Wywiad PrepareforChange.net z Cobrą Maj 2017

Lynn – Witam wszystkich w majowej(2017) aktualizacji z Cobrą. Zacznę dzisiaj od aktualizacji z Malawi.

Postępy w dystrykcie Chikwawa w Malawi zostały poczynione od ostatniej aktualizacji. Mniej niż miesiąc temu wspólnota zainstalowała ich bardzo własną studnię. Zamiast kobiet wstających przed słońcem, aby podróżować do odległej studni, mają teraz studnię z wodą w ich własnej społeczności.

To jest ogromna poprawa! By wykonać tę innowację w wiosce, “szef” podarował Keyasonowi 4 hektary, co odpowiada około 10 akrom ziemi do wykorzystania dla sierot i pod prace budowlane dla jego społeczności . Dzięki hojności jednego z naszych europejskich darczyńców, ziarno niemodyfikowane genetycznie zostało wysłane do Malawi dla sierot z Maoni, a także dla nowego projektu Keyasona w Chikwawa. Nasiona rozwijają się od miesięcy w Maoni, a teraz, gdy Chikwawa ma czystą wodę, posadzili tam materiał siewny. Keyason posadził również nasiona Moringa, które będą produkować bardzo korzystne drzewa, które zapewnią ludziom wiele potrzebnych składników odżywczych.

Został również zakończony pierwszy tymczasowy budynek akademika, który pomieści 10 sierot i opiekuna. Jest to tylko konstrukcja murowana ze słabej jakości cegły i nie przetrwa przez wiele lat, ale teraz uchroni część sierot od deszczu. Nadal istnieje zapotrzebowanie na żywność, moskitiery, koce i odzież. Jest wiele do zrobienia, zanim ta wspólnota będzie samowystarczalna.

Keyason patrzy w przyszłość i pragnie nauczyć się nowych i lepszych sposobów uprawy, aby dostarczać żywność ludziom.
Ponieważ projekt Malawi jest również pod pieczą Prepare for Change, darowizny przeznaczone dla Malawi są również odliczane od podatku dla tych w Stanach Zjednoczonych. Darowizny mogą być dokonywane przez system PayPal z dopiskiem dla Malawi lub czekiem dla Prepare for Change z adnotacją na dole czeku “dla Malawi”. Prosimy wysyłać czeki na adres:

Prepare for Change, 1441 Huntington Drive, Suite 1110, South Pasadena, CA 91030

W imieniu sierot i Keyasona bardzo dziękuję za wsparcie. To dzięki hojności ludzi takich jak ty ci ludzie dostają szansę w życiu.

Lynn – Witamy z powrotem Cobra, jest to nasz wywiad z 29 maja 2017 r. Zacznijmy od odpowiedzi na pytania dotyczące nadchodzącego zaćmienia Słońca 21 sierpnia tego roku. W Stanach Zjednoczonych nastąpi zaćmienie Słońca. czy możesz nam powiedzieć o znaczeniu tego zaćmienia.

COBRA – Zaćmienie, jak zapewne wszyscy wiedzą, będzie miało główną strefę wzdłuż całej części kontynentalnej USA i jako takie jest bardzo ważnym znacznikiem energii dla tego obszaru, więc zaćmienie jest okazją dla przebudzonej części ludności Stanów Zjednoczonych aby podjęła ważne decyzje dla przyszłości tego kraju w sposób zgodny z programem wyzwolenia planetarnego.

Lynn – czy planujesz specjalną medytację tego dnia.

COBRA – To nie jest najwyższy cel, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Lynn – więc dasz nam znać później.

COBRA – dam wam znać, czy jest to najwyższy cel aby medytować we właściwym czasie. (OK)

Lynn – Czy to prawda, że ​​główny portal Bogini został zamknięty w roku 436 pne.?

COBRA – właściwie najważniejszy portal portal Bogini został zamknięty w roku 325 ne i w roku 395 ne.

Lynn – Więc wtedy były dwa różne portale?

COBRA – było wiele portali i było wiele ingerencji Archontów. Na tamtym etapie z próbą całkowitego zamknięcia obecności Bogini na tej planecie, tak było. . . Powiedziałbym główna inwazja Archontów, zwłaszcza w IV i V wieku ne.

Lynn – Ok. Czy to zaćmienie daje możliwość ponownego otwarcia tych portali Bogini.

COBRA – W pewnym stopniu tak.

Lynn – czy zaćmienie w Stanach Zjednoczonych daje nam olbrzymią okazję do zdemaskowania rządu cieni tajnego państwa.

COBRA – Tak.

Lynn – OK. Czy cień słońca rzucony przez serce USA z zachodu na wschód zapewnia nam okazję do oświecenia amerykańskiej opinii publicznej, gdy tylko cień odejdzie i światło powróci.

COBRA – jak już powiedziałem, to świetna okazja do podjęcia pozytywnych decyzji we wszystkich dziedzinach, także w tej. (Dziękuję Ci)

Aaron – Cześć Cobra, Tu Aaron, wspólnik Lynn w tym wywiadzie . Tym razem zadam połowę pytań. Pierwsze pytanie brzmi: niektórzy twierdzą, że śmierć Chrisa Cornell, 17 maja w stanie Michigan, była częścią rytuału Iluminatów, związanego z pojawieniem się czarnej dziury podczas zaćmienia. Chris miał nawet piosenkę Black Hole Sun. Czy Iluminaci spróbują w jakiś sposób skorzystać z zaćmienia?

COBRA – spróbują.

Aaron – OK, co jest najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić, aby zakotwiczyć Światło podczas tego całkowitego zaćmienia Słońca 21 sierpnia 2017 r.

COBRA – jak już mówiłem, najważniejszą sprawą jest podejmowanie decyzji, podejmowanie pozytywnych wyborów, a druga rzeczą , aby to robić w harmonii z innymi grupami. Tak więc zjednoczenie grup jest tu bardzo ważne. (Ok)

Lynn – czy Zbigniew Brzeziński był fizycznym członkiem Chimery.

COBRA – Nie.

Lynn – czy był z ciemności?

COBRA – Tak, oczywiście.

Lynn – Co się z nim dzieje, podczas gdy jego ciało fizyczne nie żyje.

COBRA – Nic więcej się z nim nie dzieje, ponieważ został zdezintegrowany w Centralnym Słońcu. On już nie istnieje. Ten byt nie jest już obecny w tym wymiarze / wszechświecie.

Aaron – Mówi się, że gwiezdne wrota prowadzą Cię do wyższej linii czasu Wzniesienia a portale umożliwiają podróżowanie w przestrzeni kosmicznej, pozostając na tej samej linii czasowej. Czy to jest prawda.

COBRA – nie do końca.

Aaron – Jak wiry współdziałają z portalami.

COBRA – faktycznie wiry są strukturami toroidalnymi, które tworzą punkty wejścia / wyjścia, które mogą stać się portalami, jeśli są aktywowane.

Aaron – Jak wiry Ziemi współdziałają z gwiezdnymi wrotami.

COBRA – W rzeczywistości gwiezdne wrota są czarnymi dziurami, które przechodzą przez nadprzestrzeń między różnymi systemami gwiezdnymi i gwiezdnymi wrotami wysyłając tylko fragment tej energii na powierzchnię planetarną. (OK)

Lynn – Cobra, czy słońce jest portalem?

COBRA – Tak.

Lynn – Mówi się, że w przeszłości smoki chroniły portale i gwiezdne wrota prawdopodobnie bardziej w eterycznej sferze. Zostały powstrzymane przez ciemne siły od wykonywania ich pracy. Czy możesz nam więcej powiedzieć o tym.

COBRA: Właściwie zawsze była bitwa, konflikt pomiędzy pozytywnymi smokami a Kabałem w odniesieniu do sprawowania opieki nad tymi portalami i ten ciągły konflikt trwa tysiące tysięcy lat i to nadal ma miejsce.

Lynn – Czy te eteryczne smoki strzegą portalu w Kongo, po wyzwoleniu eterycznym Konga w lutym 2017 roku przez Siły Światła. Czy został w pełni zamknięty dla negatywnych istot.

COBRA – Właściwie ten wir został wyzwolony. Odnieśliśmy ogromny sukces, więc istnieje tam duża pozytywna obecność, która zaczyna powoli przekształcać sytuację. (wielkie dzięki)

Aaron – Czy są inne gwiezdne wrota, które wciąż są zagrożone.

COBRA – nie gwiezdne wrota, ale istnieją pewne wiry na powierzchni planety, które nadal są zagrożone.

Aaron – są w większości czy mniejszości
COBRA – powiedziałbym, że wiele z nich jest nadal zagrożonych. W tym momencie nie będę mówił o procencie.

Aaron – Czy jest gwiezdna brama w Kijowie, na Ukrainie.

COBRA – Nie ma gwiezdnej bramy , ale jest portal.

Aaron – Czy to jest przyczyna wszystkich walk na Ukrainie zarówno teraz, jak i w czasie II wojny światowej.

COBRA – Właściwie nie, istniały pewne podziemne lokalizacje reptylian, które zostały oczyszczone, ale zostały tam zakotwiczone bardzo negatywne energie i to nie zostało całkowicie oczyszczone. Baza reptylian została usunięta, ale negatywna plazma związana z tymi miejscami nie została jeszcze oczyszczona. (OK)

Lynn-Cobra, czy mamy gwiezdne wrota w naszym ciele.

COBRA – Mamy miniaturowe gwiezdne wrota , mamy portale w naszym ciele w każdej komórce szczególnie w naszym DNA. Nasze DNA jest pęcherzykowatą strukturą toroidalną , która w rzeczywistości jest portalem do wyższych wymiarów.

Lynn – czy jest możliwe byśmy uzyskali do nich dostęp.

COBRA – Tak, tak, jest to możliwe.

Lynn – czy możesz nam coś powiedzieć, aby pomóc nam osiągnąć to.

COBRA – OK, to byłoby to trochę długie wyjaśnienie, więc nie mogę tego zrobić w ramach wywiadu, ale na moich konferencjach wyjaśniłem pewne rzeczy na ten temat, niektóre techniki, które są częścią przygotowań do procesu wzniesienia.

Lynn – Czy byłoby to zbyt długie gdybyś umieścił to na blogu?

COBRA – Właściwie potrzebuje fizycznej obecności. Nie jestem w stanie przekazać tego w formie pisemnej. (OK) To nie wystarczy. (Rozumiem)

Aaron – Czy możesz przekazać nam dodatkowe informacje na temat Do Mou?

COBRA – nie w tym momencie. Kiedy nadejdzie czas na dodatkowe informacje, opublikuję je na moim blogu.

Aaron – Czy obecnie wpływa Ona bezpośrednio na ludzi na powierzchni planety.

COBRA – Tak, oczywiście, o czym już wspomniałem.

Aaron – Pytanie brzmi, jak to się dzieje.

COBRA – w swojej świadomości medytuje i ona faktycznie przekazuje, przekazuje energie Bogini tym, którzy są na to gotowi.

Aaron – A jak możemy wzywać jej obecność w naszym życiu i jakie czynniki mogą nam pomóc zarówno w naszym codziennym życiu, jak i aktywizacji nas samych w duchowej misji .

COBRA – Ona nie jest tutaj, aby rozwiązać nasze problemy psychologiczne, jest tutaj, aby zbliżyć nas do ujawnienia obecności Bogini, która jest bardzo potrzebna w tej chwili na powierzchni tej planety. (OK)

Lynn – W jaki sposób kobieca energia w jaskiniach Bogini będzie wyzwolona po Wydarzeniu, .

COBRA – W rzeczywistości będą pewni strażnicy tej energii, którzy będą robić pewne rzeczy, nie powiedziałbym rytuały, ale pewne prace energetyczne w tych jaskiniach ugruntują energię i strażnicy jaskiń, które są tajne i podziemne teraz, pojawią się i rozpoczną otwarcie, zaczną otwarcie pracować z energią tych jaskiń.

Lynn – Jak to wpłynie na planetę?

COBRA – To przyniesie nam dużo pozytywnej energii na planecie. Energia tej planety zmięknie i zrównoważy się w bardzo dużym stopniu.

Lynn – Czy ta energia może zostać wyzwolona przed Wydarzeniem.

COBRA – Nie, dlatego, że potrzebuje bardzo specyficznych warunków energetycznych, które jeszcze nie zostały spełnione. To część przełomu kompresji.

Lynn – Czy są inne boginie, takie jak Afrodyta czy Atena, które możemy przywoływać dla różnych celów duchowej misji .

COBRA – Tak, oczywiście.

Lynn – Jak możemy dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pracować bezpośrednio z boginiami w naszym życiu.

COBRA – istnieje wiele książek i oczywiście masz własne wewnętrzne wskazówki i własny sposób na zbadanie tego. W internecie jest wiele informacji na ten temat. W przeszłości podałem też kilka linków, więc można po prostu zacząć poszukiwania. (OK, dziękuję Kobra)

Aaron – obserwacje UFO wzrosły ponad trzykrotnie, jak relacjonował John Austin w wiadomościach The Express i CBS. Są one udokumentowane w książce o nazwie ” Punkt odniesienia do obserwacji UFO”. Ponad 121 000 doniesień z całego USA o zauważeniu różnych statków kosmicznych. Jak to jest, że te obserwacje pojawiają i jak to się dzieje, że nie uruchamiają bomb toplet.

COBRA – Wiele z tych obserwacji nie jest prawdziwymi obserwacjami UFO. Nie powiedziałabym, że liczba ta wzrosła ale po prostu powiedziałbym, że więcej ludzi zgłasza to, więcej ludzi, na przykład ma telefony komórkowe dzięki którym mogą robić zdjęcia. To takie proste. Chciałbym po prostu powiedzieć, że pewna ilość kontaktu nie powoduje wybuchu bomb toplet, a Siły Światła dokładnie wiedzą, jak daleko mogą posunąć się bez wyzwalania tych mechanizmów. (OK)

Lynn – Czy masz jakieś dobre artykuły lub inne źródła, które możesz polecić, aby pomóc pracownikom Światła lepiej się rozeznać.

COBRA – jest bardzo proste rozwiązanie, o którym wiele osób zapominało i to jest związane z własnym wyższym ja. Rozeznanie, prawdziwe rozeznanie nie może mieć miejsca na poziomie intelektualnym. Może to nastąpić tylko na poziomie duszy. Więc jeśli masz wystarczająco duże połączenie z duszą, zaczniesz rozwijać prawdziwe rozeznanie. (dobra odpowiedź)

Aaron – Jaki jest status sytuacji z bronią elektroniczną.

COBRA – sytuacja poprawiła się w pewnym stopniu tylko dlatego, że Siły Światła podjęły dość drastyczne działania, dały dość drastyczne ostrzeżenia dla niektórych negatywnych frakcji, które używały tej broni, na ten moment sytuacja nie została jeszcze rozwiązana, ale jest lepiej.

Aaron – Czy Siły Światła osiągnęły jakieś postępy, aby powstrzymać Kabał w ich wykorzystaniu.

COBRA – jak już wcześniej powiedziałem, właśnie przed momentem odpowiedziałem na to pytanie.

Aaron – Co możemy zrobić, jako ludzie na powierzchni planety, powołując się na naszą wolną wolę wyboru, aby zatrzymać Cabal przed możliwością uruchomienia tej elektronicznej broni.

COBRA – bardzo dobrze jest rozpowszechniać informacje na ten temat. Ostatnio zamieściłem kilka linków. Jeśli zaczniesz budzić tyle osób, ile jest to możliwe, to świadomość tego rozpocznie szybsze rozwiązanie sytuacji. (OK)
Lynn – Powiedziałeś nam, że przedstawiciele RM( Ruchu Oporu) żyją pod ziemią i że ich pozaplanetarna kwatera główna mieści się na Planecie X, która jest poza Plutonem. Czy członkowie RM używają gwiezdnych wrót, aby podróżować tam i z powrotem między ich podziemnymi bazami a ziemią i ich siedzibą na planecie X?

COBRA – używają komór teleportacyjnych, cała teleportacja zajmuje w zasadzie 10 – do 20 sekund, aby teleportować się stąd tam. (wow!)

Lynn – Czy ostatnio robią obławę na członków Kabała na Antarktydzie?

COBRA -Na pewną ich liczbę tak, ale nie tyle, ile niektórzy spekulują.

Lynn – Czy są w stanie uczestniczyć w operacjach na płaszczyznach eterycznych, astralnych i plazmowych lub czy są ograniczeni do płaszczyzny fizycznej, tak jak ludzie.

COBRA – Ruch Oporu może w pewnym stopniu działać także na tych wyższych płaszczyznach, ale posiadają do tego specjalne jednostki. (Rozumiem)

Lynn – Na co kładą główny nacisk jeśli chodzi o planetę w tej chwili.

COBRA – główne wysiłki na tej planecie skierowane są na prowadzenie planety przez przemiany w taki sposób, żeby populacja na powierzchni nie zniszczyła się. Kilka miesięcy temu byliśmy bardzo blisko wojny światowej i udało się temu zapobiec.

Lynn – Jak nasza medytacja pomaga wzmocnić ich operacje wyzwolenia planetarnego?

COBRA – Pomaga w dużym stopniu, ponieważ to, czego potrzebują to silna sieć na powierzchni planety z ludźmi medytującymi, ponieważ drastycznie wzmacnia to sieć światła na powierzchni planety. Oni nie mogą tego zrobić, ponieważ nie żyją na powierzchni, żyją pod powierzchnią ziemi, a tylko populacja na powierzchni ma strukturę psychologiczną, która pasuje do populacji na powierzchni. Tak więc Pracownicy Światła mogą z ich rezonansem przekształcić populację na powierzchni znacznie skuteczniej, ponieważ są podobni w swojej strukturze psychologicznej do reszty populacji na powierzchni. RM jest po prostu zbyt różny i nie byłby tak skuteczny, gdyby próbował przekształcić psychologicznie ludność na powierzchni i energetycznie jest tak samo. (Rozumiem)
Lynn-Cobra, RM jest tym, który daje Ci informacje zwrotne o naszej medytacji, wiesz o sile i ilości.

COBRA – Tak, tak. (OK)

Lynn – Czy my ludzie z powierzchni mamy możliwość komunikować się z nimi telepatycznie.

COBRA – Jest to możliwe. Zdarzyło się to w kilku przypadkach, ale to nie jest bardzo powszechne, bardzo niewiele osób z powierzchni ma wystarczającą świadomość, że RM wysłuchuje tego kontaktu telepatycznego.

Lynn – czy warto pokazać im, jakieś sytuacje których doświadczamy.

COBRA – Tak. Czasem nie jest to proste dla nich zrozumieć reakcje populacji z powierzchni, ponieważ są po prostu, chciałbym powiedzieć psychologicznie całkiem inni i jeśli trochę im wyjaśnisz, nawet telepatycznie lub na piśmie, możesz nawet opublikować artykuł na swoim Blogu zaadresowany do nich, byłby to świetny pomysł. (Wow, to świetny pomysł. Dziękuję Cobra.)

Aaron – negatywne nanomaszyny zawierające sztuczną inteligencję (AI) wchodzą do organizmu przez powietrze, wodę, wirusy, a nawet nasze potrawy. Co możemy zrobić, aby przeciwdziałać ich wpływowi na nasze ciało nasze zdrowie i nasze funkcjonowanie umysłowe.

COBRA – Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie w ten sposób, ponieważ sugerowałoby to, że się zgadzam a nie zgadzam się z tym. Nanomaszyny były dość powszechne dekady temu, ale teraz nie jest to główny problem w sytuacji planetarnej. (OK)

Aaron – Mówi dalej, czy plazma przechodząca przez nasze telewizory i lodówki jest częścią system kontroli Matrixa.

COBRA – jest to również niewielki problem. To nie jedna z większych sytuacji, o które musimy się martwić.

Aaron – Mówi dalej: jak możemy się zabezpieczyć przed skutkami negatywnych ataków plazmowych pochodzących z tych urządzeń.
COBRA – dobrym pomysłem jest nie wystawianie się zbyt dużo na działanie telewizora. Swoją drogą to byłby dobry sposób.

Aaron – Czy można wyłączyć nanomaszyny i AI(sztuczną inteligencję), jak również interferencje plazmowe, używając naszych deklaracji wolnej woli.

COBRA – Przed momentem odpowiedziałem na to pytanie . To nie jest ważna sprawa. (OK)

Aaron – Mówi dalej, czy istnieją pozytywne ulepszenia lub technologie, które można wykorzystać do wyłączenia nanomaszyn.

COBRA – Technologie te były już używane w przeszłości i rozwiązały problem.

Aaron – Czego możemy oczekiwać jeśli chodzi o pozytywne technologie po Wydarzeniu.

COBRA – W zasadzie możemy oczekiwać wszystkiego. Technologie, które mogą uzdrawiać nasze ciała, które pozwolą nam poszerzać naszą świadomość, technologie, które dają nam bezpłatną i nieograniczoną czystą energię. Wszystko to będzie dostępne wkrótce po Wydarzeniu. (OK, brzmi świetnie)

Lynn-Cobra, czy możesz skomentować link, który przedstawiłam ci wcześniej na temat macek, które zostały rozpuszczone z istoty Yaldabaoth.

COBRA – tak, więc musisz zadać bardzo konkretne pytanie.

Lynn – Czy to jest dokładna prezentacja.

COBRA – stwierdziłbym to w ten sposób. Ten intel nie pochodzi od RM, więc nie mogę tego potwierdzić.

Lynn – OK. Poniżej podajemy link dla czytelników, aby przyjrzeć się temu, o czym mówimy. Czy możesz nam przekazać informacje o rozpuszczeniu Yaldabaoth. https://www.disclosurenews.it/pl/yaldabaoth-tentacles-removal/

COBRA – Nie w tym momencie, po prostu dlatego, że jesteśmy teraz w bardzo delikatnej fazie operacji i tak jak opublikowałem dzisiaj na moim blogu, przedstawię aktualizację w połowie czerwca. (OK)

Aaron – Ponieważ polityka i religia wydają się być podstawą całego poważnego konfliktu między naszymi ludzkimi gatunkami, byłoby słuszne stwierdzenie, że wrogiem numer jeden i przeszkodą rozwoju ludzkości jest dogmat, w szczególności dogmat religijny i polityczny.

COBRA – Nie, nie zgodziłbym się z tym. Powiedziałbym, że główną przeszkodą jest grupa Chimery ze swoją technologią, ponieważ gdyby to zostało usunięte, mielibyśmy już pierwszy kontakt i wszystkie dogmaty zniknęłyby z dnia na dzień.

Lynn- Cobra, czy według ciebie jest prawdziwe stanowisko: podróżowanie w czasie jest podróżowaniem w przestrzeni kosmicznej równoważąc przestrzenne rozbieżności.

COBRA – OK, jest to jedna interpretacja relacji między continuum przestrzeni kosmicznej. Jedna interpretacja 4-wymiarowej przestrzeni kosmicznej. Przestrzeń i czas to 2, powiedziałbym są jak yin i yang, to 2 wzajemne odbicia i oba są produktem interakcji między źródłem a pierwotną anomalią. (Dziękuję Ci)

Aaron – OK Cobra, nie wiem, czy zgodzisz się z tym, ale pytający mówi, nie ma śmierci i w istocie wszyscy doświadczamy życia. Śmierć jest konstruktem ludzkim i nie istnieje. Będziemy doświadczać i doświadczać każdego przypadku tak zwanego życia, ty, ja, ja, wszyscy jesteśmy przykładami tego samego życia, oddzielonymi tym, co nazywamy śmiercią. Czy możesz rozwinąć to stwierdzenie

COBRA – Myślę, że śmierć jest dosyć realna i wiele osób jej doświadczyło. Śmierć jest przejściem w inny wymiar, ale w mojej perspektywie jest całkiem realna. (Ok dziękuję)

Lynn – zamiast patrzeć na pojęcie moralności pod względem, co jest słuszne a co złe, można by powiedzieć, że moralność jest jak pojęcie współczucia i świadectwa.

COBRA – OK, moralność, zgodziłbym się z tym opisem. To właściwie. . . Prawdziwa moralność jest odbiciem wewnętrznego głosu duszy, która mówi, co jest dobre i co jest nie tak. To nie jest ktoś poza tobą mówiący to. To tylko twój wewnętrzny głos, który nie chce zaszkodzić, ale chce tworzyć dobro. (Dziękuję Ci)

Aaron – Cobra, czy możesz przedstawić aktualizację o kontrowersyjnych atakach z bronią energetyczną, które miały miejsce. Mówi dalej: czy możesz nam również dać aktualizację dotyczącą usuwania i deaktywacji bomb toplet.

COBRA – OK, odnośnie do ukierunkowanej broni energetycznej, udzieliłem odpowiedzi wcześniej. Jeśli chodzi o usuwanie bomb toplet. Będę w stanie ponownie mówić o tym od połowy czerwca, nie wcześniej, ponieważ obecnie jesteśmy w trakcie bardzo wrażliwej operacji, o której nie będę mówił. (w porządku, dziękuję)

Lynn-Cobra powiedziałeś na konferencji w Tajwanie, że waluty, co do których ludzie spodziewają się rewaluacji , nie będą przeceniane tak wysoko, jak oczekiwano, ale również powiedziałeś, że ze względu na połączoną wizję wszystkich ludzi nalegających na to, żeby pieniądze były udostępnione ludziom, to się ostatecznie wydarzy. Powiedziałeś również, że ludzie pracują nad tym projektem RV(reset walutowy) od ponad 10 lat i będą kontynuować, aż w końcu stanie się rzeczywistością. Ponieważ jest to taki popularny temat wśród Twoich słuchaczy, czy jest coś jeszcze, co chciałbyś dodać do tego Cobra.

COBRA – OK. Chciałbym dodać, że istnieje wiele interpretacji dotyczących resetu finansowego, a niektóre z tych interpretacji nie są oparte na rzeczywistości. Nie chodzi o przeszacowanie jednej waluty. Nie chodzi nawet o rewaluację wszystkich poszczególnych – wszystkich walut. Jest to w zasadzie pełna restrukturyzacja całego systemu finansowego na naszej planecie, a przeszacowanie to tylko niewielka część tego, a nie najważniejsza część . To nie jest jakiś “szybki program”. Jest to bardziej proces gojenia się dla światowego systemu finansowego. Jest to wzrost częstotliwości wibracji globalnego systemu finansowego. Stawia globalny system finansowy na solidnej bazie, która umożliwi ludzkości przejście na wyższy poziom świadomości. (Dziękuję ci za to dodatkowe wyjaśnienie Cobra. Całkowicie rozumiem to.)

Aaron – Wydarzenie będzie szczególnym rodzajem światła słonecznego, które przeniknie ziemię i ludzkość. To uspokoi ludzkość w energii światła i miłości . To energia nie widziana wcześniej na Ziemi. System bankowy zostanie zatrzymany, konta i waluty zostaną zresetowane i aresztowania zostaną dokonane. Czy masz inne nowe aktualizacje lub przypomnienia, którymi chcesz dziś podzielić się z publicznością na temat Wydarzenia Cobra.

COBRA – to bardzo dobry opis zgadzam się z tym. Myślę, że wystarczy. Jeśli ludzie będą trzymali tę wizję, to samo przejście będzie łatwiejsze. (OK)

 

Lynn – ‘Cobra’ oznacza Przełom Kompresji. Powierzchnia ziemi znajduje się wewnątrz kanapki będącej pod naciskiem (intensywnego wzrostu światła), które przynosi wszystko, co potrzebne do transmutacji. Oznacza to również punkt, w którym siły światła z pod powierzchni ziemi spotykają się z siłami światła przychodzącymi z kosmosu na powierzchni ziemi. Czy jest jakiś inny powód, dla którego wybrałeś pseudonim Cobra?

COBRA – nie, to był idealny powód. (OK)

Lynn – Co byś powiedział tym, którzy twierdzą, że jest to negatywna reptyliańska reprezentacja Ciebie.

COBRA – OK, chciałbym powiedzieć, że każda osoba, która się wyzwala, musi zadać sobie pytanie, dlaczego źle ją postrzegają, może to odzwierciedla coś w nich, ponieważ dałem jasne wyjaśnienie, co to znaczy i nie mam nic innego do dodania (Dziękuję Cobra)

Aaron – Niektórzy samozwańczy guru twierdzą, że Wydarzenie już się wydarzyło, myślę, że nie dlatego, że powiedziałeś, że Wydarzenie będzie dramatyczne, a kiedy zdarzy się, wszyscy się o tym dowiedzą. Co masz do powiedzenia tym osobom

COBRA – Nie mam nic do powiedzenia tym, którzy twierdzą, że Wydarzenie ma miejsce teraz. Ale mówię wszystkim innym, jeśli chcesz sprawdzić, czy Wydarzenie ma miejsce teraz, po prostu rozejrzyj się wokół siebie i jeśli Twój dzień jest “normalny”, Wydarzenie nie dzieje się jeszcze. (OK)

Lynn – Czy jest coś takiego jak technologia transferu duszy z jednego ludzkiego ciała fizycznego do drugiego?

COBRA – Tak. (Dziękuję Ci)

Aaron – Czy człowiek może fizycznie przetrwać bez duszy?

COBRA – Nie, nie jest to możliwe.

Aaron – Jeśli tak, to mogą oni myśleć, mówić, chodzić i tak dalej. Chyba nie, racja.

COBRA – dusza zamieszkuje w ciele fizycznym. Bez duszy fizyczne ciało będzie tylko robotem. To nie jest żywa istota.
Aaron – Ponieważ mówi się, że 6% ludzkości jest psychopatami, ponieważ są bezdusznymi ludźmi, którzy nie mają całkowicie empatii i innych podstaw – karmią się energią ludzkiego cierpienia. Co myślisz o tym Cobra.

COBRA – Nie są bez-duszni, ale ich świadome połączenie z duszą zostało zerwane. Ich dusza wciąż istnieje, ale nie jest połączona świadomie z tą częścią fizycznego mózgu, która aktywizuje empatię. (Rozumiem, dziękuję)

Lynn – Cobra, czy Archonci mają dusze.

COBRA: Tak, mają dusze. (Dziękuję Ci)

Aaron – Mówi się, że Archonci znajdują się na szczycie łańcucha pokarmowego na Ziemi, że żywią się ludzkimi emocjami, jest to poprawne.

COBRA – Są blisko szczytu łańcucha pokarmowego. Grupa Chimery znajduje się na szczycie łańcucha pokarmowego.

Aaron – Czy teraz oświecisz nas jeszcze raz , kim są Archonci, i jaka jest ich rola i oddziaływanie w naszych społeczeństwach ludzkich i na ludzkiej świadomości.

COBRA – Są częścią pewnej grupy dusz, która pochodzi z pewnego regionu w galaktyce Andromedy i są tymi, którzy faktycznie projektują proces wcielenia, tzw. Lordowie Karmy i inne opisy, które mamy o nich. Oni są tymi, którzy tłumią duchowość ludzkości. Są odpowiedzialni za stworzenie religii monoteistycznych, zwanych dogmatami religijnymi.

Aaron – Więc są one dość negatywne, racja.

COBRA – Tak. (Dziękuję Ci)

Lynn – Cobra, czy wyjaśnisz, czym jest Chimera i jaka jest ich obecna rola na naszej planecie.

COBRA – to kolejna grupa dusz, która pochodzi z galaktyki Andromedy, która jest bardziej zorientowana technologicznie a ich celem jest utrzymanie stanu kwarantanny na naszej planecie, aby utrzymać ludzkość w izolacji i niewoli. To, co robią. (Rozumiem)
Aaron – Jest takie stwierdzenie, że Draco mają silny zapach moczu, ponieważ mówi się, że wydalają ich odpady przez skórę, poprzez pocenie się. Mówi się również, że powinniśmy uważać na ich krew, ponieważ jest żrąca dla ludzi. Spali cię i mają większość ważnych organów zlokalizowanych pod pachami i pachwinami. Czy te twierdzenia są dokładne.

COBRA – Niektóre z nich tak, niektóre z nich nie. Zasadniczo sądzę, że fizjologia jest podobna do fizjologii niektórych zwierząt na tej planecie. Nie ma tak wielkiej różnicy. (OK)

Lynn – Czy słońce i niebo mają matrycę ciekłokrystaliczną.

COBRA – To nie jest matryca ciekłokrystaliczna. Powiedziałbym quasi kryształowa siatka, która jest odbiciem JEDNEGO. (Ok dziękuję)

Aaron – W ostatnim wywiadzie z Robem Potterem wspomniałeś, że negatywne wojsko utraciło podziemne bazy wiele lat temu. Również wiele lat temu Tolec wspomniał, że Andromedanie z pomocą Procyonów i innych 3-wymiarowych E.T. świadomych 5-go wymiaru współpracują ze sobą, aby jak najszybciej usunąć pozostałe reptyliańskie i podziemne bazy. Jeśli to zostało zrobione wiele lat temu, czy mógłbyś wytłumaczyć, kto kontroluje tych, którzy mają władzę do czynienia złych uczynków wobec reszty na ziemi.

COBRA – Reptylianie nie zostali usunięci lata temu. Nadal pozostała ich niewielka liczba. Tym, który teraz robi negatywne rzeczy również wcześniej na powierzchni, jest Kabał. (OK)

Lynn – Wspomniałeś w poprzednim wywiadzie, że Korea Północna była laboratorium eksperymentalnym dla pewnych frakcji Kabała kontrolowanych przez jezuitów i Zachód. Czy mógłbyś wytłumaczyć, jaki jest ich prawdziwy celi co próbują osiągnąć tam.

COBRA – OK, w zasadzie archonci stojący za jezuitami, którzy kontrolują Koreę Północną, chcieliby stworzyć państwo, które byłoby jednym wielkim obozem koncentracyjnym i jeśli to uda się, rozwinąć to na całej planecie. To jest ich agenda i oczywiście, nigdy nie uda się tego dokonać. (Tak miło to słyszeć)

Aaron – W odniesieniu do obecnego systemu finansowego, który mamy na zachodzie, Fed, MFW, Bank Światowy i Swift, a na wschodzie mamy PBOC, AIIB, BRICS i CIPS. Wschód stworzył własne systemy pieniężne, które nie są już zdominowane przez upadający system pustego pieniądza . Uważam, że zachodni system petro-dolara jest nadal bardzo silny i są ciężką konkurencją dla wschodniego systemu pieniężnego. Jak widzisz status dwóch obecnych systemów pieniężnych w tej chwili i w najbliższej przyszłości w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

COBRA – Po prostu wschodni nowy system alternatywny staje się coraz silniejszy. Zachodni stary system Petro-dolara staje się słabszy i w pewnym momencie będą na równi, a następnie nowy alternatywny system będzie silniejszy niż ten. Jest to proces, który potrwa trochę czasu, ten proces znacznie przyspieszy przed Wydarzeniem. Wtedy nowy system wschodni będzie kręgosłupem resetu finansowego.

Aaron – I to będzie dobre dla naszej planety.

COBRA – Tak, oczywiście. Tak oczywiście. (Ok dziękuję)

Lynn – czy sieć pedofilów jest piętą Achillesa Kabała i czy to ich w końcu usunie.

COBRA – to jedna z części tego, co ich usunie. Wszystko, co robią, jest częścią tego, co ich usunie, ponieważ w wielu aspektach posunęli się zbyt daleko, a to jest jeden z nich.

Aaron – Jak Rob Potter, studiowałem obszernie książki Urantii. Wspominały o Bogu jako złożonym z siedmiu bytów, którego jedna z istot nazywa się Synem Twórcy Raju. W każdej galaktyce jest jeden twórczy syn. Wśród setek tysięcy galaktyk we wszechświecie. Każdy twórczy syn ma to samo imię Michael. Nasz Jezus Chrystus był Michaelem naszej Drogi Mlecznej . Czy to ten sam Michael, o którym mówiłeś, jako liderze ruchu oporu.

COBRA – NIE, NIE, absolutnie NIE. (ok dziękuję)

Lynn – Czy naprawdę możemy ufać, że broń nuklearna i EMP(broń elektromagnetyczna) są pod kontrolą sił galaktycznych i i że żadna szkoda nie zostanie nam wyrządzona z tej broni.

COBRA – jak wielu ludzi już wcześniej doświadczyło, siły galaktyczne nie kontrolują w pełni tych broni. Kontrolują większość broni EMP, ale nie kierowanej broni energetycznej, więc powiedziałbym, że sytuacja ta się poprawia, ale to jeszcze nie jest jeszcze w pełni rozwiązane. (Dziękuję Ci)

Aaron – Jako że media głównego nurtu (MSM) kontynuują ich fałszywe opowieści o rosyjskiej zmowie z administracją Trumpa, czy możesz nas zapewnić, że Rosja jest jednym z dobrych facetów i nie wtrąca się w sprawy USA.

COBRA – Rosja nie miesza się w sprawy Stanów Zjednoczonych i oczywiście sądzę, że istnieje wiele dowodów na to, że ‘tajne państwo’ w USA stworzyło tą memę z rosyjską ingerencją, aby zaprojektować sytuację w Stanach Zjednoczonych, aby faktycznie ukryć istnienie tajnego państwa. (OK)

Lynn – jeśli dwie partie polityczne, demokratyczna i republikańska są dwoma skrzydłami tego samego brudnego ptaka, te nieustające ataki liberalnych obłąkanych Demokratów na partię Republikańską z rosyjską ingerencją i innymi śmieciami. To wydaje się być celowe i zaprojektowane, aby utrzymać nas wszystkich zajętych i skoncentrowanych na wielu nonsensach, byśmy przegapili to, co jest prawdziwymi problemami na świecie. Czy możesz skomentować to Cobra.

COBRA – Powiedziałbym, że najwyżsi członkowie Kabała projektują polaryzację między lewicowo a prawicową polityką, aby stworzyć tyle konfliktów w lewym i prawym rogu, ile tylko możliwe, aby podzielić populację i odniosą spory sukces. Szczególnie w ciągu ostatniego roku od wyborów w USA istnieje silna polaryzacja, która służy tylko Kabałowi. Nie chodzi o to, że lewe jest złe, a prawe jest dobre, albo na odwrót, obie strony są manipulowane przez najlepszych członków Kabała, aby tworzyć jak najwięcej podziałów. (Dziękuję, wow)

Aaron – W odniesieniu do chemtrails na niebie, GMO i trucizny w naszej żywności, śmieci w oceanach, zanieczyszczeniu naszej wody gruntowej i oczywiście szczepionek, czy są jakieś postępy w celu powstrzymania tej stałej chemicznej napaści na nas.

COBRA – Właściwie ma miejsce wojna także na tym froncie, i co się dzieje, jest wiele świadomości wśród populacji na powierzchni, której nie było jeszcze kilka lat temu. Pomaga to dużo siłom światła, aby powstrzymać to do pewnego stopnia, w przeciwnym razie sytuacja byłaby znacznie gorsza. (Dziękuję Ci)

Lynn – Ostatnie prognozy ONZ wskazują, że do roku 2050 populacja świata wyniesie 10 miliardów ludzi, ale biorąc pod uwagę ich plany Agendy 21 i 2030, a także ich programy eugeniczne, czy możesz skomentować tą kwestię, a także stan światowej populacji w przyszłości .

COBRA – rzeczywiście liczba ludności świata wzrośnie powoli, a program depopulacji nie odniesie sukcesu, ponieważ nie odniósł sukcesów w przeszłości. Po Wydarzeniu liczba ludności nie wzrośnie, ponieważ osiągnie nowy punkt równowagi. (Dziękuję Ci).

Aaron – Ostatnio usłyszałem doniesienie, że starsi muzułmańscy uchodźcy asymilują się w krajach, do których ostatecznie przyjeżdżają. Mówiono, że młodzi muzułmanie, którzy nie są bardzo wykształceni i są narażeni na radykalny islam i Państwo Islamskie, powodują wszystkie problemy związane z migracją. Czy możesz skomentować to Cobra.

COBRA – Cała sytuacja ponownie została zaprojektowana przez Cabal i pewien odsetek, można nazwać ich terrorystami, przesiąknął pośród fali prawdziwych uchodźców by destabilizować, zwłaszcza Europę. Było to częścią większego planu jezuitów.

Aaron – Czy robią jakieś postępy w celu rozwiązania tego problemu

COBRA – dzieją się pewne rzeczy poza sceną , o których nie wolno mi mówić, ale chciałbym powiedzieć, że problem został rozwiązany. (dobrze dziękuję)

Lynn – Mówiąc o młodych ludziach wydaje się, że partia demokratyczna zajmuje się młodymi i nie poinformowanymi, a także muzyką i rozrywką. Wydaje się, że wielu młodych ludzi nie zwraca uwagi na politykę i wierzy w to, co słychać w mediach głównego nurtu. Z drugiej strony osoby starsze, które są tu od jakiegoś czasu i częściej dostrzegają prawdę w sprawach i są mniej podatne na propagandę Demokratów. Czy mógłbyś skomentować to Cobra.

COBRA – Powtarzam tutaj, że ta polaryzacja po lewej i po prawej jest sztucznie stworzona. Nie zgodziłbym się, że źle, dobrze, nie zgadzam się że prawe jest złe a lewe dobre. Obie strony są tylko narzędziami w ręku Kabała, aby spolaryzować opinię publiczną. (Rozumiem)

Aaron – Niedawno usłyszałem, że DW rozmawia o olbrzymich ludziach żyjących na ziemi i wewnątrz księżyca dawno temu. Powiedział, że te istoty mają 70-100 stóp wzrostu. Nigdy o tym nie słyszałem. Czy mógłbyś skomentować to, jeśli to prawda.

COBRA – Potrafię potwierdzić istnienie olbrzymich istot, które żyły na tej planecie w przeszłości, ale nie mogę potwierdzić wielkości. (OK)

Lynn – Morderstwo Setha Richa w ubiegłym roku zostało uznane przez policję DC za nieudolny rozbój , mimo że jego portfel, zegarek i telefon komórkowy nie zostały zabrane. Twierdzono, że Seth był tym, który ujawniał demokratyczne e-maile dla Wikileaks. To całkiem sensowne, dlaczego demokraci chcą obwiniać Rosjan o wycieki e-maili, a jakakolwiek próba wnikliwego śledztwa w jakiś sposób zostanie zablokowana. Gdyby prawda wyszła na jaw, widzisz to jako okazję do całkowitego zniszczenia Demokratów / rosyjskiej opowieści.

COBRA – Ponownie, jest głębsza agenda, a im głębsza agenda tym bardziej tajne państwo chce pozostać tajne. Nie chcą zostać obnażeni.

Aaron – Od czasu wyboru Donalda Trumpa nastąpiło odnowienie zmysłu patriotyzmu. Przez ostatnie 90 dni wydawało się, że nastąpił znaczny postęp w przywróceniu naszego kraju na właściwą drogę. W ciągu ostatnich 2 miesięcy wydaje się, że bagno i tajne państwo odciska swoje piętno na nim. Cobra, czy możesz w jakiś sposób zapewnić nas, że pozytywny postęp będzie trwały dla naszego kraju i dla świata.

COBRA – Pozytywny postęp będzie kontynuowany, ale nie poprzez Trumpa i nie poprzez machinacje na powierzchni lub polityczne. Pozytywny postęp osiągnie się poprzez przekształcanie świadomości globalnej, gdy ludzie dowiedzą się, co się dzieje i podejmą indywidualnie i zbiorowo działania. (OK)

Aaron – Następne pytanie: Czy to nie dziwne, że prezydent Duarte postanowił nie trzymać razem z USA, powodując konflikt w Chinach o wyspy na Morzu Południowochińskim. Zamiast tego zaprzyjaźnił się z Chinami i Rosją, które wydają się być łukowymi wrogami USA. Podczas wizyty u Putina w Rosji państwo islamskie przejęło Mindanao. Prezydent Duarte ogłosił prawo Marshalla. Wydaje się, że USA karzą Filipiny armią ISIL w wojnie proxy, ponieważ te nie trzymają się scenariusza. Czy możesz skomentować to Cobra. (OK)

COBRA – Prezydent Filipin wie, co się dzieje i zdecydowanie wybrał strony, co widać wyraźnie w jego działaniach.

Lynn – Dlaczego prezydent Trump otwarcie promuje, że to właśnie Iran jest finansistą i promotorem Globalnego Terroryzmu, podczas gdy w rzeczywistości jest odwrotnie. Dlaczego to robi.

COBRA – robi to tylko dlatego, że jest narzędziem jezuitów, którzy ustalili swój program, aby pogłębić podział między USA a Iranem, ta sama sytuacja stoi za Trumpem i umową sprzedaży broni Saudyjskiej. (Rozumiem)

Aaron – Co uniemożliwia USA wkroczenie do Wenezueli i rozpoczęcia zmiany reżimu, której zawsze pragnęła.

COBRA – Powiedziałbym, że istnieje bardzo pozytywna grupa w południowej i środkowej Ameryce, która uniemożliwia by to się wydarzyło . (OK)

Lynn- Cobra, czy masz jakieś uwagi na temat zamachu bombowego w Manchesterze, który wydawał się być oczywistym atakiem fałszywej flagi, ale ciekawe, że zdarzył się na 17 dni przed ważnymi wyborami w Wielkiej Brytanii.

COBRA – został zaprojektowany w celu zwiększenia poziomu państwa policyjnego w Wielkiej Brytanii. To jedyny komentarz, który tutaj bym przekazał. (OK)

Aaron – w zeszłym tygodniu Rothschild próbował zmusić wszystkie kraje NATO do podpisania porozumienia NATO, aby przekazywać do NATO 30% dochodów państw. Czy możesz coś dodać do tego Cobra.

COBRA – To tylko ich sen. To się nigdy nie zdarzy. Mają problemy z uzyskaniem pieniędzy. Oni naprawdę błagają po całej planecie, ponieważ nie mają pieniędzy.

Lynn – Rothchildowie twierdzili, że są właścicielem Cestui Que Vie Trust znanym również jako Świadectwa Narodzin lub strachem na wróble. Działanie to zostało zablokowane. Jakieś komentarze Cobra.

COBRA – W rzeczywistości mogą żądać cokolwiek chcą, ale nigdy nie byli prawdziwymi właścicielami całego majątku świata. Byli tylko opiekunami tego dla jezuitów i dla Watykanu. Podjęto również pewne działania, aby zmniejszyć wpływ okultystycznego wpływu Rothchildów na planetarny system finansowy i te działania były ostatnio bardzo udane. (Dziękuję Ci)

Aaron – prezydent Trump również odwiedził Arabię ​​Saudyjską w zeszłym tygodniu, aby podpisać umowę na zakup broni. Od czasu bankructwa USA od kilku miesięcy istnieje rozpaczliwa potrzeba pieniędzy. Arabia Saudyjska za pośrednictwem OPEC zagroziła USA manipulacjom cenowym poprzez spieniężenie dolara. Mówi się, że pieniądze zostaną odebrane, ale broń nie zostanie odebrana. Jakieś komentarze Cobra.

COBRA – Właściwie wszystko to jest stara historia, która trwa od kilku dziesięcioleci, utrzymując petrodolara dla takich transakcji. To się dzieje od dziesięcioleci. To wyraźnie pokazuje, kim jest Trump. (OK)

Lynn – Prezydent Trump odwiedził papieża w zeszłym tygodniu. Na spotkaniu przy drzwiach zamkniętych powiedziano, że prawdą jest, że Rothchildowie nie są szlachtą i nie mają żadnej władzy ani suwerenności. Rothchildowie obiecali, że Papież podaruje majątek Trumpowi. Czy masz dodatkowe informacje na temat tego spotkania Cobra.

COBRA – Zasadniczo wiadomo, że Rothchildowie nie są prawdziwą szlachtą. Nie mogą tego udowodnić. Właściwie pochodzą oni z rodziny kupców, która była częścią klasy kupieckiej w XVIII wieku. To jeden z ich, powiedziałbym, kompleksów niższości, które próbują ukryć. Jest to część działań psychologicznych zmniejszających siłę Rothchildów. (Dziękuję Ci)

Aaron – Rothchildowie usiłowali doprowadzić do upadku bankowe systemy SWIFt i CIPS. Są zdesperowani, aby wyłamać się z tego systemu. Zostało powiedziane, że jesteśmy na ostatnim odcinku Czy masz jakieś uwagi na temat Cobra.

COBRA – Będziemy na ostatnim odcinku tuż przed Wydarzeniem, którego nie ma jeszcze. (OK)

Lynn – NATO nadal naciska na totalną wojnę z hitlerowcami z amerykańskiej frakcji. Mają 30 bilionów dolarów funduszy i znaczną liczbę żołnierzy w Norwegii. Jakieś komentarze dotyczące tego Cobra.

COBRA – Nie zgodziłbym się z tym oświadczeniem.

Aaron – Przywrócenie Sangrealu (AKA Święty Graal), który zastępuje wszelkie inne porozumienia. Nie będzie już fałszywych monarchów. Wszystkie fałszywe dokumenty, które pozbawiły suwerenności po 300 roku n.e., są nieważne,prawomocnie nieważne i zapieczętowane w ciągu ostatniego tygodnia. Wszyscy ludzie są monarchami. Kierują się głosem źródła. Wyciągnie to wszystkich ludzi z niewoli i utraty zaufania . Cobra, czy możesz przekazać wszelkie inne informacje na temat przywrócenia Sangreal?

COBRA – to ciągły proces, który ponownie zakończy się w momencie Wydarzenia. Powiedziałbym, że istnieją silne siły okultystyczne, które rozpuszczają energetyczne tło starego systemu, co umożliwiło to duchowe niewolnictwo, które działo się na tej planecie. (OK)

Lynn – We wtorek, 16 maja (2017) otwarty został portal z zamiarem zmuszenia Ziemi przejścia przez tubę pod kątem, który był taki sam jak eliptyczna płaszczyzna. Ziemia została zatrzymana tuż przed jej przejściem. Została zatrzymana w tym stanie do tego tygodnia. Niektórzy ludzie wyczuwali dziwną energię. Czy możesz potwierdzić to, co się stało Cobra.

COBRA – mogę całkowicie potwierdzić, ze tak się nie stało. (OK, to dobrze wiedzieć)

Lynn – Mówi się, że istnieje jeszcze jedna próba i przewiduje się, że się nie powiedzie i że po tym nie będzie już więcej strategii wyjścia. Czy możesz potwierdzić to Cobra.

COBRA – nie, nie. (OK)

Aaron – Mówiąc o zastoju, jest film na youtube z eksperymentu, w którym osoba poleciała w balonie na gorące powietrze, misja The Red Bull stratus 14 października 2012. Podróżował 39 kilometrów lub 24 mil, co trwało 3 godziny. Wyleciał z Roswell w Nowym Meksyku, wzbił się i wylądował w Roswell w Nowym Meksyku. Oczekiwało się, że miejsce lądowania powinno znajdować się poza wybrzeżem w Kalifornii w oparciu o rotację Ziemi. Czy to jest naprawdę możliwe, czy to kolejna opowieść w stylu płaskiej ziemi.

COBRA – Właściwie trajektoria tego lotu jest po prostu idealna i nie było w tym nic niewłaściwego. Właściwie wylądował dokładnie tam, gdzie miał wylądować.

Aaron – Więc dotyczy to teorii płaskiej ziemi i obrotu ziemi, to wszystko to prawo BS?

COBRA – teoria płaskiej ziemi to tylko niektóre nonsensy, które zostały stworzone przez CIA w celu zdezorientowania i dzielenia pracowników/wojowników Światła. I było wiele mocnych dowodów na to i nie będę powtarzać tego więcej i myślę, że to dość oczywiste . (OK, dziękuję)

Lynn – Ktoś powiedział, że główny początek dostępu do kontroli matrixa Ziemi rozpoczął się w 3 różnych jeziorach w Szwajcarii kraju, który chroni się przez neutralność. Czy w tym słuszność i jak łączy się to z Long Island. Czy powinniśmy skupić energię medytacyjną na Szwajcarii?

COBRA – Właściwie to nie prawda. Szwajcaria ma bardzo silną obecność pozytywnych templariuszy. Dzieją się tam pewne bardzo dobre rzeczy. (OK)

Lynn – Nasze odciski palców są dla każdego unikalne, ale niektóre oznaczenia dłoni i stóp łączą nas z różnymi gwiezdnymi rasami, z których pochodzimy. Czy są jakieś znaki identyfikacyjne, które mamy wspólne z konkretnymi rasami gwiezdnymi.

COBRA – Nie, ale niektóre osoby pochodzące z niektórych systemów gwiezdnych mogą mieć bardzo specyficzne indywidualne znaki na skórze, które odnoszą się do danego systemu gwiezdnego. (Ok dziękuję)

Lynn – Wielu z nas pracowników Światła zostało wciągniętych do walki wewnętrznej i niezgody, choć wiemy, że nie powinniśmy. Czujemy presję wokół nas. Czy jest coś więcej, co możemy zrobić, aby zapobiec eskalacji Cobra.

COBRA – to kwestia wyboru i kwestia twojej decyzji. Musisz po prostu podjąć decyzję, aby nie dać się prowokować poprzez zrozumienie, że wszystko to zostało zaprojektowane. To zasadniczo to, co musisz zrobić. A to zależy od ciebie. Jeśli pozwolisz się sprowokować, czy nie, to twój wybór. W każdej sytuacji (OK, to dobra rada)

Lynn-Cobra, czy możesz nam powiedzieć, co wiesz o Wniebowstąpionym Maitreya.

COBRA – Maitreya to ten, którego niektórzy opisują jako Chrystus, jest jednym z Wzniesionych Mistrzów, pochodzącym z systemu gwiezdnego Syriusza i rzeczywiście wprowadza do ludzkości świadomość bezwarunkowej miłości .

Lynn – czy też ma pomóc w przejściu do wyższych wymiarów.

COBRA – W pewien sposób, tak.

Aaron – Ok, podsumowujmy ostatnim pytaniem. Czy jest jakiś związek pomiędzy Iluminatami a kultem Isis, Ozyrysa i Horusa?

COBRA – Powiedziałbym, że Iluminaci mieli swoją tajemną szkołę, która posiadała fragmenty starych misteriów i interpretowali to w ich dziwnie zniekształcony sposób. Niektórzy z nich tak, czczą Isis lub Ozyrysa lub Horusa we własnym ograniczonym rozumieniu. To jest zasadniczo dla niektórych z nich, ich jedyny związek ze Światłem i w rzeczywistości pomaga to Siłom Światła przekształcać niektórych z nich w Światło. (Ok, dziękuję Cobra.)

Lynn – dziękuję Ci bardzo Cobra za bycie z nami dzisiaj i podzielenie się z nami swoją interpretacją w tak wielu różnych dziedzinach. Naprawdę doceniam Twój wkład.

Aaron – Miałeś naprawdę świetne odpowiedzi Cobra, doceniamy to.

COBRA – dziękuję

Lynn – Zwycięstwo Światła dla ciebie Cobra.

COBRA – Zwycięstwo Światła dla wszystkich i życzę Wam wyzwolenia bardzo szybko. (dzięki jeszcze raz)

Lynn – masz inne komentarze, które chciałbyś dodać przed zakończeniem.

COBRA – Chciałbym po prostu powiedzieć, że to bardzo ważne, jak powiedziałem kilka minut temu, podjąć decyzję, aby nie być prowokowanym i podjąć decyzję, aby pomagać sobie nawzajem, wspierać się nawzajem i być przykładem Światła.

Lynn – Wspaniałe, zrobimy tak. Dziękuję Cobra.

COBRA – dziękuję. Zwycięstwo Światła.

Przypisy końcowe.

Na zakończenie chciałabym podziękować całemu zespołowi, dzięki któremu ten wywiad mógłbyć zrealizowany:

Cobrze za bycie łaskawie gościem. Jego strona internetowa: http://2012portal.blogspot.com/

Aaronowi – mojemu wspólnikowi w wywiadzie, technikowi dźwięku i montażu

DOV za nasz motyw muzyczny: Voices of the World

DaNell za jej ekspertyzę w transkrypcji

Untwine za modulację głosu

Eduardo i Dane za kulisami

I wszystkim naszym wspaniałym słuchaczom!

I pamiętaj zawsze, że … Wszyscy jesteśmy Głosami Świata.

Muzyka: Głosy świata

 

 

Źródło:  http://prepareforchange.net/23560-2/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.