Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 10 lipca 2017 r

archangel_michael_sword_in_air
Moi Drodzy,

Ogromne energie i kody Światła wkroczyły wraz z ostatnią pełnią Księżyca . Sen nie był możliwością dla wielu  i to będzie kontynuowane przez następne kilka dni / nocy. Tak duża integracja Światła odbywa się wewnątrz i wokół was. Jesteście zespołem przejściowym na rzecz zmian i płyniecie  po tych energetycznych  falach  jak Mistrzowie.

Wiele eonów temu, kiedy przekazaliśmy, jak te czasy objawią się, podczas tej wielkiej zmiany ewolucji człowieka uzgodniono, że powinniśmy przejść przez te dni  wszyscy razem  . My, niewidoczni i przeważnie niesłyszani, dopóki nie zaczniecie    przebudzać się  i przywracać wspomnień tego, co może się rozwinąć  w tych najpiękniejszych czasach. Znowu zaczęliście “odczuwać” nas poprzez synchroniczne wydarzenia, które rozgrywały się w Waszym życiu. Podjęliście się obowiązku  pomyślności dla ludzkości i w większości przeszliście przez ten czas z zawiązanymi oczami. Opaski na oczy zostały usunięte i tak wiele prawdy jest odsłoniętej dla wszystkich, aby zobaczyć i już nie zaprzeczać.

To nie była łatwa podróż dla tych, którzy  szli na czele, ale nagrody są ogromne. Mieliście niezwykłe doświadczenia na tej powierzchni, wydawały się być tak druzgocące, że zabrały was do waszego rdzenia, złamały was, pozwalając MIŁOŚCI KTÓRĄ JESTEŚCIE rozbłysnąć.

Moi Drodzy, wielu z was zostało doprowadzonych  do głębi rozpaczy w tym życiu. Czuliście się często, że byliście sami  w trakcie  tych wszystkich  wyzwań. Nic nie może być dalsze od prawdy. Zasłona była nieprzenikalna w tamtych czasach i dopiero kiedy zaczęliście wyciągać ręce w kierunku wiary i ufności, zaczęliście buszyć ściany iluzji, pozwalając wszystkim, którzy przyszli po was, widzieć bardziej wyraźnie.

Teraz Zasłona jest ultra cienka Drogie Serca i jest tylko kwestią czasu, zanim WSZYSCY zobaczą rzeczywistość tego, kim Ty i oni naprawdę są, a wtedy będziecie wiedzieli, że separacja była i jest iluzją. Chętnie umieściliście zasłonę, aby móc doświadczać kontrastu, rozpuścić ją i powrócić z powrotem do PEŁNI.

Moi Drodzy, przypominamy Wam, że jesteście największymi z ANIOŁÓW, którzy kiedykolwiek weszli w ciemność, a następnie przez wszystkie Wasze próby, rozczarowania,  brak wiary, ograniczenia, uczucie bycia  niekochanym, odtrąconym i samotnym, stawialiście krok za krokiem by uwolnić się od Wszystkich ograniczeń. Następnie uczyć się otwierać serce i powrócić do MIŁOŚCI, KTÓRĄ JESTEŚCIE i przejść do zakotwiczania MIŁOŚCI I ŚWIATŁA  Wszechświata na powrót na  pogrążonej w     rozpaczy  planecie.

Moi Drodzy, dzięki waszej odwadze i zerwaniu kajdan ciemności, waszej wierze w to, że była i jest lepsza droga dla CAŁEJ Ludzkości by ŻYĆ I KOCHAĆ na waszej Planecie, odnieśliście  zwycięstwo, a CAŁA ludzkość odniesie korzyści dzięki tym, którzy odważyli się Wyjść i przewodzić.

Drogie Serca Wasze nagrody są Boskie.

Usuwacie strach z waszych ciał pozwalając tylko Miłości zamieszkać w tej przestrzeni.

Moi Drodzy, wiemy, jak to wszystko rozgrywało się, ponieważ byliśmy z Wami na każdym kroku! Wiemy, jak żmudne było to życie. Teraz nadszedł czas, aby czerpać nagrody, o których zawsze wiedzieliście , że nadejdą.

Rzeczywiście, to, co się wydarzyło, trwało dłużej, niż ktokolwiek z nas mógł sobie wyobrazić. Przypominamy wam, że to  zawsze była Planeta Wolnej Woli i dlatego nie mogliśmy ingerować, chyba że było to dla Najwyższego Dobra wszystkich . Mimo to, kontynuowaliście postępy bez względu na to, co rozgrywało się przed Wami, i za to jesteście naprawdę uhonorowani.

Teraz nadszedł czas na radość Drogie Serca.
Oddychajcie głęboko – uwolnijcie ostatnie pozostałości starego świata – oddychajcie w tych Potężnych Nowych Energiach Boskiego Stworzenia.

MIŁOŚĆ, POKÓJ, OBFITOŚĆ DLA WSZYSTKICH Istot, jest koleją rzeczy tej Nowej Ziemi.

Będziesz znowu panować w Chwale  Moi Drodzy, i tak będzie.

W MIŁOŚCI I ŚWIETLE  tworzysz

W MIŁOŚCI I ŚWIETLE będziesz  ROZWIJAĆ SIĘ.

I tak będzie.

JESTEM ARCHANIOŁ MICHAŁ.

 

 

Źródło:http://sananda.website/archangel-michael-via-leslie-anne-menzies-july-10th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.