[Benjamin Fulford] Droga do Rzymu prowadzi przez Mekkę i Jerozolimę

indeks16

[Benjamin Fulford]Droga do Rzymu prowadzi przez Mekkę i Jerozolimę

Kraje nieprzyjazne Arabii Saudyjskiej i Izraelowi są pod silnym atakiem sojuszu Rosji, Chin, Pentagonu i Iranu i nie będą miały wyboru jak tylko się poddać. Jest to kwestia, kiedy, a nie czy. Kiedy te nieuczciwe reżimy poddadzą się, ich przywódcy zostaną zmuszeni do ujawnienia kto wydaje im rozkazy i wskażą na Rzym i czcicieli czarnego słońca loży P2 Wolnej Masonerii. Są to samozwańczy inżynierowie społeczni, którzy odpowiadają za większość problemów świata. Gdy zostaną ujawnieni, będzie to koniec gry i nastąpi światowa rewolucja prowadząca do pokoju na świecie.

Liderzy P2 Wolnej Masonerii, którzy stoją za takimi aktami terrorystycznymi jak 911 i Fukushima, obawiają się chorobliwie, ponieważ widzą sidła zatrzaskujące się na nich z każdej strony. Te zweryfikowane przez pisarza twierdzenia dotyczące ich zaangażowania w te potworne wydarzenia rozprzestrzeniają się teraz wirusowo.
http://themindunleashed.com/2017/07/former-mainstream-media-journalist-blows-whistle-911-fukushima.html

Jednym z najważniejszych powodów do zmartwień są sprawy sądowe skierowane przeciwko Arabii Saudyjskiej przez rodziny ofiar 911 . To dlatego, że pozwy nieuchronnie doprowadzą do sekretnych zachodnich kontrolerów Arabii Saudyjskiej. W Wielkiej Brytanii, na przykład, Partia Pracy, która jest gotowa do przejęcia władzy, przyłączyła się do rodzin ofiar 911, domagając się, aby rząd Wielkiej Brytanii opublikował tajny raport dotyczący finansowania grup terrorystycznych przez Arabię Saudyjską . Rząd premier Theresy May twierdzi, że nie może udostępniać tych informacji “ze względów bezpieczeństwa narodowego”.
https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/saudi-arabia-terrorism-report-theresa-may-labour-suppress-a7849271.html

To, co naprawdę mają na myśli to, że ujawnienie zaangażowania Arabii Saudyjskiej ujawniłoby udział w 911 ludzi takich, jak były premier Tony Blair. Odkąd Blair pojechał do byłego przeklętego papieża (papieża Benedykta XVI) po ochronę po stracie władzy, możecie być pewni, że trop od Blaira prowadzi do Rzymu.

Następnie mamy irańskiego ministra spraw zagranicznych Mohammada Zarifa cytowanego w angielskojęzycznych mediach, mówiącego, że 94% światowego terroryzmu prowadzi do Arabii Saudyjskiej.
http://ahtribune.com/world/north-africa-south-west-asia/1798-zarif-saudi-94.html

Jeszcze raz, jeśli popatrzycie za Arabię ​​Saudyjską i jej pseudomuzułmańską czczącą Szatana rodzinę panującą, natraficie na P2 i ich czarne słońce.

Teraz, wojsko USA umożliwiło Irakijczykom i Rosjanom rozmieszczenie sił zbrojnych wzdłuż granicy między Syrią a Izraelem, a także wzdłuż granicy z Arabią Saudyjską, co spowodowało, że Izraelczycy wyszli z siebie.
http://www.haaretz.com/middle-east-news/syria/1.802675

Amerykańskie wojsko obecnie koncentruje swoje oddziały na Bliskim Wschodzie w celu unicestwienia Daesh, które jest przykrywką Izraela i Arabii Saudyjskiej. Więc amerykańskie wojsko jest de facto w sojuszu z Iranem i Rosją przeciwko Izraelowi i Arabii Saudyjskiej.

Teraz, Turcja podała do publicznej wiadomości lokalizacje amerykańskich baz w Syrii, pomimo że kupuje rosyjskie systemy ochrony S-400. Źródła Pentagonu mówią, że ten przeciek był celowy, by pokazać amerykańsko-rosyjski sojusz wojskowy na Bliskim Wschodzie. Dzieje się tak, ponieważ Niemcy wycofują swoje oddziały z tureckich baz lotniczych i wstrzymują sprzedaż broni do Turcji. Pamiętajcie, Turcja ma największą po USA armię w sojuszu NATO . Turecki siłacz Recep Erdogan przeskakiwał między Rosją a NATO w zależności od tego, kto był silniejszy. Pamiętajcie, że nie tak dawno  Erdogan poprosił o pomoc NATO, gdy jego siły zbrojne zestrzeliły rosyjski myśliwiec. Teraz wydaje się współpracować z Rosją i wojskami USA przeciwko NATO.
http://www.zerohedge.com/news/2017-07-19/pentagon-furious-after-turkey-leaks-us-base-locations-syria

http://www.businessinsider.com/turkey-agreed-to-buy-russias-s-400-missle-system-concerns-about-nato-2017-7

Widzimy także, że Serbowie proszą o rosyjskie systemy obrony antyrakietowej by “bronić się przed agresją NATO”.
https://sputniknews.com/military/201707211055753931-russia-serbia-s-300-nato/

Pamiętajcie także, że prezydent USA Donald Trump nazwał Niemcy “bardzo złymi” i stał się pierwszym amerykańskim prezydentem w historii NATO, by nie wspomnieć artykułu 5-ego klauzuli o wzajemnej obronie w traktacie NATO. Źródła Pentagonu już dawno temu mówiły temu pisarzowi o tym, jak bardzo lubią zatapiać łodzie podwodne sprzedawane przez Niemcy do Izraela. Teraz mówią, że Niemcom blokuje się planu sprzedaży 3 dodatkowych okrętów podwodnych do Izraela. Ponadto Niemcy straciły szansę na kontrakt z francuskim przedsiębiorstwem DCNS w sprawie sprzedaży 12 okrętów podwodnych Australijczykom, mówią źródła Pentagonu.

Więc teraz widzimy Niemcy, Izrael i Arabię ​​Saudyjską razem na celowniku. Co te kraje mają wspólnego? Są kontrolowane przez rodziny mafii chazarskiej, w tym starożytne rodziny rzymskie, które kontrolują lożę P2 Wolnej Masonerii.

Pamiętajcie też, jak na ostatnim spotkaniu G20 papież Franciszek przewodził jednogłośnie z niemiecką premier Angelą Merkel porozumieniom w Paryżu, a Trump był przeciwny temu. Porozumienia Paryskie są naprawdę próbą rodzin z linii rodów, aby pokazać się jako łagodni przewodnicy ludu, aby pozostać u władzy i stworzyć światowy rząd kontrolowany przez nich. Więc sprzeciw Trumpa wobec porozumień paryskich jest tak naprawdę sprzeciwem gnostyckich Iluminatów wobec kontynuacji rządów linii rodów. Gnostyccy Iluminaci twierdzą, że walczą z linią rodów od tysięcy lat i wyrażają uznanie dla rewolucji francuskiej, amerykańskiej i rosyjskiej. Ich przywódcy twierdzą, że teraz naciskają na rewolucję światową przeciwko rządom linii rodów.

Tak więc to, co widzimy w ostatnich wiadomościach, jest kontynuacją wojny domowej na Zachodzie z krajami nadal kontrolowanymi przez Chazarskie rodziny (Arabią Saudyjską, Niemcami, Izraelem), zaatakowanymi przez tych, którzy nie są już pod ich kontrolą (USA, Rosję , Iran itp.). Francja również wycofuje się z sojuszu z Niemcami, dlatego wspierający Daesh czołowy francuski generał Pierre de Villiersa został zwolniony, mówią źródła Pentagonu. Najwyraźniej sytuacja odwraca się przeciw krajom kontrolowanym przez linię rodów.
W obrębie Stanów Zjednoczonych neokonserwatywni chazarscy słudzy ponieśli ogromną stratę, podczas gdy Trump zmuszony został odnowić umowę z Iranem pomimo wcześniejszej postawie przeciw temu krajowi. Eliminowanie sług linii rodów kontynuowane jest również wobec podżegacza wojennego senatora i założyciela Daesh, Johna McCaina, u którego stwierdzono złośliwego raka mózgu. Dołączył do Georga Sorosa, Davida Rockefellera, Zbigniewa Brzezińskiego, Clintonów i wielu innych w kontenerze na śmieci naszej historii.

Linie rodów walczą przeciwko tej czystce swoją kampanią “Rosja to zrobiła”. Tak więc w zeszłym tygodniu Susan Rice, była doradca ds. bezpieczeństwa prezydenta Baracka Obamy, złożyła tajne zeznania w Senackiej Komisji Wywiadu w sprawie “Rosyjskiej ingerencji” przy wyborach w Stanach Zjednoczonych. “Rosyjska ingerencja” – jest kryptonimem chazarskich rodzin liniirodów dla gnostyckich Iluminatów. Teraz ich pupile politycy z Kongresu (popierani przez mniej niż 10% ludności Stanów Zjednoczonych) próbują wprowadzić nowy zestaw sankcji wobec Rosji, co jest równoznaczne z deklaracją wojny. Oczywiście amerykańskie wojsko zignoruje tych przekupnych aktorów, ale to, co naprawdę powinni zrobić, to przeprowadzić obławę i zamknąć ich w więzieniu. Więzienie jest tym, na co zasługują.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak bardzo skorumpowana jest zachodnia struktura władzy, gorąco polecam obejrzenie tego 37-minutowego wywiadu z Tony’m Gambino, byłym szefem rodziny przestępczej Gambino.
https://youtu.be/5tWv_yoandM

Rodziny linii rodów myślą, że wykonują dzieło Boże, zmuszając islam i chrześcijaństwo do mieszania się i łączenia, aby mogły zjednoczyć monoteizm, według różnych przedstawicieli P2, z którymi przeprowadziłem wywiady. Chcą też utworzyć Eurabię, rządzoną z Jerozolimy, jako krok na drodze do stworzenia faszystowskiego rządu światowego.

Ich plan rozpada się w Azji, a także w Europie. W Japonii Tokio Electric Power Company wysłało jeszcze jednego robota do reaktorów Fukushima tylko po to, aby jeszcze raz nie znalazły niczego. To dlatego, że oficjalna historia topnienia reaktora jest kłamstwem. Reaktory zostały wysadzone przez bomby atomowe umieszczone przez izraelską firmę Magna BSP. Będzie to wkrótce podane opinii publicznej, ponieważ CIA i Pentagon postanowiły ujawnić Fukushimę jako masowe morderstwo P2, według informacji CIA w Azji.

Szefowie Azjatyckiej Tajnej Organizacji mówią, że zgadzają się z Pentagonem w tej sprawie i pójdą na wojnę jeśli to konieczne na początku przyszłego roku, aby usunąć chazarskie wpływy z Japonii i Półwyspu Koreańskiego. Japońskie podziemie planuje także rewolucję przeciwko niewolniczemu reżimowi premiera Shinzo Abe jesienią tego roku, mówi kilka prawicowych źródeł.

 

 

Źródło: http://benjaminfulford.net/2017/07/24/the-road-to-rome-leads-through-mecca-and-jerusalem/

Hits: 12

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
NOWY GLOBALNY SYSTEM FINANSOWY I OSTRA WALKA Z CHAZARSKĄ SATANISTYCZNĄ MAFIĄ (NWO) – ZA KULISAMI ŚWIATOWEJ SCENY POLITYCZNEJ ! Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o