Wywiad Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku z Cobrą – 29 czerwca 2017 r

Witajcie wszyscy ! Jesteśmy Międzynarodową Grupą Złotego Wieku. Nasza grupa jest ukierunkowaną  na mandaryński(grupa języków w Chinach) Grupą Prepare For Change, więc nasi członkowie są na całym świecie. Jesteśmy bardzo oddani Wydarzeniu, ujawnieniu, pierwszym kontaktom i wzniesieniu. Mamy wiele platform, zasobów i działań, które możesz wykorzystać i podzielić się nimi z jak największą liczbą osób. Poniżej znajduje się nasza oficjalna strona internetowa: www.golden-ages.org .  Można znaleźć tutaj informacje o Cobrze w języku chińskim.

Pierwsz sześć sieci Cintamani w kształcie kwiatu życia  zostało ukończonych  przez nas na Tajwanie przed Konferencją Wzniesienia Cobry w dniach 11-12 marca, 2017

Po zakończeniu  sieci Cintamani w kształcie kwiatu życia, 31 maja, wiele pięknych i rzadkich chmur pojawiło się na południowym, środkowym, wschodnim i północnym Tajwanie tego samego dnia!

Zwycięstwo światła!

Witamy z powrotem Cobra, to jest nasz  wywiad z 29 czerwca 2017 . Naprawdę chcemy przeprowadzać wywiad z tobą co dwa miesiące, ale od marca do maja, sytuacja jest tak intensywna i nadal jesteśmy w stanie najwyższej gotowości. Ok, dziś Untwine, ja Patrick, i Jedi, zadamy kilka pytań. Zacznijmy od pierwszego:

Untwine: Cobra powiedziałeś, że twój lot nad zasłoną doprowadził do odkrycia Chimery tak?

Cobra: Właściwie to nie bezpośrednio, ale   powiedziałbym, że intel, otrzymany tam, doprowadził do odkrycia Chimery

U: Czy  Opór,Galaktyczna Konfederacja i Wzniesieni Mistrzowie wiedzieli o Chimerze przed tym okresem?

C: Wiedzieli o Chimerze, ale nie znali szczegółów na temat bomb dziwadełko i toplet

U: Ok, więc interakcja z tobą, gdy dostałeś się  poza zasłonę, doprowadziła do tych odkryć?

C: To była jedna część, niejedyna, była to jedna z części sytuacji

U: Czy dusza ma ustaloną płeć czy może wcielać się w obie  męską i żeńską?

C: Dusza może wcielać się w obydwie

U: Czy oryginalne nauki wedyjskie pochodziły z kontaktu z ET lub Agarthą, czy też obydwoma?

C: W rzeczywistości większość dawnych duchowych nauk   pochodzi z tajemniczych szkół, włączając w to nauki wedyjskie pochodzące z tajemnych szkół Atlantydy, a po tym, jak Atlantyda zatonęła był pewien okres, kiedy części tych nauk były, powiedziałbym, w pewnym stopniu, zostały zniekształcone  , ale  również zachowały się  w pewnym stopniu i to jest część tamtej przeróbki .

U: Ok. Czy miał miejsce również  jakiś kontakt ET i Agarthan w tamtym okresie po zatonięciu Atlantydy?

C: Tak

U: Kiedy obiekt wykracza poza zasłonę, czy jest automatycznie tachionizowany?

C: Nie jest automatycznie tachionizowany, jeśli ten okres nie jest wystarczająco długi, ale otrzymuje pewną ilość tachionów.

U: A jeśli okres jest wystarczająco długi, to jest na stałe tachionizowany?

C: Tak, jeśli okres jest wystarczająco długi, to jest na stałe tachionizowany, ale stężenie tachionów nie jest zbyt wysokie, ponieważ powiedziałbym, że stężenie tachionów w otoczeniu, na przykład na niskiej orbicie Ziemi, nie jest zbyt wysokie.

U: Ok. Więc na przykład Cintamani, które wysyłasz poza zasłonę, miałyby więcej czy mniej tachionów   niż to, na co te, które tachionizujesz na ziemi?

C: Miałyby mniej, ale różnego rodzaju tachionów, więc połączenie tachionizacji na ziemi i wysyłanie kamieni za zasłonę jest doskonałym połączeniem, które daje im większą skuteczność w rozpuszczaniu anomalii tutaj na powierzchni.

U: Ah są też tachionizowane na ziemi

C: Oczywiście wszystkie moje kamienie Cintamani są tachionizowane na ziemi

U: Ok. Czy są jakieś technologie na  satelitach i międzynarodowych stacjach kosmicznych zbudowanych przez ludzi, które blokują tachiony, ponieważ są ponad zasłoną?

C: Zasadniczo jest ta technologia  zasłony, technologia jonosfery haarp, która również ma na celu zminimalizowanie wpływu tachionów na powierzchnię.

U: Więc, dla ludzi na przykład, którzy są na ISS, czy mają więcej energii niż na ziemi?

C: Oczywiście

U: Czy istnieją jakieś technologie zlokalizowane na ISS w celu zminimalizowania tego?

C: Kabał stojący  za NASA programuje umysły astronautów w celu zminimalizowania pozytywnych efektów czasu przebywania poza zasłoną.

U: Czy chimera zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie mogą zbyt długo opierać się Konfederacji Galaktycznej ?

C: Nie powiedziałbym, że zdają sobie sprawę, że nie mogą się opierać, ale zdają sobie sprawę, że mogą przegrać walkę w dłuższej perspektywie.

U: Więc jaki jest ich długoterminowy plan?

C: Nie chciałbym omawiać tego publicznie   w tym momencie, może będę w pewnym momencie, ale jeszcze nie teraz.

U: Czy Putin i czołowi rosyjscy żołnierze są  świadomi głębszego intela, jak status więzienia planety Ziemia, chimery, Galaktycznej Konfederacji?

C: Są w pewnym stopniu świadomi, znowu zależy to  od tego, kogo masz na myśli mówiąc  rosyjskich wojskowych   lub Putin,  Putin świadomy jest oczywiście Plejadian, więc powiedziałbym, że ma o wiele więcej intela niż Trump.

U: Czy wie, na przykład, że Ziemia jest w stanie więzienia?

C: Ma pewne ograniczone zrozumienie tej sytuacji

U: Czy w Agarcie jest  kilku kluczowych kapłanów i kapłanek?

C: Tak są rzeczywiście pewne grupy, które można opisać w ten sposób.

U: Czy   są to wzniesione istoty?

C: Nie, nie są wzniesieni,, ale są wysoce duchowo rozwinięci i są w pewnym sensie bardzo czyści i bardzo zaawansowani.

U: Jaka jest ich rola w procesie wyzwolenia?

C: Zakotwiczają energie o charakterze galaktycznym, które są bardzo potrzebne, w rzeczywistości  za pomocą tych  energii utrzymują równowagę na planecie, więc ta planeta nie ulegnie zniszczeniu przez negatywne  siły. I robią to przez ostatnie 25000 lat.

U: Więc zakotwiczają ją od dołu do siatki Ziemi

C: Zakotwiczają ją od dołu do siatki Ziemi, ale również  poza zasięgiem tej planety

U: Czy są w określonej lokalizacji, czy rozrzuceni wokół planety?

C: Są w pewnych konkretnych lokalizacjach, które są strategicznie najbardziej skuteczne w stosunku do tego, co robią.

U: Ok, dziękuję

Patrick: Ok, Cobra miło cię spotkać, najpierw zadajmy kilka pytań dotyczących aktualizacji sytuacji. Pierwszym z nich jest wir gromadzenia anomalii plazmowej w pobliżu powierzchni planety w obrębie jej zewnętrznej krawędzi około 3 promieni Ziemi od środka planetarnego, czy to znaczy, że głowa yaldabaoth jest szersza niż zasłona zlokalizowana w zakresie stratosfery Ziemi?

C: Właściwie głowa yaldabaoth ma prawie taki  sam zasięg , jak  zewnętrzna zasłona, która rozciąga się na  3 promienie Ziemi z centrum planetarnego. Musisz zrozumieć, że istnieją różne granice zasłon z różnymi zagęszczeniami anomalii, a zewnętrzna jest około 3 promieni Ziemi od środka i jest to rozmiar głowy yaldabaoth.

P: W ostatniej aktualizacji z lutego wspomniałeś, że siły Światła zdołały wyeliminować większość anomalii plazmy z Układu Słonecznego i poza nią, czy to stwierdzenie oznacza, że ​​ciemna flota, wszystkie kolonie niewolników i stacje implantacji poza orbitą księżyc-ziemia przestały istnieć?

C: W zasadzie, co pozostawało do lutego były  to kolonie niewolników, które były połączone bezpośrednio z grupą chimery, a nie jakieś związane z tajnymi programami kosmicznymi, zostało to oczyszczone wcześniej, a teraz jedyną rzeczą, która pozostała, jest rdzeń chimery biorąc pod uwagę tą sytuację, wszystko inne zostało usunięte.

P: Więc nie ma ciemnej floty, nie ma stacji implantów?

C: Już nie

P: Bardzo dobrze ok Podczas ostatniej Konferencji Wzniesienia w Taipei w marcu wspomniałeś, że na północy Tajwanu znajduje się ogromna pozytywna baza i zostanie rozbudowana, aby pomieścić 3 miliardy ludzi, czy jest bezpiecznie dla ciebie i Sił Światła, aby porozmawiać o celu tej podziemnej bazy?

C: Nie w tej chwili. Ale jest to jedna z najważniejszych kotwic dla sił Światła na tym obszarze planetarnym, ale nie chciałbym podawać dokładniejszych informacji o tym, jaki jest cel tego miejsca

P: Czy ta baza została rozszerzona na centralny Tajwan?

C: Nie

P: W zeszłym miesiącu Tajwan stał się pierwszym krajem azjatyckim, który zalegalizował małżeństwa tej samej płci, kto stoi  za światową tendencją małżeństw tej samej płci, Siły Światła czy Ciemności?

C: Właściwie powiedziałbym, że Kabał promuje to, ponieważ ma agendę, a ta agenda ma dezorientować i programować populację w pewnym kierunku

P: Czy siły światła zgadzają się z takim trendem?

C: Siły światła mogą wykorzystać tę tendencję w pozytywny sposób, ponieważ każdy ma prawo do samooceny, ale chciałbym powiedzieć, że motywem obecnego trendu nie jest Światło.

Jedi: W porządku, kolejne  jest o historii Ziemi. Galaktyczna superfala, która miała miejsce 13000 lat temu, była wystarczająco silna, aby spowodować zatopienie Atlantydy, dlaczego nie wyczyściła wszystkich anomalii plazmy i zasłony wokół Ziemi?

C: Ponieważ ilość anomalii w tym czasie była tak ogromna w tym lokalnym kwadrancie galaktyki, że ta superfala nie była wystarczająco silna.

J: Czy Japonia, Korea i Tajwan należały do kontynentu Lemurii dawno temu?

C: Nie były właściwie częścią Lemurii, ale miały  silne powiązania z Lemurią

J: Ok, więc Tajwan nie był wcześniej na kontynencie Lemurii?

C: Nie, nie.

J: Ok. Co spowodowało zniszczenie cywilizacji Lemurii?

C: To były naturalne kataklizmy w wyniku przesunięcia płyt tektonicznych w tym punkcie.

J: Czy  ciemne siły były odpowiedzialne za to?

C: Mroczne siły nie były za to odpowiedzialne

J: Ok. W swoim raporcie “Uwolnić kolonie i krótka aktualizacja sytuacji planetarnej” wspomniałeś, że Izraelici byli plemieniem arabskim żyjącym na terytorium Arabii Saudyjskiej i Jemenu i nigdy nie postawili stopy w Palestynie. Jeśli Izraelici nie postawili stopy w Palestynie, gdzie na ziemi Mojżesz wyprowadził ich z Egiptu?

C: Po prostu wyjechał z Egiptu do pewnego obszaru, który jest teraz w Arabii Saudyjskiej.

J: Ok. Czy Żółty Cesarz jest gwiezdną istotą  czy członkiem wschodniej cywilizacji Agarty?

C: Przybył z pewnego systemu gwiezdnego w konstelacji Draco, był związany z  Draconami z Thuban  , pozytywnymi Draconami, którzy pomogli sprowadzić  wysoką kulturę w Chinach, ponad 5000 lat temu.

J: WOW wspaniale. Jaka była jego misja w starożytnych Chinach?

C: Jego misją było stworzenie cywilizacji, stworzenie wysokiej kultury, wprowadzenie pisarstwa, wprowadzenie w tamtych czasach technologii rolniczych i innych rzeczy do rodzimych plemion w Chinach.

P: Ok następne pytania dotyczą religii i mitów. Jaka jest esencją Sariry, legendarnej relikwii buddyjskiej? Czasem, kiedy umarł mnich buddyjski,palono jego ciało a  pozostawała po nim podobna do paciorków relikwia.

C: Tak, muszę najpierw powiedzieć, że większość z nich jest fałszywa, a te, które są autentyczne, są czymś, co ktoś mógł  pozostawić po sobie  podczas procesu wzniesienia  jako zmaterializowana esencja Światła, więc na przykład, jeśli mnich osiągnie taki poziom Świadomości i umrze, czasami ciało może zniknąć, a nawet jeśli nie zniknie i   zostanie  skremowany, jest pewna  podobna do perełek esencja, która zawiera w sobie obecność jego  duszy jako kotwicy na płaszczyźnie fizycznej. Powtarzam jednak, że ponad 98% z nich jest fałszywych.

P: Czy Zachodni Raj Buddyzmu jest narodem gwiezdnym z wyższego wymiaru? Jeśli tak, czy możesz nam powiedzieć w którym wymiarze istnieje?

C: W zasadzie odnosi się do tak zwanego szóstego wymiaru lub płaszczyzny buddyjskiej. Jest to wymiar oświecenia, wymiar szczęścia.

P: Czy mięsożerca jest formą szczególnej anomalii w kwarantannie Ziemi czy niezbędną funkcją w uniwersalnym łańcuchu pokarmowym?

C: Jest częścią łańcucha pokarmowego pewnych nierozwiniętych planet, gdy żywność jest nadal częścią ewolucji, ale na Ziemi została nadużyta przez Archontów.

P: Mówiłeś, że wszechświat fizyczny jest współtworzony przez  Źródło i pierwotną anomalię. Czy 4D(4-ty wymiar) współtworzony jest także przez Źródło i pierwotną anomalię?

C: Wszystkie wszechświaty są takie.

P: Szacuje się, że ten fizyczny wszechświat ma już 13,7 miliardów lat. Czy to oznacza, że ​​pierwotna anomalia istniała dłużej niż ten wszechświat?

C: Pierwotna anomalia istniała również w minionych wszechświatach, w przeszłych cyklach kosmicznych. I to zawsze istniało jako potencjał. I ten potencjał objawił się podczas interakcji  pomiędzy Źródłem a  potencjałem  pierwotnej anomalii, więc gdy wszechświat narodził się w przestrzeni kosmicznej i   continuum czasowym, to wynikało z tej interakcji, że przeszedł z potencjału do rzeczywistości.

P: Czy wszechświat istniał tylko powyżej 5-ego. wymiaru zanim powstały trzecio- i czwarto- wymiarowe wszechświaty?

C: Tak. Wszechświaty o wyższych wymiarach powstały wcześniej, a następnie  wszechświaty o niższych wymiarach rozwinęły się  z   wszechświatów  z wyższych wymiarów, w zasadzie materia została zagęszczona w niższe wymiary.

P: Czy Yggdrasil, drzewo 9 światów w mitologii norweskiej w rzeczywistości jest alegorią kosmicznej sieci plazmy?

C: To nie jest opis, który jest podobny do kabalistycznego drzewa życia, i jest w rzeczywistości mapą różnych wymiarów we wszechświecie.

P: Jeśli możliwe jest podróżowanie w czasie, dlaczego siły światła nie interweniowały w działaniach ciemnych sił poprzez  podróże w czasie?

C: Podróżowanie  w czasie nie jest takie proste, jak większość ludzi uważa,  ​​podróżowanie w czasie jest możliwe tylko wtedy, gdy masz punkty wejścia i wyjścia na tym samym poziomie świadomości, więc musisz mieć odbiorcę na powierzchni planety z wystarczającą świadomością by otrzymał tę pomoc. I tak Siły Światła interweniują , ale samo to nie wystarczy, aby rozwiązać problem ciemności w tym wszechświecie.

P: Teraz, kiedy Siły Światła mają technologię teleportacji, czy nie są w stanie rozmieścić globalnej sieci Cintamani przez teleportowanie kamieni Cintamani na całym świecie?

C: Zasadniczo, czego potrzebują siły światła to ludzkość na powierzchni , która umieści   kamienie Cintamani z ich własną energią na powierzchni planety, ponieważ to, co uzdrawiamy, jest pierwotną anomalią związaną ze świadomością ludzkości. Siły Światła same w sobie  na przykład w sieą Agarty i Ruch Oporu, dbały o własne sieci Cintamani dawno temu imają się dobrze. Potrzebna jest jednak sieć kamieni Cintamani, która jest połączona z ludzkością na powierzchni planety. Ponieważ energia, którą otrzymują te kamienie Cintamani, musi przejść do ludzkiej sieci energetycznej

P: Ah więc w jakiś sposób tworzymy własną sieć kompresji.

C: Dokładnie tak się dzieje.

P: Czy Gryfin, legendarne zwierzę, naprawdę istniał?

C: Istniał w Atlantydzie, a wcześniej istniało wiele dziwnych stworzeń, które istniały jako rezultat inżynierii genetycznej, i te rodzaje stworów nadal istnieją, ale nie na tej planecie.

P: Czy rodziny Smoków są ograniczone do płaszczyzny fizycznej, czy niektóre z nich żyją na planach energetycznych Ziemi?

C: Są zarówno fizyczne, jak i niefizyczne.

P: Czy naprawdę istniały smoki podobne do węży w stylu chińskim,  ?

C: Ten rodzaj smoka istniał, zwłaszcza w różnych systemach gwiezdnych konstelacji Draco,   także istniały również  w fizycznej formie, a także istniały pod powierzchnią tej planety.

P: Jeśli zasłona  utrzymuje cząstki tachionu z dala od Ziemi, jak możemy utworzyć sieć tachionową Światła na Ziemi?

C: Za pomocą sieci komór Tachionowych. I za pomocą sieci   każdego tachionizowanego produktu, który działa jako węzeł w tachionowejsieci energetycznej   na powierzchni planety.

P: Czy korzystne jest  noszenie kryształów tachionizowanych lub zakopywanie ich w punktach energetycznych i w miastach?

C:   Zasadniczo kryształy  tachionizowane, większość z nich przeznaczona jest do użytku osobistego, ale istnieją pewne konkretne kryształy, które są rzeczywiście przeznaczone do umieszczania w pewnych punktach i to już się dzieje.

P: Gdzie i jak ciemne siły sprawiły, że podpisywaliśmy kontrakty duszy  przed naszym wcieleniem?

C: W zasadzie pierwsze kontrakty duszy zostały podpisane zanim my  gwiezdne istoty weszliśmy do ​​strefy kwarantanny Ziemi. Każdy, kto wszedł, podpisał taki kontrakt w taki czy inny sposób. A przed każdym wcieleniem podpisano kolejną umowę, musisz zrozumieć, że podpisanie kontraktu nie jest podobne na płaszczyźnie fizycznej, gdy podpisujesz kartkę papieru, była to bardziej energetyczna zgoda, kiedy powiedziałeś tak w pewnej sprawie .

P: Jaka jest różnica między przyczynowością a karmą?

C: Przyczynowość to po prostu prawo przyczyny i skutku, jest to tylko prawo fizyczne, na fizycznych i wyższych płaszczyznach energetycznych,Jeśli dokonasz pewnych działań, które wywołają pewną reakcję, to tylko prawo fizyki. Karma jest ideologią, która chce przekształcić rzeczywistość przyczynowości w coś innego i wytłumaczyć, że to, co się teraz dzieje, jest wynikiem twoich wcześniejszych działań, podczas gdy w rzeczywistości większość tych działań została zaprojektowana przez Kabała  i przez Archontów.

P: Do którego wymiaru wzniósł się do tej pory Budda?

C: W tym momencie jest on  gdzieś pomiędzy 8 a 9 wymiarem, zgodnie z używaną  przeze mnie terminologią. Musisz jednak zrozumieć, że inni użytkownicy używają różnych terminologii dla różnych wymiarów lub gęstości.

P: Istnieje wiele nawiedzeń w ludzkiej historii, takich jak Bell Witch(Legenda „Bell Witch” opowiada o złowrogiej istocie która dręczyła rodzinę amerykańskich pionierów na terytoriach zachodnich Tennessee w latach 1817 – 1821). Czy znasz przyczynę tych zdarzeń?

C: Nawiedzenia mają miejsce, kiedy jest pewien portal, który otwiera się między płaszczyznami fizyczną i niefizyczną, a wiele z nich potrafi się wydarzyć , gdy niektóre portale plazmowe są otwarte, niektóre z nich naturalnie, a niektóre z nich sztucznie  z użyciem technologii, ponieważ musisz zrozumieć, że niektóre bardzo ograniczone grupy miały zaawansowane technologie w całej historii ludzkości i używały tych technologii plazmowych do otwierania portali, przez które niektóre jednostki mogły wejść z płaszczyzny eterycznej przez plazmę i wywołać efekty fizyczne.

P: Dlaczego te przerażające wydarzenia rzadko    zdarzają się po latach 90-tych?

C: Zdarzają się, ale większość ludzi ma dla nich różne wyjaśnienia.

P: Czy możesz opisać  program 20 lat i z powrotem w tajnych programach kosmicznych ?

C: Nie zgadzam się z tą szczególną częścią intela, więc chciałbym stwierdzić, że tak się nie stało. Podróże w czasie  nie zdarzają  się w ten sposób.

J: Ziemia i Wenus są ogólnie uważane za planetę żeńską, podczas gdy Słońce i Mars są ogólnie uważane za gwiazdę i planetę płci męskiej. Chcę wiedzieć, co naprawdę determinuje płeć planety, a nawet galaktyki.

C: Zasadniczo podpis energetyczny anielskiej istoty zakotwiczonej na planecie, ponieważ planeta jest zwykle anielską istotą, która ma planetarne ciało fizyczne, sfera jest fizycznym ciałem pewnej wysoko rozwiniętej anielskiej istoty, a te istoty mogą mieć więcej męskiej lub więcej żeńskiej biegunowości, a w przypadku Ziemi jest bardziej żeńska.

J: Dlaczego złote jabłka są wspomniane w wielu różnych mitologiach?

C: Jest to po prostu symbol, który pochodzi z czasów Atlantydy, kiedy złote jabłko było symbolem duszy, a złoto jako metal wiązało się z duchowym Światłem duszy.

J: Jaki jest początek I Ching i jego pierwotny cel?

C: To jest część, chciałbym powiedzieć wiedzy, jaką przyniósł na planetę Żółty Cesarz i kultura Thuban. I 64 kombinacji I Ching są częścią kosmicznego kodu DNA, a te 64 kombinacje mogą opisywać większość wydarzeń zachodzących w tym wszechświecie. Permutacje 64 kombinacji powiedziałbym są uniwersalnym kodem, uniwersalnym językiem.

J: Oh ok. Bardzo fajnie

C: Tak

J: Jak powinniśmy utworzyć grupę wzniesienia?

C: Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o grupach wzniesienia, ponieważ sytuacja nie jest jeszcze gotowa na tej planecie. Kiedy sytuacja będzie gotowa, udzielę instrukcji, ale jeszcze nas tam nie ma.

J: Czy powinniśmy teraz ustanowić grupy Wzniesienia?

C: Nie, jeszcze nie

J: Ale grupy wsparcia Wydarzenia są bardzo ok

C: Tak, to jest doskonałe

J: Więc grupa Wzniesienia jest następnym etapem tak

C: Jest to kolejny etap, kiedy ludzie będą gotowi i kiedy warunki energetyczne na naszej planecie będą gotowe, ponieważ jeśli założysz taką grupę przed odpowiednim czasem, nie wzrośnie prawidłowo, będzie zbyt wiele ataków i zbyt wiele przeszkód i niewystarczające działanie. Każda sytuacja ma odpowiedni moment, a właściwa chwila tego jeszcze nie nadeszła.

J: Więc grupy wsparcia Wydarzenia staną się później  grupami Wzniesienia?

C: Tak

J: Ok bardzo dobrze. Czy oprócz Larimara jest jakiś kryształ, kamień szlachetny lub meteoryt w zgodny z cywilizacją Atlantydy?

C: Akwamaryn zawiera podpis energetyczny Atlantydy

J: Czy możesz powiedzieć coś  o gwieździstym kamieniu o nazwie Healdsburgites?

C: Pochodzi z systemu gwiezdnego Oriona

J: Czy wiesz, jak wykorzystać Szkliwo Libijskiej Pustyni?

C: Szkliwo Libijskiej Pustyni jest bardzo unikatowym rodzajem kamienia, ponieważ to, co robi,to transmutuje negatywne części ciebie, negatywne części, którym zaprzeczasz. Pomaga ci radzić sobie z twoją wewnętrzną ciemnością, ale to tylko dla ludzi, którzy są gotowi i gotowi stawić czoła własnym, wewnętrznym, ujemnym negatywom.

J: Czy jest to odpowiednie dla osób, które mają w sobie wiele negatywności?

C: Tylko jeśli są gotowi do tego by stawić czoła i uzdrowić to. Jest to kamień, który nie jest dobry dla osób, które mają zbyt dużo negatywności i nie chcą się z tym uporać, tylko sprawi, że będą bardziej niestabilne.

J: Czasami czuję   niewidzialną kulę energii między moimi dłońmi, i odczuwam jej kontrakcję , kiedy próbuję ją ścisnąć. Czy wiesz, co to za  zjawisko?

C: Zasadniczo jest prąd   plazmowy, który  przebiega przez palce z meridianów, i eteryczne prądy przechodzą przez palce, a gdy palce są w pewnym położeniu, mogą tworzyć kulę, plazmową lub eteryczną kulę i można to poczuć , To bardzo realny obiekt, który pojawia się  szczególnie, jeśli robisz silne specjalne praktyki, to się dzieje znacznie częściej.

J: Czy para bliźniaczych dusz  może wcielać się na  dwóch różnych planetach?

C: Tak zdarza się to często w tym wszechświecie. Planeta Ziemia jest wyjątkową sytuacją, w której proces ten jest kontrolowany przez Archontów.

J: Mówi się, że prawie 10 milionów gwiezdnych ziaren zostało wcielonych do Ziemi. Czy wiesz, ile z nich procentowo to bliźniacze dusze?

C: Musisz wyjaśnić co masz na myśli. Każda osoba ma bliźniaczą duszę

P: Mają bliźniaczą duszę, ale czasem nie są wcieleni na tej planecie Ziemia?

C: Czasami są  ale nie za często, a nawet  są rzadko się spotykają, a nawet jeśli się spotykają, to zwykle zakłócenia, co sprawia, że ​​bardzo trudno im się jakkolwiek komunikować.

J: Ok. A ponieważ ludzie pytają mnie o ich bliźniaczą duszę, mówią, że nasze bliźniacze dusze nie są na tej planecie, są teraz w gwieździstym statku albo są w Plejadach czy tak się dzieje?

C: Tak Powiedziałbym, że 95% osób nie ma tu swoich bliźniaczych dusz,  nie na płaszczyźnie fizycznej. Są w innych miejscach, na statkach kosmicznych lub pod ziemią, gdzie indziej w Układzie Słonecznym lub w Plejadach, czy gdziekolwiek indziej.

J: Dobrze, to dobra wiadomość?

C: To zależy od tego, jak to interpretujesz

J: Co to znaczy być dzieckiem niebieskiego promienia lub dzieckiem Indygo?

C: Są to po prostu różne opisy różnych typów gwiezdnych istot, które wcieliły się jako dzieci na tej planecie.

J: Jaki jest pochodzenie ‘gwiezdnych  nasion’ ?

C: To anielskie istoty, my jako anielskie istoty, które przybyły z różnych systemów gwiezdnych i wcielone tutaj na tę planetę.

J: Czy jest wiele populacji niegwiezdnych , które biorą udział w grupach Wsparcia Wydarzenia i medytacji Wzniesienia?

C: Nie

J: To dlatego ludzi nie jest teraz tak dużo.

C: Tak właściwie odsetek ludzi, którzy są przebudzeni, nie jest jeszcze w tej chwili bardzo wysoki

J: Mówi się, że niektóre gwiezdne nasiona decydują się żyć jako single z powodu ich wzniesienia  i wzniesienia planetarnego w tym ostatnim życiu fizycznym. Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem, czy to w rzeczywistości jest programem przed narodzinami, aby zapobiec   gwiezdnym nasionom  ponowne zjednoczenie z bratnimi duszami i bliźniaczymi duszami?

C: Jest to program, który zapobiega zjednoczeniu się bratniej duszy  i bliźniaczej duszy.

J: Oh ok. Oznacza to, że singiel nie jest dobry, czy tak?

C: Może to być osobisty wybór, ale w wielu przypadkach nie jest to osobisty wybór, to sytuacja inżynieryjna.

J: Czy Budda i Jezus osiągnęli własne wzniesienie w ciągu  ich życia?

C: Tak osiągnęli wzniesienie w momencie ich śmierci, lub chciałbym powiedzieć transformację, gdy ich publiczne życie fizyczne   skończyło się , przenieśli  się na wyższy stan świadomości.

J: Dlaczego te dwie wzniesione istoty odeszły jak śmiertelnicy?

C: Po prostu by dać  przykład, a właściwie Jezus specjalnie zmaterializował się w swoim świetlistym ciele kilka dni po tym

J: Ok, więc kiedy żyją, nie są tak zwanymi wzniesionymi  mistrzami?

C: Po przejściu przez tą  transformację są wzniesionymi mistrzami

J: Dlaczego większość przekazów channelingowych ma pochodzenie na zachodzie, a nie na wschodzie?

C: To dlatego, że channeling w obecnym kształcie był wynalazkiem zachodu i nie jest tak popularny na wschodzie. Większość z nich została skomercjalizowana przez   sieć New Age, a niewielka ich część jest autentyczna.

J: Jak mogę mieć pewność, że pewien przekaz channelingowy   rzeczywiście wywodzi się  z pozytywnej, wysoko duchowej istoty?

C: Po prostu używając twojego rozeznania. Wysoka pozytywna istota duchowa zawsze pozostawi Cię bardziej zainspirowanym, nigdy nie zmniejszy stanu świadomości, zawsze poprawi stan.

J: Jak powstają wizje w snach?

C: Twoja własna dusza może przekazać ci wizję w stanie snu

J: Dlaczego niektóre sny pomagają ludziom rozwiązywać problemy w życiu codziennym?

C: Ponownie, ponieważ twoja dusza mówi ci przez twoje sny, gdy nie jesteś w stanie usłyszeć przesłania w stanie przebudzenia.

J: Jakiego duchowego treningu muszę się  podjąć, aby odczytać Kroniki Akaszy?

C: Jest bardzo niewiele osób, które mogą to zrobić, pomimo wielu twierdzi, że mogą to zrobić, właściwie nie mogą, więc to jest coś, co zazwyczaj przychodzi naturalnie spontanicznie po osiągnięciu twojego wzniesienia.

J: Teraz tak naprawdę trudno nam to zrobić

C: To bardzo trudne zadanie i wymaga dużo treningów, a większość ludzi, którzy twierdzą, że mogą to zrobić,  naprawdę nie mogą

J: Dlaczego Dalajlama może wybrać   wcielenie się  w określoną osobę?

C: W rzeczywistości instytut Dalajlamy został przejęty przez archontów dawno temu, a oni są tymi, którzy decydują o wcieleniu.

J: Czy ludzie na innych planetach  pamiętają swoje poprzednie życie po wcieleniu się?

C: Oczywiście

J: Oh. To tylko  Ziemia w stanie kwarantanny  ma ten problem, nie możemy sobie przypomnieć.

C: Tak, teraz tak jest

J: Co to znaczy, jeśli wielokrotnie napotykamy się na  liczby takie jak 1111, 1212, 222 i 333?

C: Jest to część kosmicznych synchronizacji, jest częścią kosmicznej sieci pochodzącej od Źródła, przebudzającej ludzi przez te synchronizacje.

J: Jaką technikę uzdrawiania poleciłbyś  pacjentom z chorobami nowotworowymi?

C: Zasadniczo istnieją pewne kliniki na całym świecie, które posiadają pełne protokoły, jak leczyć raka. Wielu z nich nie jest bardzo ogólnodostępnych, ponieważ Kabał zaszczuwa je, ale są ludzie, którzy mają stworzone kompletne protokoły. Nie są proste, ale leczenie raka jest czymś, co można zrobić i mam kontakt z osobami zdolnymi do pomocy w tej dziedzinie.

J: Ok. Czy warto zaprogramować  DNA z intencją  samouzdrowienia  podczas przeprowadzania sesji leczniczej?

C: To może pomóc, jeśli zostanie to zrobione we właściwy sposób z odpowiednią ilością świadomości

P: Ok następna część dotyczy wyzwolenia planetarnego. Jak powiedziałeś wcześniej, jeśli jeden człowiek może uwolnić Planetę, łącząc się z pełną obecnością JAM JEST, dlaczego St. Germain nie wyzwolił naszej planety, powołując się na swoją obecność JAM JEST przed 200 laty?

C: Zasadniczo nie zdawał sobie wystarczająco sprawy z  sytuacji na planecie, chociaż nawet nie zdawał sobie z tego sprawy, miał ogromny wpływ na zachodnią cywilizację, który nadal jest odczuwalny i będzie odczuwany. Aby odnieść  pełny sukces w tej misji, musisz mieć świadomość wielu faktów, których nie był   świadomy w tamtym czasie. Jak również  sytuacja nie była jeszcze gotowa.

P: Jeśli celowo budujemy tachionową komorę uzdrawiającą  na leyline(linia energetyczna),czy  tachiony przepłyną przez całą leyline?

C: Tak

P: Biorąc pod uwagę fakt, że Izrael posiada kluczowy kod Światła Atlantydy, w jaki sposób powinniśmy aktywować ten kod dla dobra Nowej Atlantydy?

C: Ok, to nie jest  czas, aby to zrobić, ponieważ jest to bardzo delikatny obszar i to się stanie w zasadzie w czasie Wydarzenia i po Wydarzeniu

P: Odkryłem, że zakopywanie kamieni   cintamani  może blokować działalność Kabała poprzez różne prywatne fundacje. W związku z tym proszę wymień pięć fundacji lub organizacji pozarządowych, wobec których my pracownicy Światłą  powinniśmy interweniować w ASAP(tak szybko jak to możliwe).

C: Ok, byłoby dużo łatwiej skorzystać z internetu, szukać organizacji finansowanych przez Sorosa , i to będzie bardzo dobre wytypowanie. I oczywiście można dodać Światową Organizację Zdrowia, Organizację Narodów Zjednoczonych i tego typu organizacje i będziesz  miał ogromną listę.

P: Minęło prawie cztery lata, odkąd Siły Światła rozpoczęły operację Pandora. Czy powinniśmy robić  kilka razy więcej medytacji wyzwolenia eterycznego by przyspieszyć proces?

C: Zasadniczo potrzebujemy tego, aby zwiększyć liczbę osób, które medytują w niedzielę, ale zdaję sobie sprawę, ponieważ  po prostu brak jest wystarczającej współpracy na tej planecie, aby to się stało, więc Siły Światła teraz używają Planu B, który trwa dłużej, ale jest bardziej bezpieczny. I to jest jeden z powodów, dla których to wszystko trwa tak długo.

P: Jak powinniśmy stworzyć obszar Światła w naszych dzielnicach?

C: Zasadniczo najpierw musisz mieć grupę świadomych ludzi, którzy są w stanie współpracować w zespole, to jest krok nr 1. Sugerowałbym utworzenie grup świadomych ludzi, którzy mogą pracować jako zespół, który może pracować ponad wszystkimi wewnętrznymi nieporozumieniami, a kiedy wystarczająca ilość tak zostanie utworzona, następna faza tworzenia obszarów Światła zostanie wprowadzona. Wcześniej nie ma sensu robić tego, ponieważ jest to fundament.

J: Ok, teraz ostatnia część, dotycząca wydarzeń po Wydarzeniu. Czy Pracownicy Światła  lub nasiona gwiazd mogą pracować na statkach kosmicznych  lub galaktycznej konfederacji po Wydarzeniu?

C: Oczywiście w pewnym momencie, kiedy będzie wystarczająca interakcja i kiedy przejdziemy przez pewien proces, będą mogli żyć na statkach lub pracować na statkach.

J: Masz na myśli od razu lub wkrótce po wydarzeniu?

C: To zajmie trochę czasu, ponieważ musi zaistnieć proces integracji. Ale to nie musi trwać  zbyt długo.

J: Oh, nie za długo?

C: Może  rok, tak sądzę,  pierwsi ludzie z powierzchni zaczną pracować na statku. Ale to tylko bardzo przybliżony szacunek.

J: Ok. Więc po pierwszym kontakcie  lub?

C: Po pierwszym kontakcie  stopniowo tak

J: Po resecie finansowym, wiele   notowanych  spółek  będzie zobowiązanych  do odkupienia swoich akcji. Co powinny robić te firmy, jeśli nie mają wystarczającej gotówki lub kapitału, aby zakończyć takie rozliczenie?

C: Wiele firm zbankrutuje, a pozostanie tylko zdrowa część firm, więc część firm, które mogą wykazać, że są w stanie wyprodukować coś wartościowego, pozostaną, a pozostałe oddziały tych firm po prostu będą zmuszone do bankructwa. I będzie to użyte do oczyszczenia firm z całej biurokracji i wszystkich działań opartych na  Kabale.

J: Jaki jest standard ceny dla  takiego planu wykupu?

C: Musisz ponownie sformułować, co masz na myśli standard cen

P: Aby kupić akcje, musisz znać tę cenę, więc kiedy firmy angażują się w swoje własne plany awaryjne, jaka jest cena, jeśli chodzi o takie rozliczenia?

C: Ok, cena będzie określona przez różne czynniki, jednym z czynników będzie obecna wartość akcji na giełdzie, to będzie to wskaźnik  majątku  firmy, istnieją różne indeksy, które określają sposób działania firmy I jak to działa, będzie to dość złożony algorytm, który zostanie uzgodniony, a to określi ostateczną cenę akcji.

J: Po wydarzeniu, kiedy wszystkie zaawansowane technologie staną się dostępne dla populacji na  powierzchni?

C: Ludzkość nie jest gotowa na wszystkie technologie, niektóre rasy mają technologie, które są znacznie bardziej zaawansowane niż cokolwiek można sobie wyobrazić, ludzkość otrzyma następny krok, który będzie w stanie zintegrować, a następnie niektóre osoby otrzymają więcej. Ale chciałbym powiedzieć, że kwantowy skok, jaki doświadczy ludzkość, będzie ogromny, będzie wspaniale. Ale wciąż ludzkość musi przejść przez wewnętrzny proces duchowego wzrostu, aby otrzymać pełne korzyści z transformacji.

J: Kiedyś powiedziałeś, że pierwszy kontakt odbędzie się rok po wydarzeniu, czy możemy skrócić taką lukę czasową, wprowadzając wszelkie zaawansowane technologie, w tym te, które są wykorzystywane w tajnym programie kosmicznym?

C: Ten   roczny plan  już to obejmuje   i powiedziałbym, że głównym problemem nie jest technologia, głównym problemem jest ludzka świadomość. Po Wydarzeniu ludzie będą musieli zrozumieć związek między świadomością a technologią, a tylko duchowo dojrzałe istoty będą miały dostęp do większej liczby technologii. Ponieważ w przeciwnym razie powoduje to zaburzenie, które może być niewłaściwie wykorzystane.

J: Czy inkarnacja przestanie istnieć po tym, jak Ziemia zakończy swoje Wzniesienie?

C: Inkarnacja będzie tylko opcją dla tych, którzy chcą tego doświadczyć, ale większość ludzi nie będzie tu istnieć na tej planecie po tym, jak Ziemia zakończy swoje Wzniesienie.

J: Czy nocne niebo ulegnie drastycznej zmianie po tym, jak Ziemia zakończy swoje Wzniesienie?

C: Tak wiele się zmieni, ponieważ fotony nie będą już nośnikami informacji, ponieważ gdy patrzymy w niebo, patrzymy w przeszłość, ponieważ światło potrzebuje  trochę czasu, aby dotrzeć z różnych systemów gwiezdnych  na Ziemię . Ale wtedy  tachiony będą nośnikami informacji, więc zobaczysz niebo, które jest właśnie teraz w tej chwili, co nieco różni się od tego, co widzisz, gdy patrzysz na niebo w nocy.

J: Więc zobaczymy coraz więcej gwiazd na niebie?

C: Zobaczysz, jak są teraz, nie tak, jak były w czasie, gdy Światło opuściło te gwiazdy podróżując na Ziemię

J: Czy cała   populacji z powierzchni   zjednoczy się z ich  bliźniaczymi duszami  po Wydarzeniu?

C: Nie od razu, ale stopniowo proces ten będzie kontynuowany. Znowu muszę powiedzieć, że proces duchowej ewolucji dla ludzkości nie będzie chwilowy, zajmie trochę czasu. Będzie bardzo szybki, ale nie wszystko się zdarzy w ciągu jednej nocy.

J: Wielu Pracowników Światła wolałaby raczej zaczekać na technologie uzdrawiania dostępne po Wydarzeniu, niż  nauczyć się od teraz  jakiejkolwiek techniki uzdrawiania. Jaki jest Twój komentarz na ten temat?

C: Gorąco polecam wszystkim, aby żyli w obecnej chwili i nie czekali na Wydarzenie, ponieważ jeśli czekasz na Wydarzenie, twoje życie będzie sfrustrowane i nudne i zawsze czekasz na moment nadchodzącego Wydarzenia. Jeśli żyjesz swoim życiem w obecnej chwili i aktywnie uczestniczysz w przyspieszeniu procesu, wtedy Twoje życie będzie pełne i bardzo interesujące, a wtedy, gdy Wydarzenie nastąpi będziesz  bardziej przygotowany.

J: Ok świetnie. Czy zaawansowane technologie lecznicze zastąpią uzdrowicieli po Wydarzeniu?

C: Nie całkiem, ponieważ zawsze istnieje ludzki element, który istnieje w procesie uzdrowienia

J: Więc uzdrowiciele wciąż są ważni w swojej technologii uzdrawiania

C: Tak uzdrowiciele pomogą dużo. I w ciągu kilku tygodni po Wydarzeniu będzie duża potrzeba  uzdrowicieli

J: Dobrze. Więc teraz nadal jesteśmy w podwyższonej gotowości?

C: Niestety tak

J: Czy sytuacja jest lepsza?

C: Sytuacja poprawia się powoli, ale Siły Światła wciąż są w podwyższonej gotowości. Sytuacja nie została rozwiązana, ale poprawia się powoli, idzie naprawdę powoli, ale tak, jest lepiej.

P: Jesteśmy na  ostatnim  kilometrze w wyzwoleniu planetarnym, Cobra masz coś do powiedzenia, aby zachęcić ludzi lub cokolwiek do dodania?

C: Powiedziałbym kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest, chciałbym prosić wszystkich, aby utrzymywali  wizję,by  wiedzieli, co chcą stworzyć,utrzymuj wizję . Drugą rzeczą jest nauczenie się współpracy w zespole. W tym momencie są to dwa podstawowe czynniki, z którymi  przechodzimy przez tę konkretną fazę do następnej.

P: Ok dziękuję Cobra

J: Dziękuję

U: Dziękuję

C: Dziękuję, Zwycięstwo Światła!

 

 

 

Oryginalny post: http://prepareforchange.net/cobra-interview-international-golden-age-group-29th-june-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.