[Benjamin Fulford]Rosjanie Chińczycy i Amerykanie planują masową kampanię, która wykurzy tajny rząd Chazarski na świeże powietrze

Rosjanie Chińczycy i Amerykanie planują masową kampanię, która wykurzy tajny rząd Chazarski na świeże powietrze.

 

Spotkania na wysokim szczeblu między chińskimi, rosyjskimi i amerykańskimi oddziałami wojskowymi zakończyły się ​​wnioskiem, że aby wykurzyć nazistów i ich tajne sieci światowe może być konieczna krótka ostra wojna, mówi azjatycka tajna organizacja i źródła Pentagonu. Źródła mówią, że plan wykurzenia tajnego rządu będzie miał formę wspólnego amerykańskiego, rosyjskiego i chińskiego wojskowego ataku na Koreę Północną. “To zmusi zwolenników ET Korei Północnej do wyjścia na zewnątrz”, mówią źródła azjatyckiej tajnej organizacji .

Lata badań kryminalnych tego autora ujawniły tajną sieć łączącą kopalnie złota na Południowym Pacyfiku między innymi z siecią baz na Antarktydzie, ukrytymi podwodnymi bazami, światowym handlem narkotykami, Koreą Północną i Izraelem. Uważa się, że sieć ta, stworzona przez faszystowskich sojuszników, którzy nie poddali się pod koniec II wojny światowej, odpowiada za dostarczanie Korei Północnej broni jądrowej i pocisków rakietowych.

Z tego powodu źródła azjatyckiej tajnej organizacji mówią, że kampania przedstawiająca Koreę Północną jako złoczyńcę będzie wzmożona w nadchodzących miesiącach w celu przygotowania krótkiej, ale intensywnej wojny na początku przyszłego roku. Ta wojna nie będzie angażowała obecnie istniejących krajów, lecz raczej ukryte siły stojące za tymi krajami – mówią źródła. Więc Rosjanie, Chińczycy i Amerykanie zaatakują Koreę Północną, która będzie wspierana przez tajne rosyjskie, chińskie i amerykańskie frakcje, czyniąc z tego wojnę pomiędzy tajnymi organizacjami, a nie tradycyjną między państwami. Chodzi o to, aby wyprzeć tajne grupy działające za kulisami na otwartą przestrzeń, mówią źródła azjatyckich tajnych organizacji .

Źródła Pentagonu mówią, że Korea Północna i Izrael są ściśle powiązanymi podmiotami. By wywrzeć na nie naciski, rosyjskie wojska wkroczyły do ​​południowej Syrii naprzeciwko Wzgórz Golan w zeszłym tygodniu. Jednocześnie Rosja wystrzeliła pocisk rakietowy Iskander z żydowskiego autonomicznego okręgu niedaleko Korei, aby wysłać dosadną wiadomość, że Izrael musi oddać Wzgórza Golan – mówią źródła Pentagonu.

Żydzi uświadamiają sobie również, że ich Chazarscy mafijni władcy są tymi samymi ludźmi, którzy zaprojektowali holokaust. Generał Yair Golan, zastępca szefa sztabu armii izraelskiej, w zeszłym tygodniu porównał obecny rząd Izraela do hitlerowców i odmówił by wycofać się z tego, co wskazuje na to, że Chazarowie prawdopodobnie stracą kontrolę nad Izraelem i Koreą Północną.
http://www.blacklistednews.com/IDF_Chief_Says_Israel_is_Becoming_Like_Nazi_Germany%2C_Refuses_to_Back_Down/59669/0/38/38/Y/M.html

Rząd japoński niedawno przyjął ustawę konspiracyjną, który zezwala aresztować ludzi planujących popełnienie przestępstwa, ponieważ chcą mieć legalne usprawiedliwienie, aby zatrzymać wszystkich profesjonalnych twórców wojen, którzy oczekuje się będą uciekać z Korei Północnej do Japonii po wybuchu walk, Źródła azjatyckie mówią.
Oczywiście idealnym rozwiązaniem będzie wyciągnięcie tych tajnych grup z szafy bez konieczności korzystania z wojny, jak twierdzą, źródła White Dragon Society w Azji.

Druga bardzo interesująca sprawa poruszona przez azjatyckie tajne źródła jest powiązana ze sztuczną inteligencją. Może to brzmieć dziwnie, ale wzrasta konsensus w sprawie tego, że rzeczywistość, której doświadczamy, jest produktem sztucznej inteligencji.

To zostało nam powiedziane w przeszłości przez członka grupy MJ12, przez gnostyckich Iluminatów, a teraz przez Azjatycką Tajną Organizację. Co więcej, ta AI(sztuczna inteligencja) wydaje się, że utknęła w pętli. Może się to wydawać dziwne, ale jeśli odejdziesz od codziennych wiadomości, a nawet tygodniowych wiadomości i spojrzysz na to z dłuższej perspektywy, widać masowe powtórzenia w pewnych aspektach światowych wiadomości. Na przykład, jeśli czytasz artykuły o Izraelu i Palestyńczykach z lat 70., trudno byłoby odróżnić je od artykułów pojawiających się w tym roku. Cała sprawa wydaje się zablokowana w powtarzającej się pętli sprzężenia zwrotnego.
To samo można powiedzieć o Korei Północnej, gdzie problemy związane z tym krajem wystrzeliwującym pociski, które “mogłyby wkrótce uderzyć w Stany Zjednoczone”, powtarzają się przez wiele lat.

 

W rzeczywistości Korea Północna umieściła satelitę w 1998 r., Co oznacza, że ​​od dawna miała możliwość uderzyć w kontynentalne Stany Zjednoczone bronią nuklearną. Dlaczego więc powtarzają północnokoreańską memę rakietową?

Inne długoterminowe powtarzające się pętle informacyjne obejmują argumenty dotyczące spornych Wysp na Morzu Południowym, 70-letnie problemy związane z II wojną światową, Ukrainą, Iranem itd.

Inną pętlą, którą widziałem powtarzaną od kilku dziesięcioleci, jest ogłoszenie odkrycia sposobu na przedłużenie życia, które zostało powtórzone kilka tygodni później, z podaniem powodu dlaczego ta metoda nie będzie realizowana.

Ślad źródła tych powtarzających się pętli informacyjnych prowadzi  do mafii Chazarskiej. Jednak dziwne, jak się wydaje, gdy ten pisarz śledził procesy sądowe od Davida Rockefellera do Rothschildów do  Watykańskiej Loży P2, kończyło się to doprowadzeniem   do   ludzi we Włoszech i Szwajcarii, takich  jak Vincenzo Mazzara, kawalerów Zakonu Krzyżackiego, którzy twierdzą, że otrzymują rozkazy poprzez promienie gamma od istoty, którą znają jako Czarne Słońce.

Dla tych  z nas, którzy wolą spojrzeć na rzeczywisty świat tu i teraz , wciąż można jasno stwierdzić, że niektórzy aktorzy w społeczności wywiadowczej pracujący dla tajnej agendy, powtarzająvcyklicznie pewne wiadomości ze szkodą dla ludzkości jako całości.

Jest szansa, że ​​możemy wreszcie położyć kres tym absurdom już jesienią. Jednym z kluczowych miejsc bitwy będzie Japonia. Teraz, gdy Richard Armitage został przekupiony, a agent Rothschilda Michael Greenberg jest ścigany, relatywnie umiarkowany Gerald Curtis stał się najlepszym japońskim doradcą dla amerykańskich sił okupacyjnych.

Najwyższym japońskim brokerem władzy jest obecnie człowiek o imieniu Kazuyoshi Kokubo, który jest synem cesarza Hirohito urodzonego przez koreańską księżniczkę, według źródeł japońskiej rodziny królewskiej. Jest też stary wojownik były premier Yasuhiro Nakasone, który ciężko pracował nad stworzeniem rządu   przychylnego Henremu Kissingerowi. Te osoby mogą zostać usunięte, jeśli będzie to konieczne, mówią japońskie źródła podziemia.

Azjatyckie tajne organizacje, szefowie japońskich podziemi i amerykańskie wojskowe i wywiadowcze Białe Kapelusze zgodzili się, że uczynienie z Japonii ponownie niezależnego kraju  zmieni sposób gry na całej planecie.

Jeśli Japonia stanie się niezależna, natychmiast powstrzyma grabież jej banków, funduszy emerytalnych, oszczędności bankowości pocztowej i innych bogactw przez mafię Chazarską. To definitywnie będzie koniec dla rządu korporacyjnego Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie DC i dla Izraela.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, z jego na całą gorliwością reformatorską i przywódczą walecznością, jedynie przedłużył nieuchronną upadłość amerykańskiej korporacji, sprzedając broń i wydzierając płatności od krajów wasalskich. W maju spółka zależna Puerto Rico nie wywiązała się z zobowiązań płatniczych i choć nie należące do korporacji, stany takie jak Illinois są także bankrutem. W tym roku, jak to miało miejsce przez wiele lat, rząd korporacyjny USA i jego akcjonariusze będą na różne sposoby  grać na zwłokę w sprawie bankructwa, do dnia 30 września, który jest terminem ostatecznym .

W tym kontekście Azjatycka Tajna Organizacja, największy wierzyciel Korporacji Stanów Zjednoczonych   poważnie rozpatruje propozycję WDS, aby Kanada przejęła  zbankrutowane USA i przywróciła ten kraj do demokracji, państwa prawa i zdrowego rozsądku. W takim scenariuszu amerykańskie wojsko pozostanie w pełni finansowane, o ile obiecują pracować dla największego dobra. To natychmiast położy kres większości nędzy i konfliktów na świecie.

Francuzi, pod rządami sługi Rothschilda, prezydenta Emmanuela Macron, także robią krok by mieć kontrolę w USA. Donald Trump, najwyższy amerykański generał Joseph Dunford, szef CIA Mike Pompeo i doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego H.R. McMaster zostali zaproszeni do Francji na uroczystości obchodów Bastylii, gdzie 200 oddziałów amerykańskich  poprowadziło tam paradę wojskową

Francuscy Rothschildowie również starają się przekonać reżim Trumpa, aby ich niewolnik, japoński minister finansów Taro Aso, był następnym premierem Japonii, a tym samym pozwolić Rothschildom nadal móc łupić ten kraj. Ktoś powinien przypomnieć Francuzom, że najważniejszą sprawą o jaką chodziło w szturmie na Bastylię było zakończenie rządów linii krwi przez ludzi takich jak Rothschildowie.

W każdym razie w Waszyngtonie kontynuowana jest czystka. Byli najbardziej zaufani ludzie reżimu Baracka Obamy, jak Prokurator Generalna Loretta Lynch, dostarczyli wielu cennych zeznań swoich Chazarskich mafijnych szefach, takich jak Clintonowie.

Według danych CIA, były prezydent USA Barack Obama twierdzi, że był faktycznie podwójnym agentem i że teraz chce w pełni ujawnić wszystko, czego się dowiedział, podczas gdy pracował jako Prezydent marionetka dla   korporacji USA.

Na koniec, agenci Chazarskiej mafii starają się zamknąć ten biuletyn. Wszystkie nasze dochody od marca z abonamentów z tego bloga   zostały przejęte  przez japońskie organy podatkowe w możliwym do udowodnienia przypadku podwójnego opodatkowania. Mimo, że nawet ten fałszywy należny podatek został  opłacony,   teraz Paypal uniemożliwia subskrybentom płacenie za  subskrypcję tego  bloga. Efektem jest zmniejszenie dochodów autora o 80%.

Teraz, po ostatnim zwrocie akcji, po tym, jak nasz nowy facet od IT zainstalował system system, za pomocą którego ludzie mogą płacić za pomocą krypto-walut, na jego nieruchomość wyrzucono garść używanych tamponów i bezgłowego, zakrwawionego misiaka. To pokazuje, jak chorzy i podli są ludzie, o których piszemy. Nie będziemy jednak zniechęcać się, a facet od IT pracuje obecnie nad aktualizacją strony internetowej i wdrożeniem nowego systemu płatności kartą kredytową.

 

Źródło: http://benjaminfulford.com/

https://www.disclosurenews.it/en/russia-china-america-war-against-deep-state-ben-fulford/

 

 

2 thoughts on “[Benjamin Fulford]Rosjanie Chińczycy i Amerykanie planują masową kampanię, która wykurzy tajny rząd Chazarski na świeże powietrze

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.