Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 23 lipca 2017

Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 23 lipca 2017 r

Moi Drodzy,

Wkrótce pozostawicie  ciemność za sobą na zawsze, a wtedy ŚWIATŁO stanie się wszystkim, co widzicie i doświadczacie. Dłoń na sercu, oddychajcie i ruszamy !!!

Te ostatnie kilka dni intensywnych energii były trudne dla wielu, by powiedzieć co najmniej wielu. Te  energetyczne sygnały księżyca w nowiu  sygnalizują Nowy Początek dla WSZYSTKICH. Nieustannie jesteście przygotowywani i w najbliższych tygodniach, najbardziej znaczące będzie zaćmienie słońca i więcej większych przyspieszeń energii będzie miało również wpływ na podniesienie poziomu waszych ciał. Dla tych, którzy trzymali Światło, wyglądało to, jakby ziemia ugięła się pod stopami.

Niektórzy pytają, jak długo mogą wytrzymać. Idealny czas Moi Drodzy by  to zrobić. Jesteście  blisko mety jak nigdy i te dodatkowe uncje siły i odporności są potrzebne teraz.

Oddychajcie głęboko Moi Drodzy, użyjcie “rezerw”, które macie wewnątrz. Przygotowywaliście się na takie czasy, kiedy każda uncja waszych sił jest potrzebna na tym końcowym odcinku   – wiedząc, że kiedy to zrobicie, to będzie Wielki Nowy Początek.

Ten czas jest jak żaden inny.

Drodzy Twórcy, którymi jesteście – jest to wymagane, byście naprawdę prosili o to by zostało wam to dane. Poproście o siłę i wytrwałość potrzebną, gdy poczujecie, że nie możecie już iść dalej. To jest czas, kiedy będziecie synchronistycznie prowadzeni na wyższe tereny,gdzie  odpoczniecie i odnowicie siły, gotowi na ostatnie dni tego starego życia, które ma zostać zgaszone. Nowy TY i nowa Ziemia czekają na Was, aby wkroczyć, gotowe by rozkwitnąć  w Miłości i Świetle, którymi jesteście.

Wszystkie dotychczasowe ścieżki i bagaże muszą zostać pozostawione, wyzwania i zmiany, jakie napotykaliście w ostatnich latach, wreszcie nabiorą sensu, kiedy wejdziecie w  energie nowego wymiaru Nowej Ziemi.

Moi Drodzy, widzimy wasze frustracje, widzimy, jak bardzo jesteście zmęczeni  fizycznie i psychicznie i wyrażamy podziw dla waszej wizji kontynuowania pójścia naprzód. Zaufanie i wiara, które macie w sobie lśnią. Wasza wewnętrzna wiedza pozwala wam skupić się, a wewnętrzne przewodnictwo daje jasność w zdezorientowanym krajobrazie.

Moi Drodzy, jak zawsze kroczymy z Wami,   to będzie naprawdę znane w Nowej Ziemi, gdy nie będziemy już Waszymi “niewidocznymi” przyjaciółmi i towarzyszami.

W miarę  jak kroczycie naprzód każdego dnia, trzymając się za ręce, gromadząc nowych, przebudzonych, my również trzymamy was za ręce. Powracanie do Jedności, którą Wy jesteście, jest codziennym wydarzeniem, a każdego nowego dnia przybywa coraz więcej wierzących, gdy informacje stają się dostępne, a ciemność jest ujawniana z jej kontrolą, którą mają nad każdym z was i waszą wolnością.

Wkrótce dowiecie się, czym jest prawdziwa wolność i weźmiecie ją w objęcia, ponieważ wszyscy musicie  poświęcić się, aby to osiągnąć.

Nadszedł czas Drogie Serca, zbierzcie rodzinę, przyjaciół, wszystkie dusze razem, aby uczcić największą wolność wszystkich. Boska MIŁOŚĆ I ŚWIATŁO na Waszej Nowej Ziemi.

I tak jest.

JESTEM ARCHANIOŁ MICHAŁ.

 

 

Źródło: http://sananda.website/archangel-michael-via-leslie-anne-menzies-july-23d-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.