[Benjamin Fulford] 2017-07-04: Sprzątanie chazarskich brudów jest kontynuowane w USA w Japonii i wszędzie indziej

 

Sprzątanie chazarskich brudów jest kontynuowane w USA w Japonii i wszędzie indziej

Kompleksowy demontaż  mafii chazarskiej jest kontynuowany nadal na całym świecie. Największe wydarzenie miało miejsce na najwyższym szczycie Watykanu, gdzie watykański minister finansów i “szycha”numer 3 , australijski kardynał George Pell zostali zawieszeni  po oskarżeniach o gwałt dziecka. Jak powiedzieli urzędnicy Pentagonu, “pedosi  są kompletnie spanikowani  “. Franciszek także usunął kolejną”szychę” ze stanowiska, kierowanego Doktryną kardynała Gerharda Muellera i zastąpił  go umiarkowanym.

Zawieszenie Pella jako ministra finansów jest niemal na pewno związane z wyjazdami na Bougaineville i  Papui-Nowej Gwinei, obszarów pod kontrolą australijską, a tym samym pod jurysdykcją Pella,   mówią źródła White Dragon Society. Oświadczenie, że tylko około 3% pieniędzy pochodzących z wydobywanych minerałów w PNG trafia do mieszkańców całkowicie zaprzecza  przyrzeczeniu  papieża Franciszka o zawróceniu  Kościoła katolickiego w kierunku “biednego kościoła dla ubogich”.

Plan WDS   połączenia  złota z Bougaineville z krypto-walutami, z amerykańskim i rosyjskim poparciem wojskowym,  tym samym całkowicie omijając istniejący system finansowy kontrolowany przez mafię chazarską i Watykan musiał nadać pilności   Watykanowi, aby usunąć kardynała Pella.

Usunięcie niemieckiego Muellera, który był postrzegany przez wielu jako szef oporu przeciwko ruchom papieża Franciszka, aby uczynić kościół bardziej swobodnym , jest również znaczącą  porażką mafii chazarskiej i ich prokurentów, mówią źródła P2 Wolnej Masonerii. To usunięcie prawdopodobnie wpłynie na to, co się dzieje z Rycerzami Malty, gdzie   niemiecko / brytyjski rozłam, który został ukartowany by doprowadzić do impasu na szczycie najważniejszego militarnego zakonu na Zachodzie. To z kolei wpłynie na sposób funkcjonowania amerykańskiego kompleksu wojskowego.

Innymi słowy, fanatyczna frakcja, która nadal chce wywołać 3 wojnę światową , straciła największe poparcie, mówią źródła WDS.

Innym kolejnym wielkim wydarzeniem w ubiegłym tygodniu było przybycie samolotu USS Bush do Izraela. Strona Mossadu DEBKA wyraziła zmieszanie na temat  przybycia transportera , ponieważ najwyraźniej nie było ataku ani Iranu czy Syrii.

http://www.debka.com/article/26124/Who-Is-the-Bush-carrier-meant-to-deter-Not-Iran

Faktycznie, źródła Pentagonu mówią, że przybycie transportera do  Izraela jest “dosadnym przesłaniem że USA i Rosja mogą nałożyć blokadę powietrzno-morską, jeśli upoważniona przez Radę Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych do zawarcia porozumienia pokojowego i powrotu  Wzgórz Golan  do Syrii “. Już teraz armie irańska, rosyjska i  oddziały Hezbollahu znajdują się na granicy izraelskiej, i zamiast  bronić Izraela, wydaje się, że wojsko USA współpracuje z jego wrogami, aby ostatecznie umieścić ten niegrzeczny stan na swoim miejscu.

Rodzina Saudów rządząca Arabią Saudyjską, wychodząc z szafy jako chazarscy szataniści, a nie muzułmanie, również zostaną zmuszeni do zaprzestania i zaniechania sprawiania kłopotów,  teraz gdy są odizolowani od reszty świata muzułmańskiego.Dlatego właśnie arabska armia najemników z Arabii Saudyjskiej / Izraela / Daesh topnieje.

Chińczycy dodają do tej presji, nalegając, aby Saudyjczycy przestali sprzedawać ich ropę w  kontrolowanych przez Chazarów tak zwanych dolarach amerykańskich. Saudyjczycy wkrótce nie będą mieli wyboru jak tylko  porzucić  petrodolara, źródła CIA i Pentagonu  zgadzają się.

Jeszcze trzecie ogromne wydarzenie w zeszłym tygodniu miało miejsce w Japonii, gdzie rządząca długi czas Partia Liberalno-Demokratyczna doświadczyła historycznej klęski w prefekturalnych wyborach w Tokio.

Tutaj gubernator Yuriko Koike i Buddyjska Organizacja Lay Sokka Gakkai poparli Partię Komeito zdobywając  ogromne zwycięstwo, mając 79 miejsc w 127 osobowym zgromadzeniu , podczas gdy LDP spadło do 23 miejsc z poprzednich 57.

Ta porażka  oznacza, że kazarski  niewolniczy rząd  premiera Shinzo Abe, i LDP będą musiały stawić czoła podobnemu zniszczeniu w wyborach krajowych, które wkrótce zostaną zorganizowane w wyniku tej porażki w Tokio, mówią japońskie prawicowe źródła.Oznacza to, że w Japonii powojenny niewolniczy reżim, kierowany głównie przez Koreańczyków udających japończyków,  wreszcie kończy się.

Podobny nurt może  zostać zauważony na Półwyspie Koreańskim z południowokoreańską ofertą traktatu pokojowego dla Korei Północnej, co może czynić prawdopodobnym, że sztuczny podział tego półwyspu również się zakończy.

http://timesofindia.indiatimes.com/world/rest-of-world/south-korea-to-offer-peace-treaty-to-north/articleshow/59367352.cms

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych New York Times, CNN i inne kontrolowane przez Chazarów punkty propagandowe są zmuszane do wydawania sprostowań  i zwolnienia personelu, ponieważ ich kłamstwa i propaganda zostały obnażone. Źródła CIA mówią, że usunięcie Chazarskiego brudu z amerykańskich struktur władzy jest bliskie ukończenia i dlatego obecnie obserwuje się zmiany w Azji.

Również amerykańskie wojsko zmierza do utworzenia korpusu kosmicznego, podczas gdy prezydent Donald Trump podpisał polecenie wykonawcze wskrzeszenia Narodowej Rady Kosmicznej. Jest to możliwy znak, że amerykański przemysł wojskowy wreszcie przygotowuje się do ujawnienia tajnych  programów kosmicznych do czego od dawna wzywają zwolennicy tego.

Te duże zmiany na morzu nadchodzą przed oczekiwanym kluczowym spotkaniem na szczycie G20, które odbędzie się w Hamburgu w Niemczech 7 i 8 lipca.

W rozbiegu obserwujemy poważne przesilenie między Chinami a USA, gdzie pojawia się wzrost  napięcia. Co najważniejsze, źródła Pentagonu wskazują, że w ubiegłym tygodniu zestrzelono chińskiego satelitę.

https://www.nasaspaceflight.com/2017/07/long-march-5-lofts-shijian-18/

Pozostałe ruchy pokazujące, że  miesiąc miodowy między chińskim prezydentem Xi Jinping a Donaldem Trumpem kończy się, gdzie Stany Zjednoczone porozumiały się w sprawie sprzedaży broni na Tajwan, sankcje USA wobec chińskiego banku, taryfy celne na stal i inne produkty oraz przybycie niszczyciela na Wyspy Paracelskie na Morzu Południowochińskim, źródła  Pentagonu odnotowują.

Chińczycy nie przyjmują  tego  wszystkiego potulnie, wysyłając okręty wojenne i myśliwce, aby stawić czoła niszczycielowi USA. Nie ma też wątpliwości, że w zeszłym tygodniu Chiny podjęły symboliczne działania wojskowe przeciwko Indiom, po tym   jak indyjski premier Narendra Modi spotkał się z Trumpem. Chińczycy wcześniej powiedzieli swoim amerykańskim odpowiednikom, że w razie potrzeby dysponują technicznymi zdolnościami do przekroczenia Indii w ciągu dwóch miesięcy.

Wygląda na to, że Rosja będzie miała rolę sędziego między Chinami a USA na zbliżającym się spotkaniu G20. Trump planuje tam spotkać się po raz pierwszy ze swoim odpowiednikiem Władimirem Putinem i źródła Pentagonu mówią, że jego poleceniem będzie zakończenie konfliktu rosyjsko-amerykańskiego, który został zaprojektowany przez Chazarów w USA.

Rosyjskie źródła Stowarzyszenia Białego Smoka   mówią, że przeszłe działania USA pozostawiły u Rosjan głęboką nieufność wobec Amerykanów. Jednakże, jak rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow i inni rosyjscy urzędnicy powtarzali wielokrotnie, Rosjanie popierają harmonijny system światowy, który nie jest zdominowany przez pojedynczą władzę.

Na koniec, coś co znalazło się pod radarem tego pisarza, grupa najwyższych światowych przywódców religijnych wydała 14 czerwca wspólny apel o to, aby ludzie na świecie zjednoczyli się i nawiązała przyjaźnie ponad podziałami religijnymi.

http://iqra.ca/2017/worlds-religious-leaders-unite-to-issue-an-urgent-message-to-humanity/

 

Źródła: https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/07/full-article-benjamin-fulford-2017-07.html?m=1

 

http://benjaminfulford.net/2017/07/04/clean-up-of-khazarian-filth-continues-in-us-japan-and-elsewhere/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.