Jesteście na doskonałej pozycji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jesteście na doskonałej pozycji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy na doskonałej pozycji aby wam pomóc a jednak jest tak wiele innych istot, które również są na doskonałej pozycji by służyć całej ludzkości. Jest wiele doskonałych pozycji. Pochodzimy z perspektywy, która jest prawdą o waszym istnieniu jako Istot Energii Źródła.

Widzimy również, że popełniliście wystarczająco dużo błędów w całej historii ludzkości aby znacznie wzrosnąć i widzimy, że wzrost ten trwa w waszym wieku informacji. Jesteście teraz w czasie, w którym wasz wzrost jest wykładniczy a to dlatego, że jesteście w stanie niemal natychmiast zobaczyć jak wasze myśli, słowa i działania wpływają na innych.

Możecie także zobaczyć, w jaki sposób inne jednostki wpływają na zbiorowość z ich myślami, słowami i działaniami. Możecie celebrować innych, kiedy robią dobro dla ludzkości i możecie wzywać ludzi, kiedy okazują brak współczucia.

I widzimy to jako pozytywną okoliczność, ponieważ ważne jest aby inni rozpoznali, kiedy robią coś, co wpływa na innych w pozytywny lub negatywny sposób. Teraz, z miejsca skąd obserwujemy was wszystkich widzimy także, że jesteście doskonali aby pomagać sobie nawzajem ewoluować i wzrastać.

Jesteście na doskonałej pozycji aby pomóc reszcie ludzkości, ponieważ jesteście w okopach, żyjąc swoim życiem i tylko wy wiecie dokładnie, jakie są doświadczenia waszego życia. Więc kiedy nadal dzielicie się swoimi uczuciami z innymi ludźmi, nadal demonstrujecie jak doskonałe jest to, że wszyscy jesteście tam, gdzie jesteście i że żyjecie tym, czym żyjecie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/you-are-in-the-perfect-position-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 119

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Łukaszselena Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
selena
Gość
selena

Witaj, ja także byłam w tak zwanym kryzysie finansowym (8 – 10 lat), kiedy odeszłam z pracy, bo nie chciałam być więcej wykorzystywana. Nie chciałam pracować od rana do wieczora, czasami 7 dni w tygodniu… Na początku się ucieszyłam, bo nie musiałam już więcej harować na czyjeś baseny i dachy nad nimi. Potem przyszedł wielki strach, gdy jakiekolwiek finanse się skończyły a szafki z zapasami opustoszały… W pewnym momencie zrozumiałam, że strach nic nie zmieni tylko mnie pogrąży. I wreszcie… ZAUFAŁAM, całkowicie powierzyłam swoje życie Bogu/Stwórcy/Ojcu. Odpuściłam wszystko, bo wiedziałam, że żaden miłujący Ojciec nie da skrzywdzić swojego Dziecka. Od… Czytaj więcej »

Łukasz
Gość
Łukasz

Dziękuję seleno za dobre słowo. Czasem jednak człowiek może być w takiej sytuacji, że nawet jakby chciał to nie może odpuścić, gdyż musi np. mieć za co opłacić mieszkanie, spłacać kredyty, kupić leki itp. Jednak na tyle ile to możliwe, zawsze warto uwolnić napięcie i zresetować się emocjonalnie i mentalnie. Pozdrawiam.