Linia Nowej Atlantydy

Jest bardzo interesująca linia miejsc mocy, która jest związana z tworzeniem Nowej Atlantydy.

 

Zanim będę kontynuował, muszę wyjaśnić, co oznacza Nowa Atlantyda i trochę jej historii. Atlantyda jest nazwą opisującą stworzenie świata Światła, nowego społeczeństwa, które będzie poza dualizmem. Pierwszy wzór dla tego społeczeństwa został zakotwiczony w Plejadach miliony lat temu. Kamienie  Mołdawitu pochodziły z planety, w której powstała pierwsza Atlantyda, są skutkiem eksplozji spowodowanej eksperymentami przeprowadzonymi podczas tej pierwszej Atlantydy, a zatem mają związek z nicią energetyczną tworzenia  Atlantydy.

 

Druga Atlantyda została stworzona na Ziemi z jej główną kotwicą na kontynencie, który znajdował się na północnym Atlantyku wokół  wysp Azorów. Było to pierwotnie społeczeństwo czystego Światła, które później zostało zinfiltrowane  i uwikłane  w konflikty stworzone przez siły Ciemności, rezultatem czego było ​​rozpoczęcie więzienia na Ziemi 26000 lat temu i zatonięcia kontynentu Atlantydy 13000 lat temu.

W ciągu ostatnich 13000 lat Siły Światła utrzymywały płomień żywy,  pracując nad długoterminowymi planami stworzenia Nowej i ostatecznej Atlantydy, gdy tylko Ciemne Siły zostaną całkowicie zlikwidowane i cały świat będzie mógł żyć w Świetle ponownie.

 

Jedno z pierwszych i głównych zakotwiczeń znajduje się po wschodniej stronie Morza Śródziemnego, które była kolonią Atlantydy , a potem, gdy kontynent Atlantydy  zatonął niektóre grupy Atlantów, osiedlały się tam, zwłaszcza wokół Egiptu i Izraela.

Dziedzictwo z tych grup zostało przekazane przez pokolenia, zwłaszcza wśród grup Essene, które stały  za królem Dawidem  i Salomonem, a później za Jezusem i Magdaleną, którzy potem przekazali je dalej, kiedy Magdalena udała się do Francji, rezultatem czego było  powstanie Templariuszy, Katarów i Klasztoru Syjonu, które następnie rozprzestrzeniły się na arenie międzynarodowej i które pomimo tłumienia i infiltracji Ciemnych, pracowali nad tymi długoterminowymi planami   Nowej Atlantydy. St Germain / Francis Bacon wyłonił się z tych grup i ściśle współpracował z Templariuszami Światła.

Teraz porozmawiajmy o wyrównaniu. Jednym centralnym punktem w tej linii  jest Pałac Wersalski  w Paryżu. Istnieją silne powiązania między tym miejscem a St Germain, który był bardzo aktywny tam, zwłaszcza w latach 1700, próbując zainspirować nowe pomysły i reformy na dworze królewskim w związku z pierwotnymi sieciami Wolnych masonów (przed ich zinfiltrowaniem przez Ciemnych, kiedy mieli bardzo silne połączenie ze Światłem). Pracował też energicznie, aby wtajemniczyć niektórych członków dworu do misterium Bogini, zwłaszcza Księżniczki  Lamballe. Energia z tych inicjacji jest szczególnie silna wokół Świątyni Miłości w Petit Trianon, która była kwaterami królowej, która była bliską przyjaciółką Księżniczki  Lamballe.

Zobaczymy, że ta linia Nowej Atlantydy jest bardzo związana z St Germain, który oczywiście jest jednym z głównych aktorów pracujących nad stworzeniem Nowej Atlantydy.

Pałac Wersalski jest zbudowany wzdłuż głównej osi:

 

Jeśli przedłużymy tę linię na wschód, dotrzemy dokładnie do  Kopuły na  Skale w Jerozolimie, będącą główną kotwicą zabytkową dla niektórych Atlantydzkich grup Światła, o których wspomniałem (Essenes). Odległość od Wersalu do Jerozolimy wynosi około 3333 km.

Wzdłuż tej linii  są inne bardzo interesujące miejsca.

 

Szwajcaria ma szczególnie silne połączenie ze Światłem Templariuszy.

https://atlantisrisingmagazine.com/article/william-tell-and-the-templar-nation/

Następnie przechodzi dokładnie przez Wenecję, centralny wir Bogini i kotwicą dla grup Światła, w których  St Germain został zainicjowany w misteria Bogini:

2012portal.blogspot.com/2014/10/ordo-bucintoro.html

 

Również wyraźnie  przechodzi przez Grecję, kolejną silną kotwicę starożytnych grup Atlantydy. Przechodzi dokładnie przez Aleksandrię w północnej Grecji (Alexander Wielki był związany z grupami dziedzictwa Atlantyckiego), a następnie bardzo blisko wyspy Samos (dom Pitagorasa) i przez wyspę Chios, silny wir z bogatą historią i silnymi, szczególnymi cechami geologicznymi.

Wracając  do Wersalu , jeśli przedłużymy linię na zachód, trafimy dokładnie do obelisku na zewnątrz Białego Domu w DC. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ St Germain był główną siłą pierwotnego stworzenia Stanów Zjednoczonych, które postrzegał jako pierwszą kotwicę dla Nowej Atlantydy. Był bardzo związany z pierwotnymi założycielami USA pracującymi w DC. Niestety, Stany Zjednoczone zostały  potem silnie zinfiltrowane przez Ciemnych, ale kiedy zostaną usunięci, Renesans nastanie w USA i Nowa Atlantyda rozkwitnie, dzięki szablonowi i wizji zakotwiczonej przez St Germaina i Siły Światła współpracujące z nim.

Odległość między Wersalem a obeliskiem w DC wynosi około 3333 mil morskich. Ta linia przebiega dokładnie przez wszystkie główne miasta na północnym wschodnim wybrzeżu, Boston, Nowy Jork, Filadelfię i DC:

 

Również przechodzi przez zachodnią część wyspy Long Island, w pobliżu Świątyni Miłości, która była wzorowana na pierwotnej Świątyni Miłości w Wersalu, która była główną kotwicą dla inicjacji energii  Bogini przez St Germaina na dworze Francji:

http://longislanddailyphoto.blogspot.com/2011/08/temple-of-love.html

Następnie przechodzi wyraźnie  przez Asheville NC, który jest silny wir, a następnie przez Atlantę(ydę) w Georgii. Następnie przechodzi przez Meksyk, kolejną silną kotwę starożytnych grup Atlantydy,   przechodzi dokładnie przez Tulę, starożytną stolicę imperium Toltec. Słynne posągi na piramidzie są powszechnie nazywane “Atlantami”.

Warto też zauważyć, że linia przebiega również przez Cornwall w Anglii, główną kotwę dla grup Światła wokół Króla Artura, a także przez Nową Szkocję w Kanadzie, mocną kotwicę Templariuszy Światła i St Germain / Francis Bacon (Oak Island).

Aby mieć jasność, nie twierdzę, że są to jedyne miejsca dla Nowej Atlantydy, istnieje wiele innych silnych miejsc poza tą linią, jest to tylko jedna szczególna linia silnie związana z Nową Atlantydą .

Zakotwiczmy Światło z powrotem do sieci, aby zakotwiczyć wzór dla Nowej Atlantydy, sugeruję, aby ludzie zakopywali kamienie Cintamani w dowolnym miejscu tej linii, a także zakopywali wszędzie wokół Ziemi, aż wreszcie dotrzemy do przełomu.

Zwycięstwo Światła!

 

 

Oryginalny post:http://recreatingbalance1.blogspot.pt/2017/06/new-atlantis-alignment.html

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.