Benjamin Fulford – Raport specjalny: Mysz, która warknęła lub jak ludzie z Bougainville pokonali Rothschildów

indeks16

 

Raport specjalny: Mysz, która warknęła lub jak ludzie z Bougainville pokonali Rothschildów

Wyspa Bougainville na południowym Pacyfiku była sceną epickich kilkudziesięcioletnich walk, których rezultatem jest pokonanie przez lokalnych  mieszkańców, uzbrojonych tylko w osie i łuki,   wojsk  uzbrojonych w najnowszą broń światowej klasy. Zacięta walka tubylców walczących o utrzymanie ojczystych  domów  przeciw wielonarodowym wojnom  Rothschildów by okraść  największe złóża złota na świecie w kopalni Panguna. W wyniku ich zwycięstwa naród Nasioi w Centralym Bougainville stał się pierwszą ludnością tubylczą na świecie, która  zmusiła  globalne firmy górnicze do rezygnacji z jednego z najbogatszych przedsięwzięć.

To nie jest tylko  sprawa lokalna, ponieważ na tej wyspie jest tyle złota, że ​​może to wpłynąć na przyszłość globalnego systemu finansowego. Międzynarodowi bankierzy twierdzą, że   jest tam złota i miedzi   wartych tylko  kilkadziesiąt miliardów dolarów , ale jeśli wykorzystamy  metody rezerwy częściowej stosowane przez Federalną Radę Rezerwy Rezerwowej w 2008 r. do cen  złota (  700 ton złota  zostało zamienione na   warte   750 000 ton   papiery wartościowe oparte na złocie), wtedy warte jest to setki bilionów dolarów.

Ponadto mieszkańcy twierdzą, że kopalnia była przykrywką masowej operacji prania brudnych pieniędzy, przez twierdzenie, że złoto to miedź, co oznacza, że  kopalnia i sześć innych znanych bogatych rezerw złota na wyspie, są warte setki bilionów dolarów nawet bez magii metody częściowej. Według źródeł  Armii Rewolucyjnej Bougainville   “mogli oni zabrać złoto w nocy i ukryć je w jaskiniach”.

Kopalnia była eksploatowana przez Rio Tinto Zinc od 1972 r. aż do 1989 r., zanim mieszkańcy zamknęli ją, wychodząc zwycięsko  po kilkudziesięcioletniej wojnie, która doprowadziła do śmierci około 30 000 osób lub ponad 10% ludności, według źródeł BRA. Generał BRA, “Joel”, opisuje, jak nieuzbrojeni rebelianci byli w stanie pokonać  supernowoczesną armię. “Kiedy po raz pierwszy zaatakowaliśmy ich mieliśmy tylko topory i włócznie i wiedziałem, że wielu z nas umrze”, mówi. “Używaliśmy  taktyki partyzanckiej, atakowaliśmy jednego żołnierza i zabieraliśmy mu  broń, z tą bronią  mogliśmy zabić 3 lub 4 innych żołnierzy i zabrać broń i tak dalej; Tak się uzbroiliśmy “, mówi.

Funkcjonariusze Czerwonego Krzyża pracujący na wyspie mówią również, że do dziś są mordy pozasądowe i wiele “zaginionych ludzi” w wyniku konfliktu na wyspie. Ponadto armia oporu wygrała wojnę tylko w obliczu blokady, która w pewnym stopniu trwa do dziś.

Rio Tinto Zinc twierdzi, że przekazali kontrolę nad kopalnią  Bougainville Copper Limited (BCL), która jest w większości własnością Autonomicznego Rządu Bougainville (ABG). Rio Tinto twierdzi również, że nie ponoszą odpowiedzialności za ogromne szkody wyrządzone środowisku naturalnemu, które spowodowały wyrzucenie rtęci i innej trującej gnojowicy do lokalnej rzeki, ponieważ w tamtym czasie przestrzegały lokalnych praw. Jeśli jednak spojrzysz na wyspę Bougainville w Google Earth, możesz jeszcze zobaczyć, dziesięciolecia po zamknięciu kopalni, spowodowane tym blizny na krajobrazie. Nie wolno im pozwolić uniknąć odpowiedzialności za zniszczenia środowiska tak wielkie, że pojawiają się na zdjęciach satelitarnych.

Bliźniacze Królestwo Meekamui i Papala, nazwa wyspy używana przez tubylców, kierowane jest przez króla Dawida Peii II, który chce oskarżyć właścicieli Rio Tinto za zbrodnie wojenne i pozwał ich za  zniszczenia środowiska w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości w Hadze .

Ludzie z BCL ze swej strony starają się ponownie otworzyć kopalnię i obiecują, że tym razem będą mili dla środowiska, ale mieszkańcy są tak rozgoryczeni  masowymi mordami i zniszczeniem  środowiska, że ​​nie chcą, aby BCL i ABG miały jakąkolwiek rolę w  kopalni. W ten sposób król Dawid postrzega sytuację:

ABG (Autonomiczny Rząd Bougainville) jest po prostu agentem rządu Papui-Nowej Gwinei. Jego siedziba znajduje się w Waigani, PNG. Kto kontroluje PNG również kontroluje ABG. Jak Pan może być świadomy, Australia przyznała PNG niezależność w 1975 r. Jednak Australia nadal de facto kontroluje PNG. Według danych z Australii w 2011 r. Australia zagrabiła K19.8 mld PGK [Papua Nowa Gwinea Kina, 1 kina = 0,31 USD] ze swoich firm w PNG, ale tylko około K450 milionów PGK w formie AusAid(Australian Agency for International Development – Australijska Agencja ds.Międzynarodowego Rozwoju). To tylko około 3%; 97% pozostaje w Australii. Kredytobiorca jest niewolnikiem pożyczkodawcy. Papuańczycy są szczęśliwi  otrzymując  fundusze AusAid za swoje projekty, ale nie znają prawdziwej historii. ABG, powstało z powodu podziału kierownictwa Bougainville natychmiast po wygraniu 10-letniej wojny przeciwko PNG i BCL / Rio Tinto. Wiceprzewodniczący Joseph Kabui postanowił negocjować z rządem PNG ze względu na brak funduszy na usługi itp., Podczas gdy prezydent Francis Ona nie uważał, że miał prawo negocjować. Chociaż oboje zmarli i odeszli, ich następcy wciąż żyją i są aktywni. Jestem następcą zmarłego Francisa Ony w ramach Układu Twin Kingdom(Bliźniacze Królestwa). ABG znajduje się na samym końcu międzynarodowego łańcucha żywnościowego tego starego systemu kontroli, a zatem nie może powiedzieć ‘nie’  BCL, Rio Tinto, PNG, Australii czy ich hierarchii lub kontrolerom, ponieważ “jest niewolnikiem dla swoich kredytodawców”.

BCL (B’ville Copper Ltd) jest nadal własnością cudzoziemców (lub nie-Bougainvilczyków). Akcje, które jak twierdzą, zostały przekazane  ABG nadal są kontrolowane przez cudzoziemców, ponieważ ABG jest  zagranicznym przedstawicielstwem w Bougainville. Firma ABG została założona przez jej finansistów (PNG & Australia itd.), aby służyć własnym interesom w naszym suwerennym kraju wyspiarskim.

To, co opisuje król Dawid, jest prawdą w większości rozwijających się krajów  , w których bezwzględne firmy międzynarodowe ograbiają ziemię przy pomocy najemników i lokalnych  zatrudnionych i przekupionych liderów. Szacuje się, że międzynarodowe koncerny łupią tylko Afrykę na kwotę 60 miliardów dolarów rocznie.

 https://www.theguardian.com/global-development/2014/jul/15/aid-africa-west-looting-continent

W tym sensie walka o złoto Bougainville mogłaby oznaczać globalny punkt zwrotny, ponieważ król Dawid obiecuje wykorzystać ogromne fundusze z kopalni, aby pomóc innym krajom rozwijającym się. Kraje Afryki i inne rozwijające  się części świata mogłyby mieć się o wiele lepiej mając płacone  uczciwe ceny za swoje zasoby, niż otrzymywać często “bezużyteczną pomoc zagraniczną” z krajów, które ich grabią.

W każdym razie jest oczywiste, że ktoś potężny zadał sobie wiele trudu, aby uniemożliwić temu pisarzowi złożenie wizyty królowi Dawidowi. Po pierwsze wszystkie loty do i z Port Moresby w Papui-Nowej Gwinei zostały anulowane dzień po naszym przybyciu z nieokreślonych powodów. Rezultatem było opóźnienie przyjazdu przedstawiciela króla Dawida, Mealagana Krishnan. Także, chociaż  loty do miasta Arawa odbywają się tam codziennie, przejażdżka, która trwała dwie i pół godziny drogi od stolicy Królestwa, loty te zostały tajemniczo odwołane podczas tygodnia naszej wizyty. My byliśmy zmuszeni żeby wziąć lot do miasta Boka, wyczerpująca 7-godzinna jazda od Królestwa i kiedy   dotarliśmy tam okazało się, że główna droga  była zablokowana przez “ogromny wypadek” zmuszając nas żeby popłynąć  łodzią i jechać bocznymi drogami.

Jedna ostateczna dosłownie blokada była obsadzona przez bandytów BCL, którzy zażądali   1000 dolarów łapówki, aby nas przepuścić. Kiedy powiedziałem szefowi “nie można wycisnąć krwi z kamienia”, odpowiedział “mogę wycisnąć krew z kamienia”. Po wielu targach zapłaciliśmy 100 USD gotówki i pozwolono nam kontynuować naszą drogę. Ogólnie nasz przyjazd został opóźniony o 4 dni.

Wreszcie, po spotkaniu z królem, następnego dnia zaoferowano nam zwiedzanie kopalni Panguna. Zamiast tego zostaliśmy pobici w środku nocy z ostrzeżeniem, że 10 ciężarówek najemników i skorumpowanych policjantów było w drodze, aby spróbować zmusić właścicieli gruntów kopalni Panguna do przepisania praw kopalni na BCL . Powiedziano nam również, że mogą próbować  zabić też nas.

Mieszkańcy ścinali drzewa wzdłuż drogi i ustawili uzbrojone blokady drogowe, aby powstrzymać najemników przed ściganiem nas po naszym wyjeździe. W ostatniej chwili zdołaliśmy uniknąć zbrojnego konfliktu, ale BRA powiedziała nam, że to nasze przybycie,   doprowadziło do wysłania najemników.

W każdym razie,jako rezultat  naszej wizyty, będziemy apelować o międzynarodową pomoc, aby umożliwić mieszkańcom rozwój kopalni na własną rękę w przyjazny dla środowiska sposób. Król obiecuje ,że miliardy lub biliony dolarów, które będą płynąć z kopalń zostaną użyte by pomóc ludziom z Bougainville i całego świata.

Chociaż wielu Bougainevilczyków, których poznaliśmy, było boso,mieli smartfony  i wiedzieli więcej o prawdziwym charakterze międzynarodowego systemu finansowego niż przeciętny dziennikarz z Wall Street Journal (wielu z nich spotkałem przez lata). Wolałbym, aby król Dawid był odpowiedzialny za złoto Bougainville niż bezwzględni i niekompetentni gangsterzy banku centralnego z Kazarii, którzy tak bardzo szkodzili tej planecie i jej mieszkańcom. Zarówno Rio Tinto Zinc i BCL zignorowały wiele prób tego pisarza, aby się z nimi skontaktować.

Źródła::

http://benjaminfulford.net/

https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/06/ful-article-benjamin-fulford-2017-06-26.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.