Pilne! Medytacja aby powstrzymać wybuch pandemii w Chinach co 4 godziny

Pilne! Medytacja aby powstrzymać wybuch pandemii w Chinach co 4 godziny

 

 

Wybuch pandemii miał miejsce w Wuhan, w Chinach dwa tygodnie temu. Uważa się, że ma to swój początek na rynku owoców morza i drobiu w mieście w centrum Chin, które jest również centrum turystycznym Chin z populacją 11 milionów. W rezultacie szybko rozprzestrzeniła się na okoliczne regiony i kraje. Stany Zjednoczone potwierdziły pierwszy przypadek infekcji w Waszyngtonie 21 stycznia.

https://www.zerohedge.com/markets/stocks-slide-cnn-report-suggesting-coronavirus-has-reached-us

https://www.rt.com/news/478842-chinese-coronavirus-global-screening/

Ten nowy koronawirus pochłonął już dziewięć istnień ludzkich w Chinach od 22 stycznia, z 440 potwierdzonymi przypadkami choroby w różnych miastach Chin. Przypadki choroby odnotowano również w Tajlandii, Korei Południowej, Japonii i na Tajwanie. Amerykańskie centra kontroli i zapobiegania chorobom sugerują, że w najbliższej przyszłości w USA będzie więcej potwierdzonych przypadków choroby.

 

Chiny potwierdziły, że ten nowy koronawirus może być przenoszony z człowieka na człowieka. Analiza DNA wirusa wykazała, że jest on bardzo podobny do ciężkiego zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS), który pochłonął prawie 800 istnień ludzkich w całej Azji w 2003 roku.

https://www.rt.com/news/478733-wuhan-virus-sars-epidemic-lethal/

 

Podczas gdy zbliżamy się do chińskiego Nowego Roku 24 stycznia, wiele osób w Chinach wróci do swoich domów aby zobaczyć swoje rodziny i krewnych i może przekroczyć Wuhan samolotami, pociągami lub samochodami. Jest to największa na świecie coroczna gorączka podróży i może sprawić, że epidemia tego koronawirusa będzie jeszcze gorsza. Władze Chin już zaleciły aby ludzie nie podróżowali do Wuhan, chyba że jest to konieczne, a ludzie mieszkający w Wuhan nie powinni wyjeżdżać z prowincji Hubei gdzie znajduje się miasto Wuhan.

Chociaż ten nowy wirus wydaje się być znacznie mniej śmiertelny niż SARS i Ebola, nadal jest zakaźny i może nadal pochłonąć wiele istnień ludzkich jeśli nie zostanie całkowicie powstrzymany i usunięty.

Dlatego organizujemy pilną medytację co 4 godziny aby powstrzymać rozprzestrzenianie się pandemii i usunąć wirusa z powierzchni planety. Rozpoczniemy naszą medytację 22 stycznia o 21:00 UTC (22: w Polsce) a następnie będziemy kontynuować ją co 4 godziny w następującym czasie:

⦁ 1:00 UTC (2:00 w Polsce)
⦁ 5:00 UTC (6:00 w Polsce)
⦁ 9:00 UTC (10:00 w Polsce)
⦁ 13:00 UTC (14:00 w Polsce)
⦁ 17:00 UTC (18:00 w Polsce)
⦁ 21:00 UTC (22:00 w Polsce)

 

Oto link do wydarzenia na facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/811475159266338/

 

Instrukcje (zalecany czas trwania tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla powstrzymania rozprzestrzeniania się pandemii i usunięcia wirusa z powierzchni planety.

3. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj jak to światło wchodzi przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzi przez naszą galaktykę, a następnie wchodzi do naszego Układu Słonecznego i przechodzi przez wszystkie istoty Światła w naszym Układzie Słonecznym a następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

4. Wizualizuj Biały Ogień oczyszczający wszystkich ludzi i miejsca zaangażowane w wybuch pandemii, w szczególności Wuhan, Shenzhen i prowincję Hubei.

5. Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający całą plazmę wspierającą wirusa i wszystkie plazmowe pająki Chimery. Wizualizuj  jak wirus zostaje powstrzymany od rozprzestrzenia się i  zostaje usunięty z powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkich zarażonych tym wirusem całkowicie wyleczonych.

 

Jak sugeruje Cobra, możecie użyć poniższej animacji aby pomóc w wizualizacji   całkowitego usunięcia koronawirusa z powierzchni planety. Udostępnijcie to tak szeroko w mediach społecznościowych jeśli czujesz się tak prowadzeni.

 

 

 

Możecie również włączyć ten wybuch pandemii do naszej codziennej Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych o 14:00 UTC (15:00 w Polsce).

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/Urgent-meditation-to-stop-the-pandemics-outbreak-in-china-every-4-hours.html

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback