Judasz Iskariota Wtorek, 16 lipca 2017 via Ann Dahlberg

 

Jestem Judasz Iskariota i mam dzisiaj ważną wiadomość. Kabał jest rozgramiany, a wszystko idzie naprzód z wielkimi krokami. Ostatni etap przetwarzania walut został zakończony, a godzina jest bardzo bliska, kiedy zostaną one uwolnione. Nadszedł czas, aby przygotować siebie na obfitość rzadko widzianą.

Nowa Ziemia i nowe Niebo mają się narodzić w tej części Wszechświata . To jest święta energia, która teraz przychodzi na Ziemię. To jest święta i kochająca energia. Przyjmij ją do swego serca, a poczujesz spokój i świętość, którą przynosi. Jeśli przyjmiesz tą energię i poczujesz ją swoim sercem nic nie może pójść nie tak. Wszystko, co robisz, objawi się przed Twoimi oczami. To właśnie ta energia, która dziś buduje kochającą Ziemię. Jest to energia, która daje ogromną świadomość i pomaga ludziom odkryć najlepszą drogę dla nich samych i innych. Możesz też odnaleźć tę energię w przyrodzie. Siedząc i medytując na łonie natury, wzmacniasz energię. Pomocnym jest również przebywanie na łonie natury skupiając się na wszystkim, co istnieje wokół ciebie i energii, która tam istnieje. Jest to łatwiejsze by doświadczyć i poczuć energię w energii, jeśli rozumiesz co mam na myśli. Dobrze, jeśli zrobisz wszystko, aby energia otaczała cię teraz .

Skupiając się na twoim sercu i świętej energii, która tam istnieje, możesz robić to, o czym myślisz, o ile jest to dobre dla ciebie i innych. Serce zna odpowiedzi i zna drogę, więc posłuchajcie, drogie dzieci na Ziemi, co ma do powiedzenia. To ważny czas i wiele ważnych informacji jest wysyłanych z Twojego serca. Jednym z przesłań może być to, że powinieneś odpocząć i skierować się bardziej do twojego serca . Innym może być, że powinieneś zrobić coś zabawnego i śmiać się więcej. Radość i śmiech mają cudowną wyzwalającą energię . Innym przesłaniem może być to, że należy opiekować się swoim domem – ważne jest dbanie jeden o drugiego. Ciało może również wysyłać różne informacje o tym, czy czuje się dobrze, lub nie tak dobrze. Więc rozumiecie drodzy Ziemianie, że macie dużo do słuchania – poświęcenie trochę czasu dla siebie nikomu nie zaszkodzi. W tej chwili sugerowałbym, żeby poświęcać dużo czasu dla siebie, ponieważ wiele się teraz dzieje i musisz przygotować się na duże przejście – przejście, które wpłynie na ciebie fizycznie, umysłowo, emocjonalnie i duchowo.
Energia, którą przyjmujesz wpływa głęboko i transformująco i nie można uniknąć odczuwania tego w taki czy inny sposób. Niektórzy odczuwają to głównie fizycznie inni bardziej psychicznie, ale to jest tymczasowe i pozostawi silniejszy spokój i wyższą świadomość za sobą. To jest cena, którą musimy zapłacić, aby stać się świadomymi i kochającymi ludźmi, którymi od dawna staramy się stać, warte jest to każdej drobnej dolegliwości po drodze.
To zaszczyt być w stanie wznieść się do wyższych obszarów Światła. To jest zaszczyt być zawsze kochanym i cenionym w Świetle naszego Boga  Ojca / Matki. To święte i wykraczające poza słowa i chylę pokornie głowę w wyrazie  wdzięczności za wielkie przejście, które teraz ma miejsce na Ziemi. Cała Ziemia jest w trakcie odrodzenia do swej własnej boskości, co dotyczy wszystkich jej ciał. Naprawdę jest to coś pięknego i boskiego a oczy moje wypełnione są łzami radości i miłości. Padam na kolana i dziękuję  naszemu Bogu Ojcu/ Matce za ten piękny prezent, który nam teraz daje. To właśnie dzięki pomocy i mądrości naszego Boga Ojca / Matki wprowadzamy teraz Złoty Wiek – epokę miłości i Światła
Hallelujah Hallelujah Hallelujah

Moje serce jest pełne wdzięczności dla naszego Boga Ojca /  Matki , dla wszystkich pomocników, którzy są po jego/jej stronie, dla wszystkich innych istot i esencji, które pospieszyły do ​​Matki Ziemi, aby pomóc, wszystkim, którzy są na Ziemi i podtrzymują Światło w waszych sercach.

Jestem wdzięczny i bardzo was kocham.
Judasz

 

 

 

Źródło: http://sananda.website/judas-iscariot-via-ann-dahlberg-july-16th-2017/

One thought on “Judasz Iskariota Wtorek, 16 lipca 2017 via Ann Dahlberg

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.