[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 10 września 2018

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 10 września 2018

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 
Wielu z was jest w trakcie uwalniania starych systemów wierzeń, z których wiele zostało uwarunkowanych przez innych. Jednym z najczęstszych jest to, że nie jesteście wystarczający.

Drodzy, niemożliwe jest abyście kiedykolwiek byli niewystarczający, ponieważ jesteście dokładnie, doskonale sobą – pięknymi indywidualnymi aspektami Źródła, ukazując dokładnie cechy potrzebne do waszego wzrostu, rozwoju i własnej ekspresji oraz pożądanych doświadczeń poprzez całe wasze wcielenie.

Każdy, kto próbował wam powiedzieć, że w jakiś sposób brakowało wam czegoś, dawał wam znać, poprzez to właśnie działanie, że nie był kwalifikowany aby was osądzać, gdyż każda istota, która naprawdę byłaby zdolna zobaczyć was w waszej prawdzie i osądzać was, nie miałaby interesy by to robić. Wszystko, co zobaczyliby to wasza boska doskonałość i patrzyliby na was oczyma akceptacji i bezwarunkowej miłości i celebrowaliby was za bycie dokładnie takimi, jakimi jesteście.

Czy to nie jest czas aby odrzucić tę starą ideę, że nigdy nie będziecie wystarczający i po prostu zacząć lśnić w swojej pięknej, ciągle ewoluującej prawdzie? ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/09/10/daily-message-monday-september-10-2018/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.