[Benjamin Fulford] Knucie strachu przed pandemią podczas gdy Kabał stoi przed wizją śmierci

Ben Fulford2018-09-10

Knucie groźby pandemii podczas gdy Kabał stoi przed wizją śmierci

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Nadchodzi groźba pandemii podczas gdy samoloty w wielu krajach, które są zgłoszone jako “zakażone“, lądują i poddają się kwarantannie. Jednak źródła DIA (Defense Intelligence Agency) twierdzą, że wszystkie incydenty wyglądają na fałszywe i angażują aktorów kryzysowych.

Groźba pandemii pojawia się podczas gdy egzekucja amerykańskiego senatora Johna McCaina wysyła fale uderzeniowe przez szeregi mafii chazarskiej, które teraz aktywują wszystkie swoje siły w desperackim posunięciu by ratować samych siebie. Tak więc ta  groźba pandemii może być czymś w stylu uczniaka, który grozi swojej szkole podłożeniem bomby aby uniknąć egzaminu, który mu się nie powiedzie.

Jednakże jest również możliwe, że amerykański wojskowo-przemysłowy establishment może przygotowywać pandemię jako przykrywkę, aby zatrzymać loty wszystkich linii lotniczych na całym świecie, aby zapobiec ucieczce mafii chazarskiej, podczas gdy zaczęto podejmować działania wobec ponad 51 000 zamkniętych aktów oskarżenia.

W każdym razie poniższe linki są jedynie częściowym wskaźnikiem skali planowanej “pandemii“.

Nigeria do Londynu – małpia ospa

https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/monkeypox-uk-infectious-disease-flight-nigeria-cornwall-hospital-london-a8529306.html

Hiszpania do Anglii, 9/4/18 – wirus chorobotwórczy

http://www.foxnews.com/travel/2018/09/04/sickness-bug-gets-jet2-passengers-violently-ill-on-flight-from-spain-to-england.html

Oran, Algieria do Francji, 9/5/18 – cholera

https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/727784/asl-airlines-france-cholera-evacuation-perpignan-oran-algeria-contagious-boeing-737

Dubaj do Nowego Jorku, 9/5/18 – grypa

https://www.usatoday.com/story/travel/flights/todayinthesky/2018/09/05/quarantined-emirates-380-arrives-new-york-100-ill-passengers/1200607002/

Paryż, Francja do Filadelfii, 9/18/18 – grypa

Monachium, Niemcy do Filadelfii, 9/6/18 – grypa

http://www.foxnews.com/travel/2018/09/06/2-american-lairlines-planes-land-at-philadelphia-international-airport-carrying-multiple-passengers-experiencing-flu-like-symptoms.html

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/database/index.php?pageid=event_summary&edis_id=EH-20180907-64557-USA

Groźba pandemii jest tylko jednym z wielu wątków w trwającym kryzysie na całym świecie, szczególnie w zachodniej strukturze władzy.

Centrum działań pozostaje w USA, gdzie rząd wojskowy wspierający prezydenta Donalda Trumpa zintensyfikował obalenie kabała. Źródła Pentagonu twierdzą, że kolejna faza ataku będzie obejmować  Republikanów wysokiego szczebla, takich jak były wiceprezydent Dick Cheney i były prezydent George Bush Jr., którzy to obaj “zostaną usunięci po raz pierwszy za zdradę 9/11, aby Demokraci nie mogli narzekać, podczas gdy Barack Obama i Hillary Clinton są na celowniku“.

Warto zauważyć, że George H.W. Bush (s.) Najprawdopodobniej nie żyje, ponieważ nie pojawił się na pogrzebie Johna McCaina. Również lekarz Busha został zastrzelony tego lata a chwilę później mężczyzna, który zastrzelił doktora został prawdopodobnie usunięty pod przykrywką “samobójstwa“, co wskazywało na możliwe zatuszowanie śmierci Busha. (George H.W.Bush).

https://www.theguardian.com/us-news/2018/jul/22/heart-doctor-to-george-hw-bush-dies-in-bicycle-shooting

W każdym razie scenariusz długo wyczekiwanego aresztowania tych czołowych kabalistów stopniowo się rozwija.

Egzekucja senatora Johna “ISIS” McCaina pozwoliła zastąpić go senatorem popierającym Trumpa, Jonem Kylem, zauważają źródła.

Ułatwi to zatwierdzenie Bretta Kavanaugh jako sędziego Sądu Najwyższego, zauważają.

Kolejnym krokiem będzie obciążanie Busha Jr. itd. poprzez odtajnienie dokumentów Foreign Surveillance Intelligence Act (FISA) wraz z dokumentami z 9/11, od kiedy Kavanaugh był Sekretarzem w kancelarii Busha w latach 2001-2005, mówią źródła Pentagonu.

Pętla zaciska się także na Obamie, ponieważ jego chicagowscy mafijni obrońcy są usuwani. Zaczęło się od aresztowania w lipcu spadkobierczyni Bronfmana (Bronfmansowie wzbogacili się, dostarczając alkohol dla Al Capone) za udział w handlu ludźmi w sekcie NXIVM.

Teraz szef amerykańskiego oddziału Mosadu, Rahm Emmanuel, “został usunięty siłą ze stanowiska burmistrza Chicago i może zostać oskarżony o swoje zbrodnie i korupcję” – mówią źródła Pentagonu.

Obława zbliża się także do nazistowskiego zbrodniarza wojennego, Beniamina Netanyahu, podczas gdy naród żydowski w końcu budzi się w kwestii jego szatańskiej przestępczości.

Znakiem tego było gdy izraelskie gazety, takie jak Haaretz, ujawniły, że jego rząd potajemnie finansuje różne syryjskie antyrządowe grupy winne zbrodni przeciwko ludzkości.
Obalenie czołowych chazarskich gangsterów zbiegło się z ciągłym atakiem na dwa z ich głównych centrów władzy – korporacyjne media i oligopol technologiczny.

Chazarskie “media są atakowane, jako że NBC z fałszywymi wiadomościami stoi przed wizją dochodzenia za odmówienie opublikowania historii Harveya Weinsteina, podczas gdy CBS zostało zmuszone do zwolnienia innego seksualnego drapieżnika [prezesa Leslie] Moonves w czasie żydowskiego Nowego Roku 9 września, ” mówią źródła Pentagonu.

Źródła dodają, że “wielcy technologicznie Facebook, Amazon, Apple, Google (FAAG) mogą zostać rozbici i podzieleni, aby zatrzymać szpiegowanie i cenzurę a także wspierać konkurencję“.

Oto co “były szpieg prowadzący operację fałszywej flagi dla CIA” Robert David Steele miał do powiedzenia na temat sytuacji:

Cyfrowe zabójstwo trwa nadal szczególnie dla Alexa Jonesa i wobec wszystkich tych, którzy ogólnie poszukują prawdy o Sandy Hook.

Może się to stać nie tylko przypadkiem publicznej wolności słowa przeciw prywatnej cenzurze w Internecie, ale także dochodzeniem w sprawie gangsterskiej działalności i być może ostatecznie rozpadem monopolu antyzaufania. Lista winnych firm jest teraz znacznie większa niż oryginalnych sojuszników #GoogleGestapo (Amazon, Facebook, Google, MeetUp, Twitter i YouTube), a wszystko to pod pewną formą tajnego wywiadu amerykańskiego i syjonistycznej kontroli i wpływów.

Obecnie obejmuje Apple, Discus, Pinterest, WordPress.com i wiele innych. To bardzo przypomina zlecenie egzekucji w Tajnym Państwie, które wszystkie platformy Tajnego Państwa przestrzegają. “

Steele dodaje, że podczas gdy jego “dostawca usług internetowych DreamHost honoruje pierwszą poprawkę, Amazon zablokował księgę zebranych memoriałów na temat Sandy Hook, która została dostarczona do Białego Domu 8 września.

Chazarski kabał chwieje się, ale nie są jeszcze skończeni. Najbardziej śmiercionośny kontratak, jaki mogliby wykonać przeciwko reżimowi Trumpa może przybrać formę krachu na giełdzie. Jak widać z artykułu w linku poniżej, korporacyjne media rozpoczęły chór zagłady dla rynku i gospodarki.

https://www.zerohedge.com/news/2018-09-09/snyder-chapter-american-history-not-going-end-well

Oczywiście, najpierw musieli podnieść rynek na irracjonalne wyżyny, zanim zdecydowali się na upadek i możecie być pewni, że wysokiej rangi insiderzy, tacy jak Rothschildowie, będą zbierać pieniądze po drodze na dno, tak jak to robili w drodze na szczyt.

Chazarska mafia robi także duży krok w obronie kanclerz Niemiec Angeli Merkel, ich najwyższego przywódcy nadal u władzy.

Niemieckie źródła podają, że w mieście Chemnitz dokonano incydentu z fałszywą flagą aby zapewnić pretekst do rozprawienia się z nacjonalistami, określając ich jako niebezpiecznych, według źródeł Niemieckiego Towarzystwa Białego Smoka (WDS).
Szef niemieckiego wywiadu krajowego wydaje się zgadzać.

https://www.dw.com/en/german-domestic-intelligence-chief-under-fire-for-chemnitz-remarks/a-45410480

Brytyjska strona chazarskiego motłochu pozostaje na wojnie, inscenizując w Wielkiej Brytanii fałszywe ataki z użyciem broni chemicznej i przygotowuje się do inscenizowania ich w Syrii.

Robią to, ponieważ ich interesy naftowe na Bliskim Wschodzie są zagrożone przez Rosjan i potrzebują wiarygodnego usprawiedliwienia dla działań wojskowych mających na celu ochronę dochodów z ropy naftowej, przyznają źródła MI5.

Japonię nawiedziły również gwałtowne ataki prawdopodobnie z użyciem broni wywołującej trzęsienia ziemi na północną wyspę Hokkaido.

Trzęsienie ziemi jest podejrzane, ponieważ jego epicentrum znajdowało się w pobliżu bazy wojskowej (podobnie jak niedawne w południowej Japonii), sejsmograf miał cechy sztucznego trzęsienia ziemi i było płytkie.

Co więcej, mimo że trzęsienie miało miejsce o 3 nad ranem, premier niewolnik Shinzo Abe, był gotowy do działania w ciągu 3 minut w centrum reagowania kryzysowego, wskazując, że prawdopodobnie otrzymał uprzednie ostrzeżenie.

Motywem może być wymuszenie, ponieważ w dniu trzęsienia ziemi Trump powiedział, że dobre stosunki z Japonią “zakończą się, gdy tylko im powiem ile muszą zapłacić.”

https://japantoday.com/category/politics/trump-suggests-trade-fight-with-japan-wsj-column

Oczywiście, Amerykanie zostali ostrzeżeni, że La Palma zostanie uderzona, a na Wschodnim Wybrzeżu pojawi się 100-metrowe tsunami jeśli spróbują wykonać więcej takich sztuczek, mówią źródła WDS w Japonii.

Co więcej, pojawiają się ruchy mające na celu usunięcie reżimu niewolnika Abe i znacjonalizowanie Banku Japonii, mówią japońskie źródła prawicowe.

W każdym razie, słabym ogniwem reżimu Trumpa pozostają finanse, ponieważ USA pozostają w stanie upadłości i są zależne od zagranicznych nabywców amerykańskich obligacji skarbowych (głównie chińskich i japońskich), aby utrzymać funkcjonowanie przy obecnym standardzie życia.

Ponadto, podczas gdy ruch wojskowego rządu Trumpa w USA aby usunąć kabała i przywrócić Republikę jest godny pochwały i spóźniony, nie przedstawili oni żadnego realnego planu co zrobić po tym, jak “dorwą złych facetów“.

W szczególności nie wydają się mieć żadnego planu radzenia sobie z trwającym sztucznie wytworzonym planetarnym wyginięciem.

Europejski oddział kabała, pomimo całego zła i zepsucia, próbował przynajmniej poradzić sobie z tym problemem, wykorzystując swój (co prawda fałszywy) przekręt z globalnym ociepleniem węglowym.

O ile reżim Trumpa nie przedstawi prawdziwego planu dla planety, Trump skończy jak poprzedni radziecki przywódca Borys Jelcyn, którego główną rolą było przewodzenie upadkowi starego, zepsutego systemu.

WDS i jego sojusznicy mają plan masowej, wielobilionowej kampanii, mającej na celu położenie kresu ubóstwu i zniszczeniu środowiska na całym świecie w ciągu kilku miesięcy.

Jeśli reżim wojskowy Trumpa nie pójdzie dalej, ich czeki płatnicze nie zostaną przyjęte.

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/09/10/pandemic-scare-brewing-as-cabal-faces-doom/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.