Medytacja w czasie Pełni Księżyca – sobota, 4 listopada o 14:30 GMT (15:30 w Polsce)

Medytacja w czasie Pełni Księżyca – sobota, 4 listopada o 14:30 GMT (15:30 w Polsce)

Pełnia Księżyca to potężny okres wdzięczności, z gracją potwierdzający piękno samego życia i wszystko, co doprowadziłeś do bycia. Możecie poczuć gorące pragnienie wyrażania swojej kreatywności, rozkoszy w zmysłowych zajęciach, a także poprzez zażarte ale mimo to głęboko czułe wibracje, pozwólcie odejść wszelkim aspektom waszego życia, które już nie służą największej wizji Duszy.

Według Cobry, w ciągu ostatniej dekady miało miejsce wiele oczyszczania energii księżyca. Teraz nasz księżyc jest zupełnie czysty i jest czystym naturalnym ciałem Światła. Przekazuje energię czystej zasady kobiecej do planety. Dlatego każdy księżyc w pełni jest wspaniałą okazją, aby połączyć się z tą energią.

http://galacticconnection.com/alexandras-interviews/all-interview-transcripts/cobra-full-moon-update-transcription-with-alexandra-meadors-for-january-2013/

W szczególności nadchodzący listopadowy Pełny Księżyc w Byku to pierwsza część trylogii Super Pełnych Księżyców, która będzie miała miejsce w listopadzie i grudniu 2017 r. i w styczniu 2018 r.

http://www.universallifetools.com/2017/10/full-moon-taurus-super-moon-energy-november-2017/

Energia płynie wysoko podczas super pełnego księżyca. Ludzie mogą czuć się bardziej emocjonalnie, elektrycznie, doświadczać zaburzeń snu lub mieć wyraziste / czytelne sny. Niektórzy ludzie mogą też stwierdzić, że ich intuicja podnosi się, synchronizacja jest bardziej wyrazista i bardziej świadoma lub wrażliwa na energię środowiska, ludzi, roślin i zwierząt.

http://www.universallifetools.com/2017/01/super-moons-meaning-spiritual-micro-moons-2017/


Ponieważ jest to świetna okazja, by pomóc Siłom Światła, zrobimy specjalną medytację w czasie każdego pełnego księżyca.

Według linków podanych poniżej, dokładny czas następnego księżyca w pełni będzie w sobotę 4 listopada o 5:23 am GMT. Jednakże ustalimy, że czas tej medytacji będzie o 14:30 GMT (15:30 w Polsce) dla wszystkich przyszłych pełnych księżyców, tak aby większość ludzi na całym świecie mogła uczestniczyć.

http://www.moongiant.com/moonphases/november/2017/

Możesz tutaj przeliczyć strefę czasową GMT na lokalną strefę czasową:

http://www.thetimezoneconverter.com/

Audio z przewodnikiem do tej medytacji w języku angielskim można znaleźć w poniższym linku. Audio z przewodnikiem w innych językach zostanie udostępniony wkrótce.

Lista odtwarzania przez Smaly7:
https://goo.gl/6Ntxiu

Wydarzenie Facebook dla tej medytacji można również znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/events/1301751299970219

 

Instrukcje (Sugerowany czas na tę medytację to 15 minut):

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia obecnej medytacji, podczas tego Pełnego Księżyca, jako potężnego Portalu Światła zakotwiczającego czystą Boską kobiecą energię na planecie.

3. Wizualizuj filar światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty Światła w naszej galaktyce i w naszym Układzie Słonecznym, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Następnie wyobraź sobie kolejny słup światła, który wychodzi z centrum planety i przechodzi przez ciebie, a następnie przez wszystkie istoty Światła w naszej galaktyce z powrotem do Galaktycznego Centralnego Słońca . Jesteś teraz zakotwiczony w dwóch filarach Światła, energia płynie w dół i do góry jednocześnie.

4. Teraz wizualizuj tą energię jako Delikatny Różowy Promień Światła płynący przez twoje ciało, a następnie przez twoje ręce w postaci spirali rozciągającej się na całą planetę, obejmującej wszystkie istoty i całe życie na Gai i  samą planetę. Wizualizuj to delikatne różowe światło uzdrawiające wszystkie istoty, zwierzęta i rośliny, uzdrawiające umysły i serca każdego człowieka, kobiety i dziecka.
5. Zobacz wszystkie istoty na tej planecie doświadczające czystej energii Bogini. Zobacz, jak są wolne od uścisku ciemnych sił, zobacz je wszystkie uleczone, uwolnione od wszelkiego brzemienia. Wizualizuj wszystkich ludzi żyjących ze sobą w pokoju, harmonii, miłości i zrozumieniu. Zobacz ich celebrujących i radośnie uczestniczących w tworzeniu Nowego społeczeństwa na planecie z obfitością, dobrobytem i jednością. Potem zobacz jak potrzeby wszystkich zostają spełnione, a każdy żyje swoim życiem, tak jak tego pragnie.

6. Zobacz Planetarną Sieć Światła Kwiatów Życia wypełnioną miłującym różowym Światłem Bogini bezwarunkowej Miłości . Wizualizuj wszystkie wiry bogini na tej planecie aktywowane razem ze wszystkimi boskimi męskimi wirami i planetarną sieć Światła ukończoną i w pełni aktywowaną.

I tak jest

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/10/full-moon-meditation-sunday-november.html

Hits: 3

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o