Wywiad Prepare for Change z Cobrą: czerwiec 2017

Cobra jest Plejadiańskim kontaktem (ma kontakt z Plejadianami) i od ponad 35 lat ma kontakt z podziemiem. Powiedziano mu przez Opór, by pozostał anonimowy i ma stałą komunikację z istotami z Planety X, które pomagają Ruchowi Oporu. Jako ziemski przedstawiciel sieci Agartan i Sił Światła, stara się przygotować ludzkość do nadchodzącego Wydarzenia.

Naszym zamiarem jest rozproszenie strachu, wyjaśnienie wszelkich nieporozumień i dodanie informacji na temat tego, co naprawdę dzieje się za codziennymi nagłówkami. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z jego archiwum bloga obejmującego łącznie 808 wpisów. Zobacz: 2012portal.blogspot.com


 

Transkrypcja  wywiadu Prepare for Change  z Cobrą

 

Aktualizacja Malawi na dzień 30 czerwca 2017 r

Potrzeby w dystrykcie Chikwawa rosną z każdym dniem. Keyason powiedział mi w tym tygodniu, że liczba sierot zbliża się do 300. Przybywają do niego, ponieważ nie mają dokąd pójść. W tej dziedzinie nie ma usług socjalnych, a dzieci  mieszkają na ulicy. Keyason rozciąga każdy dolar,   który mu wysyłamy, ale wraz z rosnącą liczbą dzieci, okazało się, że jest to niewystarczające. Jedzenie kończy się, zanim pieniądze przyjdą. Brakuje mieszkań, Keyason buduje drugi akademik dla dzieci ze słabej jakości cegły . Ma cegły, ale potrzebuje cementu i okien.

W tym tygodniu Keyason powiedział mi, że  wybuchła tam cholera. Wielu ludzi jest chorych. Dziś wysłałam mu filmy do obejrzenia, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się cholery. Ta wspólnota potrzebuje dużo więcej niż nasza grupa może dać. Szukam większej liczby darczyńców. Wydarzenie nie może nadejść za wcześnie. Za każdym razem, gdy mam problemy lub trudności, myślę o tym,jak  Keyason musi radzić sobie każdego dnia i mówię sobie: “Moje życie nie jest takie złe”. Będę szczęśliwa, gdy pomogę poprawić życie w Malawi. Ten dzień nadejdzie.

Dziecko miesiąca to Enelesi Mayeso. W wieku  zaledwie 14 lat została sama gdy  rodzice zmarli. Jest w szkole i wygląda na to, że jest bardzo bystrą i utalentowaną dziewczyną. Jej ulubionymi przedmiotami są matematyka i czytanie angielskiego. Keyason mówi mi, że utrzymuje się robiąc pranie dla ludzi. Jest szczęśliwym dzieckiem, które lubi śpiewać i tańczyć, a także grać w piłkę nożną   i siatkówkę. Chciałabym znaleźć sponsora dla Enelesi, aby mogła   mniej  pracować i mieć więcej czasu na szkołę i grę, co byłoby normalnym dla jakiejkolwiek innej 14-letniej dziewczynki. Jeśli możesz pomóc Enelesi raz w miesiącu lub jeśli możesz pomóc we wsparciu Keyasona i sieroty z rejonu Chikwawa, napisz do mnie: lynn@prepareforchange.net. Czeki można wypisać na Prepare for Change i przesłać do: 1441 Huntington Drive, Suite 1110, South Pasadena, CA 91030 lub wpłacić darowiznę przez  system PayPal (na stronie internetowej) z dopiskiem, ” dla Malawi”.

Wszystkie darowizny dla Prepare for Change są odliczane od podatku.
Dziękuję za pomoc.

 

Lynn – Cześć Cobra. Witaj w naszej aktualizacji z czerwca. Cieszymy się, że mamy cię dzisiaj.

COBRA – dziękuję za zaproszenie. To jest zawsze przyjemność robić te wywiady.

Lynn – Tu Lynn i mam mojego współprowadzącego Aarona i będziemy dzielić się pytaniami jak zwykle. Dzisiaj pomyślałam, że zacznę od rozmowy o pożarze w Grenfell Tower z 14 czerwca dwa tygodnie temu w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Wyrażamy szczere kondolencje dla wszystkich, którzy ucierpieli w tym pożarze.

Pokrycie służy do zapewnienia stopnia izolacji cieplnej i odporności na warunki atmosferyczne w celu poprawy wyglądu budynków. … pokrycie może stać się zagrożeniem pożarowym z powodu projektu lub materiału. Czy to miało miejsce w przypadku pożaru Grenfell, Cobra?

COBRA – to był jeden z, mówię, zewnętrznych powodów. Chciałbym powiedzieć, że cała infrastruktura w tym budynku była przestarzała i nie utrzymywana prawidłowo. Było tak po prostu dlatego, że właściciel budynku zdecydował się nie inwestować wystarczająco w utrzymanie budynku prawidłowo.

Lynn – Więc nie sądzisz, że to było brytyjskie wydarzenie 9-11 lub fałszywa flaga?

COBRA – To nie było zdarzenie fałszywej flagi. Jest po prostu wiele budynków, wszędzie na świecie, które są zagrożeniem pożarowym, a prędzej czy później coś takiego może się wydarzyć w dowolnym miejscu, ponieważ nie są przestrzegane minimalne normy bezpieczeństwa. (Rozumiem) I w rzeczywistości Siły Światła zapobiegły w ciągu ostatnich kilku lat wielu takim przypadkom na całym świecie, dzięki czemu się nie wydarzyły.

Lynn – Wow, wiem, że w rządzie było wiele zamieszania z powodu tej sytuacji i przeniesiono tych ludzi aż o 200 mil od ich obecnego miejsca zamieszkania i to jest ogromna trudność. To naprawdę zła sytuacja dla tych ludzi.

Aaron – Cześć Cobra, tu Aaron, współprowadzący Lynn. Zacznijmy od drugiego pytania. Mówi się, że Justin Trudeau jest nieślubnym synem Fidela Castro i dlatego istnieje trwały handel między Kanadą a Kubą. Czy to prawda Cobra?

COBRA – Nie mogę potwierdzić tej informacji. (OK)

Lynn – doniesiono, że postrzelenie kongresmana Steve’a Scalise jest związane z jego wypowiedziami na temat handlu i wykorzystywania dzieci. Czy masz dodatkowe informacje na temat tego Cobra?

COBRA – Powiedziałbym, że wiele osób, które zajmowały się tym zostało uciszonych w ten czy inny sposób, jest to jeden z takich przypadków. Ale bez względu na to, co robi Kabał, nie mogą utrzymywać tego w tajemnicy. Będzie po prostu zbyt wiele osób, ponieważ. . . ujawniających to, ponieważ świadomość tej sytuacji wzrosła dramatycznie w ciągu ostatnich kilku miesięcy i jest to część działań Sił Światła, aby jak najszybciej doprowadzić to do świadomości publicznej, ponieważ ludzie muszą być świadomi tego, a następnie będzie znacznie łatwiej podjąć działania przeciwko temu. (Zgadzam się)

Lynn – kongresman Steve Scalise i inni zostali zastrzeleni przez rzekomego strzelca w corocznym meczu baseballa między partiami Kongresu dwa tygodnie temu. Czy ten samotny morderca, James Hodgkinson, był częścią psychologicznej operacji tajnego państwa, czy też był tylko poddanym praniu mózgu liberałem, który czuje, że GOP (Grand Old Party -Partia Republikańska) jest czystym złem. Czy mógłbyś skomentować to Cobra?

COBRA – był jednym z ludzi, którzy byli poddawani programowaniu umysłu na bazie traumy i został on właśnie aktywowany. Jego program zabójstwa został uruchomiony. Kabał ma wiele takich osób rozmieszczonych w kluczowych pozycjach w Stanach Zjednoczonych również na całym świecie. (Dziękuję Ci)

Aaron – Dennis Rodman, były amerykański koszykarz, który odwiedza lidera Korei Północnej, Kim Jong-un, mówi, że jest zwykłym facetem i nie chce bombardować nikogo, w tym USA. Wiemy, że Korea Północna jest bardzo represyjnym reżimem i jest kontrolowana przez inne osoby z wyższych szczebli władzy. Więc Kim Jong-un po prostu wykonuje rozkazy i przybiera szczęśliwą minę dla odwiedzających, takich jak Dennis Rodman, czy on naprawdę jest sercem zła, za które go wszyscy uważamy?

COBRA – nie jest sercem zła, ale jest marionetką sieci oddziałów jezuitów, którzy wykorzystują sytuację Korei Północnej do własnych celów. (OK)

Lynn – Mają miejsce rozmowy i negocjacje dotyczące zmian reżimu w Arabii Saudyjskiej, Izraelu, na Ukrainie, w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, aby zakończyć konflikty i przygotować drogę do nowego systemu finansowego. Czy to logiczne, konieczne i prawdziwe negocjacje?

COBRA – Na pewnym szczeblu powiedziałbym, że istnieją realne negocjacje dotyczące zmian reżimów w tych krajach i tak się stanie. Zmiana taka nastąpi prędzej czy później, ale to nie jest najważniejszy punkt widzenia całej sytuacji, ponieważ prawdziwy reset finansowy nastąpi dopiero w momencie Wydarzenia, nie wcześniej. Ale pewne zmiany polityczne są możliwe przed i wydarzą się przedtem. Właściwie w niektórych krajach już się one zdarzyły, a także wydarzą się w innych krajach.

Lynn- Cobra, czy wiesz, kto prowadzi te negocjacje? Czy to białe kapelusze? SSP (tajny program kosmiczny)? Lub kto?

COBRA – najprawdopodobniej, w większości przypadków białe kapelusze w tych krajach i pewnych innych, powiedziałbym, tajne pozytywne grupy, o których nie wspomniano w żadnym blogu ani na żadnej z witryn internetowych i nie są bardzo publiczne. Są bardzo prywatne, większość tego dzieje się całkowicie za kulisami i nie jest ogłaszane gdziekolwiek. (Ok dziękuję)

Aaron – Cobra, jaki masz intel o USS Fitzgerald, że ten niszczyciel rakietowy, podobno staranowany przez filipiński statek towarowy? Co naprawdę się stało?

COBRA – Na głębszych poziomach jest wiele, powiedziałbym, gier rozgrywanych na temat ujawnienia tajnych programów kosmicznych marynarki USA i pewne siły, powiedziałbym, negatywne siły starają się przekonać marynarkę, aby nie ujawniała zbyt wiele, ponieważ istnieje bardzo silna pozytywna frakcja w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych, która chce uwolnić, co jest faktycznie na korzyść Pełnego Ujawnienia. Chcą uwolnić wszystko. Ale są inne frakcje, które są silnie przeciwko temu. Obecnie trwa dość silna walka o tę kwestię.

Aaron – Czy wiesz, kto to przygotował?

COBRA – To było zaprojektowane przez rozkazy ludzi bardzo blisko grupy Chimera, a szlak prowadzi do sił powietrznych Stanów Zjednoczonych.

Aaron – Dlaczego oni to zorganizowali?

COBRA – jak powiedziałem to ostrzeżenie dla marynarki by nie ujawniać zbyt wiele na temat tajnego programu kosmicznego.

Aaron – I oczywiście to próbują osiągnąć?

COBRA – Tak. (Ok dziękuję)

Lynn – Czy piramidy z czasów Atlantydy, które znajdują się pod wodą, u wybrzeży Long Island, są używane przez Siły Światła, aby zrównoważyć energię czarnego kamienia na wyspie Long Island?

COBRA – Tak.

Lynn – Czy skorzystalibyśmy z piramid w trzymanych naszych domach, naszych kieszeniach lub pod łóżkiem?

COBRA – Tak.

Lynn – Jak te piramidy działają?

COBRA – działają na zasadzie świętej geometrii i kształt piramidy faktycznie tworzy przejścia między wymiarami, które sprawiają, że energie o wyższej wymiarowości mają łatwiejszy do płaszczyzny fizycznej. Siły Światła mogą używać wszystkich tych piramid w ramach globalnej sieci planetarnej Światła i energii, aby skierować więcej Światła na płaszczyznę fizyczną. (Dziękuję Ci)

Aaron – Cobra, aby móc zrozumieć stopień zła, którym niektórzy prominentni ludzie na świecie są, czy byłbyś w stanie dać nam, według ciebie, ocenę według skali od jednej do dziesięciu, jeden to bycie dobrą osoba a dziesięć będącą uosobieniem zła. Ponieważ Zbigniew Brzeziński, po jego śmierci, został wysłany do centralnego słońca, zakładałbym, że będzie on numerem dziesięć w tej skali. Jak Twoim zdaniem Cobra można ocenić następujące osoby:

Aaron – Pierwszym jest David Rockefeller?

COBRA – Powiedziałbym, że Brzeziński ma 9 , a David Rockefeller to 10 lat.

Aaron – A może George Soros?

COBRA – George Soros 9.

Aaron – Czy George Soros jest martwy?

COBRA – Nie.

Aaron – A może Hillary Clinton?

COBRA – Hillary Clinton – 8

Aaron – A ona nadal żyje?

COBRA: Tak, ona nadal żyje.

Aaron – A może Bill Clinton?

COBRA – Bill Clinton między 7-8.

Aaron – OK. To interesujące. I nadal żyje, prawda?

COBRA – Tak. (Mieliśmy pogłoski, że on już umarł.)

Aaron – A może Saddam Husajn?

COBRA – między 7-8.

Aaron – Czy jest martwy?

COBRA – Tak

Aaron – I to dobre; Osama bin Laden?

COBRA – również między 7-8.

Aaron – i jest zdecydowanie martwy, prawda?

COBRA – Tak. (OK, następne pytanie dotyczy Osamy bin Ladena, Lynn)

Lynn – I mówiąc o Osamie bin Ladenie, powiedziano mi, że w 2001 roku bin Laden cierpiał na ciężką niewydolność nerek i wątroby. Potrzebował wtedy dializy i nie był w stanie tego zdobyć. W rezultacie zmarł w Afganistanie w grudniu 2001 roku. Kiedy więc rzekomy nalot na jego kryjówkę 2 maja 2011 roku, przez Navy Seals miał miejsce i (on) został zabity, nigdy nie przedstawiono nam dowodów ciała lub cokolwiek. Powinniśmy wierzyć w historię rządu. Cobra, czy mógłbyś oświecić nas, co naprawdę stało się z Osamą bin Ladenem?

COBRA – Właściwie ten nalot maił miejsce, a on został zabity w tym ataku, ale chciałbym też powiedzieć, że nie był najważniejszą osobą. Został wrobiony jako marionetka dla historyjki, która została sprzedana. Cała historia o grupie Al-Kaidy i o tym wszystkim. To tylko zaprojektowana historyjka, aby wkroczyć na tak zwaną wojnę z terroryzmem i utrzymać obecność wojskową Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie i utrzymać tę maszynę z petrodolarami. To był sens całej sytuacji.

Lynn – Więc historia, o której nam powiedziano, że zmarł w grudniu 2001 roku, jest błędną opowieścią.

COBRA – Tak. (ok dziękuję)

Oto link do tego, co jest w internecie o Osamie bin Laden:

http://www.anonews.pl/binladen-died-2001/

Coś nowego…. Właśnie dodaliśmy: teraz mamy stronę poświęconą listom naszych czytelników do członków Ruchu Oporu! Wielu ludzi pytało o RM i jak można się z nimi komunikować.Prepare For Change pomaga teraz ułatwić ten proces.

Ruch Oporu przybył na Ziemię, aby pomóc nam w wyzwoleniu planetarnym. Są istotami pozaziemskimi, których główna baza jest na Planecie X, poza Plutonem. Są tu, aby pomóc, ale nie robić wszystkiego za nas. To nasza planeta i musimy odgrywać ważną rolę w tym procesie wyzwolenia.
Cobra stwierdził, że ​​członkowie Ruchu Oporu, jako istoty pozaziemskie, mają inne talenty, umiejętności i emocjonalną naturę niż ludzie. Czasami trudno jest zrozumieć ludzi z różnymi emocjami, które wyrażamy. Aby pomóc im lepiej poznać ludzi, pomogłoby gdybyśmy umysłowo / telepatycznie połączyli się z nimi albo fizycznie do nich napisali; Jak się czujemy, jakie są nasze zmagania, jak radzimy sobie z życiem 3D na Ziemi. Jest to Twoja szansa, aby powiedzieć, co jest w twoim sercu tym, którzy przyszli pomóc. Ma to na celu wzmocnienie więzi między nami. To jest sposób na uzdrowienie.

Zapraszamy do udziału w komunikacji z Ruchem Oporu. Dodaj swoje myśli, pragnienia i modlitwy. To jest twoje miejsce, aby wyrazić siebie. Co chcesz powiedzieć RM?

Znajdziesz tu nową stronę w zakładce Cobra / RM. Czwarty wpis w menu rozwijanym. Bezpośredni link znajduje się w transkrypcji.
http://prepareforchange.net/letters-resistance-movement/

Doceniamy naszych czytelników i słuchaczy, bo to sprawia, że ​​Prepare for Change jest świetne. Pamiętaj, aby wspierać naszą witrynę poprzez darowizny za pośrednictwem systemu PayPal lub czeki dla Prepare for Change, które można wysłać na nasz adres pocztowy:
1441 Huntington Drive, Suite 1110, South Pasadena, CA 91030

Aaron – Istnieją doniesienia, że ​​promieniowanie wokół Fukushimy znikło po tym, jak wielka flota nieznanych statków powietrznych przeleciała nad tym regionem, według japońskiego wywiadu wojskowego. Czy to jest nowa wiadomość, czy też jest to intel, który zgłaszałeś od kilku lat ?

COBRA – To są rzeczywiście stare wiadomości. To się wydarzyło lata temu, kiedy miało miejsce zdarzenie w Fukushimie. Właściwie w tej chwili lub w ostatnich latach nie ma zbyt wiele radioaktywności w tym obszarze, z wyjątkiem bardzo, bardzo blisko reaktora jądrowego. Właściwie to ja byłem 20 mil od reaktora, a radioaktywność w tej okolicy była normalna, a ludzie żyją tam jak wszędzie indziej bez żadnych zakłóceń.

Aaron – Ponieważ Galaktyka pomogła zredukować to?

COBRA: Tak, nastąpiła interwencja w pewnym stopniu bezpośrednio po tym, jak fala tsunami napłynęła i sytuacja w elektrowni jądrowej w Fukushimie została w dużym stopniu opanowana. I wiele doniesień na temat promieniowania w całym Pacyfiku to po prostu dezinformacja. (Ok dziękuję)
Lynn – Czy możesz skomentować Leo Zagamiego, byłego Iluminata i jego ostatnie publiczne relacje o Iluminatach? Czy naprawdę eksponuje to co działo się wewnątrz?

COBRA – eksponuje wiele z tego, ale nie wszystko, co wie, ale ujawnia pewną ilość tego, co wie.

Lynn – Czy odgrywa jakąś rolę w procesie wyzwolenia?

COBRA: Tak, rzeczywiście opublikował wiele lata temu i rzeczywiście pomagał uwolnić znacznie głębszy intel dotyczący pewnych frakcji iluminatów, zwłaszcza we Włoszech Loży P2 i podobnych organizacji. (Dziękuję Ci)

Aaron – Benjamin Fulford powiedział w swojej najnowszej aktualizacji: Dobrze przypuszczam, że Karl Von Habsburg, szef Unii Paneuropejskiej i następca tronu Habsburgów, widzi szansę odrodzenia Imperium jego przodków, gdy jego rywale z Saxo-Gotha-Rothschild stracili tyle swoją władzę. Czy to będzie sytuacja “Poznaj nowego szefa, takiego samego jak stary szef”, którą ludzie będą musieli znosić aż do Wydarzenia?

COBRA – W tej chwili jest kilka sytuacji. Jedna jest ta walka między frakcją Rothschilda-Saxo-Gotha a frakcją habsburską. Musisz zrozumieć, że obie frakcje nie różnią się znacznie. Powiedziałbym jednak, że we frakcji habsburskiej jest infiltracja pozytywnej grupy Templariuszy, która wykorzystuje tę sytuację nie zgodną z planami Carla Habsburga, ale w zgodzie z pewnymi planami Sił Światła. Właściwie planuję opublikować intel tej sprawie. (dobrze dziękuję)

Lynn – Czy możesz skomentować 3-palczastą mumię z Nazca, która została niedawno odkryta w Peru?

COBRA – O.K. Co chcesz o tym wiedzieć?

Lynn – Chcemy wiedzieć, czy jest to prawdziwy raport czy fałszywy?

COBRA – w tym momencie podejdę do tego z ostrożnością. Nie przykładałbym zbyt wiele nadziei do tej konkretnej historii.

Lynn – Może to być fałszywe?
COBRA – Powiedziałbym, że była ingerencja w ten proces, a nie wszystko jest takie, jak wydaje się być?

Lynn – Czy są jakieś inne informacje, które możesz nam dać o tej mumii?

COBRA – Nie w tym momencie. Powtarzam jednak, że nie przywiązywałbym zbyt dużej uwagi do tego i zbyt wiele nadziei do tej konkretnej historyjki. (Ok dziękuję).

Aaron – Ostatnio stwierdziłeś, że w drugiej połowie czerwca dasz nam aktualizację na temat działań Sił Światła. Odkąd minęła połowa czerwca, czy możesz teraz coś o tym powiedzieć?

COBRA – Właściwie opublikowałem coś na ten temat przed połową czerwca, powiedziałem tyle, ile mogłem powiedzieć w tym momencie.

Aaron – OK, A co z Long Island z Chimerą i czarnym kamieniem?

COBRA – Powiedziałbym, że jest to jeden z najważniejszych aspektów dla Sił Światła, z oczywistych względów nie mogę komentować tej bardzo ważnej, bardzo ważnej, bieżącej operacji.

Aaron – A co z wirem energetycznym w Syrii, czy jest lepiej?

COBRA: Tak, teraz jest lepiej. W Syrii jest wiele postępów. To nie jest szybkie, ale jest stabilne. Siła Światła wyzwalają Syrię i można niemal zobaczyć koniec tego horroru w Syrii.

Aaron – Jak uzdrawianie wiru w Kongo?

COBRA – Uzdrowienie wiru w Kongo energetycznie, jest sporo postępu, ale na płaszczyźnie fizycznej postęp nie jest tak duży, ponieważ istnieje tam wielu ludzi z traumą i po prostu nie ma wystarczającej pomocy, i po prostu brak jest wystarczającej woli zmiany sytuacji . Uzdrowi się stopniowo i powoli wraz z ostatnim przełomem w momencie Wydarzenia.

Aaron – A co z plazmą na Ziemi?

COBRA – płaszczyzna plazmowa wokół Ziemi znacznie poprawiła się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, zwłaszcza, ​​powiedziałbym w połowie czerwca.

Aaron – A bomby Toplet?

COBRA – To samo.

Aaron – mamy jeszcze jedno pytanie o Yaldaboath. Jakieś komentarze dotyczące Yaldaboath?

COBRA – opublikowałem tyle, ile mogłem na ten temat. Jak już wcześniej powiedziałem, jesteśmy w samym środku bardzo ważnej operacji i nie chcę dać żadnych aktualizacji, które mogłyby zagrozić temu. (W porządku, zrozumiałe. Dziękuję Cobra)

Lynn – OK Cobra, następny artykuł dotyczy ostatniego spotkania Bilderberg na początku czerwca 2017. Będziemy mieli link z transkrypcją, aby ludzie przeczytali pełne sprawozdanie.
Aby przeczytać cały artykuł:

Bilderberg, Donald Trump i CERN

Aaron – Istotnym dla Federalnej Agencji Medyczno-Biologicznej jest móc “w pełni potwierdzić” że CERN próbuje nawiązać kontakt z istotami z innych wymiarów, jak wynika z raportu, naukowiec-lekarz Anatoli Bugorski – który 13 lipca 1978 r. stał się jedynym człowiekiem w historii, który kiedykolwiek wetknął głowę w akcelerator cząstek cyklotronu, podczas gdy ten był w ruchu i pozostał ze zdolnością do mentalnego przechodzenia poprzecznego do innych wymiarów. Cobra, czy sądzisz, że był to wynik tego incydentu? Czy został też ze skutkami ubocznymi, które nie były pożądane, czy cokolwiek innego, co nie zostało ujawnione?

COBRA – W zasadzie, on i te eksperymenty otwierają portal przez wymiary i doświadczył skutków ubocznych, gdy tam był . (OK)

Lynn – w rzeczywistości ten raport zauważa, że ​​Einstein ponad wątpliwość udowodnił błędnie, że cząstki nie tylko przekraczają prędkość światła, ale mogą komunikować się niezależnie, niezależnie od odległości (lub wymiarów) w 2015 roku przez badaczy z National Institute of Standards and Technology – których zdumiewające odkrycia zostały jeszcze potwierdzone w ubiegłym tygodniu przez chińskich naukowców. Czy jest to poprawne Cobra?

COBRA – Tak w znacznym stopniu jest.

Lynn – Czy robimy to poprzez medytację i telepatię?

COBRA – Tak.

Lynn – Czy możesz o tym coś powiedzieć?

COBRA – Zasadniczo cały wszechświat jest połączony ze sobą na poziomie kwantowym, a prędkość światła ma znaczenie tylko w przypadku cząstek, które przemieszczają się w zwykłej przestrzeni kosmicznej i czasowej 4-wymiarowego kontinuum, podczas gdy, jak twierdzę, jednolite pole kwantowe wykracza daleko poza to i ta komunikacja jest zawsze możliwa i nie tylko możliwa, to się dzieje cały czas. (Dziękuję Ci)

Aaron – Co do tego jak to się wszystko najprościej przedstawia, ten raport wyjaśnia, że cała podstawa dla całej materii i ludzkiej egzystencji, co zostało w 100% udowodnione jest fałszywa zbudowana na niczym więcej niż fałszerstwach i celowych oszustwach prawdą jest, że w chwili powstania życia w łonie matki powstaje nierozerwalny i nagły związek komunikacyjny między człowiekiem a Bogiem. Więc wydaje się, że to była ogromna praca Kabała: złamanie tej komunikacji między człowiekiem a Bogiem na każdy możliwy sposób. Wygląda na to, że Imperator nie ma odzieży. Czy to prawda Cobra?

COBRA – Tak, tak.
Lynn – “Wiadomość od Boga” przekazana Grupie Bilderberg przez dyrektora CERN Fabiola Gianottiego, która wywołała taki strach wśród zachodnich przywódców  rządzących elit, wnioskiem z tego raportu jest wizerunek stworzony przez Large Hadron Collider-LHC (wielki zderzacz hadronów), który tworzy jedno Słowo w starożytnym języku hebrajskim תקל – wymawiane jako “TEKEL”. Podstawowym znaczeniem jest: “zostaliście zważeni na wadze i stwierdzono niedobór”. http://www.whatdoesitmean.com/index2317.htm
Cobra, czy możesz udzielić nam więcej informacji na ten temat?

COBRA – Nie mogę potwierdzić, że tak naprawdę się stało. Powiedziałbym, że to tylko plotka i może być tylko wymyśloną plotką. (Ok dziękuję).

Aaron – planowana jest znacząca modernizacja LHC do połowy 2020, co pozwoli zwiększyć wskaźnik kolizji cząstek i poprawić jego precyzyjność. Zostanie również zaktualizowana nazwa, do High Luminosity Large Hadron Collider (HL-LHC – wielki zderzacz hadronów wysokiej luminacji).
https://www.sciencealert.com/work-is-already-beginning-on-the-large-hadron-collider-s-replacement.  Cobra, jakie są szanse, że zostanie to zbudowane?

COBRA – OK, chciałbym powiedzieć, że możemy spodziewać się opóźnień i problemów w związku z tą budową. (OK)

Lynn – OK, mamy tutaj odcinek Cobra, zwany Prawda lub fikcja? To, co chcemy żebyś zrobił, to potwierdzenie, że jest to poprawne, lub jest to zmyślone.

Lynn – Pojawiają się pogłoski, że do końca czerwca zobaczymy i usłyszymy więcej o aresztowaniach.

COBRA: To prawda, ale powiem stopniowo. To nie będzie nagła eksplozja. To będzie stopniowa tendencja do. . . . większej liczby tych aresztowań, zwłaszcza w sieciach wykorzystujących dzieci. (wspaniale)

Lynn – przejście od 3D do 4D nastąpi w tym roku.

COBRA – nie podam daty. (OK)

Lynn – papież Franciszek usunął kary za molestowanie seksualne dzieci.

COBRA – Chciałbym tylko powiedzieć, że niektóre jego dekrety mogą być interpretowane w ten sposób lub w jakikolwiek inny sposób i to zależy od ludzi, którzy mogą zinterpretować lub nadinterpretować to w ten lub inny sposób. (OK)

Lynn – religia katolicka została stworzona przez Drakonów.

COBRA – Nie prawda. Została stworzona przez inżynierię Archontów. . Drakoni byli po prostu niewolniczą siłą, która rozwijała ten plan.

Lynn – Draco i reptylianie walczą między sobą.

COBRA – do pewnego stopnia. (ok)
Lynn – największe populacje Draco i Reptylian znajdują się na Antarktyce i w Yellowstone.

COBRA – Nie.

Lynn – europejskie wychowanie seksualne zostało narzucone w szkołach.

COBRA – W pewnych pojedynczych przypadkach tak, ale nie jako priorytet polityki w całej Europie.

Lynn – Organizacja Narodów Zjednoczonych jest kartelem lucyferycznym.

COBRA – tak i nie. Organizacja Narodów Zjednoczonych została stworzona przez Siły Światła, ale została następnie osadzona przez Kabał . (OK)

Lynn – John Podesta stoi za śmiercią Maxa Spiresa.

COBRA – Nie bezpośrednio, ale jest związany.

Lynn – Ci, którzy uczestniczyli w spotkaniu Bilderberg, opuścili je z bransoletkami na kostkach.

COBRA – Nie prawda.

Lynn- Cobra, kim są Killdeckianie?

COBRA – To jest pewna, powiedziałbym rasa pozaziemska i opisywano ją w niektórych książkach przez osoby mające z nimi kontakt.

Lynn – próbowałam to sprawdzić w internecie i nie mogłam ich znaleźć. Co się z nimi wiąże, to że Killdeckianie nie “idą do światła” po śmierci. Czy to prawda?

COBRA – jest to oświadczenie, które zostało przedstawione jako takie, ale nie jest prawdą.

Lynn – Yellowstone to wulkan.

COBRA – Wulkan pod powierzchnią Yellowstone, tak.

Lynn – ostatnie w tym odcinku – jest broń atomowa o mocy 60 kiloton zakopana pod Yellowstone dzięki Obamie i innym.

COBRA – Nie. (OK, dziękuję)

Aaron – Następne pytanie dotyczy Wydarzenia (tylko jedno pytanie): Cobra, ta osoba od lat śledzi Cię i pamięta, jak ​​mówiłeś, że po Wydarzeniu będziemy mieli tylko wiosnę i lato. Czy to jest prawda?

COBRA – Nie. (OK, dziękuję)
Lynn – Mam kilka pytań dotyczących Tachionów Cobra. to mówi ta osoba: w komorze tachionowej dostałem inspirację, aby pójść i rozlać wodę tachionową w różnych rzekach w Europie Środkowej, przechodząc przez różne morza, a więc w ciągu dwóch lat według cyklu wodnego, zgodnie z tym co mówią meteorologowie, będziemy mieli deszcz tachionowy na naszych polach i ogrodach. To zrobiłem. Czy tachiony mnożą się w wodzie, czy przyciągają inne tachiony z kosmosu, czy wpływają na inne cząsteczki wody, kiedy oddziałują z nimi?

COBRA – łączą się z innymi tachionami poza zasłoną, wzmacniając sieć tachionów na powierzchni planety. (Dziękuję Ci)

Aaron – Jaka jest największa zaleta komory tachionowej dla uzdrawiania osobistego?

COBRA – Największą zaletą jest to, że te komory tachionowe harmonizują wszystkie poziomy człowieka, ciała fizycznego, ciał o wyższej energii i ta technologia w rzeczywistości może całkiem skutecznie łączyć nas z Źródłem. (ok)

Lynn – Czy komory tachionowe mogą przyspieszyć proces wyzwolenia planetarnego?

COBRA – Tak, mogą.

Aaron – Czy niektóre miejsca w sieci Ziemi są mocniejsze od innych w celu uzdrowienia Gai?

COBRA – Tak.

Aaron – Czy niektóre miejsca w sieci Ziemi są mocniejsze, aby przebić zasłonę kwarantanny?

COBRA – Tak. (Ok dziękuję)

Lynn- Cobra, jaka jest różnica między komorami tachionowymi a komorami tachionowymi, które inni reklamują? Czy robią to samo?

COBRA – Nie mogę potwierdzić, że istnieją inne osoby, które naprawdę mają komory tachionowe na powierzchni planety.

Lynn – Rozumiem, że są inni, więc po prostu nie jesteś świadom ich?

COBRA – twierdzą, ale nie mogę poprzeć tych twierdzeń. (Ok dziękuję)
Lynn – ostatnim pytaniem w tej dziedzinie jest: Jak dokładnie proces tachionizacji wpływa na kamienie Cintamani?

COBRA – Tachiony wzmacniają połączenie jakiegokolwiek obiektu ze Źródłem i kamieniami Cintamani, ten proces jest jeszcze bardziej skuteczniejszy, ponieważ Tachiony oddziałujące z kamieniami Cintamani czynią je mocniejszymi, ponieważ kamienie Cintamani są jedną z najczystszych form materii dostępnej teraz na powierzchni Planety. (Ok dziękuję)

Lynn – Kolejny obszar to finanse: guru finansów od jakiegoś czasu rozmawiają, że przed końcem roku będziemy w ogromnym kryzysie finansowym. Cobra jest jakiś sposób, w jaki możemy przełamać to załamanie, jeśli to prawda?

COBRA – Zasadniczo ludzie przewidują upadek finansowy przez ostatnie 10 lat. Każdego roku ktoś przewiduje, że tak się stanie w tym roku, więc nie będę się zbytnio martwić o to, a właściwie to, co ma znaczenie, to finansowy reset i kiedy to nastąpi obejmie upadek starego systemu i to nastąpi w czasie Wydarzenia.

Lynn – Czy jest coś co możemy zrobić na poziomie duchowym lub medytacyjnym, co zmieni tą toczącą się kulę śnieżną?

COBRA – Tak, oczywiście, niedzielne medytacje są idealną rzeczą, która może sprawić, że przejście będzie łatwiejsze.

Aaron – Czy kryptowaluty stanowią część nowego systemu finansowego?

COBRA – Nie.

Lynn – OK, zamierzamy przejść do Historii: Jaka jest prawdziwa historia Mojżesza?

COBRA – zasadniczo był kapłanem, który należał do egipskiego kapłaństwa, a następnie przekazał te nauki do pewnego obszaru, w którym obecnie jest Arabia Saudyjska, gdzie rozpoczął nową religię.

Aaron – czy życzliwe E.T. stworzyły neandertalskie gatunki ludzi pierwotnie jako narzędzie naprawy poprzednio upadłych E.T.?

COBRA – Nie.

Aaron – Czy nad rasą neandertalską została przejęta kontrola przez siły mroku, aby działała jako narzędzie dla nich i ich sługusów, aby wcielać się w trójwymiarową formę na ziemi?
COBRA – W pewnym stopniu tak. (OK)
Lynn – mówi się o “symulatorze słońca”, fałszywym słońcu. Chociaż nie widziałam anomalii na słońcu w mojej części świata (najwyraźniej ta część jest na Dalekim Wschodzie), czy jest naprawdę symulator słońca?

COBRA – Nie.

Aaron – David Paulides zbadał i napisał kilka książek o tajemniczym zniknięciu tysięcy ludzi w parkach narodowych i odmowie władz do całkowitego zbadania tego lub udzielenia pomocy. Liczba zaginięć wzrosła w ciągu ostatnich 3 lat. Niektórzy turyści dosłownie zniknęli, ponieważ byli ostatni w kolejce podczas wędrówki. Niektórzy ludzie i dzieci zostały odnalezione wiele mil dalej oszołomione i zdezorientowane, z ubraniem lub bez, a niektóre z nich zostały upośledzone umysłowo, bez pamięci o tym, co się stało. Niektórzy nigdy nie zostali znalezieni i żadne psy nie mogą znaleźć zapachu ani śladu. Niektóre dzieci zgłaszały widzenie istoty, inni widzieli wojsko czy obcych club nic. Inne raporty z całego świata pokazują, że całe dziesiątki grup znikają w dziwnych okolicznościach. Jednym z wyjaśnień jest “partia przesyłek” lub porwanie dla oderwanych cywilizacji z poza planety lub praca niewolnicza na lub poza planetą, czy to portale, wojsko, negatywne E.T. czy inne? Cobra, czy możesz pomóc rozjaśnić to?

COBRA – Właściwie wszystko to się działo. Powiedziałbym, że w przybliżeniu w latach 2002-2003 znajdowała się pełna sieć podziemnych baz wojskowych, które używały tych ludzi do eksperymentowania z niewolniczą pracą dla różnych celów, a wiele z tego działo się poza światem. I nadal niektórzy ludzie są zaginieni, ponieważ są zabierani do sieci wykorzystywania Kabała, więc nadal jest to nierozwiązana sytuacja. (ok)

Lynn – Czy to prawda, że ​​starożytni ludzie Indii otrzymali swoje Wedy od białych ludzi z północy (w dzisiejszej Rosji)? I do pewnego stopnia to, co dzisiaj znamy jako Indyjskie Wedy i kultura wedyjska?

COBRA – OK, to jest prawie poprawne. Lokalizacją źródła nie jest dokładnie Rosja, ale jest to część byłego Związku Radzieckiego, ale chciałbym powiedzieć, że ta historia jest w około 60-70% poprawna. (Ok dziękuję)

Aaron – seria książek Bairda Spaldinga w 1924 r .: Życie i nauczanie mistrzów Dalekiego Wschodu opowiada historię niektórych amerykańskich odkrywców na Dalekim Wschodzie na początku lat 1900. Napisali serię książek o swoich doświadczeniach, a “mistrzowie”, w tym Jezus, których od czasu do czasu odwiedzali, mogli zmieniać warunki pogodowe, pojawiać się i podnosić wszystko, tworzyć światło, żywność i muzykę oraz inne “cuda”. Na wewnętrznej stronie czytamy: ci mistrzowie lub starsi bracia pomagają i kierują przeznaczeniem ludzkości. Kim są ci mistrzowie lub E.T. w tej serii książek?

COBRA – Są Wniebowstąpionymi Mistrzami. (OK)

Aaron – mówi dalej; Baird Spalding kontynuował wykłady pod koniec 1930 i miał dużą rolę w duchowej społeczności na całym świecie. Jakieś inne informacje, które możesz nam przekazać o panie Spaldingu, Cobra?

COBRA – właściwie został wybrany przez Wniebowstąpionego Mistrza St. Germaina, aby udostępnić w tym czasie jedną z Nauk Wniebowstąpionych Mistrzów. W rzeczywistości przyczynił się do podniesienia świadomości w tym czasie, zrozumienia Wniebowstąpionych Mistrzów i zrozumienia tamtej sytuacji.

Aaron – mówi dalej; W tych książkach często podróżowali do różnych świątyń. Była tam duża sieć świątyni wokół ziemi. Jak ta sieć pomaga ustabilizować energię Ziemi?
COBRA – W rzeczywistości sieć ta jest częścią sieci Agarty. To oczywiście pomaga stabilizować planetę w dużej mierze i bez tej sieci, powierzchnia planety nie byłaby teraz możliwa do zamieszkania. (OK)

Aaron – Wiele świątyń zostało zniszczonych i inne budynki zbudowano na nich, przez większość czasu używane były przez ciemną stronę. Jakie było pierwotne zastosowanie świątyń?

COBRA – zakotwiczenie Światła.

Aaron – Powiedziałeś, po Wydarzeniu więcej świątyń Bogini zostanie wybudowanych?

COBRA – Tak.

Aaron – Czy są jakieś dodatkowe informacje, które możesz nam przekazać?

COBRA – nie w tej chwili. Jeszcze nie, ale informacje zostaną podane, gdy nadejdzie czas. (Dziękuję Cobra.)

Lynn – Było wiele doniesień w historii o istotach, które nie umierają – pozostają przez wieki i podróżują po całym świecie, wpływając na historię ludzkości, czyniąc “cuda” będąc ludźmi. W jaki sposób odnosi się to do tych Mistrzów z Dalekiego Wschodu lub, jak wiarygodne są te relacje?

COBRA: Tak, jest to bardzo powiązane, ponieważ ludzie, którzy wznieśli się, nie umierają i jest to część tej samej historii. (Dziękuję Kobra)

Aaron – Cobra, czy znasz prace Wayna Herschela pod adresem http://thehiddenrecords.com/ ?

COBRA – do pewnego stopnia.

Aaron – Dokonał wiele odkryć, o tym że starożytne miejsca megalityczne to mapy gwiazd Plejad. Czy tak jest, a zwłaszcza czy mógłbyś skomentować Cydonię na Marsie, piramidy w Abusir, Tikal itd. To mapy gwiazd Plejad?

COBRA – Tak, jego twórczość, chciałbym powiedzieć, że ta część jego pracy jest całkiem poprawna. Głównie, nie wszystkie gwiazdy są dokładnie takie same, jak on je prezentuje, ale zamysł, który przedstawia, jest całkiem poprawny.

Aaron – Czy wiesz, czy noga byka symbolu Egiptu i innych społeczeństw jest symbolem Plejad i czy środek symbolu zodiaku Dendera to w istocie Plejady ?

COBRA – Tak. (Ok dziękuję)

Lynn – Czy mieszkańcy Wewnętrznej Ziemi są w 3D(3 wymiar) czy 4D?
COBRA – Więc chciałbym zapytać, jak definiujesz 3 lub 4D?

Lynn – 3D określiłbym jako ludzie tacy jak my i 4D jako płaszczyznę Astralną.

COBRA – Są wewnętrzne istoty fizyczne.

Lynn – Ok, to czyni je 3D czy są też 4D.

COBRA – Są w rzeczywistości obydwoma. Mają zaawansowaną świadomość, ale mają ciała fizyczne. (OK)
Lynn – pamiętam Coreya, mówiącego, że 4D i inne wymiary są wszystkie wymiarami fizycznymi więc są widoczne). Nie jest to tym samym co płaszczyzna astralna. To znaczy, płaszczyzny (astralne, eteryczne itp.) nie są tym samym co wymiary. Wymiary są bardziej związane z stopniem wibracji istot, a więc ich skorelowana materia będzie tylko subtelna, ale nadal widoczna. Czy to jest prawidłowe Cobra?

COBRA: Tak, w zasadzie masz materię fizyczną, masz materię astralną, masz mentalną materię. Masz różne płaszczyzny tworzenia. Świadomość jest zawsze obecna na wszystkich tych poziomach. Każdy ma ciało astralne. Każdy ma emocje. Jak te emocje są oczyszczane lub jak ewoluują, w rzeczywistości określa konkretny stan świadomości konkretnej istoty. (Ok dziękuję).
Aaron – Jak społeczeństwa E.T tworzą i zachowują wartości moralne, nie mając żadnych systemów religijnych i przekonań, ponieważ “prawo” i “złe” są jedynie względnymi konstrukcjami, które mogą być zmieniane w każdej chwili?

COBRA – Nie zgadzam się z tym. (OK) Zasadniczo słuszne i złe widać wyraźnie wewnętrznym okiem duszy. Nie musisz mieć policji ani jakiejkolwiek instytucji moralnej lub religii, aby wiedzieć, co jest dobre czy złe. (Ok dziękuję)
Lynn – ktoś chce wiedzieć, dlaczego słowo “Wydarzenie” zostało wybrane zamiast czegoś takiego jak “kamień milowy” czy coś innego?

COBRA – zostało wybrane, ponieważ ten świat, to słowo rzeczywiście wywołuje pewne skojarzenia, które nie są naładowane. Są neutralne. (Ok dziękuję).

Aaron – W jakimś momencie będziemy mogli być równi z istotami innych Systemów Gwiezdnych?

COBRA – To zależy od tego, jakie istoty z systemów gwiezdnych masz na myśli. Musisz być trochę bardziej szczegółowy lub nie będę mógł odpowiedzieć. (dobrze)

Lynn -Z jakiego systemu gwiezdnego pochodzą Arabowie?

COBRA – Nie pochodzą z żadnego konkretnego systemu gwiezdnego jako rasa. Byli indywidualni ludzie, którzy wcielili się w tą rasę, pochodzący z różnych systemów gwiezdnych.

Lynn – ta osoba pyta: grupa językowa języków tureckich. Czy pochodzi z pewnego miejsca? (Azerbejdżan, Kazachstan, Turkmenistan, itd.)

COBRA – była sytuacja mieszana, ale w tej szczególnej grupie etnicznej było dużo ingerencji Archontów.
Lynn – następnie pyta o grupy językowe Tai-Kadai (takie jak tajlandzki, laotański, szan itp.)

COBRA – Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem o tym. (OK)
Lynn – Dalej pyta o Danów, Finów, Niemców i Polaków. Czy pochodzą one z określonego systemu gwiazd?

COBRA – Nie działa to tak. Zasadniczo co ma miejsce, ludzie przybywają indywidualnie w inkarnacjach z różnych systemów gwiezdnych, a nie jako grupa, nie jako naród. (OK, ma to sens).

Aaron – Pytanie o planetę o nazwie Thiaoouba. Czy istoty z tej planety to Wing Makers?
COBRA – Nie.

Aaron – Czy jest coś innego, co możesz nam powiedzieć o nich?

COBRA – była grupa o tej konkretnej rasie i jeśli jesteś zainteresowany tą konkretną historią, możesz przeczytać tę książkę. Z mojej perspektywy to nie jest takie ważne. Zobacz: http://galactic.no/rune/thaoeng.html

Lynn – Kim i czym są Istoty zwane Bigfoot lub Sasquatch?

COBRA – są częścią pewnej ewolucji, która przebiegała równolegle z ewolucją ludzkości na powierzchni.

Lynn – są z wewnętrznej ziemi lub z drugiego wymiaru?

COBRA – Wielu z nich było połączonych z wewnętrzną ziemią, ale nie wszyscy. Niektóre z nich żyły po prostu na powierzchni planety.

Lynn – Jaki był cel ich przybycia na ziemię?

COBRA – po prostu przeżyj życie.

Lynn – wydają się być w stanie zniknąć w razie potrzeby i może pojawić się dosyć słyszalny dźwięk jak duży trzask lub awaria. Jak to działa u nich?

COBRA – Nie mogę potwierdzić, że tak się dzieje. Z mojej perspektywy to tylko plotki. (OK)

Lynn – Czy ludzie w ogóle są z nimi związani?

COBRA – Tak, są luźno związani. (Dziękuję Kobra)

Aaron – Iran jest reklamowany jako świat “Złych Ludzi”, z ich rzekomym programem nuklearnym i intonowaniem “Śmierć dla Zachodu”. Cobra, jaka jest obecna sytuacja w Iranie i czy ci ludzie są poddani praniu mózgu i manipulowani by być złem tego świata, czy to tylko bardziej propaganda mediów zachodnich?

COBRA – jest to oczywiście propaganda z Zachodu, ponieważ Iran nie chce przestrzegać nakazów Kabała, dlatego jest tak źle traktowany w zachodnich mediach. (Ok dziękuję).
Lynn – Wiem, że mieszkańcy Izraela nie są reprezentantami polityki Netanyahu i jego rządu. Cobra, czy mógłbyś skomentować stan Izraela, ich stosunki z USA, ich walkę z Palestyńczykami i ich agresję wobec Iranu?

COBRA – po prostu ta sama sieć Kabała kontrolująca Stany Zjednoczone kontroluje także Izrael i łączy się tam silnie i mają tę samą politykę. (Widzę, dziękuję).

Aaron – Cobra czy możesz opisać różnicę pomiędzy Draco i Reptylianami?

COBRA – Powiedziałbym, że Draco są bardziej umysłowi, potrafią  planować i strategizować, gdzie reptylianie są bardziej emocjonalni i reagują. (Ok dziękuję)

Lynn – Jeśli Yaldabaoth jest plazmową manifestacją pierwotnej anomalii, jakie inne wymiary są pierwotną anomalią, skoro jest tak w wymiarze fizycznym, jak Yaldabaoth manifestuje się na fizycznym planie?

COBRA – Yaldabaoth jest po prostu bytem plazmowym i nie jest jedynym przejawem pierwotnej anomalii. Pierwotna anomalia jest wszędzie w każdym wymiarze i manifestuje się w różny sposób. Czasami bardzo subtelny, czasami bardzo intensywny, więc jest to – powiedziałbym – siłą, która sprzeciwia się siłom ewolucji.

Lynn – więc przejawia się także w innych wymiarach, jako plazmowy byt ?

COBRA – Nie.

Lynn – Ile wymiarów obejmuje ta jednostka?

COBRA – to tylko plazma. Ma niski stan świadomości.

Lynn – jest w czwartym lub niższym.

COBRA – Nie opisałbym tego w wymiarze, ponieważ staje się to mylące dla ludzi . (Ok dziękuję)

Aaron – Czy Yaldaboath jest czującą istotą czy AI (sztuczna inteligencja)? lub obydwoma?

COBRA – To jest czuła istota, ale znowu powiedziałem, że jest to niski stan świadomości.

Aaron – Czy przyczyną, że ​​istota Yaldaboath nie chce odejść jest to, że grupa na powierzchni lub pod powierzchnią ma jej dziecko w zbiorniku otoczonym przez strażników lub. .
COBRA – nie, nie, nie, nie, nie. (Nie chciałem tam pójść) (śmiech).

Aaron – Powiedziałeś, że nie chcesz komentować już żadnych pytań o Yaldaboath?

COBRA – Możemy o tym mówić, ale w inny sposób.

Aaron – Może to być zbyt wrażliwe pytanie, ale jest strona internetowa pokazująca ogólne rozpuszczenie Yaldabaoth. Zaczęło się w grudniu 2016 roku, z 19% usuniętych macek. Do 19 lutego 2017 roku usunięto 100% macek. Pod koniec marca usunięto 10% reszty Yaldaboath. Pod koniec kwietnia usunięto 38%. Do końca maja usunięto kolejne 8%. Od 23 do końca miesiąca, który był tydzień temu, tylko 4% zostało usunięte. Pozostaje 40% do usunięcia. Przy tempie spowolnionym do zaledwie 4% miesięcznie, w tym tempie, reszta Yaldaboath zostanie usunięta za kolejne 10 miesięcy. Cobra, czy to jest dokładne i czy możesz nas poinformować o aktualnych problemach z szybkością usunięcia Yaldaboath?

COBRA – OK. Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć dokładności tego bloga Ludzie muszą znaleźć własne wytyczne dotyczące tego. I nie będę podawać żadnych procentów, po pierwsze dlatego, że nie można tego wyrazić procentowo w sposób liniowy, a te informacje, nawet gdybym je miał, nie byłoby bardzo korzystne ogłaszanie tego publicznie. (Dobrze, dobrze wiedzieć)

Lynn – Czy Chimera jest na szczycie łańcucha pokarmowego nad Archontami?

COBRA – Tak.

Lynn – Mówi się, że Chimera to mieszanina ludzi i E.T. . Czy to jest poprawne, czy mógłbyś powiedzieć nam o ich pochodzeniu?

COBRA – pochodzą z galaktyki Andromedy i posiadają ciała ludzi. Są to humanoidalne gatunki E.T. a teraz żyją w ludzkich ciałach na powierzchni planety.

Lynn – Czy możesz powiedzieć o sile i liczbie Chimery, która pozostaje na Ziemi?

COBRA – Powiedziałbym, że jest ich mniej niż 200, teraz na powierzchni planety. (OK, to dobrze wiedzieć. Dziękuję bardzo.)

Aaron – Kim są czarnookie dzieci lub ludzie?
COBRA – Nie mogę potwierdzić, że to nawet istnieje.

Aaron – I drugie pytanie; Czy pracują z Kabałem, ta sama odpowiedź, prawda?

COBRA – Tak.

Lynn – będę kontynuować pytania dotyczące Sił Światła Mamy ich 4, czy to jest OK.

COBRA – Tak, ostatnie 4.

Istnieją podziemne tunele lub kolej, która łączy niektóre bazy wojskowe, punkty badawcze, punkty z bronią nuklearną, wydobycia uranu itd. Czy to wszystko jest nadal w użyciu w świetle tego, że niektóre podziemne bazy zostały zniszczone?

COBRA – W rzeczywistości istniało wiele sieci tuneli łączących różne miejsca pod ziemią i powiedziałbym, że dawno temu sieć została całkowicie wyłączona. Jedna sieć została niedawno wyłączona i chciałbym powiedzieć, że tylko część tego co jest w rękach grupy Chimery nadal działa, . Cała reszta jest w rękach Sił Światła.

Lynn – Więc są działające tunele, które są pod opieką Sił Światła?

COBRA – Tak, oczywiście.

Lynn – Kto ma teraz kontrolę nad koleją, Siły Światła czy Siły Ciemności?

COBRA – Siły Światła . (Ok dobrze)

Lynn – Czy istnieją różnice między podziemnymi bazami a bazami pod ziemią?

COBRA – to w zasadzie to samo.

Lynn – Ile z tego systemu łączy się z siecią Agartan, czy mają oni inny system podróżowania pod ziemią, co możesz nam o tym powiedzieć?

COBRA – mają wiele własnych systemów, niektóre z nich to bazy teleportacyjne, a niektóre z nich to wciąż bazy kolejowe. Czasami jednak wykorzystują części tego systemu, który wyzwolili z rąk ciemnych sił. (Ok dobrze).

Lynn – dziękuję Ci Cobra, za bycie z nami dzisiaj i za udzielanie nam wielu świetnych odpowiedzi na kilka nowych tematów, których wcześniej nie poruszono. Z przyjemnością zobaczymy się z Tobą w przyszłym miesiącu i czekamy na to.

Aaron – Dzięki Cobra.

COBRA – Tak. Dziękuję, dziękuję bardzo za to. I chciałbym zachęcić wszystkich do trzymania się Swojej wizji i razem zwyciężymy.
Na zakończenie chciałabym podziękować całemu zespołowi, który stworzył ten wywiad:
Cobrze za bycie uprzejmie gościem. Jego strona internetowa: http://2012portal.blogspot.com/
Aaron – mój współprowadzący , technik dźwięku i montażu
Zespół Pytań do Cobry Shawn, Rob, Kiko i Felipe
DOV za nasz motyw muzyczny: Voices of the World
DaNell za jej doświadczenie w transkrypcji
Untwine za modulację
Dane za kulisami
I wszystkim naszym wspaniałym słuchaczom!
I pamiętajcie zawsze, że … Wszyscy jesteśmy Głosami Świata.
Muzyka: Głosy świata

 

 

 Źródło: http://prepareforchange.net/cobra-prepare-change-june-2017-interview/

Hits: 24

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
galacticjoelguidelinesweb Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
guidelinesweb
Gość

Dear Joel,
Is it possible to get your posts in English?
Thank you for any help you may provide.
Wishing you a wonderful night and the Sweetest of Blessings.
From my HEART to your HEART
In Love,
Betty

galacticjoel
Gość

Below each post is a link to post in English. I usually translate articles on Polish.

Light, 😉