odwracający całą entropię wewnątrz  plazmowej osłony wokół Ziemi.

7. Wizualizuj Wydarzenie mające miejsce, przywracając Jedność, Harmonię, Pokój i Dobrobyt Ziemi i jej mieszkańcom. Wizualizuj Światło Źródła   przejawiające się z łatwością na planecie Ziemia i przynoszące zakończenie kwarantanny.

 

8330331867_5751c09f62_b
https://www.welovemassmeditation.com/2018/07/key-to-freedom-meditation-at-solar.html

Sugerowany czas na medytację to 15 minut.

Bogini pragnie wolności i wolność będzie!

Aktualizacje dotyczące Medytacji Klucza do wolności:

http://2012portal.blogspot.com

 

 

 

 

 

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/07/make-this-viral-key-to-freedom.html

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.