Medytacja Majów Dnia poza czasem 25 lipca 19:20

Dzięki połączeniu z Syriuszem wszyscy kultywujemy poprzez użycie kamienia cintamani,
Połączmy razem siły na ten dzień  poza czasem, gdzie energia Syriusza jest namacalna.

Czas, jest narzędziem manipulacji i kontroli na tej planecie, wolność i radość, jaką moglibyśmy czuć oddając szacunek przodkom Majów, mogą być wykorzystane dla dobra wszystkich.

Dzień poza czasem

Wyślijmy wielką falę energii do Ruchu Oporu w ich próbach pozbycia się Czarnego Kamienia z Long Island.

Dla tej medytacji stworzono wydarzenie Facebook
https://www.facebook.com/events/301793210293543/

Instrukcje medytacji:

~ Medytacja  pomaga w usunięciu czarnego kamienia ~

Przyjmij wygodną pozycję. Trzymaj kamień Cintamani podczas medytacji.

Weź kilka głębokich oddechów, aby uspokoić twój umysł i skupić się na wnętrzu.

Dopasuj się do najwyższej wibracji Miłości w sercu.

Użyj tej Miłości, aby połączyć się z Centralnym Galaktycznym Słońcem , Źródłem i Niebieskim Światłem Syriusza.

Niech wypełnia całe twoje istnienie Boską Miłością i ochroną.

Wezwij anioły, przewodników,  istoty Światła,  siły Światła, wzniesionych mistrzów, starożytnych mędrców Majów, duchowe rodziny,

Boginie i Bogów, i Wielkie Białe Bractwo, aby przyłączyli się do naszego świętego kręgu z boską ochroną i wsparciem.

Użyj fioletowego płomienia i białego ognia AN, aby pozbyć się niechcianych myśli i energii … tworząc kulę Światła równowagi i pokoju wokół siebie.
Teraz wdychaj lśniące Światło Galaktycznego Słońca, Błękitne Światło Syriusza i Źródła, tworząc Boską Trójcę.

Wizualizuj te energie tworzące słup światła przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi.

Wizualizuj kolejny słup światła wychodzący ze środka Ziemi, a następnie przez twoje ciało i wyżej w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i Galaktyce.

Teraz siedzisz w dwóch filarach Światła płynących zarówno w górę, jak iw dół jednocześnie. Utrzymuj to  Światło płynące przez kilka minut ….

Czuj, jak wypełnia całe twoje istnienie boskimi energiami transformacji, usuwa cienie i ciemność z każdego poziomu twojego istnienia.

Napawaj się tymi wielowymiarowymi częstotliwościami kosmicznej świadomości, pozwalając im energetyzować cię, dopóki nie staniesz się jednym z nimi. Teraz wyobraź sobie, jak napełniają twoją Czakrę Duszy (około ośmiu cali nad głową). Zobacz, jak tworzą wspaniałe słońce wewnątrz twojej czakry Duszy. Poczuj niezachwianą siłę Błękitnych energii Syriusza, Galaktycznego Centralnego Słońca i Źródła, które teraz przenoszą swoją moc bezpośrednio do sieci   Cintamani Nowej Atlantydy na Ziemi aktywując wszystkie święte punkty Światła, w tym podwodne Atlantyckie Piramidy w pobliżu Long Island. Teraz połącz się ze Statkiem Matką Komendy Asztar i Siłami Światła nad Long Island   pracującymi z zaangażowaniem nad usunięciem Czarnego Kamienia. Niech nasi  bracia i siostry wiedzą, że jesteśmy tutaj, aby   ich wspierać. Wyraź wdzięczność za ich pomoc i determinację w wyzwalaniu Ziemi.

Wizualizuj promień światła wychodzący z Czakry Duszy   i łączący triadę energii z Centralnego  Galaktycznego Słońca, Źródła i Błękitnego światło Syriusza.

Skieruj tę wiązkę bezpośrednio do Statków Matek, aby pomóc wzmocnić i wspierać usuwanie Czarnego Kamienia. Możesz zobaczyć promienie światła   innych uczestniczących w medytacji. Twoja wiązka jest mocna i skupiona na kosmicznych energiach i świadomości 144 000 Gwiezdnych Nasion na Ziemi żądających Wyzwolenia Planety z Ciemności. Wyślij swoją intencję przez tą wiązkę Światła  by natychmiast i bezpiecznie usunięty został  Czarny Kamień przez Siły Światła i by natychmiast   po tym czasie nastąpiło Wydarzenie. Utrzymuj to zdecydowanie przez kilka minut ….
Teraz wyobraź sobie Wir Bogini  tworzący   wokół Twojej wiązki światła   piękną  tęczową spiralę. Skieruj i użyj tego  tęczowego wiru   w kierunku całej wyspy Long Island oczyszczając całą anomalię ciemności i plazmową anomalię, usuwając negatywne myślokształty, wzorce kontroli umysłu, byty, technologie zasłony itd. Wizualizuj wszystkich Pracowników/Wojowników Światła pokojowo współdziałających i wspierających się wzajemnie i skupiających się w pełni na celu Wyzwolenia Planety z Miłością we wszystkich sercach. Pozwól wibracjom Wiru Bogini, aby oczyściły całą wyspę Long Island i okoliczne wody. Wyobraź sobie, że oczyszcza on całą Ziemię i jej mieszkańców. Równocześnie wir Bogini oczyszcza planetę, aktywuje i pobudza sieć  Cintamani   wraz z transformacyjną triadą kosmicznych energii pracujących w jedności z nami. W pełni aktywuje wszystkie święte punkty Światła, w tym Piramidy Atlantyckie w pobliskich wodach. Jasne wiązki światła wystrzeliwują ku górze z wierzchołków wielu piramid, płonącymi i pulsującymi energiami, które łączą się by wspierać całą operację. Piramidy na stałe zakotwiczają Niebieskie Energie Syriusza do  planetarnej sieci Nowej Atlantydy. Delfiny i wieloryby pływają wokół rozkoszując się energiami i wzmacniają lśniące błękitne światło Syriusza .

Teraz wizualizuj Siły Światła z powodzeniem usuwające Czarny Kamień ze Zderzacza na Long Island, który jest zabierany  w bezpieczne miejsce i prawidłowo potraktowany. Wizualizuj  Siły Światła i Naziemną Załogę świętujące sukces tego pomyślnego wydarzenia. Poczuj szczęście i błogość przenikając serce i duszę. Poczuj emocje sukcesu tej operacji, ponieważ pozwala to na nagłe i nieoczekiwane przełomy, które przejdą stopniowo w Wydarzenie! Zobacz Ziemię, która ostatecznie została wyzwolona z Ciemności. Utrzymuj wizualizację i intensywne uczucia aktywne przez kilka minut, aż poczujesz manifestację i twoją intencję zmieniającą się w  satysfakcję. Kiedy będziesz gotów, możesz wysłać swoją wdzięczność i docenić Siły Światła, naszych pięknych Braci i Siostry Światła, a następnie, jeśli nadal czujesz ekscytację i radość, wróć z powrotem do swojego ciała fizycznego, w którym siedzisz lub leżysz. Posłuchaj dźwięków wokół siebie i uziem się przez stopy do Matki Ziemi. Twoje serce wypełnione jest niesamowitym doświadczeniem, w którym właśnie wzięliście udział. Weź kilka głębokich oddechów i otwórz oczy, kiedy będziesz gotów. Dziękuj Duchowi i wszystkim istotom, które uczestniczyły w  medytacji.

 

 

Źródło: https://theeventhub2015.blogspot.co.uk/2017/07/meditation-to-celebrate-mayan-day-out.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.