Ashtar via Susan Leland, 27 czerwca 2017

images1

 

Ashtar:
“Wolna Wola Ludzkości Zwyciężyła !!! “
Ashtar w drodze Telekonferencja
27 czerwca 2017 r

 Pozdrowienia, ukochana rodzino! Dobrze,  słyszałeś wiadomości.   Punkt zwrotny został osiągnięty! Domino rozpada się tak szybko, że nawet w Dowództwie Ashtar naprawdę jesteśmy w stanie  najwyższej gotowości – gotowości do radości, że tak powiem – bo wszystko się zbliża! Wszystko  wraca na swoje miejsce lub układa się z dokładną precyzją, sekwencją, Najwyższego i najlepszego porządku dla całej planety Ziemi – na wszystkich poziomach wymiarowości, dla wszystkich członków wszystkich Królestw, w tym ludzkości!
 

Teraz, że tak  powiemy,  jest tylko tyle, co można osiągnąć w ramach przyzwolenia,   zaproszenia Ludzkości – jakkolwiek to nakreślisz. Mamy coś co  nazwalibyście ograniczeniami, ale tak naprawdę było wszystko, aby utrzymać stały przepływ. Istnieje wiele potencjalnych objazdów w kierunku różnych linii czasowych, które zostały ominięte zgodnie z Boskim planem, w  którego tworzeniu wy sami  uczestniczyliście długo, na długo przed wejściem w wasze obecne ciała. I tak właśnie musi być. To jest Boski Porządek, Boskie Prawo! Nic z tego – absolutnie żaden  postęp – nie mógłby się wydarzyć bez was, ukochani !!!

 Większość z was  była tu wcześniej. Wielu z was było w Dowództwie Ashtar –  i  jeśli  byliście, to  nadal jesteście! Więc, macie różne życia, które prowadzone są na różnych poziomach wymiarowości. Wiemy, że jest to pojęcie, które wciąż jest trudne do przedstawienia w życiu lub do zobrazowania sobie , ale możemy zapewnić, że tak jest! I to przekracza czas, przestrzeń i wymiary portali. Nie musicie przejmować się  tym, chociaż z pewnością jesteście mile widziani  na moim statku, Nowe Jeruzalem; na statku Matki Sekhmet; na własnych statkach, jeśli sobie tego życzycie, podczas medytacji i snu.

Ale co ważne to nasza Misja tutaj, w pozostałościach 3 wymiaru Planety Ziemia! Jesteśmy ostateczną załogą oczyszczającą. Przygotowywaliśmy drogę  i rozwijamy czerwony dywan. Możecie to porównać do przygotowania do uchwalenia NESARA i powitania, lub ogłoszenia –   jeśli chcecie tak powiedzieć,  naszej obecności wśród was.

Teraz wiecie , że jesteśmy tu przez długi, długi czas – naprawdę od początku Ziemi – ale gdy nadeszły Anunnaki,   Archonci, Reptylianie i wszyscy inni, nie byliśmy w stanie ingerować w tamtym czasie . Nie byliśmy uprawnieni do tego przez Radę Galaktyczną, bo to jest planeta wolnej woli i dlatego, że na pewnym poziomie – tak nieprawdopodobnym, trudnym do wyobrażenia – uczestniczyliście w Wielkim Eksperymencie! Pozwoliliście na opuszczenie zasłony, aby zapomnieć o Boskim pochodzeniu. Pozwoliliście, aby ci władcy sprawowali władzę nad wami, rządzili, kontrolowali, nadużywali w jakikolwiek sposób.

I oni majstrowali  z  waszym DNA. Naprawdę, naprawdę zniszczyli wasze połączenia, powodując, że większość waszego DNA została uśpiona. Wasi naukowcy lubią nazywać to “śmieciowym DNA”. To nie są śmieci! To wasze DNA odpowiedzialne za Połączenie z Wyższym Wymiarem! I jak wiadomo, otwieracie je, tak że coraz więcej z Was łączy się z coraz większą częścią Was, tej części was, która jest już na wyższych poziomach i gdzie istnieje tylko Miłość i Światło !!! I odkrywacie, że jesteście władni na tak wiele sposobów, niezliczoną ilość sposobów, aby  tworzyć cuda.

Więc co to są cuda? Cóż, Kurs Cudów definiuje cuda jako Miłość i to jest prawda! To jest korzystanie z  Boskiej mocy, aby manifestować Miłość w każdy sposób, poczynając od siebie. Miłujcie się  w Wyższej Wymiarowości. Miłujcie się w Złotym Wieku. Miłujcie się we własnym Powrocie do Domu, w waszym Wzniesieniu!
Po drodze będziemy zwracać uwagę na coś, co już znane jest wielu osobom, ale mimo to powtarza się tutaj. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, po pierwsze, że brałeś udział w majstrowaniu DNA, pozwalając na to. Lubię to słowo “majstrować”, ponieważ to było wszystko eksperymentem. Naprawdę! Oni  nie wiedzieli, co robią więcej niż dr Mengela w Oświęcimiu. To było po prostu eksperymentowanie, które było dozwolone – nie ważne jak straszne.

I wydawało się, że osiągnęli swój ostateczny cel, którym było przejęcie Ziemi. Ale chwileczkę! Nie przejęli Ziemi i nie  zrobią tego, bo Ty i inni Pracownicy Światła na Planecie Ziemia jesteście przebudzeni! I mówicie: “Uh, uh! Już koniec! Wzywamy naszą Boską moc. Korzystamy z naszej wolnej woli. Wychodzimy z tego bałaganu! Ale musicie zacząć od siebie!

Więc co robicie? Idziecie do rady. Sananda uczy tak pięknie w swoich Uzdrawiających Rękach Medytacji Miłości i Światła.  Idźcie do waszej Rady, ponieważ najważniejszymi członkami waszej Rady jesteście WY! Siedzicie z waszym Wyższym Ja  i ze wszystkim – każdą cząstką, cząsteczką Nano komórką i atomem, i tak dalej – w Waszych polach energii, z całym Tobą. I pouczacie wasze DNA, aby zostawiło te stare programy, które zostały tam umieszczone – a zwłaszcza programy niszczenia, które nazywacie “śmiercią” – i zobowiązujecie i informujecie DNA i swojego menedżera ds. DNA – który jest Tobą, częścią ciebie – że zmienia się program. Wybieracie inną linię czasu dla  waszej fizyczności!

Teraz, mój brat Kryon prowadził szerokie nauczanie w tej sprawie, a wy możecie uzyskać dostęp do jego nauk,   to jest bardzo proste. Mówicie: “Wybieram Wniebowstąpienie. Wybieram adaptację i transformacyjną transmutację całej mojej istoty, w tym mojego fizycznego ciała, aby mi asystowało “, bo musisz być na to przygotowany!

Wiecie, jest to prawdziwe doświadczenie energetyczne i chcecie przejść przez nie swobodnie, z gracją i komfortem. Racja? Nie bójcie się! Łatwość i łaska płyną  ku górze. Więc porozmawiajcie z samym sobą i możecie zabrać ze sobą swoich przewodników. Możecie zaprosić swój zespół uzdrawiający. Możecie zaprosić swoją Boską Obecność jako   Wszyscy Jednym Jesteśmy, BOGA, Bogiem Ja jestem lub Matkę / Ojca BOGA, Stwórcę – jeśli chcecie włączyć CAŁEGO  siebie do tej rady ,zróbcie to, bo jedynymi, którzy mogą Ostatecznie to zrobić jesteście WY! Możecie wzywać wielu. W naszej własnej Rodzinie Ashtar w Drodze mamy wielu pięknych, cudownych uzdolnionych uzdrowicieli, z pewnością warto wzywać ich do pomocy. Ale tymi, którzy są odpowiedzialni za wszystko, jesteście WY, Ukochani, każdy z was!

Więc zapraszam was, tutaj, na mostek Nowego Jeruzalem, aby spojrzeć na siebie z perspektywy Wyższego Wymiaru i zobaczyć siebie tak jak my was widzimy, ci z nas tutaj, którzy pochodzą z Królestw Światła. Wy jesteście Boskimi Istotami! Jesteście promiennymi istotami, lub tak bardzo lubię mówić, że jesteście doskonałymi “Promieniami Światła”! Oświecajcie siebie tym  Światłem, ukochani, i wejdźcie w pełni do swej rady, waszej Komunii z własnym Boskim Ja.

Teraz usłyszymy   Matkę Gaję, której królestwa obejmują całą ludzkość i wszystkie żyjące istoty, poniżej i na Ziemi. I będzie miała kilka szczególnie pięknych i czułych wskazówek, które pomogą wam podążać dalej, lub powiem, dalej odkrywać to, o czym właśnie powiedziałem – a potem postawić kolejny krok!

Na razie nie potrafię wystarczająco uwydatnić tego, to że wybór należy do każdego z was   – nazywa się” carpe diem “- chwytaj dzień. Chwytajcie chwilę, w każdej chwili, aby pamiętać, kim naprawdę jesteście, że pochodzicie z tego Boskiego miejsca. Można to nazwać Niebem lub Królestwem Miłości i Światła –   nazywamy to –  Rzeczywistością Wyższego Wymiaru, w której naprawdę jest prawdziwa, prawdziwa Jaźń, Prawda o Was. I przyszliście tutaj, aby służyć!

I gdy  po raz pierwszy rozmawiałem z publicznością – nie mierzę czasu – ale to było jakiś czas temu w waszym czasie. Rozmawiałem o “promieniującym”, byciu promieniującym Miłością i Światłem i wciąż mówię o tym dzisiaj, ponieważ jest to najważniejsza misja, z którą przybyliście tutaj, aby wziąć udział w programie !!! Każdy z was ma własne specjalne dary, własne szczególne perspektywy, ale co jednoczy Was jako członków tej Rodziny Ashtar w Drodze i jako członków ludzkości Ziemi, to, że jesteście wszyscy Boskimi Sercami! Więc spotykajcie się razem kiedy tylko możecie. Dołączcie do nas!

Sekhmet będzie miała więcej do przekazania na ten temat . Nazywa to “ćwiczeniami”, bo wiesz, że jest ona aktywną osobą – personą, powiem, osobowością. Ona nie jest wcielona, ​​a jednak ukazuje się dość często w swoim ciele energetycznym, które jest genialne i dość imponujące, ponieważ jest bardzo wysokie! Poprowadzi nas wszystkich w bardzo szczególne ćwiczenie w kolejnej dyskusji, ponieważ jesteście w tej dyskusji, jak ja! Możecie pomyśleć, że jestem jedynym głosem tutaj, ale otrzymuję informacje zwrotne od każdego z was, nawet gdy przekazuję te słowa, informacje, wiązki energii Światła, które są informacjami tłumaczonymi przez ten Głos.

Wszyscy mamy Misję i Cel. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby zrealizować tę misję i cel. I słyszeliście od samych mistrzów  To wszystko! Zrobione! Sprawa skończona! A jeśli chcesz odwołać się do terminów – powiedzmy, czas się skończył! Wolna wola ludzkości przeważyła !!! Światło rozświetla całą planetę Ziemię i podnosi ją – a wielu z was wie, jak to wygląda – podnosząc ją do wyższej rzeczywistości. Oczywiście, Waszym celem jest trwałe podniesienie z 3D i przejście tam, gdzie jest to Rzeczywistość, ponieważ 3D – co to jest? – iluzja holograficzna, gra w grze – jakkolwiek chcecie to nazwać.

Teraz, weźcie smyczek, wszyscy gracze na scenie Ziemi. Możecie też zapiąć pasy bezpieczeństwa, ponieważ zwiększamy upadek domina do tak dużej prędkości, że jeśli zapniecie pasy bezpieczeństwa i pozostaniecie w tej wysokiej wibracji, będziecie mieli piękny widok – Pełnych Współczucia Obserwatorów zarys wszystkiego, co się dzieje! Będziecie także znajdować się w fotelu kierowcy, albo na czele swojej rady – lub jak chcecie  to powiedzieć – aby stworzyć to, co nadchodzi w Waszych liniach czasowych – indywidualnie i na linii czasowej wznoszącej się Ziemi i wszystkich, którzy Towarzyszą tej planecie w jej Powrocie do Wyższego Wymiaru!
Cóż, to raczej ekscytujące, prawda? I ja teraz, Ashtar, dziękuję za uwagę i za udział w tym Zgromadzeniu! Serdecznie zachęcam was, abyście kontynuowali   swoje zainteresowanie tym, i wiem, że niezależnie od tego, czy jesteście na tej widowni na żywo, czy potem po raz pierwszy będziecie  słuchać lub więcej niż  pierwszy raz, wszyscy jesteśmy razem na mostku Nowego Jeruzalem W celebracji wszystkiego, co zostało osiągnięte i realizacji sukcesu naszej misji, razem! Dziękuję, najbardziej umiłowanym członkom rodziny, za bycie w jedności Miłości, którą jesteśmy! I tak jest. Salut! “

Źródło: http://sananda.website/ashtar-via-susan-leland-june-27th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.