Raport GoldFish nr 100 “Jednoczenie Światła” z Cobrą i Kauilapele 13 czerwca 2017 (transkrypcja)

Link do transkrypcji: http://2012portal.blogspot.com/2017/06/joint-cobra-kauilapele-interview-by.html

http://nebula.wsimg.com/6cc7257b21d84bd54766d166ee77a83d?AccessKeyId=D024642E08D25FC38E4B&disposition=0&alloworigin=1

Video:https://thegoldfishreport.wordpress.com/2017/06/22/the-goldfish-report-no-100-uniting-the-light-with-cobra-and-kauilapele/

 


 

JESTEM TU, BY UKOŃCZYĆ MISJĘ

 

 

Louisa: Witam wszystkich, witamy w Raporcie Goldfish(Złotej ryby), jestem Louisa, wasz gospodarz programu i mamy bardzo specjalny Raport Goldfish – wiem, że mówię to przy każdym Raporcie Goldfish, ale to naprawdę jest, to jest nasz 100-ny Raport Goldfish i by zrobić ten raport mam ze sobą swojego współprowadzącego Steve’a w U.K, – Steve, dobrze cię znowu widzieć!

Steve: Witam wszystkich! Miło cię widzieć!

Louisa: … a naszymi specjalnymi gośćmi są Cobra i Kauilapele. Cobra, dziękuję ci bardzo za przyłączenie się do nas dzisiaj, za ten wyjątkowy Raport Goldfish.

Cobra: Proszę, to bardzo miła okazja, sto jest potężną liczbą i mam nadzieję, że dzisiaj możemy stworzyć naszą synergię.

Louisa: Bardzo dobrze, a KP, czy Kauilapele, jak chcesz, abym nazywała cię dzisiaj w naszym wywiadzie ?

KP: Prawdopodobnie KP jest najprościej …

Louisa: Ok, KP, …

KP: tak …

Louisa: witaj w Raporcie Goldfish, to twój pierwszy raz! Witamy!

KP : Mój pierwszy raz! Yeah … dziękuję, to zaszczyt i przyjemność być tutaj … Wiem będziesz miała … pokażę ci twoje prezenty z Hawajów, dla tego programu …

Louisa: Oh, dziękuję!

KP: hibiskus i mały purpurowy pięciopłatkowy kwiatek, więc mamy tutaj jakieś święte symbole dla Ciebie.

Louisa:, to jest piękne …

Steve: Dziękuję!

Louisa :Hibiskus jest w zasadzie jednym z moich ulubionych kwiatów ponieważ jest jednym z niewielu, które mogę faktycznie rosnąć przy moim domu nad oceanem, ponieważ jest zbyt słono dla większości roślin, Ale … dziękuję za to KP, to było bardzo miłe! Jest to bardzo szczególny Raport Goldfish, ponieważ jest to 100-ny, już dwa lata robimy Raport Goldfish, starając się uzyskać informacje, próbując poznać prawdę co nie zawsze jest łatwe. Ale chciałam coś powiedzieć, mam osobistą uwagę na początku tego wywiadu, bo gdyby nie trzej panowie którzy do mnie dołączyli, prawdopodobnie nie robiłabym tego, co robię. ja naprawdę zaczęłam robić moje poszukiwania dla Raportu Goldfish i naprawdę szukałam na blogu Cobry i blogu KP … nie wiedząc, że będę robić to i będę zaangażowana w to osobiście. Naprawdę nie wiedziałem o tym, ale naprawdę z Cobrą i twoim niesamowitym blogiem i informacjami oraz “niezłomnym przesłaniem” i KP, jesteś niezastąpiony … wiesz, sposób, w jaki stworzyłeś swój blog i rodzaj informacji, które podajesz w bardzo “przyziemny”, sposób w jaki opisujesz swoje energie tak że nie wygląda to odstraszająco, innymi słowy, oboje niesiecie proste przesłanie, i to nie było odstraszające, to naprawdę dało mi odwagę by wziąć się i zrobić Raport Goldfish , a Steve, a Steve, bez ciebie … nigdy … Steve zawsze mnie wspierał…!

Steve: Jestem w tle! Ujmij to tak …

Louisa: Mogę na ciebie liczyć… zawsze mogłam …

Steve: możesz na mnie liczyć!

Louisa: Więc po pierwsze chciałam podziękować obojgu, albo wszystkim trzem, za role jakie odgrywacie i wpływ jaki mieliście, bo wszyscy przynosicie Światło dla mnie w w ten czy inny sposób, dajecie mi odwagę, aby to zrobić i bardzo chciałabym wam podziękować z całego serca!

KP: Dziękuję!

Steve: Dziękuję! Z przyjemnością!

Cobra: Dzięki, to przyjemność!

Louisa: Chcę zacząć, myślę, jakie jest dobre miejsce na początek, co to jest co trzyma nas razem? I to jest wojna informacyjna, jesteśmy pewnego rodzaju … i widzę to jako wojnę informacyjną … i jak mówiliśmy tuż przed rozpoczęciem nagrywania dzisiaj, to rodzaj szaleństwa i KP mówi o tym na swoim blogu, i Cobra, wiesz, Cobra był celem wielu ataków, Cobra, chcę cię zapytać: dlaczego jesteśmy w trakcie wojny informacyjnej? Co się dzieje w społeczności Pracowników Światła z tym wszystkim … nie wiem, nie chcę tego nazywać atakami, ale po prostu nazwijmy to atakami.

Cobra: Ok, jesteśmy teraz w ostatniej fazie Galaktycznej Wojny Proxy pomiędzy Siłami Światła i siłami Mroku, i oczywiście siły Mroku nie są szczęśliwe ponieważ proces przebudzenia jest naszym najsilniejszym punktem w procesie wyzwolenia …I dlatego starają się rozpowszechniać jak najwięcej dezinformacji i osłabić (Nas) na różne sposoby i myślę, że postrzeganie większości ludzi w tej społeczności jest nie dokładnie zrównane z rzeczywistością, po prostu wyjaśnię … większość ludzi myśli że tylko fizyczni agenci zinfiltrowali ruch, to dalekie od prawdy … co jest dużo bardziej skuteczne to niefizyczny wpływ na ludzi, którzy działają dla Światła, ale na ich słabości są wywierane niefizyczne naciski poprzez skalarną technologię i oni reagują. Ich słabości są wykorzystywane i sytuacje są projektowane, a teraz doświadczamy większego dramatyzmu w tej dziedzinie. Myślę, że mam nadzieję, że wszyscy są świadomi tego , a kluczem jest tutaj Być świadomym, że odgrywamy znaczącą rolę, wszyscy. Słabości wszystkich są wykorzystywane w sposób, który nie jest korzystny dla społeczności … więc jeśli jesteście świadomi i powstrzymujemy się od reakcji, od bycia publicznie prowokowanym, przez sytuację, cała społeczność może skorzystać i uczyć się na podstawie błędów popełnionych w przeszłości.

Steve: Cobra, kiedy mówisz, że nasze słabości są wykorzystywane, czy może być trochę bardziej konkretny, czy to emocjonalne słabości, czy to fizyczne? Ludzkie słabości,

Cobra: Wszystko!

Steve :Wszystko?

Cobra :Wszystko, co nie jest uzdrowione w konkretnej osobowości, jest punktem wyjścia dla ingerencji Archontów.

Steve: dobrze!

Cobra: szczególnie w tym szczególnym, wrażliwym czasie. Zwłaszcza osoby, które zajmują kluczowe stanowiska są obecnie nadzwyczajnie atakowane, bo ciemne siły mają pewne korzyści z tego by projektować ich reakcje w sposób, który będzie służył ich ukrytym celom.

Steve: mmm, interesujące …

Louisa: ok, a może teraz, o co chodzi z tym czymś co było przypięte do twojej stopy KP? Powiedziałeś że musiałeś…

KP: dobrze, tak! Jestem całkiem pewien, że to było i jest coś … było to narzędzie, które miałem przez jakiś czas … to było prawie tak, jakby służyło swemu celowi. To było używane w Mouno-keia, Mouna-loa, Hualla-lie, który jest rodzajem trzech,, jest trójkątem trzech Wulkanów … region ten nazywany jest Aina Mouna.I nie zdawałem sobie sprawy do czasu kiedy skończyłem, ale czułem, że otwierają się gwiezdne wrota, ok… i chciałem też, aby Kila Waya była naładowana, jeśli chcesz to nazwać Energią Pele,raz jak zostało to użyte było po wszystkim i musiałem to zostawić … szczerze odczuwałem, gdy zatrzymałem to zbyt długo niż potrzebowałem, że to zostało wykorzystane przez jakąś zewnętrzną istotę, aby dostać się do mojego obszaru … więc … otrzymałem silną wiadomość, gdy przystąpiłem do sprawy …. pozbądź się tego! Już czas, by zostawić!

Steve: dobrze!

KP: Nie wiem, gdzie to jest, ale ma nowy dom.

Steve: Cobra, więc jak byś , gdy jesteśmy atakowani na każdym poziomie, wiesz, gdy otrzymujemy wiadomość, KP wspominał już na przykładzie, w jaki sposób … po prostu uwalniać się od przywiązań … jak możemy sobie z tym poradzić … co jest najlepszym sposobem radzenia sobie z tym?

Cobra: są tu dwa poziomy, jest osobisty poziom, kiedy jesteś osobiście atakowany i oczywiście istnieje wiele technik ochrony, jest wiele sposobów, jednym z nich jest spędzanie trochę czasu na łonie natury. Po drugie trzeba robić coś, co pomaga podnieść wibracje, istnieją różne techniki, są technologie, urządzenia anty-skalarne … ale to, o czym teraz mówię, dzisiaj to ataki, które są zaprojektowane w celu wywołania określonych konkretnych reakcji wewnątrz Ciebie …

Steve: tak!

Cobra: aby wywołać bodziec u innej osoby a oni zaprojektują ich reakcję, aby stworzyć konflikt i podział.

Steve: to jest wywoływanie bodźców, … to właśnie robią!

Cobra: Tak!

Steve: Ok!

Louisa: …, aby wyzwolić bodziec. Słyszałam, jak mówisz Cobra, że ​​jednym z najlepszych sposobów na rozpoznanie, trudno jest dostrzec prawdę, to skierować się do wnętrza, czy mógłbyś rozwinąć lub wyjaśnić, czy jest coś więcej, co chcesz dodać? Ponieważ jest to bardzo trudne …

Cobra: to nie takie trudne! Właściwie, skierowanie się do wnętrza; To może się zdarzyć na różnych poziomach. Najważniejsza jest twoja więź z własnym Wyższym Ja, twoją Duszą, to jest kluczowe w czasach, w których żyjemy … ponieważ połączenie z twoim Wyższym Ja zasadniczo ocali cię, może dać Ci ochronę, może dać ci Wskazówki, może dać Ci kolejny krok do tego, co musisz zrobić w jakiejkolwiek konkretnej sytuacji i pojawi się rozeznanie z połączenia się z twoim Wyższym Ja, Łącząc się z intuicją i wyćwiczonym umysłem. Wyszkolony umysł oznacza umysł który jest wykształcony, myślący, który umie porównywać, analizować, poznawać, myśleć własną głową, w połączeniu z własną intuicją i własnym wyższym  połączeniem, to całkiem bliskie rozeznaniu.

Steve: Dobra, więc KP, To jest tobie po drodze, bo chodzi o wyczucie energii … masz coś do dodania do tego?

KP: No cóż, chyba tak! Częściowo… każdy ma swój własny sposób, może mieć swój własny sposób radzenia sobie z tym, ale mimo to, Cobra mówi o tym i dlatego tak często rezonuję z jego przesłaniami … patrzy na to z więcej niż jednego poziomu. Wszyscy jesteśmy w wielowymiarowej strukturze, tak daleko jak na to spoglądam i niektórzy ludzie są ściśle przywiązani do tego 3D(3-go wymiaru) … struktury 3D, Dobrze, to wszystko, to wszystko … to jest taki poziom, ok.

Steve: to o wiele więcej …

KP: … to tam muszę działać … ale nie! To wyrasta ponad to, wyrasta ponad to w świadomości, że istnieją inne struktury i być może, nie jestem tylko członkiem , częścią tej struktury 3D.

Steve: to dla ciebie sposób myślenia czy używasz jakichś technik, aby to osiągnąć?

KP: dobrze, czasem piszę okazjonalnie, bo czuję się wiele razy, może Cobra somentuje to, wyczuwam, że jestem … częściowo powodem, że jestem tu teraz jest pomoc kolektywowi … może to kolektywna świadomość … by przetransmutować niektóre z tych energii … mam na myśli, po prostu zająłem się czymś ostatniej nocy, … umieściłem na blogu post …o pójściu za czymś , patrzeniu na te wszystkie rzeczy które się dzieją, taki owaki robi to taki owaki robi tamto, a potem oczywiście, Trump robi to i taki i taki jest na szczeblu drabinki HRC … i wszystkie Tego rodzaju rzeczy … to jest jak patrzenie w … … dla mnie to było Przebudzenie. Ale śledzimy takie rzeczy i staramy się za tym iść To było po prostu … musiałem to opublikować! Uwolnić się od tego i dla mnie wiem, że to nie mój styl, po prostu opublikowałem to … jeśli chcesz nazwij to “publiczne”, ale przechodzę przez to i wtedy wiele innych osób zdaje sobie sprawę, że zmierzają do czegoś podobnego .

Steve: ponieważ Twoja osobiste przesłanie ma ogromny wpływ na wiele innych osób, ponieważ mogą z tym współbrzmieć, właśnie o to chodzi! Dziękuję Ci!

KP: nie …

Steve: Nie, naprawdę, dziękuję! Zdecydowanie! Zdecydowanie!

Louisa: Ja zwykłam wysyłać wiadomość do KP i mówić, wiesz, to było interesujące, bo podobnie Cobra mówi o tym no i tutaj mamy KP naprawdę ucieleśnia to w sposób,za którym możemy podążać, więc, Cobra trzyma Światło, KP trzyma Światło, a my jesteśmy w różnych częściach świata na tej planecie, jednoczymy Światło tutaj, i staramy się to robić dla wszystkich widzów, ale jest bardzo prawdziwe, ponieważ, KP, odwołujesz się w swoich przesłaniach do swojego wnętrza, to jak twoje wnętrze

KP: dzięki babci …

Louisa: to jest to o czym mówi Cobra … a więc … Cobra, wiem, że masz … myślę robisz to w swoim, słyszałam o, nigdy nie uczestniczyłam w żadnych twoich warsztatach, lub konferencjach, ale myślę, że pomogłeś, uczysz ludzi … KP jest bardzo daleko, I naprawdę jest w stanie uzyskać dostęp do tej wewnętrznej wiedzy, tej wewnętrznej świadomości, Wyższego Ja, dla niektórych ludzi jest to trudne , a ja wiem, że masz również nagrania video o Medytacji na swojej witrynie, które próbowałam kupić ale nie mogłam tego zrobić z jakiegoś powodu i chciałabym z tobą porozmawiać o tym później, ale co ty polecasz osobom, które naprawdę starają się, … co polecisz ludziom, Cobra, którzy naprawdę starają się robić to, co KP robi. KP pokazuje nam, że musimy działać, ale zdaje się nie mogą tego osiągnąć.

Cobra: Ok, to indywidualna podróż dla każdej osoby, więc każda osoba ma swoje własne Indywidualne podejście do tego … a co najważniejsze, po prostu słuchaj tego wewnętrznego odczucia, odkrywaj to jak ścieżkę, którą musisz iść, a następnie realizacja, zrozumienie napotkają cię. Będziesz mieć okazję, spotkasz się z sytuacjami, które zwiększą zrozumienie w ten lub inny sposób, nie martw się, że tak się nie stanie. To się zawsze zdarza … i siły Mroku nie mogą zatrzymać tego procesu, mogą ingerować w ten proces, mogą spowolnić to , ale nie mogą tego zatrzymać i ostatecznie jesteś jedynym, który siedzi na siedzeniu kierowcy .

Louisa: musisz być w stanie rozpoznać …

KP: dokładnie

Louisa: słusznie, KP, czy chcesz skomentować to, co Cobra właśnie powiedział?

KP: więc, tak, chcę tylko powiedzieć 100%, 100% , ale to jest jak rzecz, którą chcemy zobaczyć … to znaczy, że jest to eksploracja, to przygoda co za wspaniała sprawa, … dla mnie, wiesz, móc pojechać do różnych miejsc to jedna sprawa, ale jest też wewnętrzna przygoda, wewnętrzna przygoda, czuję się że coś mnie ciągnie w jedną stronę, czuję, że coś pcha mnie by pojechać gdzieś i jadę! … Druga część, którą czuję, jest bardzo ważna, przynajmniej w moim przypadku, nie próbuje dowiedzieć się dlaczego czuję że powinienem pojechać do wulkanu, lub dlaczego ciągnie mnie na Hawaje … nie, nigdy nie zadaję tych pytań! Dlaczego ciągnęło do “Kontaktu na pustyni’? Czuję się jakby coś mnie ciągnęło … ale wiesz, to jest naprawdę pójście za wewnętrznym przewodnikiem, wewnętrzną intuicją, nie oceniając jej, nie oceniając, czym jest intuicja ale odkrywając to, może … są wszystkie te różne elementy, ale, myślę, że najważniejsze to wyjść z tego z całym tyłkiem, gdziekolwiek to jest, i poznawać, odkrywać to ! popełnisz jakieś błędy, może … a co to zresztą jest błąd ? To tylko pomyłka, później możesz zrobić poprawkę.

Steve :… prawdziwy bój!

Louisa: Cobra, o czym KP mówi, to, że nie jest to rozmowa 3D. To naprawdę jest rozmowa o naszym wyższym wymiarze Ja, a nie o naszym 3D ja. Czy to słuszny opis? Zgadzasz się z tym?

Cobra: Właściwie nie mamy Ja 3D, nie jesteśmy obecni w świecie 3D, nasze fizyczne ciała tak, ale my, jako istoty są …

Steve: wielowymiarowe

Cobra: daleko poza tym, jesteśmy wielowymiarowi, po tym jak się przebudzisz nie można już rozmawiać w 3D, ponieważ zawsze będziesz widzieć rzeczy z innej perspektywy.

Louisa: dobrze! Rozumiem to, i tak … ponieważ to, do czego zmierzam … to bardzo dobry punkt, co właśnie powiedział Cobra i to wiele wyjaśnia … ja ostatnio miałam “doświadczenie wyjścia z ciała” i to było zupełnie jak zrzucanie wagi z ciała, moja dusza nigdy nie czuła się tak wolna w tym życiu, to było zupełnie inne doświadczenie, tam gdzie dotarłam było cudownie, i to było naprawdę piękne, to naprawdę poszerzyło moją świadomość. Cóż, porozmawiajmy o fizycznym ciele 3D, Ok? Steve, czytałeś książkę … Myślę, że to …

Steve: Davida Icke

Louisa: Davida Icke, która mówiła o księżnej Dianie, mówiącej o częstotliwości Życia i częstotliwościach, które tworzą i generują ciało 3D, no cóż, powiedzmy po prostu w swoich określeniach księżna Diana odnosiła się do rodziny królewskiej, jako jaszczurki, to jej określenie, powiedziała, że ​​powodem, dla którego potrzebowali ciał niemowląt to by zrekonstruować własne ciała, kiedy się rozpadają, kiedy się starzeją, i że była częstotliwość życia, te małe prądy, a ja nigdy nie słyszałam o tym gdziekolwiek przedtem. Zacznijmy więc od Cobry, czy możesz skomentować to, jakim sposobem nie słyszeliśmy o tym wcześniej Cobra, co możesz nam powiedzieć na ten temat?

Cobra: Zasadniczo, każda osoba ma swój sposób na opisanie sytuacji, a te mikro prądy są rzeczywiście mikro wirami, które są … to jest Hologram. Ta sama struktura wirowania jest na poziomie DNA, na poziomie komórkowym, na poziomie atomowym, na poziomie planetarnym, na poziomie galaktycznym, wszystko odzwierciedla się nawzajem, toroidalny kształt wiru jest, powiedziałbym, podstawową tajemnicą geometrycznej struktury świadomości na wszystkich poziomach, na wszystkich skalach, od punktu, poprzez ludzi, poprzez galaktyki.

Louisa: ok jaka jest częstotliwość życia?

Cobra: Siła życiowa to świadomość, zasadniczo może ona odzwierciedlać się na różne sposoby, może wcielić się lub projektować w różnych wymiarach, może rzutować się jako minerał, zwierzę , człowiek, anioł, układ słoneczny, to jest całe życie, badające siebie.

Louisa: ok! teraz DNA , KP, zauważyłeś, myślę, w swoim ostatnim raporcie mówiłeś o tym, jak ta energia jest ciężka w tej chwili i … co to robi z naszymi ciałami? Wiem, że wygłaszałeś komentarze i jestem wdzięczna, że publikujesz to przez co przechodzisz, bo mi to pomaga, czasami wiem, że jest to księżyc w pełni, ale czasem … i to nie pomaga … ale KP, naprawdę dajesz radę! Zawsze dawałeś, umiesz opisać te energie, które wchodzą jak nikt inny, i wiem, że nie oszaleję, lub, coś szalonego nie zdarzy się ze mną, ponieważ KP tak powiedział … więc wiem, że jestem ok, ponieważ – powiedział to KP. Więc co się dzieje ostatnio, co czujemy, jaki to ma wpływ na nasze DNA czy nasze ciało …

KP: dobrze, jestem zaszczycony, że powiedziałaś, że daję radę, mam tu małe pudełko z gwoździami. Trzymam pudełko, na wszelki wypadek, jeśli potrzebowałbym gwoździ, mogę to przygwoździć, więc mój komputer ma dużo otworów po gwoździach … (żart)

Louisa: bo cały czas ‘gwoździsz'(dajesz radę) z tym …

KP: dobrze, … nie wiem, czy nazwałbym to koniecznie ciężkimi, ale są bardzo wyostrzone, mam na myśli to, kiedy jechałem z Haupuny, to było tak… ta wiadomość nadchodziła, że ​​jest, jest wiele spraw, które się zdarzają, i to, jest … pomocne, wiesz, jak się czujesz wyrzucając jakieś rzeczy, zostają wyrzucone i z powrotem przychodzą … i to jest coś takiego. Myślę, że jest wielu ludzi, którzy przechodzą przez to, że … to są … Nie wiedzą, jak poradzić sobie z energiami teraz i nie wiedzą jak poradzić sobie z rosnącymi energiami i starają się … patrzeć na to w ten sam sposób i radzić sobie z nimi w taki sam sposób, jak to robili w ostatnich latach, lub dziesięcioleciach, czy stuleciach, czy tysiącleciach, jakkolwiek stare są … ale dla spraw, przez które ja przechodziłem, to co czułem osobiście … jest wiele spraw które muszą zostać uwolnione i co przeszedłem wczoraj, nawet ostatniej nocy kiedy opublikowałem ten najnowszy blog, byłem .. było trochę presji by nadążyć … ok, muszę nadążyć za, och, musiałem … i to było jak bycie Świadomym, dla mnie świadomym oznacza jedno, wiem, że taki owaki, jak George Web ?, jest tam, robiąc wszystkie odkrycia i odkrywając, “to jest dla, to jest takie”dla mnie to było tak, że musiałem uwolnić się, aby poznać wszystkie szczegóły wszystkiego, co się dzieje, i po prostu pozwolić na to świadomości. Ok, są ludzie którzy to robią, a ja myślę, że powiedziałem: “Skończyłem z tym! ” … ale uwalniając to, nie jest moją sprawą, aby poznać wszystkie szczegóły, to dla mnie było jak zrzucenie ciężaru. Nie muszę relacjonować wszystkich szczegółów, nie muszę znać wszystkich szczegółów, dla mnie jest to podróż świadomości, Świadomości, wzrasta i wzrasta … czy będziemy wzrastać razem z nią w nadchodzących wibracjach? Czy może utkniemy? Nie ma znaczenia to jak daleko idziesz, wiesz, zawsze możesz utknąć: “Och, ja to lubię, ja żyję na Hawajach, och tak, utknąłem tam, ale nie o to chodzi, nie jestem tu by utknąć,mogę odpocząć ale potem

Steve: musisz ruszać dalej

KP:ruszać dalej !

Louisa: Cobra, czy powiedziałbyś, że kiedy Wydarzenie będzie miało miejsce,czy utkniemy tam gdzie jesteśmy ze wszystkimi tymi nierozwiązanymi kwestiami lub traumami lub, co zasadniczo wydarzy się gdy Wydarzenie będzie miało miejsce?

Cobra: przeciwnie, nie utkniemy, energie będą tak silne, że wszystko co będzie próbowało ukryć się przed Wydarzeniem, wyjdzie. Więc będziemy musieli sobie poradzić z tym w ten czy inny sposób, na szczęście będzie wiele wsparcia, będą Siły Światła na powierzchni planety, które pomogą masom przejść przez proces, ponieważ ludzie przejdą przez ten proces.

Steve: ale lepiej posprzątać bałagan przed rozdaniem, czyż nie? Czy lepiej wyjaśnić nasze problemy przed rozdaniem?

Cobra: to zależy od Ciebie … to nasz indywidualny wybór, to Twoja indywidualna podróż, więc to twój wybór

Steve: dobrze!

KP: Cobra, czy mogę tutaj zadać pytanie?

Louise: dawaj!

KP: Właśnie byłem ciekawy … wiesz, kiedy mówisz o Wydarzeniu, czy to jest równoznaczne z tym co David Wilcock i wielu innych poszukiwaczy pokazuje, że będzie słoneczny błysk jakiegoś rodzaju, czy to będzie to samo?

Cobra: ok,błysk słoneczny jest jednym z aspektów, w rzeczywistości błysk słoneczny jest jednym z aspektów galaktycznej superfali, więc Słońce zostanie aktywowane, gdy Centralne Słońce Galaktyki aktywuje się, zostanie aktywowane nasze fizyczne Słońce i oba połączone aktywują planetę, aktywują … jest to bardzo silna fala energii, nie tylko fizyczna, nie tylko energetyczna. Więc, wszystkie płaszczyzny tworzenia, więc istnieje pewna fala uderzeniowa, która dotrze do planety i to będzie koniec Ciemności, to spowoduje masowe aresztowania , reset finansowy spowoduje ujawnienie informacji, więc jest częścią tego samego procesu.

Louisa: czy wszystkie Słońca, … przepraszam KP, skończyłeś

KP: ok, dziękuję!

Louisa: Cobra, czy wszystkie słońca, w tym nasze … są wszystkie połączone z Galaktycznym Centralnym Słońcem?

Cobra: Tak, nasza Galaktyka to sieć, żywa sieć, a każde słońce żywym bytem, aniołem i wszystkie one są połączone ze sobą w świadomość, więc gdy Galaktyczne Słońce staje się aktywne, to jak bicie serca to jak impuls, który przechodzi przez cały organizm galaktyczny.

Louisa: ok, i tak, czy są też systemami tranzytowymi?

Cobra: każda gwiazda to portal, każda gwiazda jest bramą do innych miejsc.

Louisa: ok

Steve: to znaczy, że cała galaktyka będzie wznosić się ?!

Cobra: nie powiedziałbym tak, wzniesienie jest technicznym terminem pewnej transformacji świadomości, która ma miejsce , gdy wykraczasz poza osobowość, kiedy staniesz się prawdziwą istotą Światła! Więc nie powiedziałabym, że cała galaktyka wzniesie się, ale powiem, że pewna liczba ludzi żyjących obecnie na powierzchni planety i również poza powierzchnią planety przejdą przez proces wzniesienia wkrótce

Steve: więc poczują

Cobra: mówiąc wkrótce nie mam na myśli w przyszłym tygodniu!

Steve: Jestem zniecierpliwiony!

Louisa: wiesz, muszę na ten temat przeczytać jedno pytanie od widza, który jest Plejadiańskim gwiezdnym nasionem(star seed) … bo wiesz, jest, jest wielu ludzi, którzy czekają, czekają na to, aby to się stało, a niektórzy się niecierpliwią i mam jedno pytanie od komendanta Johna, który jest Plejadiańskim gwiezdnym nasionem. Podczas gdy ja szukam tego, Steve,zadaj następne pytanie Cobra lub KP macie jakieś pytania …

Steve: tak, dla siebie nawzajem …

Louisa: dam wam szansę i poproszę o to, abyście objaśnili wszystko, o czym rozmawialiśmy lub o czym jeszcze nie rozmawialiście, podczas gdy ja szukam tego, Bo to był bardzo ważny e-mail.

Steve: który chce zacząć ? KP?

KP: ruszaj Steve.

Steve: Cobra wspomniałeś wcześniej o skalarnej broni lub skalarnej technologii, Czy możemy zmienić kierunek skalarnej broni skierowanej przeciwko nam przez naszą świadomość umysłu, przez medytację, możemy to zrobić? Czy potrzebujemy specjalnych technologii, aby temu przeciwdziałać?

Cobra: w pewnym stopniu, tak! Ale w rzeczywistości skalar jest … to technologia fizyczna i bardzo silny umysł ponad świadomością materii, tak, możesz to odeprzeć, W przeciwnym razie są inne rzeczy, które możesz zrobić, wspomniałem o tym, udając się na łono natury w pobliżu źródeł wody, bo ta …, ma tendencję do rozproszenia skalarnych fal.

Steve: dobrze! Czy mogą używać tego, aby wpływać na sprawy w naszym ciele, takie jak wysokie ciśnienie krwi, tym podobne rzeczy?

Cobra: mogą powodować reakcje fizjologiczne, takie jak ciśnienie krwi, tętno, tak, mogą zrobić to!

Steve: wow! Ok

Louisa: Ok Steve, może to pomoże … ok, znalazłem to pytanie … – myślę, że wszyscy byliśmy ukierunkowani w ten czy inny sposób … tymi częstotliwościami, więc tutaj jest pytanie: Cobra, myślę, że czas na komentarz i pytanie od Plejadianina dla Plejadianina. Jestem jednorazowo bezpośrednio wcielonym wojownikiem, tak jak ty, ta walka o nas była szaleńczo długa, znacznie większy ból niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy, na koniec uratowaliśmy najtrudniejszą planetę , nie wiem nic o tobie, ale jestem wykończony po tym, bardzo wykończony. Pytanie Jest: kto reprezentuje myśli i potrzeby nasion gwiezdnych z powierzchni na spotkaniach rady … jest kilka pytań, więc najpierw zadam to pytanie.

Cobra: ok, więc o co chodzi?

Louisa: jest pytanie, kto reprezentuje myśli i potrzeby nasion gwiezdnych z powierzchni na posiedzeniach rady?

Cobra: Właściwie to, co się dzieje, polega na tym, że populacja powierzchni, obudzona część populacji na powierzchni, jeden niewielki procent z nich wysyła swoje pomysły, myśli,emocje, ochronę, Galaktycznym Siłom Światła i oni słuchają. Mamy ogromny problemem tutaj, głównym problemem są bomby toplet, i to jest powód, dla którego Plejadianie i inne istoty Światła nie mogą ingerować bardziej bezpośrednio w tej chwili i jest dla nich bardzo bolesne, zdając sobie sprawę z wielkości cierpienia, które dzieje się teraz i nie będąc w stanie ingerować bezpośrednio w tym momencie Chcieliby, ale to prawdopodobnie byłby koniec tej planety i koniec życia na tej planecie, ponieważ grupa Chimery zniszczyłaby powierzchnię planety. Czy to proste. I dlatego wydaje się, że nie odpowiadają. Odpowiadają, ale muszą odpowiedzieć w sposób, który nie spowoduje szaleństwa sił kontrolujących. To jest problem.  (31:00)

Louisa: jaki jest rak, nikt nie widział tego, dopóki nie rozprzestrzenił się zbyt szybko, zbyt daleko, pełen przerzutów w stopniu, w jakim ma to miejsce?

Cobra: w pewien sposób, tak! W pewnym sensie wszystkie … w rzeczywistości wszystkie istoty żyjące w Galaktyce mają swoje w pewnym stopniu mechanizmy odrzucania, także Siły Światła popełniały błędy w przeszłości, ludzkość popełniała błędy w przeszłości i nikt nie był w stanie radzić sobie z tym bezpośrednio, nikt nie stawiał czoła temu w stu procentach w przeszłości. Ok, Jednym z problemów z Plejadianami było to, że są bardzo pokojowymi istotami,i nie byli gotowi interweniować bezpośrednio w sytuacjach wojennych. Więc to była taka mała kwestia wcześniej, nie jest to już problemem, ale nadal jesteśmy w bardzo złożonej sytuacji i pełne zrozumienie tego, co się dzieje, pojawia się w ostatnich kilku latach. Nie było wcześniej wiadomo, nikt nie wyobrażał sobie siły Grupy Chimera, a teraz,radzimy sobie z nimi, z powodzeniem, możemy zobaczyć pełny efekt tego, co się dzieje … i to jest jeden z powodów, dla których trwa to tak długo , z drugiej strony brakuje ducha zespołu, ,więcej przebudzonej części ludzkiej populacji. Myślę, że każdy inny segment społeczeństwa ludzkiego wykazał większą pracę zespołową, ducha zespołu niż przebudzona społeczność. Jest to więc jeden z powodów, z naszej perspektywy, czyli ludzi z powierzchni, jest to coś, co można zmienić i przyspieszyć proces.

Steve: to bardzo dobra wiadomość, ponieważ wszyscy jesteśmy tym samym zespołem i wszyscy pracujemy razem, żadnych konfliktów wewnętrznych! Nie musimy się spierać między sobą, to bardzo dobra wiadomość. Czy mógłbyś nam powiedzieć trochę więcej na temat tej rady, Cobra, czy możesz nam powiedzieć cokolwiek o tym?

Cobra: jest wiele rad Galaktycznych i oni rzeczywiście zajmują się codziennie sytuacjami, omawiają, dają wskazówki, planują, realizują plany i na podstawie ich decyzji, sprawy zaczynają się wydarzać … Dam ci jeden mały szczegół. W wyniku wczorajszego posiedzenia rady miała miejsce pewna aktywność plejadiańska w Rosji dzisiaj.

Steve: ok

KP: ah ….

Cobra: Nie powiem więcej o tym … ok! Ujmę to w ten sposób: powiem o tym więcej jeśli będzie taka potrzeba i mam nadzieję, że nie będę musiał ….

Steve: Oh, ok!

Louisa: Ok! … czy skończyłeś Steve, czy już skończyłeś?

Steve: Tak … To znaczy, on nie może o tym mówić, ok!

Louisa: Ok, a co z KP, byłeś na” Contact in the desert” i jestem pewna, że oni mówią tam o ujawnieniu . Co możesz nam o tym powiedzieć, bo ja nie poszłam, więc możesz nam powiedzieć, jakie są najnowsze informacje, a potem zobaczymy jakie Cobra ma zdanie o tym .

KP: no wiesz, ciekawe jest to, że widziałem to, jak sądzę, pokrótce jest kilka poziomów wymiarowych i pierwotny, ok, jest jednowymiarowy poziom … patrzę na to … ok … jest Galaktyczny, ok, i wiem że mogą … niekoniecznie są widoczne gołym okiem w sposób 3D, ale było tam dużo relacji … powiem … przede wszystkim poszedłem i słuchałem prezentacji Davida Wilcocka i Corey’a Goode’a, a jest tego sporo … ujawnienie wszystkich aspektów tajnych programów kosmicznych. Dla mnie wiesz, wszystko jest w porządku i cudowne … i jest dużo przebudzenia w tym,    dlaczego Antarktyda jest tak ważna? Niektóre zmiany na Ziemi zostały spowodowane przez te Galaktyczne … statki, a nie powiedzmy, przez statki tajnych programów kosmicznych ale te starożytne statki, rozbijają się na planecie i powodując zamieszanie tutaj … Uwielbiam uczyć się o tym, myślę, że wiele z tego jest jednym z aspektów całej sprawy, co się naprawdę dzieje? Wiesz, to wszystko … Jedna z rzeczy, które wyszły na jaw, żeby powiedzieć coś jeszcze o tym, to że oni się rozbili i jeden z ich statków był ścigany, a potem powiedzieli, co teraz zrobimy? Tak dobrze, Mamy wszystko, czego potrzebujemy, wewnątrz naszego statku, żebyśmy mogli żyć, możemy wytworzyć własne jedzenie, możemy to zrobić, możemy to zrobić … co zamierzamy zrobić? I to było coś takiego … mamy nasze małe statki, mamy duże statki matki, a potem mamy małe statki, a niektóre z tych spraw zaczynają wychodzić. Małe statki, które ludzie widzieli … były to niektóre z oryginalnych UFO. To pamiętam, ok ?! Jest tego o wiele więcej . Cała rzecz w tym … ja uwielbiam SSP, wiesz, obnażanie tego, Captain America filmy i Iron Man …

Steve: miękkie uwolnienie technologii, tak!

KP: To świetnie, świetnie jest wiedzieć o technologii, dobrze, ale niektóre z nich Jak … dla mnie … to wszystko o ujawnieniu, najpierw miałem wewnętrzne ujawnienie, ja widziałem, od czasu do czasu, jak w 2007, 2008 zacząłem widzieć światła poruszające się w powietrzu, Poruszające się po niebie. To było w porządku! Ale dla mnie ujawnienie było wewnętrznym połączeniem Z kim naprawdę byłem, że jestem istotą kosmiczną, że jestem związany ze wszystkimi kosmicznymi Istotami. Nie sądzę, że niekoniecznie muszę znać wszystkie szczegóły, ale teraz, gdy tylko szczegóły wychodzą, to świetnie na tym poziomie, ale myślę o SSP Jak … to jest dla mnie, ja patrzę na to jak bardzo niewielki rodzaj ujawnienia. To nie jest … z tego co widzę niekoniecznie chodzi o podnoszenie świadomości … to jest   poinformowanie, o tym, “co tam się dzieje, do diabła”? Gdzie te miliony dolarów ukryte, czarny budżet, kto do cholery wie, gdzie to się podziało.

Steve: gdzie to się podziało, tak!

KP :tak, to wszystko jest jednym z aspektów tego! I dlaczego używają tej całej technologii i nie dają jej nam? Cóż, wiesz, ponieważ … i to jest inna część. Ale tak czy owak … tak, To jest moja nie-relacja o wszystkich ujawnieniach. Niekoniecznie zajmowałem się każdą sprawą , ale to było dla mnie, to było rodzajem większego przebudzenia o większej ilości aspektów tajnych, … niekoniecznie SSP, ale o wielu starożytnych statkach, które przybyły tu i rozbiły się, a potem wypuściły małe mikro-UFO do zbadania naszej planety i właśnie to widzimy.

Louisa: to ciekawe, to bardzo interesujące, Steve?

Steve: mam pytanie do Cobry … Myślę, że ty i ja Louisa rozmawialiśmy z kimś, kto był zaangażowany w SSP i utrzymywał, że wojsko przeprowadziło badanie o tym że gdyby mieli przedstawić pełne ujawnienie, to większość ludności, myślę, że to było 80% na pewno by zwariowała, na przykład fundamentaliści. Co możesz dodać do tego?

Cobra: ok, znam ta konkretną osobę i chciałbym powiedzieć, że badania wojskowe nie są poprawne, są wykonywane z fizycznej perspektywy, nie są wykonane z perspektywy … co stanie się, gdy ujawnienie nastąpi , nadejdzie wyższa Świadomość, będzie to fala wydarzenia wspomagająca obecność duszy istot ludzkich. Człowiek może sobie poradzić z czymś więcej niż prostym ujawnieniem, zobacz co się dzieje w Syrii,

Steve: tak …

Cobra: jeśli ludzie mogą to przetrwać

Steve: (mogą wycierpieć) wszystko …

Cobra: jak nie mogą przetrwać ujawnienia? Jedna część wojska boi się zakłócenia Status Quo i…

Steve: To wymówka, tak

Cobra: te badania odzwierciedlają zbiorowy lęk przed zmianami, te badania nie są obiektywne z kosmicznej perspektywy.

Steve: Tak, zgadzam się!

Cobra :… (ludzka) zdolność adaptacji do nowych informacji, biorąc pod uwagę czas i trochę wsparcia, więc myślę, że jeśli ludzie mogą przetrwać rozwód, jeśli mogą przeżyć śmierć ich rodziców, łatwiej im przetrwać ujawnienie. Więc nie przywiązywałbym tyle uwagi do tego scenariusza strachu, oczywiście będą ludzie zaniepokojeni,będą ludzie, którzy popełnią samobójstwo, ale jednocześnie, gdy Wydarzenie nastąpi że 200 000 istnień dziennie zostanie uratowanych, ponieważ ludzie przestaną umierać z głodu. To tylko jeden aspekt. Poza tym jest wiele innych aspektów. powiedziałbym że ujawnienie jest podstawowym prawem człowieka, jest również … bez ujawnienia nie może być właściwego wzrostu duchowego na tej planecie, uderzyliśmy w mur i musimy rozbić tą ścianę.

Steve : dokładnie!

Louisa: Zgadzam się! Wiesz, Cobra, słyszę również raporty … wiesz, Cobra, zrobiliśmy kolejny … zrobiliśmy okrągły stół na temat psychologii ujawnienia, o czym mówiliśmy To, jeśli pamiętasz … o psychologii ujawniania, jakie będą ludzkie reakcje  i jest to prawie takie samo przesłanie, które powiedziałeś. … ale pamiętam, kiedy Randy Cramer dołączył do nas, Cobra, możesz to pamiętać, a Randy …

Cobra: Tak!

Louisa: a Randy mówił, że ma być zrobione to stopniowo,w jaki sposób to się dzieje, czy nie zgodziłbyś się?

Cobra: ok! Powodem tego jest to, że Kabał nadal kontroluje przebieg. Siły Światła mogą wykonać tylko pewną ilość ujawnień bez wyzwalania mechanizm odwetu, ale kiedy Kabał zniknie, gdy będziemy mieli kontrolę nad mediami, … wiesz, każda główna agencja prasowa ma pliki w komputerach , które będą opublikowane, są one przygotowywane, po prostu, wiesz, jest pewien konkretny wirus komputerowy w głównej strukturze komputerów wszystkich agencji prasowych, który będzie uruchomiony i nagle masz internet, media zostaną zalane ujawnieniem i nikt nie będzie mógł tego zatrzymać.

Louisa: wow!

Steve: to jest dobre!

KP: to rodzaj wirusa, którego lubię!

Steve: tak, dobrze, wprowadź to! …

Louisa,:tym chcesz się podzielić..

Steve :Właśnie by zmienić temat, po prostu dla spokoju umysłu, czy Rockefeller naprawdę nie żyje?

Cobra: Rockefeller jest nie tylko martwy, ale już nie istnieje, udał się do Centralnego Słońca
I został zdezintegrowany. To samo z Brzezińskim.

Steve: Wow!

Louisa: Brzeziński, ok! Cobra pojawiają się inne źródła intela twierdząc o sprawach tego rodzaju , chyba w dzisiejszym świecie nie możemy lekceważyć niczego, ze względu na rodzaj technologii, do jakiej mają dostęp elity, co z Donaldem Trumpem i Melanią Trump, czy oni są transseksualistami?

Cobra: Nie, nie powiedziałbym tak. Nie powiedziałbym tak.

Louisa: Ok, ponieważ myślałam, że było to trochę dziwaczne … całkiem szczerze mówiąc, a w tym przypadku plotka która się pojawiła.. bo to nie współgrało ze mną …

KP: nie, po prostu myślę, że Donald Trump może być nazwany trans pęcherzykowaty … z jego pęcherzykami … on miał przeszczep, tak czy owak … to … przykro z powodu …

Steve: mimo to podobało mi się to … ciekawi mnie Antarktyda, … Cobra, masz jakieś informacje na temat Antarktydy? Co nam to przyniesie? Jak nam to pomoże uwolnić informacje stamtąd?

Cobra: z mojej perspektywy, cała sprawa o Antarktydzie jest przereklamowana, nie jest ważne, jak niektórzy myślą. Jest to kontynent … to prawda, że ​​z powodu oddalenie wiele rzeczy zachowało się pod lodem i będą ujawnione, ale zostały zachowane rzeczy na dnie oceanów i będą również ujawnione. Nie chciałbym więc tyle uwagi poświęcać historii Antarktydy, z mojej perspektywy nie jest to tak ważne.

Steve: bardzo dobrze!

Louisa: Cobra, widziałam w twoim poście, że to Plejadianie faktycznie zbudowali, tak myślę, że Long Island, które jest tuż obok mnie, jest miejscem gdzie jest najwięcej anomalii na tej planecie, jeśli się nie mylę, … że Plejadianie zbudowali podwodne piramidy niedaleko stąd, niedaleko wybrzeża. by przeciwdziałać negatywności?

Cobra: w zasadzie, te piramidy zostały zbudowane dawno temu, kiedy ten obszar był powyżej poziomu wody i teraz Siły Światła używają tego konkretnego obszaru do przeciwdziałania do pewnego stopnia negatywności pochodzącej z obiektów Long Island, takich jak zderzacz, obiekty do Klonowania i inne rzeczy, które tam się dzieją.

Louisa: ok, po prostu, skąd wzięła się woda która teraz pokrywa wszystkie piramidy, które są pod wodą?

Cobra: Oh To bardzo proste z czasów epoki lodowcowej, lód w czapach lodowych topił się i przedostał się do oceanu.

Louisa: tak, były ogromne czapy  lódu, mówimy (o) ogromnych …

Cobra: epoka lodowcowa, gdy wszystkie masy lodu stopiły się, poziom wody wzrósł powiedziałbym o około 60 jardów (54,86 m)  do 100 jardów(91,44 m).

Louisa: to dużo.

KP: Cobra, czy mogę zadać pytanie?

Louisa: Kontynuuj KP!

KP: o tym, dobrze wspominałeś w ostatnim poście, z 12 czerwca, że … miałem pytanie o pozycjonowanie kamieni Cintamani w kształcie Kwiatu Życia wewnątrz tego wiru, i przypuszczam, że mówimy o wirze wokół Long Island

Cobra: Tak!

KP: będzie to służyć jako siatka wektorów dla energii Syriusza i przyspieszy transmutację tej anomalii. Jest również korzystne, aby zalać ten wir Fioletowym Płomieniem . Kiedy mówisz, pozycjonowanie kamieni Cintamani, mam na myśli, kto to robi? Masz jakieś osoby, które robią to w tym konkretnym wzorze?

Cobra: Tak, powiedziałbym, że jest to trwająca operacja i ma miejsce już teraz!

KP: OK!

Louisa ok! Ponieważ … idź dalej KP!

KP: miałem podobne pytanie! Cintamani kamień, mam na myśli Hawaje, wiem, że może być lub nie być, przypuszczam, może tu być kamień Cintamani   …

Cobra: tak, jest …
(48:37)

KP : dziękuję za to bardzo, po prostu … czy jest coś znaczącego w posiadaniu Cintamani na Hawajach i czy wiesz czy są inne Cintamani na Hawajach, na Wyspach Hawajskich, w szczególności na Wielkiej Wyspie, gdzie jest Wulkan ?

Cobra: tak, oczywiście, są już pewne kamienie Cintamani na Hawajach i zazwyczaj numerem jeden jest posiadanie własnego osobistego kamienia, ponieważ podczas Wydarzenia kamień pomoże Ci chronić energie, które będą dość silne, a następnie, oczywiście, kiedy masz już swój osobisty kamień, możesz myśleć o  asystowaniu w pozycjonowaniu kamieni, gdziekolwiek się czujesz prowadzony … i zazwyczaj jest dobre dla ludzi, mieć własne przewodnictwo, gdzie umieścić te kamienie, ale mogą oczywiście być częścią grupy, częścią skoordynowanego projektu, ale również ważne, aby ludzie wykorzystywali własnego przewodnika, aby umieścić kamienie, w miejscach do których czują się kierowani.

KP: dobrze!

Louisa: co z noszeniem w ubraniu? Czy to jest ok, mieć kamień w pobliżu serca lub, na szyi,

Cobra: to zależy od Ciebie, możesz mieć swój kamień wokół serca, wokół szyi, w twojej kieszeni, w dłoni, gdziekolwiek czujesz,że jest najlepszym miejscem na to.

Louisa: i zakopywanie go na zewnątrz domu jest najlepszym miejscem, lub blisko, powinno to być na twojej nieruchomości, lub?

Steve: pod ziemią.

Cobra: nie musi być na twojej nieruchomości , musi być, jak już powiedziałem, gdzie się czujesz kierowany, ponieważ otrzymujesz wskazówki, które są częścią większego planu.

Louisa ok!

KP dobrze!

Louisa: … muszę wam powiedzieć, zarówno Cobra, jak i KP, komentarze, które robicie, inspirują do tak wielu pytań
w moim umyśle. Cobra, chciałam tylko wrócić do jednej sprawy, o której mówiłeś, O tym zespole … ten brak ducha zespołu … i myślę, że jest to jedna ze spraw dlaczego staram się robić okrągłe stoły, dlaczego staram się robić te raporty, gdzie mam inne, bo staram się zjednoczyć Światło, myślę, że tak ważne jest , że pokazujemy zjednoczony front, nie tylko dla ciemności, ale dla ludzi, , którzy naprawdę na nas patrzą . … szczerze mówiąc, Cobra, twój blog jest jak … w niektórych przypadkach … to ostatnia nadzieja dla ludzi na tej planecie … patrzą na twój blog, i zdają sobie sprawę, że to naprawdę ogromna odpowiedzialność i ogromne zadanie, które robisz, ale ja myślę, że prawda, myślę, że ludzie patrzą na ciebie w niektórych sprawach nie jak na Zbawiciela , ale jest nadzieja w tym, co mówisz, jest nadzieja w twoim przesłaniu i jest naprawdę, bardzo ważne, gdy widzą, że wchodzisz w interakcje, i tak, musisz być chroniony, rozumiemy to że jesteś krytykowany za to… i mogłabym martwić się mniej, gdy ludzie chcą cię krytykować za to, bo nie mam z tym problemu, ale myślę, że tak ważne jest pokazanie zjednoczonego frontu i być tu by trzymać Światło, powiedziałeś w przeszłości, wszyscy jesteśmy zakładnikami tutaj i jesteśmy!, ale staramy trzymać się razem i utrzymywać Światło, a ja wam mówię, nasza czwórka jednocząca Światło, ale nie tylko nasza czwórka, jest wielu bardzo silnych pracowników Światła, mam na myśli być może potrzebne są koszulki, jeśli chcecie koszulek Goldfish Report, możemy włożyć je następnym razem, pokażemy ducha zespołu, a następnie … czy myślisz, że to mogło by pomóc Cobra? Jak myślisz, co mogłoby pomóc

Cobra: ok, co robisz z raportem Goldfish, jest słuszną rzeczą , jest to jednoczenie, pokazuje przykład, jak duch zespołu może wyglądać Jak … nie wiem, to jest jeden przykład tego, co możesz zrobić … po prostu musimy pokazać i myślę, że niektórzy ludzie się obudzą!

Louisa: nie musimy się zgadzać na wszystko i    może być inny rodzaj pozycjonowania siebie jako badacza, rodzaj zbierania informacji, kieruję sobą trochę jak szalona ponieważ ja nie mogę zaakceptować tego … ja nie mogę
nie zgadzam się z tym, widzę jak w tej społeczności Światła jest zdecydowanie infiltracja, chęć kontrolowania narracji różnych agend ludzi i to staje się trudne i wiesz, zachowuję moją sekcję komentarzy otwartą dla ludzi , i czasami nie często, ale kilka razy jest tak że niektórzy ludzie chcą wyjść z szeregu i musimy to posprzątać, ale to jest dla ludzi, … więc nawet na stronie facebooka ludzie komentują cały czas, publikujemy około 400-500 opowieści tygodniowo, więc staram się być otwarta dla ludzi i widzę wiele frustracji, wiele osób próbuje zrozumieć i nadać sens tym informacjom, które są w rodzaju tego, gdzie rozpoczęliśmy dzisiejszy wywiad … ale staram się pokazać ducha zespołu i po prostu zastanawiam się, KP, co jeszcze myślisz możemy zrobić, aby pokazać ducha zespołu, ponieważ pracownicy Światła i ludzie, którzy są przebudzeni … Czuję, że nie ma dla nas tak wielkiego miłosierdzia … jesteśmy naprawdę wyśmiewani, patrzą na nas jak na wariatów i … wiesz, sąd nakazał mi ocenę psychiatryczną, bo powiedziałam, że jestem prywatną amerykanką i dlatego, że opublikowałam artykuł o exopolityce. Wiesz,Kabał … nie jest dla nas łatwy, zwłaszcza system sądowy, oni naprawdę wiedzą, jak zaatakować nas. Dlatego robią mi wiele szkód, ale KP, jak sądzzisz jak możemy zjednoczyć się bardziej ? A może Steve masz jakiś komentarz, a może Cobra też!

KP: dobrze, powiedziałbym, zgadzam się z Cobrą, to co robisz jest naprawdę wspaniałą służbą dla wszystkich w społeczności pracowników Światła. Przede wszystkim uważam, że to ważne, aby nauczyć się używać swojej intuicji, aby uznać że masz wyższy, wyższy zmysł i łączysz się z ludźmi tą drogą. Po raz pierwszy gdy czytałem Cobrę, po prostu poczułem instynkt i nie mogłem tego wytłumaczyć, nigdy wcześniej z nim nie rozmawiałem, nigdy nie czytałem go wcześniej, ale ta część mnie uznaje to … a druga sprawa, raczej zamiast pokazywać, zamiast pokazywać silny front,   nie jesteśmy tutaj, aby to pokazać, jesteśmy tu, aby być. Jesteśmy tutaj, aby być tym frontem Światła. Jeśli masz coś do odpuszczenia, wystarczy wyjąć szablę Światła i po prostu tniesz to

Steve: odcinasz to …

KP: odcinasz to …

Steve: tniesz to na pół …

KP: … ale … myślę, że dla mnie ważne jest BYĆ kim jestem, BYĆ przejawem tego kim jestem , być samodzielną ekspresją, a także iść za intuicją, tak właśnie łączę się ze wszystkimi ludźmi, których nigdy wcześniej nie spotkałem, w “Contact in the Desert” to była jedna rzecz. Ale intuicyjnie łączymy się z rodziną, czy jesteśmy wcieleni z nimi w tym samym czasie, czy nie.

Louisa: to ciekawy punkt, ponieważ myślę, że otrzymujemy pomoc. Cobra, co o tym wiesz, … nasze duchowe rodziny … powiedziałeś w jednym punkcie jakiś czas temu, komentarze o naszych duchowych rodzinach, o tym, jak duchowe rodziny będą się z powrotem jednoczyły na planecie, w czasie Wydarzenia, bliźniacze płomienie, sprawy o tej naturze? Jaki jest status z tym wszystkim?

Cobra: ok! Zasadniczo po Wydarzeniu nastąpi zjednoczenie rodzin duchowych, ale teraz jesteśmy w fazie, w której możemy przynajmniej zacząć od pracy zespołowej jako części tego zrównania. Jak już powiedzieliście, musimy stworzyć formę życia, silną formę życia, która będzie Siłą, która rozbije ścianę, która nas otacza. Musimy zrobić ten wyłom w więzieniu.

Louisa: wyłom w  więzieniu … tak, mogę się z tym zidentyfikować,

KP: i wiecie, wielu ludzi, którzy są w kontakcie …wiecie o tym innym wydarzeniu, jakie ludzie organizują, Corey i jego Grupa, organizują coś w rodzaju “Jedności” … podczas zaćmienia i robią to w Mount Shasta, … słyszę słowo “Jedność we Wspólnocie”, więcej i coraz bardziej, i … tak, czuję … przypomniałem sobie w jednym punkcie, nie wiem czy Rob Potter, który mi powiedział, wiesz … – Cobra powiedział – nie wiem, czy on to powiedział, Cobra, jeśli mu to powiedziałeś, ale powiedział mi, pamiętam, że powiedział, że “Cobra zachęca mnie “, zachęca Roba Pottera,  ” zacznij robić własne wydarzenia ” … spójrz jak wiele lat Rob Potter, robi wydarzenia, aby złączyć ludzi razem. Teraz nie czuję się na ogół tak, aby organizować wielkie wydarzenie tutaj na Hawajach i mieć mnóstwo ludzi i zajmować się organizowaniem, to nie mój flavor. Ale wszyscy mamy pasje…

Steve: nasze powołanie …

KP: wszyscy mamy naszą misję, nasze powołanie, ma rację!

Steve: tak!

Louisa: co u ciebie Steve? Myślę, że powiedziałeś, że zrobisz jeden …

Steve: co ja zrobię? Co powiedziałem, że zrobię?

Louisa: … Steve powiedział, że raport Goldfish powinien zorganizować, wydarzenie

Steve: wielkie ‘spotkajmy się’, no cóż, myślę, że pewnego dnia będziemy … Myślę, że tak będzie

Louisa: pewnego dnia Steve

Steve: yeah ,pewnego dnia …, problem jest geograficzny, jest tak wiele osób w różnych częściach świata … i mogę tylko zgodzić się z KP, że  wszyscy mamy różne sposoby robienia rzeczy, na mój mały sposób, ja również podnosząc wibracje poprzez moją muzykę i przez każdą osobę, którą spotykam, każda osoba może wchłaniać pewną ilość informacji, Światła lub wibracji, które możesz jej dać, niektórzy ludzie się opierają i to jest ok, ale robimy co do nas należy, ja przez przypadek, mogą siedzieć obok kogoś w pociągu lub samolocie, nawiąże się rozmowa która będzie miała wpływ na to by ludzie zaczęli poszukiwać, lub odkryć to i otworzy im oczy, myślę, że to wszystko pomaga i myślę, że może się zdarzyć, że raport Goldfish przejdzie do sytuacji   “dużego wydarzenia”, tak myślę, że byłoby to dobre.
Po prostu musimy zobaczyć, w jakim kierunku wszystko pójdzie Louisa, po numerze 100.
(1:00:34)
Louisa: dobrze, a co z …. Otrzymaliśmy raporty , widziałam raporty że są floty, które są … wiele flot różnego rodzaju nie z tego świata które próbują wesprzeć wzniesienie. Czy KP i Cobra, Obaj,możecie skomentować to, może KP pierwszy, a potem Cobra? Czy macie jakieś odczucia … o tym?

KP: Nie mogę powiedzieć, że mam pełne rozumienie o wszystkich flotach, które tu są, mam na myśli, na Hawajach czujemy dużo flot na oceanie, które pojawiają się od czasu do czasu, Ale … wydaje mi się ze jestem świadom obecności od czasu do czasu … otrzymuję wibracje statków które są w pobliżu. Poza tym, nie mogę, ja naprawdę nie mogę tego komentować, ale czuję, że wiele się dzieje, duża obecność galaktyczna nadchodzi, czuję to przez jakiś czas.
Louisa: ok!

KP: Myślę, że Cobra miałby o tym więcej do powiedzenia!

Louisa: Ok. Cobra?

Cobra: W zasadzie w Galaktyce jest wiele ras i zaczęły wysyłać ostatnio swoich przedstawicieli do Układu Słonecznego, gromadzą się z dala od planet i oczywiście są nadal ukryci … ale wokół tej planety jest mnóstwo statków już teraz i po Wydarzeniu zdecydują się stopniowo ujawnić.

Louisa: ok, czy możesz wytłumaczyć, mam zamiar pokazać coś na ekranie, bo to jest bardzo ważne wydarzenie. Wiem, że powiedziałeś, że to, co się dzieje na Antarktydzie jest nieco przereklamowane, ale to zostało odnotowane .. Pokazuję tutaj impulsy, jest to częstotliwość impulsu, i spójrz na to, ten Impuls jest po prostu ogromny, to ma naprawdę rozmiar prawie globu, to jest mikrofala, zakłócenie odnotowano w jonosferze i rzeczywiście zmieniło kierunek, zmieniło wzór … tu pokazane jest zaburzenie w jonosferze w określonym czasie, tu jest pokazane, jak wygląda wzorzec w określonym czasie , można zauważyć, że zmiany we wzorcach częstotliwości zmieniły się całkowicie i są ludzie, którzy mają opinie na ten temat, ale chciałabym wiedzieć, czy Cobra czy KP mają jakieś
zdanie na ten temat?

KP: nie!

Louisa: Ok! Cobra…

Steve: skąd pochodzą, z Antarktydy

Cobra: Zasadniczo co się dzieje, to że Kabał chce uciec, a niektórzy uciekają przez … powiedziałbym, podziemną bazę na Antarktydzie i ma tam  miejsce pewne oczyszczanie, a więc jest tam mały konflikt, podczas gdy niektóre z tych miejsc zostały oczyszczone. Grupa Chimery próbuje chronić Kabał tam jak najwięcej, ale nie bardzo im się to udaje.

Steve: kolejne pytanie dotyczy CERN, próbują zbudować kolejny CERN, większy, Czy coś o tym wiesz?

Cobra: tak, starają się, ale to zajmie trochę czasu i myślę, że Wydarzenie wyprzedzi ich, nie uda im się to.

Steve: dobrze

Louisa: ok! To jest ogromne, nie wiem, czy możesz zobaczyć to, ale to naprawdę jest bardzo masywna fala, co to jest … jaka technologia generuje to ? Czy wiesz?

Cobra: jest wiele technologii skalarnych / HAARP i jest całkiem łatwo wygenerować falę, która może przemieścić się, właściwie może poruszać się po całej planecie, nie jest to  takie trudne.

Louisa: Ok! Czy to podgrzewa jonosferę, aby wywołać zakłócenia  … aby zmienić pogodę? Czy to możliwe?

Cobra: nie tylko wpływa na pogodę, ale jest częścią technologii Zasłony opisywałem to wiele razy … aby utrzymać nas w niskiej częstotliwości, aby zapobiec dostaniu się Światłu i te wszystkie rzeczy

Steve: wiesz, cała ta technologia – przepraszam, skończyłaś, Louisa, z tym pytaniem?

Louisa: tak, idź dalej!

Steve: wszystkie te technologie, wiesz, skalarne technologie, mamy “replikatory” słyszymy o SSP, jest tyle rzeczy, o których słyszymy, mój umysł, moja fantazja jest taka … żywa, kiedy myślę o tych wszystkich rzeczach. Cobra, możesz nam dać jakiś przykład technologii,  których możemy oczekiwać po Wydarzeniu które będą codziennymi rzeczami, które będą odzwierciedlały nasze życie.

Cobra: tak, oczywiście, replikatory, nie nazwałbym ich replikatorami, ale ludzie znają je pod taką nazwą , te rzeczy będą obecne po Wydarzeniu. Będzie bardzo łatwo zmaterializować lub zamanifestować coś z tą technologią.Będzie to w zasadzie koniec niedostatku

Steve: produkcja żywności, tak …

Cobra: to będzie początek obfitości dla ludzkości, ostatecznie doprowadzi to do tego że system finansowy stanie się przestarzały, stopniowo

Louisa: ok, to wspaniale, bo wiesz, że nasze jedzenie nie jest nawet … mam na myśli, ludzie mówią, że powodem genetycznie modyfikowanej żywności jest duża liczba hybryd, które żyją na powierzchni planety i to jest nastawione na ich fizjologię … rozumiesz to, Cobra?

Cobra: Nie powiedziałbym tak, zasadniczo, prawdziwym powodem modyfikowania żywności jest to, że robią broń z żywności w celu kontrolowania populacji, by utrzymać ludzi chorymi, utrzymać ludzi zależnych od farmaceutyków, utrzymać w niskiej częstotliwości, to zasadniczo co się dzieje.

Louisa: ok, … pozwól mi podzielić się inną fotografią, teraz, właściwie zrobiłam to innej nocy i KP Wiem, słyszałam, że wspomniałeś o tym … na drugi dzień …

KP: jeszcze tego nie opublikowałem!

Louisa: nie jest to najlepsze zdjęcie, ale myślę, że nazywają to truskawkowym Księżycem I wyraźnie jest okrągły i wyraźnie, gdy spojrzysz na wszystkie książki z astronomii . wszystko jest okrągłe, wszystko jest okrągłe … Cobra, czy nasza ziemia jest płaska?

Steve: nie, nie …

Cobra: Ziemia nie jest płaska … i widziałem to na własne oczy, nie jest płaska, jest w rzeczywistości sferą …

Louisa: ok!
(1:08)

Cobra: kulą, średnica biegunowa jest trochę mniejsza niż średnica równikowa, więc to właściwie spłaszczona sfera, ale to nie znaczy, że Ziemia jest płaska. Nie jest typem spodka, to sfera …

Steve:włóżmy to do reszty, to jest poprawne! …

KP: to był jeden punkt … Wiem, że David Wilcock kilka razy robił tam , podobno nazywało się to Kabał, CIA lub
Program dezinformacyjny, psychooperacje

Louisa: absolutnie
KP :myślenie o sobie jak o wielkiej monecie, wiesz, duża moneta przechodząca przez wszechświat.

Steve: mają z tego dobry ubaw
Louisa: ale ten Księżyc to był truskawkowy Księżyc, a ja zdecydowanie odczuwałam energie, były bardzo intensywne, naprawdę takie się wydawały …, Cobra mógłbyś powiedzieć nam coś o tym, czy to znaczący księżyc? Dlaczego nazwano go truskawkowym Księżycem?

Cobra: to była … ważna operacja Sił Światła, zakończyła się podczas tego weekendu podczas pełni Księżyca i było to dość intensywne, było całkiem dramatycznie, były pewne sukcesy i mogłem opublikować mój raport trochę wcześniej, ponieważ niektóre rzeczy zostały przyspieszone, teraz dzieją się szybciej, co jest dobrą rzeczą. Myślę!

Louisa: to było naprawdę niesamowite … Myślę, że to był wir w Kongo .Medytacja,którą ​​zrobiłeś … to było najbardziej … to było tak ekscytujące … mam na myśli, pamiętam jak uczestniczyłam w tej medytacji i opublikowałeś na swoim blogu, przed godziną, o której mieliśmy zebrać się by medytować,opublikowałeś że zbliżamy się do masy krytycznej. Musiałeś być podekscytowany tym?

Cobra: tak, to było ekscytujące, właściwie zdałem sobie sprawę jedną lub dwie godziny wcześniej,że coś nowego się dzieje, otrzymałem niezwykły Intel, zwykle nie otrzymuję w ten sposób było to po raz pierwszy. A potem otrzymałem intel, że osiągamy masę krytyczną i byłem podekscytowany, ponieważ wiedziałem że to wiele zmieni, i wiele się zmieniło.
Steve: Wow!

Louisa: absolutnie! I musimy dalej działać … jak dużo z tego będzie miało znaczenie … Cobra, jak ważne, innymi słowy, jak ważne jest to, żeby nadal to robić … Nie wiem, czy powinniśmy robić to częściej, czy … co musimy zrobić, aby to przyspieszyć?

Cobra: nie chodzi o to by robić te medytacje częściej, chodzi o robienie ich, gdy są publikowane, ponieważ są one publikowane przez Ruch Oporu, oni znają dokładny czas i dokładne warunki, a gdy mówią,zróbmy to, jest dobre by ludzie zjednoczyli się i to zrobili i znam wielu ludzi, którzy mogliby wesprzeć to a nie wspierają tego i są tymi, którzy faktycznie, , nie wspierają postępu, nie wspierają wyzwolenia planety w sposób w jak powinni, ponieważ rozumieją znaczenie tego, a oni z powodów osobistych, zdecydowali się nie wspierać tego. To nie Cobra robi te medytacje, to nie medytacja Cobry, jest to globalny, planetarny wysiłek który jest prowadzony z góry, przez Siły Światła, które rozumieją sytuację bardziej niż ty lub ja lub ktokolwiek inny na tej planecie.

Louisa: czułam to, naprawdę to poczułam … To znaczy, to jest jakby moja głowa brzęczała, jak tylko dostroiłam się do tego , byłam jak w tym wyższym, nie wiem, byłam jak na kwantowej autostradzie … wszyscy tam byli, wszyscy już się pojawili, wiedziałam, że jesteśmy . Wiedziałam że osiągniemy masę krytyczną, mogłabym po prostu powiedzieć, że to było coś specjalnego, było coś bardzo wyjątkowego w tym … ito pomaga gdy już zostanie zrobione podczas weekendu, nie sądzisz?

Cobra: tak, ale ta nie była w weekend, ponieważ była to pilna sytuacja, my w rzeczywistości uniknęliśmy trzeciej wojny światowej, więc musieliśmy to zrobić jak najszybciej … Myślę że ta była we wtorek i jest o wiele łatwiej osiągnąć masę krytyczną w weekend i Siły Światła starają się dostosować, ilekroć jest to możliwe.

Louisa: musi być wtedy, kiedy jest potrzebne

Steve: ustawione odpowiednio tak!

Louisa: niekoniecznie musi być to kwestią … bycia wygodnym dla nas, ale kiedy to ma największy wpływ

Cobra: To może być bardzo niewygodna godzina, o czwartej nad ranem, ale warto … podjąć wysiłek i zbudzić się o 3.15, przygotowując się i medytując, naprawdę warto.

Louisa: czy pomoże jeszcze bardziej, Wydarzeniu, jeśli tylko zdołamy nadal to robić?

Cobra: tak, za każdym razem, kiedy osiągamy krytyczną masę, zmieniamy linię czasową, przyspieszamy linię czasową, ułatwiamy to …

Louisa: to było tak ekscytujące, nie wiem, co powstrzymuje ludzi ? Naprawdę nie, bo to było tak ekscytujące, aby być częścią tego, i poczuć to, poczuć energię, nie wiem o KP, nie wiem, czy byłeś częścią tego, ale ja wam mówię, poczułbyś energię, to tak ekscytujące, że ja nie wiem dlaczego ludzie tego nie robią? … czy nie było to ekscytujące
Cobra, to było tak ekscytujące …

Cobra: dla mnie to było ekscytujące, kiedy zrozumiałem, że zrobimy to, to znaczy, byłem trochę sceptyczny, ale wtedy, kiedy zdałem sobie sprawę, że to zrobimy to było jak “O mój Boże!”

Louisa: Tak było świetnie! To było wspaniałe, widzisz? Więc ludzie pracujący w zespole! Ludzie…

Steve: to jest to możemy zrobić, to co możemy osiągnąć

Louisa: jeśli to zrozumiemy, Cobra, powiedziałeś to w poprzednim wywiadzie, że my byliśmy w … Nigdy nie zapomnę, że to powiedziałeś, powiedziałeś, że ciemność nie ważne ile frakcji i podziałów mieli, jedną rzecz zawsze wiedzieli, pozostając zjednoczonym, dzień w którym mocniej staliśmy zjednoczeni … i ich siła, ja
Nie wiem, może możesz powtórzyć, jak to powiedziałeś. Pamiętasz co mówiłeś, że?

Cobra: dlaczego Kabał jest tak potężny, bo wiedzą, rozumieją moc pracy zespołowej, nawet Rothchildowie, Rockefellerowie i jezuici. A wszystko to … robią to razem, nawet jeśli nienawidzą się nawzajem, robią to razem, ale nie na scenie tak zwanego “Światła”, wszystkie te frakcje nie walczą ze sobą.

Louisa :dobrze!
Cobra: to musi zostać przerwane, ludzie muszą pomyśleć o tym, co zamierzają stworzyć w tej sprawie

Steve :tak!

Louisa: ale Cobra, myślę, że ludzie muszą przestać próbować wziąć kogoś innego … ktoś zapytał mnie o to … ta osoba powiedziała to i wtedy ktoś inny powiedział coś przeciwnego i powiedziałam, spójrzcie, wiecie co? To jest wspólnota … tak na to patrzę, myślę, że są ludzie którzy starają się robić dobro, próbując uzyskać informacje i uwielbiam jak KP zawsze mówisz, nie musisz mi wierzyć. KP jesteś niesamowity,sposób w jaki wykładasz te klauzule, mówisz ludziom, wiesz, “naprawdę nie obchodzi mnie czy lubisz to co mówię, ale to moje “

Steve: to jestem ja

Louisa: jest to moim wyrazem tego, prawda KP, czy to prawda?

KP:prawda!

Louisa: gdyby ludzie mogli śledzić więcej KP, jest jak mój duchowy guru, wiesz … jeśli ludzie mogliby śledzić … ponieważ to naprawdę pokazuje świetny przykład, że on jest we własnej podróży i gdyby ludzie mogli wykorzystać trochę więcej własnego poczucia wewnętrznej wiedzy  i … będzie tam trochę dezinformacji, i to co powiedziałeś było tak genialne KP, wiesz, powiedziałeś, niektórzy ludzie może nie walczą, może nawet nie mają różnicy zdań, to może być ich wewnętrzny sprzeciw, niechęć do zmiany. To nie był twój cytat, ale to był zamysł … może chcesz, … chcesz wyjaśnić to, ponieważ był to jeden z Twoich ostatnich postów i był genialny.

KP: dobrze, dziękuję za … tak, to jest, wiesz … to łączy się, chciałbym powiedzieć, że najsilniejszymi ludźmi, z którymi się spotkałem, to ci, którzy są silni wewnętrznie i to nie ma znaczenia, co robią na zewnątrz, mam na myśli, każdy ma … jakiś rodzaj ich własnej misji, ich pasję, ale kiedy poszedłem na “Kontakt” jedna rzecz, z której zdałem sobie sprawę, to że ludzie, z którymi jestem związany , są mocno związani z ich wnętrzem, wyższym, wewnętrznym ja, im bardziej jesteś połączony w ten sposób, łatwiej jest stworzyć zespół,połączyć siły i powiedzieć “Dobrze, to wspaniale, no cóż, zróbmy to razem” i wiesz, mamy Coreya, mamy Jordana, mamy Theresę, mamy Rogera i innych, którzy współpracują, aby robić pewne rzeczy, a potem mamy tych cudownych, młodych ludzi, William Tompkins, dr Wood, kogokolwiek jeszcze… wszyscy tworzą zespół , ale są silni w sobie i czuję, stwierdzając, że … zdając sobie sprawę, że ta prostota, Światło jest w tobie … nie mogę tak naprawdę powiedzieć, co powiedziałem na blogu, ale to było … o znalezieniu tego kim naprawdę jesteś i dla mnie to jest największy Cytat: “obrona! przed atakiem” – będąc kim naprawdę jesteś.

Steve: nie masz słabości, tak! Tam nie ma słabości …

KP: również mam na myśli to ok, nadal mamy ludzkie ciało, Był to jeden z punktów, jak przypuszczam, ostatniej nocy. To było … ok, mam ludzkie ciało, przechodzę przez te rzeczy, czuję się tym, część tego może być fizyczna, ale nie nazywam tego atakiem, tylko oczyszczam coś , świetnie, coś innego wychodzi, a w moim przypadku, zostało to skrytykowane ostro na moim blogu, ale pomogło oczyścić, a jeśli to pomoże komuś innemu oczyścić, to świetnie!

Steve: tak dobrze, to piękne, czy mogę dodać, że trzymanie się własnej mocy, myślę, że wiele osób robi to i myślę, że to wspaniałe i codziennie uczę się robić to lepiej i oczyszczam te sprawy … cały bagaż, który zbieraliśmy przez całe życie, a nawet w tym życiu, ale myślę, że jest coś, o co musimy zapytać sami siebie , dlaczego tam trwa ta walka ? A moja odpowiedź, kiedy o tym myślę, coś co ja nazywam pułapką Ego, musimy zadać sobie pytanie, dlaczego robimy tę pracę? Czy po to by zadowolić siebie, czy po to by zwrócić na siebie uwagę, czy też pomóc innym? I myślę, że niektórzy ludzie są nieco błędnie kierowani i wszyscy może zostali złapani w pułapkę W tym, że chcą zwrócić na siebie uwagę. Nie ma powodu, aby walczyć z kimś innym … lub wierzyć, że ktoś inny jest lepszy ode mnie. Chyba że jesteś kierowany przez ego, więc myślę, że niektórzy ludzie mogą potrzebować unikać myślenia o sobie, kiedy wykonują swoją pracę i starają się zbierać grupy i rzeczy razem i może powinni tylko myśleć o większym dobru, i wtedy, nie będzie … nikt nie nadepnie ci na palce, bo to po prostu nie będzie możliwe.

Louisa: to dobre spostrzeżenia, które podnosisz Steve, bo, mam na myśli, KP doprowadził mnie ostatnio trochę do szaleństwa , ponieważ wprowadził mnie do analizy mowy wstecznej,
i musiałam to wiedzieć, i musiałam o tym wiedzieć wszystko …

Steve: och nie, idziesz tam teraz

Louisa: nie, ale jedna z rzeczy, które Tiffany, którą wiesz, KP przedstawił mi, ona robi tą analizę mowy wstecznej, widzi, że ktoś, może być autentyczny, chce robić dobrze, ale u którego ego może być niezrównoważone, a w wyniku tego myślę, że wracamy do tego co Cobra mówił to, że być może to Chimera, … i czas Cobry nad tym, próbuję to zrozumieć, czy jeśli twoje ego jest w nierównowadze, czy to jest prawdziwe Louisa:czy to sprawia, że ​​jesteś podatny na ataki Chimery, czy tak właśnie to działa?

Cobra: Nie powiedziałbym z ego w nierównowadze, chciałbym powiedzieć, że każdy człowiek ma słabe punkty, bez wyjątku, i te słabości są wykorzystywane. Chciałbym podać jeszcze jedną sugestię, gdy ludzie próbują , … z tym wszystkim co się dzieje, to jest … ludzie przykładają zbyt wiele uwagi do cudzej osobowości, ktoś powiedział to, ktoś zrobił to. To nie jest ważne, co jest ważniejsze to obiektywne badanie intela, który jest udostępniany. Porównujcie, analizujcie, badajcie, odczuwajcie, rozwijajcie, to jest potrzebne w tej społeczności.

Louisa: dobrze!
Cobra: (ta wspólnota) potrzebuje grupowego wysiłku, aby dojść do Prawdy, do sedna tego, co się dzieje na tej planecie. To właśnie tam powinniśmy się skupić.

Steve: tak!

Louisa: to dobre spostrzeżenia. Steve, ty i ja rozpoczęliśmy nowy, coś jak odcinek, o nazwie “Coffe Break(Przerwa na Kawę)”. Chciałam go nazwać “hipotezą zerową” Steve: Coffee Break jest trochę bardziej przyjazne

Louisa: ok, masz rację … ale ideą było, że zaczęliśmy, nasz pierwszy kiedy to zrobiliśmy … przechodziliśmy, wiesz, o czym jest Intel i przechodziliśmy przez jakie dowody mieliśmy, albo “nie czy tak”, popatrzeć czy zignorować, a na końcu patrzymy … możemy zaakceptować lub odrzucić wszystkie hipotezy, a być może to za dużo, ale … to mi się podobało. Ale w każdym razie, wiesz, Cobra, myślę, że tak właśnie mówisz, że musimy spojrzeć na to szerzej i stać się badaczami, wszyscy powinni zostać badaczami w tym sensie, … jest jakiś powód, wiesz. Powody stojące za określoną ścieżką, nie mogę wyjaśnij, co to jest, ale powody też podążą ścieżką, więc mówisz:Twoje wyższe rozeznanie nie przyjdzie … nie jest intelektualne, ale niektórzy z nas są wytrenowani w wysiłkach intelektualnych, więc nie możemy całkowicie oddzielić ich. Myślę, że próbujemy znaleźć równowagę. Czy to jest to co staramy się robić Cobra?

Cobra: tak, aby znaleźć równowagę i chciałbym powiedzieć, czego brakuje tutaj, w tej społeczności to osoby, które mają blogi, aby zacząć tworzyć obiektywną analizę Intela, który jest tam. Aby zacząć porównywać rzeczy, analizować, dążyć do sedna tego, w ten czy inny sposób … ludzie mają różne metody by to robić, ale to jest potrzebne. Mówię o postrzeganiu całej społeczności.

Louisa: wow!

Steve: rozeznanie!
Cobra: nie tylko rozeznanie, ale cały proces … to nie tylko rozeznanie cały proces obiektywnych i subiektywnych badań rzeczywistości!

Louisa: dobrze!
Steve: co trzeba zrobić na indywidualnym poziomie ?!

Cobra: nie tylko na poziomie indywidualnym, ale także na poziomie zbiorowym.
Steve: ok!

Louisa: dobrze! Cóż, Steve, myślę, że zaczęliśmy to robić z “Przerwą na kawę”, zaczęliśmy patrzeć na dowody
Steve: tak!

Louisa: i patrząc na to obiektywnie, a nie, bo nie …na pewno jestem za Światłem, chcę, aby ludzkość wygrała i wiesz, ja mówiłam to w każdym wywiadzie, że jestem po stronie ludzkości, jestem … nie ma co do tego wątpliwości …

Steve: dobrze, dobrze, ideą było, podobnie jak KP robi swój blog i on mówi o swoich osobistych doświadczeniach i sądzę, że jest  to rodzaj terapii, piszemy naszą terapię. Myślę, że mam, mamy osobiste pytania i myślę, że pomaga to ludziom usłyszeć nasze wewnętrzne myśli o sprawach i może inspiruje ich lub może, lub odpowiada na niektóre pytania o nich samych lub zapoczątkowuje ich do robieni własnych badań, w jakimkolwiek kierunku …

Louisa: próbuję pytać ludzi, którzy nawet słuchają innych naszych raportów, to nasz 100-ny, to znaczy, spędzamy dużo czasu robiąc to i staram się być obiektywna, chyba że mam wiedzę z pierwszej ręki. …Gdy mam bezpośrednią wiedzę o czymś, mogę mówić z innym przekonaniem  o tym … gdy nie mam, muszę być obiektywna, ponieważ … będę posądzana jeśli nie będę obiektywna…

Steve: co innego możesz zrobić … !

Louisa: i to samo z tobą, Steve i kimkolwiek innym, … i znowu KP jest zawsze jak, to jest moje przesłanie, jeśli nie rezonuje z tobą … i zawsze mówisz, KP, jeśli rezonuje z tobą tobą, weź to, co rezonuje i pozostaw resztę. To jest tego rodzaju sprawa … Nawet jeśli chodzi o publikacje Benjamina Fulforda, zawsze mówisz, że jesteś zgodny z tym o tym … a teraz miło byłoby zobaczyć, Cobra, jak powiedziałam na początku wywiadu, gdyby nie Cobra i KP, lśniący Światłem i będący Drogą, wskazując drogę, może nie miałabym odwagi aby to robić, doceniam was za to. … Wydaje się, że więcej ludzi przyłącza się, jest Jordan Sather, mamy kilka osób z młodszej generacji, które zaczynają, muszą nadać temu świeży aspekt, coraz więcej ludzi musi, tak jak jak Cobra zawsze mówił, na początku, każdy musi otworzyć bloga, stworzyć bloga, rozpocząć bloga i zacząć działać, więc, za chwilę będziemy kontynuować, przepraszam, śledzących ten wywiad, to nasze 100 obchody naszego akwarium, … nazywam to Akwarium… to jak spotkanie byłych gości w raporcie GoldFish …

Steve: Potrzebuję rybek …

Louisa: chwileczkę, … W obronie Goldfish, Cobra możesz to zweryfikować. Cobra czy istnieje konstelacja zwana Goldfish(Złotą rybą)?

Cobra: to konstelacja zwana Piscies(Ryby), która jest rybą, ale w rzeczywistości jest złotą rybą, ale Goldfish jest, powiedziałbym, bardziej rozwiniętą wersją tego.

Steve: to sprawa techniczna …

Louisa: nie, zaczekaj sekundę, to jest konstelacja … nazywają to delfinem lub … to konstelacja, w której znajduje się konstelacja Tarantuli

Cobra:nie, nie powiedziałbym tak

Louisa: dobrze, książki kłamią …

Steve: Google to …

Louisa: Nie, książki kłamią, to znaczy, mówię ci, sprawdzałam i było napisane Goldfish … tak, jesteśmy gwiazdozbiorem
Steve: ze specjalnym wydaniem

Louisa: dlatego właśnie nasze nowe logo, nasze nowe logo to konstelacja, tak właśnie jest o to chodzi o świadomość, rozszerzanie świadomości, to jest nasz nowe logo, nie jest …
Steve: nie jest jej częścią

Louisa: nie jest jej częścią, prawda
Steve: to wkrótce się wydarzy
Louisa: yin-yang

Cobra: ok, będę musiał iść, więc chciałbym podziękować wszystkim, była to wspaniała okazja i stworzyliśmy świetną, wielką energię tutaj i życzę wszystkim najlepszego
Louisa: wszystkie piękne, dziękuję Cobra … Mam nadzieję, że dołączysz do nas ponownie
Cobra: tak, tak
Louisa: ok, dziękuję bardzo i czekamy, aby usłyszeć cię jeszcze raz i powodzenia w misji
Steve: widzimy się na 200-nym
Cobra: ok, bardzo dobrze, dziękuję!
Louisa: Zwycięstwo Światła!
Cobra: Zwycięstwo Światła!
Louisa: dziękuję!
Wszyscy: Do zobaczenia!
Louisa: więc będziemy musieli się zwijać Kp, czy masz jakieś końcowe przemyślenia …

KP: Po prostu powiem, bądź kwiatem którym jesteś! I to wszystko! Bądź kwiatem którym jesteś!

Louisa: to cudowne
Steve: rozwijaj się
Louisa: rozwijaj się , rozkwitaj i … dziękuję
Steve: dziękuję ci! Dziękujemy przyłączenie się do nas KP

Louisa: Kp wskoczy do akwarium z nami, za około 20 minut, więc otworzymy tamten pokój za kilka minut, i opublikujemy tę informację, więc KP czy masz więcej uwag lub myśli, z którymi chcesz zostawić naszych widzów dzisiaj?
KP: kiedy to wszystko rozpadnie się i będziesz skonfrontowany z energią, uspokój się kawą i herbatą i moccą, dużą pikantną moccą , to jest jak promienne nowe Światło w twoim doświadczeniu. Nawiasem mówiąc, to jest to samo, naprawdę chcę podążać za tym, co powiedział Cobra, spędzając czas w naturze, cieszyć się energią natury gdziekolwiek jestem … wiesz, często widzę tych wszystkich ludzi, nowych ludzi, jeśli chcesz ich tak nazwać, przychodzą i widzisz jak pośród natury, robią swoje pokazy, wiesz, Deny Hunt robi pokaz i widzisz go na podwórzu,… … czasem są pewne rzeczy, które wiem, że podnoszą moje wibracje. Kiedy piję moccę, moje wibracje, och, o Boże

Louisa: Oh całkowicie, tak … Zgadzam się …

KP: więc jestem pewien, że nie możesz się odnieść do tego

Steve: nie próbowałem tego konkretnego, ale jestem ciekaw, zainteresowałeś mnie, muszę ci powiedzieć.

Louisa: to jedyna rzecz, której brakuje obecnie KP, to twoja mocca, więc … Steve, czy masz jakieś komentarze

Steve: to była dobra zabawa być tutaj, tak jak Cobra powiedział, energie były piękne, to taka wspaniała grupa przyjaciół i myślę, że poruszyliśmy wiele ważnych tematów, a także myślę, daliśmy przesłanie nadziei, myślę, że przesłanie jest przeznaczone dla mnie, w każdym razie możemy dokonać zmiany jako wspólnota … i jest to możliwe I w zasięgu ręki i myślę, że musimy po prostu odłożyć wszystkie różnice na bok, ruszajmy naprzód, miejmy wizję przyszłości, w której mamy samostanowienie, nie ma żadnych z tych śmieci, które mieliśmy w przeszłości, zobacz to , rozpoznaj to , pozostaw to za sobą i posuwaj się naprzód.

Louisa: ok! Cóż, dziękuję ci, Steve, dziękuję ci KP i oczywiście, dziękuję ci Cobra za przyłączenie się do nas i, wiesz, to był nasz 100-ny Goldfish Report i sprawiliśmy, że w ciągu prawie dwóch lat, w rzeczywistości, nie jest to całe dwa lata, w ciągu 20 miesięcy raport Goldfish jest w drodze … do gwiazd, tak nawiasem, to jest przyszłość, którą chcę, ale potrzebuję Ufo, aby tam dotrzeć. Pewnego dnia zrobimy to. Pewnego dnia z wami, obiecajcie mi to, zrobimy Goldfish gdzieś z kosmosu …
Steve: ma rację
Louisa: KP przyłączyłbyś się do nas ?
KP: skąd?
Louisa: gdzieś tam…
Steve: z kosmosu
KP: oh … ok
Louisa: jakoś w kosmosie, jakoś po prostu nie na tej planecie
Louisa: Chłopaki, chcę wam bardzo podziękować, chcę wam przypomnieć, żeby pójść na blog Cobry i śledzić jego przesłania na  www.2012portal.blogspot.com           A także śledzić KP   na  https://kauilapele.wordpress.com/

Zachęcamy wszystkich widzów do wspierania naszych gości i przesłań, które mają, to jest dla ciebie, jakkolwiek to rezonuje z tobą i jakkolwiek kierujesz się do wnętrza i dowiadujesz się, co możesz zrobić, aby współtworzyć, otrzymasz wiadomość, dostaniesz taką odpowiedź, prawda KP?
KP: absolutnie, absolutnie
Louisa: Kierujcie się do wnętrza!
KP: Kierujcie się do wnętrza, zrób sobie moccę, zrób sobie latte

Louisa: jeśli nie zadziała, to zrób sobie tą moccę, jak sugeruje KP.
KP: lub napij się naprawdę pysznej wodę … wysoko wibracyjnej wody!

Louisa: Więc chcę wam podziękować wszystkim za dołączenie do nas, za bycie tu i za to że sprawiacie że ma to miejsce i widzimy się po drugiej stronie, za kilka chwil. Chcę podziękować naszym widzom za bycie z nami, mamy nadzieję, że podobał wam się ten bardzo szczególny raport Goldfish o zjednoczeniu Światła! Dajemy wam to i będziemy mieli tego więcej, będzie więcej po tym 100-nym, będzie być może, kto wie, niebo jest granicą, tak daleko jak widzę to, więc, jednoczmy Światło, trzymajmy Światło i róbmy te medytacje i spróbujmy uczestniczyć, gdy Ruch Oporu wzywa do medytacji, nawet jeśli to niedogodna godzina, to jest coś, co działa i mogę wam powiedzieć, że to niezwykłe, też o tym wiesz, kiedy ludzie gromadzą się razem i wszyscy medytują dla tej samej sprawy jest to najbardziej niesamowite uczucie i dla tych uczestniczących, wszyscy wiedzą, o kim mówię. Mówiąc to chcę podziękować wszystkim naszym widzom i naszym gościom za bycie z nami i na tym zakończymy to wydanie raportu Goldfish.

Szczególne podziękowania dla Lightworkera Georgela Caldararu. Dziękuję za twój wkład w ten wywiad . Jesteśmy wdzięczni za twój hojny czas włożony w tworzenie tego transkryptu i chciałabym także zwrócić uwagę na jego teatralny blog pod tym linkiem   https://theatreofdiscombobulation.blogspot.de/

Zwycięstwo światła!

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.