Biały Ogień AN.

W trakcie ostatnich medytacji(podczas używania promienia inicjacji danego przez  Cobrę na jego konferencjach), zostałem obdarzony  silnym białym ogniem  otaczającym mnie i powiedziano mi, że to była manifestacja AN.

Zobaczyłem, że ten biały ogień może być wzywany i używany  w ten sam sposób jak możemy używać Fioletowego płomienia.

Cobra potwierdził,że jest to “wielki okultystyczny sekret” i że Archanioł Metatron jest ucieleśnieniem Białego ognia AN, tak jak  Archanioł Zadkiel  jest ucieleśnieniem Fioletowego płomienia.

Biały ogień AN zasadniczo aktywuje konwersję AN, o której możecie nauczyć się tutaj:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2016/05/an-conversion.html

“Konwersja AN jest systemem bezpośredniego przesyłu Światła  omijając filtry przypadkowości, zatem  transmituje przepływ Światła  w całej jego pełni. w dół do wszystkich planów(poziomów). To pozwala by  Boska Wola   transmitowana była  przez Światło do gęstszych planów materii, transmutując (przeobrażając), uzdrawiając i łącząc na  powrót wszystkie rzeczywistości  z Jednością. Ten system konwersji AN progresywnie transformuje wszechświat w rzeczywistość gdzie Jedność jest wszechmocna. Gdy konwersja AN zakończy się, wszechświat będzie dokładnym lustrzanym odbiciem Jednego.”

Nasze  Wyższe Ja są aspektem Źródła, Jedności. Inicjują (zapoczątkowują) wszystko czym naprawdę jesteśmy na wszystkich planach istnienia. Te impulsy i inspiracje przechodzą w dół przez wyższe plany duchowe, potem przez nasze mentalne, astralne, eteryczne, plazmowe i w końcu fizyczne ciała.

Jakkolwiek, gdy schodzimy w niższe plany, stopniowo pojawia się tam więcej anomalii/przypadkowości, szczególnie teraz na tej planecie. To tworzy wszelkie rodzaje anomalii w osobowości (z których składają się niższe ciała: fizyczne,plazmowe, eteryczne,astralne, mentalne), negatywne wzorce, traumy itp., te anomalie zaburzają i filtrują przepływ Światła pochodzący od Wyższego Ja.

Biały ogień AN spala te anomalie i transmutuje (przeobraża)  je w Światło, stopniowo poprawiając przewodność Światła  wszystkich naszych ciał.
Ten proces oczyszczania i transmutacji naszych niższych ciał aż staną się czyste  prowadząc do Wyższego JA  i ostatecznie jednocząc  nas z nim, jest procesem prowadzącym do wzniesienia.

Możesz wzywać Biały ogień AN w jakikolwiek sposób, tak jak to czujesz, w taki sam sposób jak pracujemy z Fioletowym płomieniem. Dla przykładu możesz użyć tych słów:

” Ja tu i teraz wzywam Biały ogień AN by w pełni przeobrazić i  poświęcić  całe moje jestestwo Światłu”.

Wizualizuj jasny, wysokiej częstotliwości  biały ogień  płonący wewnątrz i wokół ciebie, połączony z Archaniołem Metatronem.

Cobra wyjaśnił także,że zaawansowane technologie Sił  Światła, które są używane do usuwania ciemnych technologii takich jak bomby toplet i do transmutacji pierwotnej  anomalii w galaktyce, są oparte na konwersji AN:

2012portal.blogspot.com/2016/06/situation-update.html

Zatem Biały ogień AN może być również używany w medytacjach, szczególnie grupowych, by asystować Siłom Światła w oczyszczaniu układu słonecznego.

Zwycięstwo Światła!

 

 

Link do oryginalnego postu:

http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2017/05/white-fire-of-an.html

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback

[…] “Konwersja AN jest systemem bezpośredniego przesyłu Światła omijając filtry przypadkowości, zatem transmituje przepływ Światła w całej jego pełni. w dół do wszystkich planów(poziomów). To pozwala by Boska Wola transmitowana była przez Światło do gęstszych planów materii, transmutując (przeobrażając), uzdrawiając i łącząc na powrót wszystkie rzeczywistości z Jednością. Ten system konwersji AN progresywnie transformuje wszechświat w rzeczywistość gdzie Jedność jest wszechmocna. Gdy konwersja AN zakończy się, wszechświat będzie dokładnym lustrzanym odbiciem Jednego.” https://meditation539.wordpress.com/2017/05/15/bialy-ogien-an/ […]

trackback

[…] Biały Ogień AN. […]