JEDNOŚĆ PRACOWNIKÓW ŚWIATŁA!Przyłącz się do medytacji letniego przesilenia.

MEDYTACJA LETNIEGO PRZESILENIA

Nadszedł czas dla wszystkich Pracowników Światła by podjąć zjednoczone działanie.

Jedność Pracowników Światła jest jedną z rzeczy, którą wszyscy możemy zrobić-razem-która  z prędkością światła przyniesie pozytywne zmiany, których wszyscy chcemy dla Ziemi.

Jednym z najlepszych sposobów osiągnięcia  Jedności Pracowników Światła jest wspólna medytacja wzmacniająca nasze intencje dla uzdrowienia naszej planety oraz by przynieść pokój dla jej ludzi.

PROSZĘ, ZAPROŚ JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ LUDZI , BY PRZYŁĄCZYLI SIĘ RAZEM Z NAMI DO TEJ JAKŻE WAŻNEJ MEDYTACJI! Osiągnijmy liczbę 144 000 ludzi  lub więcej poprzez  zaproszenie innych grup działających dla wyzwolenia planety, by wzięły udział w Medytacji Letniego Przesilenia.

Gdy zsynchronizujemy nasze medytacje, efekt jest dużo silniejszy, jako że  nasza zjednoczona  intencja  jest wysyłana w pole gdzie tworzymy razem naszą rzeczywistość.

https://www.mum.edu/about-mum/consciousness-based-education/tm-research/maharishi-effect/Theoretical-Foundations-of-the-Maharishi-Effect-produced-by-groups-of-Yogic-Flyers

Prepare For Change współpracuje z COEO by stworzyć naprawdę zsynchronizowaną, o światowym zasięgu  medytację w wielu językach. Kliknij na link poniżej, gdzie medytacja z przewodnikiem rozpocznie się automatycznie w tym samym czasie na całym świecie.

http://meditate.coeo.cc/m/736

Wszyscy chcemy doświadczać radości,piękna,pokoju,kreatywności i obfitości. I chcemy również tego dla wszystkich naszych Braci i Sióstr na Planecie Ziemia.

Będziemy medytować w momencie Letniego Przesilenia- na Północnej Półkuli jest czas obfitości, płodności i ciepła ze słońca- ogłaszamy naszą intencję by przyjąć tą piękną energię i wysyłamy ją w świat, by odżywiła całą Ziemię.

Przyłącz się do tej Medytacji na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/789268441256611?__mref=mb

Proszę, przyłącz się do nas dla Zjednoczonej Globalnej Medytacji w momencie Letniego Przesilenia, która odbędzie się 21 czerwca o godzinie 4.24am  GMT ( 6.24 w Polsce).

 

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Summer+Solstice+Meditation&iso=20170621T0424&p1=211&am=15

 

 

 

Przewodnik audio medytacji w wersji angielskiej:

 

 

Żyjemy na niesamowicie pięknej planecie.Nasza planeta potrzebuje naszej pomocy.Zjednoczmy się pomimo różnic.

 

Nie ważne z jakiego kraju pochodzisz, w jakim języku mówisz, wszyscy chcemy widzieć i doświadczać:

-Piękna Ziemi i ochrony dla jej zwierząt.

-Naszych wspaniałych, rozwiniętych możliwości podróży astralnych,komunikacji poprzez telepatię, pełnego wykorzystania szyszynek..

-Naszych dzieci wolnych od krzywd.

-Wszystkich ludzi na ziemi doświadczających prawdziwej obfitości,wolnych od głodu, cierpienia i chorób.

-Koniec przemocy,napięć i wojen spowodowanych manipulacjami  kabała i innych  zewnętrznych sił- w Północnej Korei- w Wenezueli- na Ukrainie- i wszędzie indziej na Ziemi.

-Ludzi mających czas by być naturalnymi kreatywnymi jaźniami,cieszącymi się Ziemią, uczącymi się prawdy o prawdziwej historii kosmosu.

-Uzdrowienia wszystkich ludzi- uzdrowienia nieporozumień, fizycznego uzdrowienia naszych ciał, duchowego uzdrowienia dla naszych ciał i umysłów.

-Ujawnienia technologii,które sprawią,że życie na Ziemi będzie wspaniałe-wolnej energii, nowych sposobów produkcji dóbr,które nie szkodzą Ziemi, nowych form podróżowania i więcej wspaniałości, którymi inne zaawansowane cywilizacje już się cieszą, zarówno w galaktyce jak i Wewnętrznej Ziemi.

-Oficjalnego ujawnienia znalezisk na Antarktydzie.

-Kontakt z pozytywnymi istotami, które są tu by pomóc Ziemi i ludziom żyjącym na powierzchni.

 

INSTRUKCJE:

  1. Użyj własnej techniki by uzyskać zrelaksowany stan świadomości,
  2. Ustanów intencję by użyć tej medytacji do rozprzestrzeniania miłości i Światła na całej planecie Ziemi, jednocząc wszystkich Pracowników Światła w ich kolektywnej intencji by przynieść obfitość,piękno, prawdę i miłość wszystkim ludziom- i zakończyć podział, cierpienie i wojny.
  3. Wizualizuj słup światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, potem przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, potem przez twoje ciało do centrum Ziemi.
  4. Wizualizuj kolejny słup światła wznoszący się z centrum Ziemi do góry poprzez twoje ciało i wzwyż do nieba w kierunku wszystkich istot Światła w naszym Układzie Słonecznym i galaktyce.Siedzisz teraz pośród dwóch filarów Światła,Światła płynącego w górę i w dół jednocześnie. Utrzymuj ten filar Światła aktywny przez kilka minut.
  5. Teraz wizualizuj to Światło jako tęczowy wir rozprzestrzeniający się na całą Ziemię, potem  na cały Układ Słoneczny rozwiązując system kontroli i przynosząc szczęście, obfitość i rozwiniętą świadomość dla wszystkich istot na Ziemi.
  6. Wizualizuj uzdrowienie- i koniec wszelkiej przemocy- dla Ziemi i jej ludzi, jak również dla flory,fauny,minerałów i królestw dewicznych(świetlistych,niefizycznych), które dzielą Ziemię razem z nami.Wizualizuj ludzi we wszystkich strefach konfliktu na Ziemi-Północna Korea,Wenezuela,Syria,Kongo,Ukraina odkładających broń i obejmujących się razem jak bracia i siostry.
  7. Wizualizuj pełne ujawnienie i uwolnienie wszystkich informacji dla wszystkich ludzi na planecie- informacji o tajnych programach kosmicznych,obecności istot pozaziemskich,zaawansowanej technologii,manipulacji światowych rządów i finansów- tak by ludzie na Ziemi byli władni podjąć pokojowe i decydujące działania według ich w pełni poinformowanej wolnej woli.
  8. Wizualizuj wszystkich ludzi cieszących się w pełni ich  możliwościami-w pełni mocami psychicznymi,w pełni telepatią,zdolnością podróży astralnych,bilokacją,psychokinezą i  innymi.Wizualizuj pełną komunikację z naszymi braćmi i siostrami z gwiazd.
  9. Wizualizuj wszystkich ludzi pracujących z Sieciami Ziemi,Sieciami Nowej Atlantydy,Fioletowym Płomieniem Saint Germaina i Białym Ogniem AN by uzdrowić i odnowić naszą piękną planetę Ziemie.

 

Pokój i Wyzwolenie Teraz!

 

 

 

Oryginalny post:http://prepareforchange.net/lightworker-unity-now-join-summer-solstice-meditation-june-21st-424-gmt/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.