Blog Brendy via Brenda Hoffman, 7 lipca 2017

 

Moi Drodzy,

Czy znaleźliście czas by oddychać w Świetle?

Wielu z was mówi sobie, że musicie to robić, zanim zaczniecie doskonalić swoje istnienie przy użyciu najnowszych energii światła miłości i  tworzenia.

Krok pierwszy dla każdego  tworzenia to wiedzieć, że ​​zasługujesz na to, co chcesz. Być może ta myśl   wydaje się trudna dla ciebie, że zasługujesz na wszystko co najlepsze. Błagamy, miejcie odmienne zdanie.

Jesteście w miejscu, w którym wszystko, czego pragniecie, czeka na stworzenie. Ale wtedy oczekiwanie jest słowem  właściwym w większości twoich wypowiedzi twórczych.

Być może dowiedziałeś się, że musisz coś intonować, kupić pakiet kreatywny lub medytować w określony sposób. Wszystko to są ważne kroki dla osoby, która stworzyła swoje marzenia w wyniku tych działań, ale wcale nie dla Ciebie, jeśli jeszcze nie stworzyłeś życia, które chcesz mieć.

Nadszedł czas, aby odłożyć na bok wszystkie wyciągnięte wnioski – czy to własne, czy też informacje innych – by uświadomić sobie, że tylko Ty trzymasz klucz do swoich dzieł. I nadszedł czas, aby zadać sobie pytanie, z jakim kawałkiem w sobie jeszcze się nie połączyłeś . Bo jest to czas tworzenia wraz z rozwojem ciągłych fal energii własnej miłości.

Najprawdopodobniej musisz jeszcze wydobyć ten kawałek wewnątrz siebie, który oświadcza, że ​​nie jesteś godny miłości do siebie, samopoznania. Że musisz więcej modlić się, bardziej kochać  lub oczyścić siebie – cokolwiek, co możesz pomyśleć, aby powstrzymać się od tworzenia swojego wymarzonego życia.

Wielu nawet wykorzystało światowy chaos, aby ukryć swoje prawdziwe ja. Ponieważ w swoich zewnętrznych przekonaniach nie można tworzyć życia swoich marzeń, podczas gdy Ziemia jest w chaosie. A jeśli tak, jak możesz uwierzyć, że takie życie będzie kontynuowane po zniszczeniu wszystkich struktur ziemskich?

Odkładasz w swoich snach tworzenie, aby dbać o Ziemię lub innych, więc nie musisz patrzeć do wnętrza.

Czy to zwlekanie nie jest podobne do przekonań wielu z Was, kiedy zainicjowaliście przejście? “Nie mam nic wspólnego z tym bólem,  więc gdy zostawię pracę, małżonka, wspólnotę lub naród, będę wreszcie szczęśliwy, aby stworzyć życie, które chcę”. Koncepcja, którą nauczyłeś się, była przeciwieństwem wymaganym do nowego przejścia. Tak jest teraz.

Spójrz do wewnątrz, a nie na zewnątrz siebie, na swoją drogę do radosnego życia. Nikt nie może stworzyć, a nawet pomóc Ci stworzyć życia twoich marzeń. Jesteś jedynym twórcą w swoim życiu.

Jakie części twojego istnienia powstrzymują od ciebie radość? I dlaczego tak jest?

Być może wierzysz, że nie możesz odpowiedzieć na te pytania, ponieważ nie masz jeszcze wystarczająco dużo umiejętności, by bez pomocy patrzeć do wnętrza.

Oczywiście jesteś w stanie zajrzeć do środka i zawsze byłeś w stanie – tylko nie wierzysz, że możesz w 3D(trzecim wymiarze), więc stworzyłeś barierę dla swojego wewnętrznego świata. Gdy byłeś w 5D, stałeś się jeszcze bardziej kompetentny w obserwacji siebie, patrzeniu do wnętrza. Kim jesteś? Co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy? Co cię powstrzymuje od stworzenia tego szczęścia? I tak dalej z pytaniami, które stworzysz, aby odblokować drogę do szczęścia.

Jesteś fachowcem w kreatywnych królestwach,tak  jak jakikolwiek   guru lub instruktor Nowej Ziemi. Po prostu nie chcesz tego przyznać, ponieważ to oznaczałoby, że jesteś twórcą.

Pomimo że ta ostatnia koncepcja była przez Ciebie uznawana przez wiele lat, to jeszcze nie zastosowałeś jej w takim stopniu, w jakim teraz chcesz.

Przyznaję, usunąłeś wiele, wiele obaw, które zniweczyły Twój postęp  w tym przejściu. Teraz jesteś w punkcie stałym, w którym masz czas, aby stworzyć życie, które chcesz. Albo czas, aby prześledzić światowe kryzysy, rodzinne nieszczęścia, trudności ze społecznością lub jakikolwiek inny problem, który usuwa Cię z twojego wewnętrznego bytu
Być może ta myśl czyni cię rozzłoszczonym – co jest cudowne. Czemu jesteś rozzłoszczony? Najprawdopodobniej jesteś zły, bo nie ma nikogo, kogo byś winił. Twoja karmiczna tablica została wytarta do czysta. Wyczyszczono te elementy, które zatrzymały lub zaprzeczały Twoim działaniom związanym z przejściem. Wspiąłeś się na górę strachu i stoczyłeś się ze  wzgórza miłości do siebie. Teraz nadszedł czas, aby stworzyć duże, małe i między nimi. Ten aktualny punkt stacjonarny to twoja klasa twórcza.

Nauczyliście się poprzez praktykę, którą inni nie są w stanie stworzyć dla ciebie – że coś w tobie powstrzymuje twoje radosne marzenia. Nadszedł czas, aby odkryć swój ukryty strach lub punkt zatrzymania, ponieważ obecne energie płynące z Wszechświatów mają na celu zwiększenie Twoich umiejętności twórczych.

Może czujesz, że jeszcze nie kochasz siebie lub że nie jesteś godny radości. Wejdź do środka i odkryj, dlaczego te kawałki przychodzą ci do głowy. Pozwól sobie być otwartą książką  dla siebie. Nic nie możesz już ukryć przed samym sobą, bo zainicjowałeś miłość własną. Tak jest, gdy nie kochasz siebie, gdy ukrywasz kawałki siebie, których się wstydzisz.

Jesteś ponad wstydem i byłeś od czasu przekroczenia 5D. Pozwól sobie w to uwierzyć, a następnie rozpocznij samodzielną eksplorację. Co cię powstrzymuje od bycia sobą? Tylko ty możesz dostać się do tego kawałka. Nadszedł czas, aby to zrobić, bo jest to czas twórczych energii.

Pozwól na to. I pozwól sobie dorastać w tym czasie – nie po to, aby nie opiekować się Ziemią  lub innymi, ale by dbać o siebie. Niech tak będzie. Amen.

   Źródło: http://www.lifetapestrycreations.com/

http://sananda.website/brendas-blog-via-brenda-hoffman-july-7th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.