Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! Medytacja z Boginią w celu zneutralizowania negatywnych rytuałów

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! Medytacja z Boginią w celu zneutralizowania negatywnych rytuałów

https://www.facebook.com/notes/sisterhood-of-the-rose/meditation-with-goddess-to-neutralize-negative-rituals/717270698484132

Medytujemy w każdy wtorek o godzinie 11:00pm utc ( środa 24:00 w Polsce)  <3

Ma to na celu przeciwdziałanie negatywnym wpływom ciemnych rytuałów wykonywanych przez Kabał, takich jak w trakcie Halloween dziś nocy.

Oto nasze wydarzenie facebook:
https://www.facebook.com/events/508981309460364

Instrukcje:

1. Wizualizuj jasny słup Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca , przechodzący przez twoje ciało do wnętrza Gai. Następnie wyobraź sobie kolejny słup Światła, który wychodzi z centrum Ziemi przez twoje ciało, przez wszystkie punkty Światła w naszym Układzie Słonecznym i w naszej Galaktyce z powrotem do Centralnego Słońca. Teraz siedzisz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego zarówno w górę  jak i w dół.

2. Teraz wizualizuj nad twoją głową, wewnątrz tego wspaniałego słupa Światła, Bogini w kształcie pięknej kobiety, ucieleśniającej energie boskiej kobiecości: bezwarunkowej miłości, współczucia, akceptacji, pokoju, harmonii, łaski, urody i uzdrawiania. Poczuj jej energię.

3. Niech Bogini zstąpi do twojego ciała, podczas gdy intonujesz mantrę OM. Możesz robić w tym samym czasie mudrę z dłońmi nad głową, a następnie przenieść je w dół delikatnie układając je na sercu. Czuj, jak energia Bogini wchodzi w twoje ciało i zakotwicza w Twoim Sercu.

4. Wezwij obecność Bogini Dou Mu, obecność wszystkich wzniesionych Bogiń, takich jak Isis, Maat, Hathor, Quan Yin, Maria Magdalena, Biała Tara, .. aby pomogły w zneutralizowaniu wszystkich istniejących ciemnych rytuałów na naszej planecie i przywróceniu Boskiego Światła i sprawiedliwości.

5. Wyciągnij ręce przed siebie i wyślij boską kobiecą energię przez ręce w kierunku wszystkich negatywnych rytuałów neutralizując je, czyniąc je nieszkodliwymi i nieskutecznymi, tracącymi całą swoją moc. Zobacz wszystkie ciemne rytuały jak gasną, rozpuszczają się w Świetle i Miłości Bogini.

6. Teraz wizualizuj Słup Światła Galaktycznego Centralnego Słońca rozszerzający się na czakry duszy (usytuowane 20 cm nad głową) wszystkich istot zaangażowanych w te rytuały, łącząc ich ponownie ze Źródłem i inspirują ich do tego, aby nie chcieli tego robić. Zobacz, jak zaczynają pracować dla Światła.

7. Podziękuj wszystkim Boginiom i wszystkim istotom Światła i poczuj wdzięczność za to.

Bogini chce pokoju i pokój będzie!

 

 

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/10/make-this-viral-meditation-with-goddess.html

Hits: 4

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o