[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa, 8 sierpnia 2018

Archanioł Gabriel ~ Środa, 8 sierpnia 2018

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Czytelnik zapytał niedawno: “Jaki jest najlepszy sposób radzenia sobie z wewnętrzną wściekłością?”. Chcielibyśmy się zająć tym dzisiaj.

Kiedy nosicie wściekłość oznacza to, że coś się stało, że poczuliście się bardzo wystraszeni i bezsilni. Wściekłość jest symptomem podstawowego aspektu, który szuka uzdrowienia, więc próba przemiany wściekłości bez zwracania uwagi na to, co leży pod nią, da wam ograniczone rezultaty.

Prosimy, abyście usiedli z wściekłością i zapytali, co próbuje chronić. Na co reaguje? Nie próbujcie myśleć o niej źle, po prostu ją zbadajcie. Wściekłość jest jak ekran ochronny. To jest jak maska, która jest tak duża i głośna, że ​​ma odstraszający efekt i nie pozwala nikomu dostrzec tego, co jest pod spodem. Ale to, co jest pod spodem jest w najboleśniejszej i desperackiej potrzebie uwagi.

Pokażcie się jako osoba bezpieczna dla siebie i delikatnie zbadajcie, co jest w potrzebie waszej miłości i uzdrowienia. Z przestrzeni autentycznej mocy możecie pokazać się jako wasz kochający rodzic, przewodnik i obrońca. Zbierzcie tę zranioną część siebie i obdarzcie ją całą miłością i uwagą, której tak bardzo pragnęła przez tak długi czas. Zapewnijcie ją, że będziecie ją teraz chronić w sposób, który nie wymaga oddzielenia. Zintegrujcie ją ze swoją pełną miłości troską.

Kiedy skończycie powinniście poczuć, że wasz gniew się rozproszył. Możecie nawet podziękować wściekłości za przejęcie roli obrońcy przez tak długi czas, ale teraz możecie podjąć tę pracę. Być może będziecie musieli wykonać te czynności wiele razy, ponieważ wściekłość może stać się uczuciem z przyzwyczajenia, ale za każdym razem gdy to zrobicie poczujecie, że intensywność maleje. Wściekłość z czasem jest wyczerpująca i niesamowicie rozdzielająca. Kiedy integrujecie te aspekty z waszą miłością i zrozumieniem, to jest jak wylewanie kojącego, uspokajającego uzdrowienia i pozwali to wreszcie odpocząć.

Zrozumcie, kiedy widzicie innych w energii gniewu, to im większa jest wściekłość, tym więcej ran, strachu i rozdzielenia. Nie sugerujemy abyście narażali się w sposób szkodliwy dla kogoś, kto nie jest gotowy by ewoluować ponad swoją wściekłość, ale z pewnością możecie zobaczyć ich poprzez nową soczewkę zrozumienia, miłości i współczucia.

Gniew może być katalizatorem zmian. Może obudzić ludzi i skłonić ich do ruchu. Wściekłość to nagromadzenie gniewu, który nie spowodował zmiany. Jest to niezwykle niewygodne dla osoby, która ją nosi, ponieważ izoluje, stawia opór i jest bolesna. W miarę jak wasza planeta ewoluuje i zbliża się do połączenia, uzdrowienie tego co znajduje się pod energiami, które utrwalają ból i oddzielenie, wyjdzie na pierwszy plan, a ludzie zastąpią fałszywą moc wściekłości autentyczną mocą uzdrawiania, integracji, transformacji i bardziej umocnionego wyrażanie siebie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/08/08/daily-message-wednesday-august-8-2018/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.