[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 13 września 2018

Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 13 września 2018

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Czy kiedykolwiek mieliście pomysł, inspirację do czegoś co chcielibyście stworzyć lub doświadczyć i czuliście się tak podekscytowani tylko by wkroczyć w wątpliwość w krótkim czasie po tym? Chcemy, abyście wiedzieli, że to jest całkowicie normalne i dlaczego tak się dzieje.

Kiedy odkrywacie nowy kierunek, w którym chcielibyście się rozwinąć, bezpośrednią reakcją tego jest radość i ekscytacja. Jest to uczucie lekkości, słuszności i pełni potencjału. To jest wasza dusza dająca wam głośne tak! Kiedy zaczniecie naprawdę znajdować się w tej energii i rozważać urzeczywistnienie jej, to wkrada się zwątpienie. Dlaczego tak się dzieje? To dzieło waszego ego.

Wasze ego jest jak małe dziecko, które nie przejmuje się nagłą zmianą. Nadaje ono ważności wszystkiemu co pozostanie niezmienione i ma nad tym kontrolę, a tym samym będzie przeszkadzało postępowi w nowe, nieoczekiwane kierunki. Reaguje silnie strachem i wątpliwościami, które odczuwacie w swojej wrażliwości. Nie pozwólcie, abyście utknęli przez to w waszym ruchu do przodu.

Całe wasze ego tak naprawdę poszukuje waszego zapewnienia, że nadal będzie ważne i zadbane. Po prostu potrzebuje waszego zapewnienia, że będzie z wami w waszym ruchu do przodu. Próbować wykorzenić ego, które jest istotną częścią waszej ludzkiej jaźni, byłoby odrzuceniem istotnego aspektu siebie. Bezwarunkowa miłość do samego siebie oznacza miłowanie i troskę o wszystkie aspekty siebie oraz poprowadzenie ich w sposób, który zaspokoi ich potrzeby.

Możecie po prostu zapewnić ego o jego znaczeniu i istotnej roli dla was. Możecie nawet dać mu pracę aby pomogło wam iść naprzód, na przykład mówiąc, że potrzebujecie go aby zadbać o swoje ciało i upewnić się, że wszystkie jego fizyczne potrzeby zostały zaspokojone. Możesz nawet powiedzieć, że potraktujecie to jak eksperyment i będziecie śledzić, jak się czujecie. Jeśli zrozumiecie co się dzieje, możecie zacząć postrzegać swoje ego jako detektor wzrostu. Po prostu nie byłby aktywowany, gdybyście nie byli na etapie czegoś, co ma wartość dla was i waszej duszy.

Ponieważ wielu z was będzie zmieniać waszą służbę i doświadczać ekspansji w nowych kierunkach gdy posuniecie się naprzód w następnej fazie waszego wcielenia, inspiracja i zwątpienie będą bardzo powszechnym doświadczeniem. Mając swoją mądrość, dlaczego tak się dzieje, możecie po prostu przestać, zwracać się do części siebie, która potrzebuje zapewnienia i wsparcia i iść naprzód, wiedząc, że wszystkie znaki wskazują na wasz wzrost i następne wielkie doświadczenie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/09/13/daily-message-thursday-september-13-2018/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.