[Portal] Szaleństwo Końca Czasów

Szaleństwo Końca Czasów

 

 

Ponieważ jesteśmy teraz tuż przed świtem nowego Złotego Wieku, silne oczyszczenie musi nastąpić zanim my jako planeta będziemy mogli wejść w Światło. To oczyszczenie nazywa się szaleństwem końca czasów.

Szaleństwo końca czasów dzieje się indywidualnie, wielu ludzi szaleje i wykazuje dysfunkcyjne zachowania, ale także globalnie.

 

 

Ponieważ oni teraz wiedzą, że ich koniec jest nieunikniony, kabał chce zniszczyć populację ludzką na powierzchni w procesie ich własnego upadku.

Próbowali to zrobić w grudniu zeszłego roku poprzez spowodowanie załamania finansowego na rynku repo i to nie zadziałało, próbowali to zrobić na początku stycznia poprzez eskalację z Iranem, co nie zadziałało, próbowali stworzyć fałszywą flagę w Wirginii, która nie zadziałała, więc co pozostaje?

Panika globalnej pandemii.

2019-nCoV to zaawansowana etniczna broń biologiczna wymierzona głównie w populację azjatycką:

https://benjaminfulford.net/2020/01/29/engineered-novel-corona-virus-okay-for-europeans/

Obecna epidemia jest wynikiem tajnej wojny biologicznej toczonej między Chinami a USA.

Długoterminowa strategia wojskowa Chin przeciwko USA opiera się w dużej mierze na broni biologicznej:

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=139739

http://thelibertyman.com/docs/ChineseDefenceMinisterSpeech.pdf

Chińscy agenci ukradli koronawirusa z kanadyjskiego laboratorium:

Coronavirus Bioweapon – How China Stole Coronavirus From Canada And Weaponized It

Chinese Researchers Caught Stealing Coronavirus From Canadian Lab

 

I zmodernizowali go do broni biologicznej w laboratorium w Wuhan:

https://www.zerohedge.com/health/man-behind-global-coronavirus-pandemic

Dr. Xiangguo Qiu – Chinese Biological Warfare Agent

https://s3-ap-northeast-1.amazonaws.com/news.guo.offload.media/wp-content/uploads/2020/01/25133703/Brief-summary-of-evidence-of-lab-finish.pdf

 

Następnie amerykański agent, który wcześniej przeniknął do laboratorium Wuhan i był zaangażowany w rozwój wirusa, ukradł próbkę koronawirusa i rozprzestrzenił ją na rynek owoców morza i zwierząt w Wuhan. Od tego czasu wirus rozprzestrzeniał się wykładniczo, co może naprawdę wyglądać przerażająco:

https://moneymaven.io/mishtalk/economics/coronavirus-geometric-progression-suggests-100-000-infections-in-a-week-jzcZTq6Je0GpmioumMXSyg

Warto zauważyć, że Peter Salama, znany epidemiolog pracujący dla WHO i członek zarządu Gavi, Sojuszu Szczepionkowego, zmarł 23 stycznia.:

https://www.gavi.org/news/media-room/gavi-statement-following-death-peter-salama

 

Global Health & Emergencies Advocate Peter Salama Dies At Age 51

 

Plejadianie pracują niestrudzenie aby powstrzymać epidemię. W piątek 24 stycznia opracowali pierwszy nanoproszek Gwiezdnego Pyłu aby usunąć wirusa i rozprzestrzenili go na powierzchni planety ze swoich statków znajdujących się na niskiej orbicie okołoziemskiej. Wirus zareagował na nanopył i zmutował się w nieco mniej śmiercionośną i nieco bardziej zaraźliwą formę.

Badając reakcję wirusa Plejadianie opracowali bardziej zaawansowaną wersję Gwiezdnego Pyłu i zastosowali ją w poniedziałek i wtorek (27 i 28 stycznia).

W rezultacie wirus nie rozprzestrzenia się już wykładniczo jak do tej pory i wydaje się, że spowalnia:

 

 

Siły Światła oczekują, że rozprzestrzenianie się infekcji ustąpi w ciągu tygodnia lub dwóch i coraz mniej nowych przypadków choroby zostanie zarejestrowanych po tym.

Po wystarczającej liczbie prób Plejadianie będą w stanie całkowicie poradzić sobie z wirusem i powstrzymać jego rozprzestrzenianie się, tak jak powstrzymali pandemię hiszpańskiej grypy w 1918 roku:

https://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_flu#End_of_the_pandemic

Wirusy mogą skutecznie rozprzestrzeniać się tylko wtedy gdy otrzymują wsparcie od ciemnych sił na planie plazmowym.

Co więcej, wszystkie pozostałe pająki plazmowe Chimery są wyjątkowo głodne i na skraju wyginięcia i teraz pędzą do Wuhan i innych miast z dużą ilością infekcji aby karmić się strachem i cierpieniem.

Jest to dla nich idealna pułapka, ponieważ Siły Światła mogą usunąć je znacznie wydajniej gdy wszystkie są zebrane w tak małej przestrzeni i nie są już równomiernie rozmieszczone na powierzchni planety.

Siły Światła intensywnie oczyszczają teraz całą plazmę wspierającą infekcję i wszystkie plazmowe pająki chimery, a przy takim tempie oczyszczania wszystkie plazmowe byty chimery znikną w ciągu tygodnia lub dwóch i tylko fizyczna Chimera pozostanie w Dowództwie Kosmicznym USA i DARPA.

Siły Światła proszą każdego kto czuje się tak prowadzony, o wsparcie tego procesu oczyszczania poprzez wizualizację fioletowego płomienia oczyszczającego całą plazmę wspierającą wirusy i wszystkie plazmowe pająki chimery.

Ludzie mogą również pomóc w powstrzymaniu epidemii koronawirusa poprzez następującą medytację:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/Urgent-meditation-to-stop-the-pandemics-outbreak-in-china-every-4-hours.html

https://meditation539.com/?p=11821

Bardzo ważne jest aby zachować spokój i nie poddawać się lękowi. Patrząc na sprawy z szerszej perspektywy, w samych Stanach Zjednoczonych w 2018 r. ponad 80 000 osób zmarło na grypę i nikt nie wydaje się być zaniepokojony:

https://www.nbcnews.com/health/health-news/least-80-000-people-died-flu-last-winter-u-s-n913486

A 650 000 ludzi na całym świecie:

https://www.who.int/news-room/detail/14-12-2017-up-to-650-000-people-die-of-respiratory-diseases-linked-to-seasonal-flu-each-year

Dla przeciętnego człowieka ryzyko zakażenia tym koronawirusem jest bardzo niskie i najprawdopodobniej pozostanie niskie:

 

Your Chance of Dying From the Menacing Coronavirus That Now Threatens Global Human Populations Is 0.0000001137%

 

Najlepszą radą dla każdej osoby jest walka z tą epidemią w taki sam sposób jak ze zwykłą grypą. To usunie większość strachu.

Możecie sprawdzić aktualny stan epidemii tutaj:

 

Tracking coronavirus: Map, data and timeline

 

I tutaj.:

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Kiedy ta epidemiczny strach ustąpi, kabał ma jeszcze jedną sztuczkę w rękawie:

http://theeconomiccollapseblog.com/archives/a-plague-of-billions-of-locusts-threatens-to-create-a-horrific-end-times-famine-all-over-africa

Nawet to nie zadziała ponieważ Siły Światła już pracują nad rozwiązaniem problemu.

Nadchodzi Błękitny Świt:

https://www.thegoldenagegoddess.com/2020/01/dream-vision-of-planet-earths-victory.html?m=1

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2020/01/end-time-madness.html

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Norbert Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Norbert
Gość
Norbert

Szkoda że ci Plejadianie nie mogą zrobić takiego samego proszku który oczyściłby kleszcze z bakterii boreliozy i tym samym uratowałby dziesiątki tysięcy ludzi przed zakażeniem i niewyobrażalnym cierpieniem jakie powoduje ta choroba po zakażeniu układu nerwowego 🙁