[Benjamin Fulford] Spośród 20 liderów grupy G20 19 to oszuści popierający niewolnictwo banksterów

indeks16

 Spośród 20 liderów grupy G20 19 to oszuści popierający niewolnictwo banksterów

W zeszłym tygodniu spotkanie G20 tzw. Światowych liderów było bardzo wymowne, ponieważ 19-tu z 20-tu z nich publicznie poparło oszustwo o globalnym ociepleniu znane jako Porozumienie klimatyczne w Paryżu. Stało się tak, mimo że globalne ocieplenie związane z emisją dwutlenku węgla zostało udowodnione zarówno prawnie jak i naukowo, że to oszustwo.

Michael Mann, autor wykresu “kija do hokeja”, używanego przez ONZ zatwierdzony przez IPCC, stoi w obliczu wyroku więzienia po odrzuceniu prośby sędziego, aby pokazać, w jaki sposób otrzymał dane na poparcie swoich twierdzeń, że świat szybko się nagrzewa. Tymczasem inne badania naukowe wykazały, że prawie wszystkie ocieplenia odnotowane w ostatnich latach są wynikiem podwyższenia temperatury po jej zmierzeniu.

http://principia-scientific.org/breaking-fatal-courtroom-act-ruins-michael-hockey-stick-mann/

http://dailycaller.com/2017/07/05/exclusive-study-finds-temperature-adjustments-account-for-nearly-all-of-the-warming-in-climate-data/

Ignorując fakty i naciskając Rothschilda na poparcie oszustwa globalnego ocieplenia, zarówno Chiński prezydent Xi Jinping, jak i rosyjski prezydent Władimir Putin, dowiedli, że byli oni sługusami Rothschilda. Jedynym liderem, który publicznie wyrzekł się oszustwa globalnego ocieplenia był prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump i dlatego media kontrolowane przez mafię chazarską pokazują go jako odizolowanego.

Według CIA, Pentagonu i innych źródeł, rzeczy zmieniają się na głębszym poziomie. Jednostki wojskowe i wywiadowcze Rosji, Stanów Zjednoczonych i Chin współpracują pomimo wszelkich wrogich stanowisk polityków tych krajów, jak twierdzą źródła.

To dlatego papież Franciszek poczuł potrzebę wezwania dziennikarza w zeszłym tygodniu by przedstawić następujące oświadczenie:
“Obawiam się, że istnieją bardzo niebezpieczne sojusze między mocarstwami, które mają zniekształcone spojrzenie na świat: Ameryką i Rosją, Chinami i Koreą Północną, Rosją i Assadem w wojnie w Syrii”.

http://www.cnsnews.com/news/article/cnsnewscom-staff/pope-francis-says-america-has-distorted-vision-world

Pamiętaj, że to Papież Franciszek, który spotkał się w maju, wręczył Trumpowi 260 stron dokumentu zatwierdzającego oszustwa dotyczące zmian klimatu.
Trzeba też zauważyć, że grupa G20 wzywa do światowego rządu skupionego w MFW. Przypomnijmy, że szef MFW nie jest wybierany przez ludzi planety, ale przez tę samą chazarską grupę linii krwi, która wybiera szefa ONZ, Banku Światowego itp. Pamiętaj, że MFW i jego zwolennicy wznoszą bramy do Świątyni Baala zwanego szatanem, na swoich spotkaniach.

Zauważmy, że “bardzo niebezpiecznym sojuszem” Papież odnosi się do Rosji, Chin, USA, Korei Północnej i Syrii. Kraje te odchodzą od kontroli linii krwi, mimo że Rosja nadal ma pionka Rothschilda za prezydenta Prawdziwe rosyjskie źródła, z którymi się kontaktowałem, wszyscy zgadzają się, że to Rosyjski Ortodoksyjny Kościół, a nie Putin kieruje Rosją.

Papież Franciszek prawdopodobnie chciał dobrze, ale jest on oszołomiony, jeśli myśli, że wybraniec P2 Wolnej Masonerii, jak Marco Di Mauro, zostanie namaszczony liderem światowego rządu kontrolowanego przez linię krwi.
W każdym razie Franciszek jest niepokojony przez kolejny skandal w Watykanie, w tym przypadku pełną narkotyków orgię gejowską, która została przerwana przez policję po tym, jak sąsiedzi skarżyli się na hałas. Może to doprowadzić do kolejnego wyrzucenia kardynała, źródła CIA mówią.

Papież powinien skoncentrować więcej swoich wysiłków na zwalczaniu realnego zagrożenia szatanistów, którzy do niedawna byli na krawędzi przejęcia świata. Jak dotąd kolejny były szatanista przedstawił zeznania dotyczące składania na wielką skalę ofiar z ludzi i innych okropności dokonanych przez tych ludzi. Ten dziewięciominutowy klip jest ​​bardzo zatrważający ale jest zdecydowanie wezwaniem do działania.

https://www.youtube.com/watch?v=8blKWWWTJio

Działanie jest oczywiście podejmowane. Ostatnio, Niemcy ogłosiły, że w zeszłym tygodniu rozbiły szajkę pedofilów, w którą zaangażowanych było 87 000 osób. Możecie być pewni, że wiele osób składających ofiary z dzieci zostało zgarniętych w tej obławie.

W Stanach Zjednoczonych także końcowe sprzątanie Chazarów jest kontynuowane. W ostatnim czasie była Prokurator Generalna prezydenta Baracka Obamy, Loretta Lynch, podała szczegółowe zeznania dotyczące zbrodni jej byłych Clintona / Busha szefów , CIA i inne źródła mówią. Rezultatem tego było, poszukiwanie politycznego azylu w Indonezji przez Baracka Obamę w zeszłym tygodniu, ale odmówiono mu, zgodnie ze źródłami White Dragon Society w Indonezji. Źródła CIA w Europie potwierdzają to i mówią, że Obama będzie musiał wrócić do Stanów Zjednoczonych, aby zostać przesłuchanym w sprawie, kto rzeczywiście sprawował kontrolę nad jego prezydenturą. Przypomnijmy, że kiedy Obama po raz pierwszy został wybrany, powtarzał “dziękuję szatanowi” w mowie wstecznej.

https://www.youtube.com/watch?v=LS53I-k_T4o

Mówiąc o Obamie, 40-sekundowy film wideo poniżej pokazuje wyraźnie, jak różnią się jego osobiste relacje z rosyjskim Władimirem Putinem od relacji Trumpa i Putina.

https://mainerepublicemailalert.com/2017/07/08/can-you-tell-the-difference/

Źródła Pentagonu mówią, że zmiana relacji odzwierciedla kampanię reżimu Trumpa, aby skusić Rosję do jej przystąpienia do sojuszu przeciwko kontroli chińskiej i chazarskiej.

“W konfrontacji z Kabałem i tajnym państwem polityczny nowicjusz Trump został ‘zaszczycony’, spotkaniem ze starszym mężem stanu Putinem, w którym plan Putina przywrócenia Rosji do stanu świetności z symfonią kościoła i państwa będzie bez wątpienia planem dla Trumpa przywrócenia Ameryce na powrót jej wielkości “, mówią źródła Pentagonu.

“Trump wyłania się jako obrońca zachodniej cywilizacji przed judaistyczną(satanistyczną) zagładą, i jest on umiejętnie wspierany przez Putina i papieża by stworzyć superchrześcijański blok, aby powstrzymać Chiny i holocaust mafii żydowskiej na świecie”, mówi jedno ze źródeł Pentagonu.
WDS wyraźnie wskazuje, że nie będzie zbiorowej kary, a jedynymi osobami, które są na celowniku, są ci, którzy byli zaangażowani w masowe morderstwa za pośrednictwem broni biologicznej, terroru nuklearnego, ofiar z ludzi, nielegalnej wojny itp.

Jednak jasne jest, że administracja Trumpa reprezentuje ogólny sprzeciw przeciwko kontroli chazarskiej, która mogłaby wymknąć się spod kontroli i przejść w ogólny atak Żydów. W trakcie podróży do Polski Trump odmówił odwiedzenia pomnika żydowskiego getta w Warszawie. W swoim przemówieniu w Polsce, gdy Trump wspomniał o wewnętrznych zagrożeniach  z południa i wschodu, odniósł się do Arabii Saudyjskiej, Izraela i jego 5-tej kolumny w Stanach Zjednoczonych – mówią źródła Pentagonu.

Ponadto Neocons H.R, McMaster i Jared Kushner zostali zablokowani w uczestniczeniu w spotkaniu Trumpa z sekretarzem stanu Rexem Tillersonem oraz z ich odpowiednikami Putinem i rosyjskim ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem. Zdaniem Pentagonu, na spotkaniu USA naciskały na przywrócenie więzi USA z Rosją, aby przeciwstawić się Chinom. Amerykanie zaproponowali także rosyjsko / amerykańską “jednostkę bezpieczeństwa cybernetycznego mającą na celu zapobieganie włamaniom izraelskim, chińskim, e-porwaniom i innym atakom cybernetycznym” – mówią źródła.

Rosyjskie źródła ze swej strony nadal twierdzą, że są ostrożni wobec nagłej amerykańskiej przyjaźni z powodu długiej historycznej agresji USA wobec Rosji. Rosjanie twierdzą, że są przeciwni tworzeniu opozycyjnych bloków i wolą świat, w którym wszyscy żyją w  przyjaźni.

Niemniej jednak, ostatnie chińskie agresywne posunięcia przeciwko Indiom najwyraźniej obróciły się przeciwko Chinom.

“Rosja jest bardzo zaniepokojona chińską agresją na Morzu Południowym i subkontynencie indyjskim, dlatego Premier Wietnamu został zaproszony do G20”, mówią źródła Pentagonu. Marynarka wojenna  USA  ze swej strony wysłała wiadomość przeprowadzając  niedawno wspólne ćwiczenia morskie z Japonią i Indiami .

Chińczycy zdają się dawać za wygraną po spotkaniu między chińskim prezydentem Xi Jinping a indyjskim premierem Narendra Modi na marginesie grupy G20.

http://www.scmp.com/news/china/diplomacy-defence/article/2101742/chinas-xi-jinping-and-indias-narendra-modi-meet-g20

Inną ciekawą rzeczą dotyczącą G20 jest to, że król Arabii Saudyjskiej “Salman i wojenny książę Mohammed Bin Salma zostali uznani za persona non grata w G20 za bycie pełnomocnikiem Izraela” – mówią źródła Pentagonu. Mówią, że Katar jest zwycięzcą w sporze z Arabią Saudyjską i że zdetronizowany następca tronu książe Nayef może zostać przywrócony.

Premier Japonii Shinzo Abe, ze swojej strony, oferował łapówki w zamian za ochronę w G20, zgodnie z japońskimi prawicowymi źródłami zbliżonymi do cesarza. Partia Abe poniosła klęską podczas ostatnich wyborów w Tokio i prawdopodobnie będą zmuszeni przeprowadzić wybory w tym roku, gdzie będzie rozgromiona  w polityce krajowej.

 Niezaprzeczalne jest to, że istnieje znaczny podział na szczycie japońskiej struktury władzy. Znajduje to odzwierciedlenie w sondażach opiniotwórczych w japońskich gazetach, gdzie prawicowa gazeta Sankei reprezentuje wsparcie dla Abe w 86%, a lewicowa gazeta Asahi wskazuje swoje poparcie na poziomie 14%. Centrowa gazeta Tokyo Shinbum wskazuje swoje poparcie tylko w 5%. Następujący link jest w języku japońskim, ale procentowe wskaźniki pokazują niesamowite różnice w sondażach opinii publicznej.

https://news.yahoo.co.jp/byline/yoneshigekatsuhiro/20170620-00072316/

Japońskie źródła prawicowe mówią, że nacjonalistyczna frakcja Tanaki nastawia się na zmianę reżimu w Japonii i spowoduje to usunięcie koreańskich pełnomocników, którzy od końca II wojny światowej byli na zleceniu rządu Japonii dla  Chazarów.
Fakt, że Abe założył ogromne chemiczne i biologiczne centrum badań wojennych  pod  przykrywką Kolegium Weterynaryjnego Kake Gakuin  ujawniło go i jego reżim jako   zbrodniarzy wojennych. Kilka prawicowych źródeł wewało do  poinformowania tego pisarza, że ​​Abe nie powinien żyć dłużej niż trzy miesiące.
Tymczasem, gdy podżegacze wojenni są odsuwani  od władzy na całym świecie, pojawiają się oznaki boomu budowlanego. Źródła WDS w Indonezji mówią, że rząd indonezyjski planuje budowę nowej stolicy, która zastąpi zatłoczone i zatopione miasto, Dżakartę.

https://www.indonesia-investments.com/news/news-columns/will-indonesia-move-the-capital-away-from-jakarta-java-island/item7957

Japońskie podziemie z jednej strony oczekuje na szczęśliwą passę, gdyż rząd chiński przygotowuje się do przeniesienia wielu funkcji ze stolicy do nowego miasta, oddalonego o 150 km od Pekinu. Japoński szef podziemia mówi, że japońskie firmy uzyskują lukratywne kontrakty na odpady i inne prace związane z ochroną środowiska dla nowej stolicy, ponieważ Chińczycy chcą, aby Japończycy wiedzieli, jak tworzyć czyste mega-miasta. Gów..  ma miejsce  i ktoś musi to oczyścić.
Gdy rządy Chazarów skończą się w Japonii, Izraelu, Arabii Saudyjskiej i na Ukrainie, świat będzie gotowy, aby wejść w nowy Złoty Wiek.

 

 

Źródło: http://benjaminfulford.net/2017/07/10/out-of-20-g20-leaders-19-are-fraud-endorsing-bankster-slaves/

https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/07/full-article-benjamin-fulford-2017-07_13.html

2 thoughts on “[Benjamin Fulford] Spośród 20 liderów grupy G20 19 to oszuści popierający niewolnictwo banksterów

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.