[Benjamin Fulford] Szanse ogłoszenia nowego systemu finansowego oraz wojny domowej w Stanach Zjednoczonych poszybowały w górę.

indeks16

 

Szanse ogłoszenia nowego systemu finansowego oraz wojny domowej w Stanach Zjednoczonych poszybowały w górę.

 

Dowody są coraz mocniejsze zarówno jeśli chodzi nowy system finansowy, jak i wojnę domową w USA, że są bliskie. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych zostanie dotknięte geo-inżynieryjnym huraganem tak poważnym, że ludzie zostaną poproszeni o ewakuację na 60 mil w głąb lądu, mówią źródła CIA. Wydaje się, że mafia chazarska rozprzestrzenia broń pogodową i podejmuje inne złe zamiary, aby zapobiec ogłoszeniu nowego opartego na złocie systemu finansowego.

Najpierw spójrzmy na wszystkie wiadomości związane ze złotem, niektóre z nich dziwne, które nagle wylały się w ostatnich dniach i wszystko wydaje się przygotowywać nas do ogłoszenia systemu opartego na złocie. To zaczęło się 21 sierpnia, gdy Steven Mnuchin stał się pierwszym od 1948 r amerykańskim sekretarzem skarbu, który odwiedził skład złota w Forcie Knox. I zaczął mówić “cieszę się, że złoto jest bezpieczne”.
http://www.economicpolicyjournal.com/2017/08/what-hell-is-this-mnuchin-tweets-on.html

Potem, ponieważ jego wizyta najwyraźniej nie wytworzyła wystarczającej reklamy, fałszywy skandal obejmujący wizytę w forcie, zaćmienie słońca i zdjęcia jego żony z trofeum w bikini wyglądają na uknute. We wszystkich tych porażkach Mnuchina nie wspomniałem o tym, że złoto nie było liczone od 1953 r., ani ile złota “jest bezpieczne”, ale mniejsza z tym, bo jego żona nadrabia ładnym wyglądem.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/treasury-inspector-general-opens-probe-mnuchins-use-government-plane-eclipse-day

 

Następnie określający siebie jako doradca finansowy społeczności agentów wywiadu USA Jim Rickards przewidywał w programie telewizyjnym, że cena złota wzrośnie do 5000 USD lub nawet 10.000 USD za uncję.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/rickards-there-are-three-things-going-gold-right-now

Również Rothschildowie skontaktowali się z Organizacją Białego Smoka w zeszłym tygodniu, aby poinformować ich, że duże ilości pozaksięgowego złota zostały spieniężone i przeniesione do systemu finansowego. To było poparte szeregiem wydarzeń związanych ze złotem z całego świata. Najważniejszym z nich było ogłoszenie, że Chiny rozpoczynają handel kontraktami terminowymi na ropę denominowanymi w juanie opartym na złocie, czysty strzał w system petrodolara mafii chazarskiej.
https://asia.nikkei.com/Markets/Commodities/China-sees-new-world-order-with-oil-benchmark-backed-by-gold?page=1

Wtedy Niemiecki Bundesbank ogłosił, że zakończył plan repatriacji połowy swojego złotego trzy lata wcześniej.
https://sputniknews.com/world/201709021057023219-germany-us-relationship/
http://money.cnn.com/2017/08/23/investing/germany-gold-reserves-new-york-paris/index.html

Ponadto Niemcy ogłosiły w ostatni weekend przymusową ewakuację 60 000 osób z okolic Bundesbanku z powodu “niewypałów z okresu II wojny światowej”, w czasie gdy dotarły tam 743 tony złota.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-02/vault-containing-70-billion-german-gold-be-evacuated-frankfurt-defuses-massive-bomb

To interesujące, ponieważ kiedy Niemcy po raz pierwszy poprosiły o zwrot swojego złota z Francji i Stanów Zjednoczonych, żaden kraj nie miał złota, które mógłby oddać. W tym samym czasie Amerykanie zostali przyłapani z transportem wolframu pokrytego złotem przewożonym do Chin. Nagle złoto jest zwracane przed terminem, podczas gdy Mnuchin ogłosił, że złoto jest bezpieczne.

Więc skąd pochodzi to złoto? Dwa wiarygodne źródła mówią, że bunkry ze złotem w Azji zostały otwarte i złoto jest przenoszone. Źródła WDS w Indonezji zostały poinformowane przez władze Indonezji, że bunkry ze złotem w Indonezji zostały rzeczywiście otwarte, a złoto zostało przeniesione. Ponadto korporacja Freeport-McMoRan ogłosiła, że osiągnięto porozumienie z rządem Indonezji, w kwestii dalszej eksploatacji gigantycznej kopalni Grasberg, a Indonezja uzyskała 51% kontroli.
http://news.morningstar.com/all/dow-jones/market-digest/201708292988/freeport-to-give-up-majority-stake-in-indonesias-grasberg-mine-update.aspx

Źródła w rodzinach Rothschildów twierdzą, że kopalnia jest tylko przykrywką używaną do prania historycznego złota w system finansowy. Ważnym punktem jest jednak to, że teraz Azjaci mają większą kontrolę.

Neil Keenan ze swojej strony poinformował, że “włamano się” też do bunkrów z gotówką i złotem w Korei Południowej. Poparł to, publikując filmy ze złotem oraz świeżo wydrukowanymi dolarami amerykańskimi i koreańskimi Wonami .
http://neilkeenan.com/

Wszystkie te komunikaty związane ze złotem łączą sie z poważnymi atakami na obecny system petrodolara i silnymi symptomami, że obecny system finansowy USA wkrótce załamie się. Jacob Rothschild ogłosił na przykład, że jego firma, RIT Capital Partners, obniżyła wartość zaangażowania inwestycyjnego w dolarach amerykańskich do 37% z 61% w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku. Powodem wyjścia z amerykańskich aktywów wg.Rothschilda były “bezprecedensowe” ceny akcji i przekonanie, że sztuczne wspieranie rynków przez Bank Światowy i banki centralne było niezrównoważone.
http://www.anongroup.org/rothschild-us-assets/

Innym wtajemniczonym wysokiego szczebla , który wychodzi z amerykańskiego rynku akcji, jest guru inwestowania Warren Buffet, który obecnie siedzi na 100 miliardach dolarów gotówki, ponieważ trudno jest znaleźć atrakcyjne oferty.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-08-07/buffett-nears-a-milestone-he-doesn-t-want-100-billion-in-cash

Inwestorzy również płacą 20% więcej za amerykańskie bony skarbowe, których termin zapadalności wypada przed końcem września czyli ostatecznego terminu fiskalnego USA niż w przypadku tych, których termin zapadalności wypada po tej dacie, jest to kolejny znak, że ludzie przeczuwają, że coś nadchodzi.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/t-bill-market-snaps-panic-over-debt-ceiling

Jest wykres w internecie, który pojawił się wkrótce po tym, jak prywatni bankierzy Banku Centralnego odbyli swoje letnie spotkanie w Jackson Hole, które pokazało, że około 40% tzw. Światowego PKB było tylko fałszywą magią księgową banku centralnego. Ten wykres został usunięty z internetu.

Zarząd Rezerwy Federalnej zapowiedział, że ​​będzie sprzedawać aktywa, które skupował, aby podtrzymać rynki, z wartymi 4,5 biliona dolarów wg. ksiąg rachunkowych, matematycznie niemożliwe jest, aby to zrobić bez załamania gospodarki.

Choć ten pisarz nie udaje, że jest doradcą finansowym, to mogę powiedzieć, że w mojej długiej karierze jako dziennikarz finansowo-biznesowy / geopolityczny nigdy wcześniej nie widziałem tylu wyraźnych znaków ostrzegających przed destrukcyjnymi wydarzeniami finansowymi na horyzoncie.

Oczywiście kontrolerzy starego systemu nie odejdą bez walki. “Raz na tysiąc lat” (uaktualniamy raz na 500 lat) Huragan Harvey był zdecydowanie atakiem na USA za pomocą wojny pogodowej. Magazyn Charlie Hebdo, należący do francuskiej gałęzi rodziny Rothschild, wydaje się wskazywać palcem na swoich właścicieli podając na stronie tytułowej, że Bóg zalał Houston w Texasie jako atak na nazistów.
https://sputniknews.com/society/201708311056973398-charlie-hebdo-mocks-harvey-victims/

Teraz nawet większy atak pogodowy ma mieć miejsce w formie huraganu Irma. Poniższe ostrzeżenie zostało przekazane temu pisarzowi ze źródła w CIA za pośrednictwem poczty elektronicznej:
“NAJWYŻSZY STAN POGOTOWIA- NAJSZYBCIEJ OPUŚCIĆ WSCHODNIE WYBRZEŻE USA. OD NAIG.
Huragan IRMA – oczekiwane uderzenie, wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, śledząc TBA (niepewne) CAT 5 i wyższe od oczekiwań.
Spodziewane poważne szkody – zagrożenie dla życia – poważne powodzie – przerwy w dostawie energii – chaos transportowy – kradzieże – wysoki wskaźnik ofiar śmiertelnych.
Uderzenie spodziewane od 9 września do 10 i 11 września 2017 r. Może być wcześniej, TBA.
Aktualizacje można zobaczyć: – BPEarthwatch w internecie.
ZAWIADOMIĆ WSZYSTKIE STACJE – dokonać przygotowań teraz, zabezpieczyć nieruchomości – OPUŚCIĆ OBSZAR na odległość co najmniej 60 mil od brzegu.
Poszukać wysokiego terenu, unikać dolin rzecznych, równin zalewowych, obszarów gęsto zaludnionych. Zgromadzić jedzenie, podręczną wodę, paliwo i bezpieczne schronienie.
TO NIE SĄ ĆWICZENIA. To jest “HARVEY” na sterydach.
Przekażcie to ostrzeżenie wszędzie. Nie czekajcie, aż kryzys się rozwinie. Nawet jeśli nie dotrze na brzeg (mało prawdopodobne), rozprzestrzenienie się fal pokazuje na wysokość fali powyżej 50 stóp i czas trwania długości fali 16 sekund. WSZYSTKIE STATKI opuścić monitorowany obszar natychmiast i proszę uciekać do bezpiecznej przystani z maksymalną prędkością, podczas gdy czas pozwala na to. Wszystkie modele zgadzają się z powyższym zestawieniem danych.

Paget.

Dyrektor,

Północnoatlantycka Grupa Wywiadowcza (NAIG-North Atlantic Intelligence Group). Koniec 23.10 02/09/2017 TRAKTOWAĆ JAKO PILNE. “

Ten pisarz nie mógł zlokalizować żadnego NAIG’a w internecie, ale najwyraźniej, przynajmniej, niektórzy ludzie w CIA próbują wywołać strach.

Amerykańskie wojsko w każdym razie podejmuje działania. Oto, co źródło Pentagonu ma do powiedzenia:
“Huragan Harvey, pomimo, że tragiczny, pozwala wojsku na przeniesienie oddziałów i sprzętu, aby powstrzymać stany takie jak Kalifornia, przed oderwaniem się, bronić depozytów złota republiki, bronić granic przed kartelami narkotykowymi, terrorystami, handlarzami ludźmi i bronią, powstrzymać ONZ-owską agendę 21, która żeruje na słabych stanach, powstrzymać nielegalnych obcokrajowców Sorosa wstępujących do oddziałów antify, wzmocnienie przywództwa państwowego przeciwko chazarskiej liberalnej LGBT, aborcji, pro-imigracji, antychrześcijaństwu, agendzie przeciw posiadaniu broni”.
W Waszyngtonie trwa walka przeciw “członkom Mossadu, takim jak była przewodnicząca Demokratycznego Komitetu Narodowego Debbie Wasserman Schultz i syjonistyczny senator, lider mniejszości Chuck Schumer” – mówią źródła.

Przeprowadzane są też obławy na bandyckich awanturników z Antify i KKK zatrudnionych przez mafię chazarską, podczas gdy FBI i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego oficjalnie uznały ich jako krajowych terrorystów, źródła zauważają. Eric Schmidt z Google, Mark Zuckerberg z serwisu Facebook i Jeff Bezos z Amazonu są obecnie po ostrzałem ze względu na swoje brutalne próby manipulowania publicznymi dyskusjami, a ich firmy zostaną znacjonalizowane i rozdzielone, twierdzą źródła CIA.

Inna osoba, która jest pod poważnym atakiem, to najwyższy rangą Szatanista Benjamin Netanyahu, który stoi w obliczu pójścia do więzienia w Izraelu za korupcję, ale naprawdę powinien być traktowany jako przestępca wojenny najwyżej rangi. Netanjahu niedawno odwiedził nieproszenie Rosję i groził wielokrotnie rosyjskiemu prezydentowi Władimirowi Putinowi, wiele źródeł zgadza się. Źródła Pentagonu mówią, że “Putin nie był zażenowany groźbami i kłamstwami bibiego [Netanyahu] i wysłał dwa okręty podwodne w rejon Morza Śródziemnomorskiego, aby polować na izraelskie okręty, poprawić szkolenie i testować nową broń oraz potencjalnie nałożyć blokadę z pomocą marynarki wojennej”.

Kontrolowane lub będące pod wpływem Chazarów nieprzewidywalne państwo Izraela, Arabia Saudyjska i Ukraina są stale poddawane kwarantannie, podczas gdy ich kryminalni przywódcy są usuwani.
Korea Północna, ze swojej strony, uzyskuje od Chazarów dużo pieniędzy i broni, ale interesuje się tylko własnym przeżyciem i nie zamierza popełnić samobójczego ataku nuklearnego w imieniu Chazarów z apokaliptycznymi urojeniami.

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/09/04/chances-new-financial-system-announcement-us-civil-war-skyrocketing/

Hits: 24

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tuxx.plPiotrNOWY GLOBALNY SYSTEM FINANSOWY I OSTRA WALKA Z CHAZARSKĄ SATANISTYCZNĄ MAFIĄ (NWO) – ZA KULISAMI ŚWIATOWEJ SCENY POLITYCZNEJ ! Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Piotr
Gość

Super wpis. Szczerze, to nie słyszałem nic o tej sytuacji nie słyszałem, a mam kilku znajomych w USA – zwolenników Trumpa, którzy często dyskusują ze mną na tematy polityczne czy na tematy co się dzieję obecnie na świecie.
Dziękuje bardzo za świetny wpis, chętnie przyjrzę się tej sprawie troche bliżej, ze względu, że na fakt, że pracuję w Spotlight dla jednego z większych Polskich brokerów.

Tuxx.pl
Gość

Super wpis. Szczerze, to nie słyszałem nic o tej sytuacji nie słyszałem, a mam kilku znajomych w USA – zwolenników Trumpa, którzy często dyskusują ze mną na tematy polityczne czy na tematy co się dzieję obecnie na świecie.
Dziękuje bardzo za świetny wpis, chętnie przyjrzę się tej sprawie troche bliżej, ze względu, że na fakt, że pracuję w Spotlight dla jednego z większych Polskich brokerów.