Benjamin Fulford – Historyczne zmiany w centralnej Europie , Azji i wszędzie indziej podczas gdy stary porządek załamuje się.

 

Historyczne zmiany w centralnej Europie , Azji i wszędzie indziej podczas gdy stary porządek załamuje się.

 

Czasami historyczne zmiany ogłaszane są w niejasnych nagłówkach, takich jak ten:”Ministrowie  obrony z sześciu krajów skupiają się na współpracy w Pradze.”

http://www.radio.cz/en/section/news/defence-ministers-from-six-countries-focus-on-cooperation-in-prague

Bardziej dokładny nagłówek brzmi:”Imperium Austro-Węgier odnowiło się po 100-letniej przerwie.” Historyjka mówi, że Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Słowenia i Chorwacja   przeprowadzą wspólne działania mające na celu ochronę granic. Ich wspólne granice są niemal takie same jak granice imperium austro-węgierskiego, a wewnątrz tych granic cywilne, policyjne i wojskowe organy będą współpracować. Zwykle wspólna granica zewnętrzna, w tym przypadku działająca niezależnie od UE, jest definicją kraju.

https://visegradpost.com/en/2017/06/23/the-central-european-defence-cooperation-commited-against-mass-migration/

Warto też zauważyć, że dynastia Habsburgów obalona po I wojnie światowej była rywalem  dynastii Saxo-Gotha-Rothschild, które wygrały wojnę; Być może dlatego   Węgry już wyrzuciły bank centralny Saxo-Gotha-Rothschild. Warto przypuszczać, że Karl Von Habsburg,

https://en.wikipedia.org/wiki/Karl_von_Habsburg

szef Związku Paneuropejskiego i spadkobierca tronu Habsburgów, widzi szansę odrodzenia Imperium jego przodków, gdy jego rywale z Saxo-Gotha-Rothschild straciły tyle władzy. Gdzie indziej w Europie widzimy coraz wyraźniejszy podział między Niemcami a USA z ludźmi w Niemczech, którzy otwarcie mówią o tym, że UE nakłada sankcje na USA w odwecie za ich wysiłki, aby powstrzymać Niemców od kupowania bardziej taniego rosyjskiego gazu.

http://www.theaegisalliance.com/home2/theaegis/WP/2017/06/21/germany-threatens-sanction-u-s-new-sanctions-russia-imposed/

Europejczycy również starają się stworzyć wspólną armię, zdolną do działań  poza granicami jako kolejne oderwanie od Ameryki  prezydenta Donalda Trumpa. Również Rothschild niewolnik Prezydent Emmanuel Macron z Francji   publicznie  stanął po stronie Rosji  w sprawie  Syrii. Jest to wyraźny dowód na to, że oportunistyczni Rothschildowie rozumieją, komu muszą się podlizać, jeśli chcą chronić swoje interesy.

Rosnące wpływy Rosji jednakże doprowadziły do ogromnej walki o władzę z udziałem Rycerzy Maltańskich, próbujących przejąć kontrolę, według źródeł FSB. Następujący Rosjanie otrzymali krzyż Maltańskiego Rycerza:

 • Minister Obrony Sergei Shoigu
 • BA Berezovsky
 • Pavel Borodin
 • GE Burbulis
 • Mikhail Gorbachev
 • Boris Yeltsin
 • VV Ilyushin
 • VV Kostikov
 • M.Yu.Lesin
 • SF Lisovsky
 • Yevgeny Primakov
 • AV Rutskoy
 • SA Filatov
 • Shaimiev
 • SM Shahry
 • VB Yumashev
 • SV Yastrzhembsky,

według rosyjskich źródeł FSB.

“Dlaczego ci ludzie są zaangażowani  w organizacji, która promowała niszczenie Rosji (co zostało z tego), upadek przemysłu, nauki i edukacji, wyginięcie narodu rosyjskiego i duchowe zubożenie narodu?” pyta źródło FSB związane ze Stowarzyszeniem Białego Smoka. “Order masoński Krzyża Kawalerii otrzymuje się za kulisami pomagającymi zniszczyć rosyjską państwowość, suwerenność i władzę państwa”, to samo źródło kontynuuje .

Źródło mówi, że Rycerze Malty próbują kontrolować wszystkie rosyjskie prywatne firmy zajmujące się bezpieczeństwem.
Robią to poprzez stowarzyszenie ochroniarzy w Rosji pod przewodnictwem pana Fonareffa, który jest “małą marionetką dla Zakonu Maltańskiego”. Organizacją macierzystą jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Ochroniarzy i Służb Porządkowych (International Bodyguard and Security Services Association).

http://www.ibssa.org

“Kiedy czytasz ich witrynę po prostu usuń “anty” … ponieważ słyszę Szpitalnicy(potoczna nazwa Zakonu Malty) i Czerwony Krzyż są zaangażowane w handel ludźmi i kradzieże narządów “, według źródła, który jest starszy rangą w rosyjskim rządzie.
Całą organizacją kieruje prof. George Popper, starszy rycerz Malty.

http://www.ibssa.org/static/about_us/curriculum_vitae/popper.html

Leo Zagami, samouznany szatanista, twierdził, że czarne słońce  czczące lożę P2 Wolnej Masonerii, wydawało rozkazy Rycerzom Maltańskim.
Nie znaczy to, że większość członków Rycerzy Maltańskich jest szatanistami, tylko niektóre kluczowe osoby znajdujące się na szczycie hierarchii są.
W każdym razie próba IBSSA kontrolowania wszystkich prywatnych firm zajmujących się bezpieczeństwem w Rosji jest typowa dla faszystowskich zwolenników P2 Wolnej Masonerii, którzy chcą stworzyć absolutną, scentralizowaną dyktaturę światową. Rosyjska frakcja WSD jest przeciwna scentralizowanej kontroli monolitycznej i oczekuje się, że wygra walkę o władzę.
Walka o władzę gdziekolwiek indziej rozgrywa się również przeciw szatanistom. Na Bliskim Wschodzie król Salman nazwał swojego syna Mohammeda Bin Salmana księciem korony i wyrzucił swego brata przyrodniego Nayefa, który jest dobrze związany z amerykańskim establishmentem.
Odkąd Król Salman, który pojawił się ostatnio publicznie, jest wyraźnie młodszy od starego Salmana, który przejął tron, można bezpiecznie założyć, że jest tylko dublerem i że 31-letni Salman Jr. jest teraz królem Arabii Saudyjskiej.
Jednak źródła Pentagonu mówią, że “to tylko daremna próba opóźnienia globalnego resetu walutowego”. Ponadto “Arabia Saudyjska jest odizolowana przez kartel rosyjsko/irańskio/ katarski  i wkrótce będzie zmuszona sprzedawać niewielką ilość ropy, którą nadal ma w juanach a nie w dolarach “, mówią źródła. Teraz tylko Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn, Egipt i Izrael wspierają reżim Arabii Saudyjskiej.
Źródła Pentagonu mówią również, że Jared Kushner zięć prezydenta USA Donalda Trumpa, został wysłany na zlecenie amerykańskiego biura wojskowego / wywiadu do Izraela, aby spotkać się z izraelskim premierem Benyaminem Netanyahu, aby zażądać zmiany reżimu w tym kraju.
Nie było przypadkiem, że siły Iranu i Hezbollahu, chronione przez nową rosyjską bazę lotniczą, przybyły na granicę izraelską, aby poinformować reżim Netanyahu, że jest militarnie odizolowany od świata.
Amerykańskie wojsko nie będzie walczyć o ochronę reżimu Netanyahu, o czym mówią źródła Pentagonu.
Podobny ruch został wykonany na Ukrainie, gdzie prezydent Petro Poroszenko został wezwany do Waszyngtonu      “w celu omówienia zmian w reżimie”, mówią źródła. Mówią, że takie ruchy są częścią ogólnoświatowego wysiłku, aby zakończyć wszystkie konflikty i przygotować drogę do nowego systemu finansowego.
Prawdopodobna jest również zmiana reżimu w Stanach Zjednoczonych, źródła kontynuują. Tutaj najnowsze wydarzenia pokazują, że kampania “winna Rosja” przy starych założeniach nie działa. Natomiast “Kabał jest w niekorzystnej sytuacji, podczas gdy wobec Berniego Sandersa i jego żony Jane jest prowadzone śledztwo przez FBI w sprawie oszustwa bankowego, a wobec byłej prokurator generalnej Loretty Lynch toczy się śledztwo Departamentu Sprawiedliwości o matactwo” – mówią źródła Pentagonu.
Oczekuje się, że Trump zostanie ostatecznie usunięty, ponieważ USA wymagają realnej zmiany reżimu, podczas gdy Trump reprezentuje jedynie mniejszą frakcję zła starego reżimu, źródła kontynuują.
Również w Azji wiele się dzieje. W zeszłym tygodniu Prezydent Korei Południowej Moon Jae In rozmawiał z jego koreańskim odpowiednikiem Kimem Jonem, gdzie uzgodniono by zjednoczyć w najbliższej przyszłości Półwysep Koreański, według japońskich prawicowych źródeł zbliżonych do cesarza.
Ten ruch, podobnie jak początkowe odrodzenie państwa Habsburgów, jest obecnie możliwy, ponieważ tajny rząd Rady Rezerwy Federalnej utworzony po 1913 roku rozpada się, źródła WDS w Azji mówią.
W Japonii w międzyczasie miał miejsce dziwny wypadek, w którym USS Fitzgerald, najnowocześniejszy niszczyciel rakietowy, został staranowany przez zarejestrowany na Filipinach statek towarowy .
Źródła Pentagonu przypuszczają, że “mogło to być wirtualne porwanie pod fałszywą flagą przez Izrael, niezdolny do wykorzystania jego okrętów podwodnych, by wrobić Koreę Północną kilka dni po 50. rocznicę izraelskiego ataku na USS Liberty w 1967 roku”.
Inną możliwością, jak twierdzą źródła, jest “Fitz mógł zostać unieruchomiony przez emp i elektroniczną wojnę, zmuszając amerykańskie wojsko do ujawnienia swojej bazy na Marsie, ukrytej technologii i tajnych programów kosmicznych (ssp), które są dobre dla ludzkości . “
W ostatnich latach wdrażano w Japonii pewien rodzaj futurystycznej tajnej technologii.
Japońskie podziemne składy sprzętu wojskowego i bazy w Kiusiu zostały ostatnio zniszczone przez jakąś tajną broń.
Według japońskiego wywiadu wojskowego, promieniowanie wokół Fukushimy znikło po tym, jak ogromna flota nieznanych samolotów przeleciała nad tym regionem.
Faszystowski reżim premiera Shinzo Abe jest również pod rosnącym oblężeniem.
Gazety donoszą jako skandal, jakoby Abe wywierał nadmierny wpływ, aby pomóc Prefekturze Okayama w oparciu o instytucję edukacyjną Kake Gakuen otworzyć nową szkołę medycyny weterynaryjnej.

http://www.japantimes.co.jp/news/2017/05/29/reference/brewing-kake-gakuen-scandal-points-alleged-abe-favoritism/

To, o czym gazety nie informują, to że Kake Gakuen jest prowadzona przez tych samych ludzi, którzy uczestniczyli w japońskiej, znanej jednostce 731, biologiczno-chemicznym instytucie wojennym, a “szkoła weterynaryjna” była jedynie przykrywką dla rozwoju broni biologicznej i chemicznej, mówią źródła bliskie Cesarza.
Innymi słowy, zamiast mleć językiem o “wywieraniu wpływu”, gazety powinny mówić o zbrodniach wojennych. W każdym razie, Abe umiera, mówią źródła i fundamentalna zmiana reżimu, tj. usunięcie faszystów, w Japonii to tylko kwestia czasu.

Oryginalne posty:

http://benjaminfulford.net/2017/06/26/historic-changes-in-central-europe-asia-and-elsewhere-as-old-order-implodes/

https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/06/full-article-benjamin-fulford-2017-06_29.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.