[Benjamin Fulford] Systemy na Zachodzie zawodzą i jak to rozwiązać

Systemy na Zachodzie zawodzą i jak to rozwiązać

 

Do tej pory oczywistym było dla każdego, kto używa swojego mózgu, że coś jest dogłębnie nie tak z kierownictwem i systemami rządowymi na Zachodzie. Odnosi się to szczególnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie rzeczywiste standardy życiowe spadają od końca lat 60., podczas gdy kraj ten niemal nieustannie był w stanie wojny. W Stanach Zjednoczonych klasa rządząca zraziła ludność do tego stopnia, że ​​mniej niż 10% ludności ufa Kongresowi czy mediom. Główną przyczyną tego marazmu był projekt podgrupy w klasie rządzącej, ludzi, których nazywam mafią chazarską, aby zniewolić ludzkość i przekształcić się we władców podobnych bogom.

Amerykańskie białe kapelusze spośród wojska i agencji zrozumiały to i podjęły działania, które można zobaczyć w formie prezydentury Donalda Trumpa. Trump przejął stanowisko głównego zarządzającego bankrutującego podmiotu, pomimo, że stara się jak najmocniej, musi jeszcze zrobić to, co jest nieuniknione i oficjalnie ogłosić bankructwo Stanów Zjednoczonych. Bo są bankrutem.

Stany Zjednoczone mają deficyt handlowy z resztą świata od 1976 roku, rezultatem tego jest skumulowany deficyt handlowy w wysokości ponad 10 bilionów dolarów. Poza tym rząd Stanów Zjednoczonych ma 19,1 miliardów dolarów długu i ma 128 bilionów dolarów lub 7-krotność PKB USA w nierozliczonych pasywach. To jest prawdziwy powód, dla którego amerykański korporacyjny rząd de facto zbankrutował w dniu 3 maja 2017 roku, gdy jego w całości zależna spółka z Puerto Rico nie spłaciła długów w wysokości 123 miliardów dolarów.
Oznacza to, że niezależnie od tego, jak bardzo Donald Trump stara się, nie może rozwiązać problemów Stanów Zjednoczonych bez formalnego ogłoszenia upadłości.

Jednak bankructwo Stanów Zjednoczonych nie jest takie samo, jak bankructwo jakiegokolwiek innego kraju. Z jednej strony ogłoszenie bankructwa uniemożliwiłoby USA utrzymanie 800 lub więcej amerykańskich baz wojskowych na całym świecie. Kiedy ten pisarz po raz pierwszy udał się do Azjatów, aby zgodzić się dziesięć lat temu z pomysłem bankructwa Stanów Zjednoczonych, wojsko USA wysłało agenta, aby wyjaśnić, że Stany Zjednoczone odetną dostawy ropy z Bliskiego Wschodu do Azji, jeśli finanse USA zostaną odcięte. To doprowadziło do meksykańskiego impasu, które trwa wiele lat.

Wplątując się w ten na wysokim szczeblu impas między najbardziej potężnymi krajami świata, ten autor mógł zobaczyć z pierwszej ręki, kto rządzi planetą Ziemią. Poniższe informacje opierają się na 10 latach spotkań ze źródłami w CIA, NSA,Lożą P2 Wolnej Masonerii , MI6, Azjatyckiej Tajnej Organizacji itp. Itd.

Do niedawna David Rockefeller był tajnym liderem planety Ziemia. Był przewodniczącym grupy Bilderberg, Rady ds. Stosunków Międzynarodowych i Komisji Trójstronnej. Ponadto, poprzez różne fundacje, kontrolował również fortunę 500 korporacji. Poza tym, ponieważ wyszedł za mąż za włoską księżniczkę , Rockefeller także wywarł ogromny wpływ na Watykańską Lożę P2 Wolnej Masonerii, która kontroluje Kościół katolicki i mafię. Rockefeller miał władzę umieścić swojego bratanka, Billa Clintona, na stanowisku prezydenta i starał się bardzo ciężko, ale nie udało mu się, aby jego córka Hillary Clinton została prezydentem.

Jeśli Rockefeller był numerem 1 w starej strukturze władzy, George Bush Sr. był # 2. Bush kierował większością CIA, 2 bilionami dolarów rocznego światowego przychodu z handlu narkotykami i większością przemysłu zbrojeniowego. Kiedy jego syn Bush Jr. został wybrany na Prezydenta w 2000 roku, Senior był w stanie przyćmić Rockefellera, inscenizując 911 i narzucając nazistowski reżim w USA.

Rockefeller zdołał odzyskać kontrolę w 2008 r., umieszczając swojego niewolnika Baracka Obamę w biurze po tym, jak prezydentura Busha Jr zmieniła się w katastrofę.

Teraz jednak śmierć Rockefellera stworzyła ogromną próżnię na szczycie światowej potęgi. George Bush Sr. stracił poparcie ze względu na powszechne obrzydzenie w nazistowskich grupach jeśli chodzi o jego ludobójcze plany . Jest też bardzo stary i sprawia wrażenie wygasłego. Więc Bush Sr. nie jest już numerem 2, a nawet # 3, ponieważ jego nazistowscy zwolennicy nie uważają go za swego Fuhrera. Naziści jasno stwierdzili, że nie chcą już hegemonii światowej.

Tak więc śmierć Rockefellera i utrata łaski przez Busha Sr. oznacza, że ​​najwyższe podium zachodniej władzy jest do wzięcia.

Grupa, która przystąpiła do wypełnienia próżni w Stanach Zjednoczonych, to gnostyccy Iluminaci, grupa, która sprzeciwia się rządom rodów i wyraża uznanie dla rewolucji francuskiej, amerykańskiej i rosyjskiej. W Stanach Zjednoczonych doprowadzili do ​​oczyszczenia wysokiego szczebla służących liniom krwi.
W tym samym czasie, ożywione upadkiem ich karierowiczowskich rywali z USA, europejskie rodziny linii krwi robią duży nacisk na wypełnienie próżni po Rockefellerze i Bushu. Ich największymi ludźmi są królowa Elżbieta, papież Franciszek i kanclerz Niemiec Angela Merkel. Europejczycy byli bardzo blisko od wykorzystania ich fałszywej intrygi – globalnego programu ocieplenia z powodu emisji dwutlenku węgla do atmosfery, aby wprowadzić w życie porozumienia paryskie . To stworzyłoby światowy rząd nadal kontrolowany przez nich, ale z większą liczbą miejsc przy stole dla Chińczyków.

Potęga tej grupy była widoczna na spotkaniu G20 na początku lipca, gdzie 19 na 20 tak zwanych liderów światowych wyraziło poparcie dla tego oszustwa. Jednak bez poparcia gnostyckich Iluminatów i bez podstaw naukowych to oszustwo węglowe jest skazane na niepowodzenie. Gnostyccy Iluminaci kontrolują zarówno prezydenturę Trumpa, jak i amerykański przemysł wojskowy i używają swoich agentów, aby atakować rządy linii krwi w Europie, podczas gdy oczyszczanie w Stanach Zjednoczonych jest mniej więcej ukończone.

Teraz jednak ma miejsce impas na Zachodzie, pomiędzy europejskimi królewskimi liniami krwi reprezentowanymi przez papieża, królową i Merkel oraz gnostyckimi Iluminatami reprezentowanymi przez Trumpa.
Tymczasem w Azji Chiny utworzyły alternatywne sieci importu energii tak, aby mogły nadal działać, nawet jeśli wszystkie dostawy ropy naftowej z Bliskiego Wschodu zostałyby odcięte. Sojusz azjatycki zdołał także zdołał pozyskać Europę, aby przystąpiła do Azjatyckiego Banku Inwestycyjnego Infrastruktury i jego inicjatywy jednego pasa, jednej drogi . Chińscy dodatkowo dokonali ogromnych postępów w Afryce i innych krajach rozwijających się dzięki hojnym inwestycjom w infrastrukturę. Przede wszystkim Chińczycy są głównymi wierzycielami Stanów Zjednoczonych i mogą doprowadzić je do bankructwa, jeśli zdecydują się na to.
Oczywiście USA nadal mają swoją pierwszą kartę wywołania III wojny światowej. którą mogłyby zagrać, ale użycie tej karty doprowadzi do zniszczenia planety, więc strona USA stara się doprowadzić Rosjan do przyłączenia się do sojuszu chrześcijańskiego (białego). Aby zachęcić Rosjan, Amerykanie oddały im hegemonię nad Europą (oprócz Wielkiej Brytanii), a także połową Bliskiego Wschodu. Strona Stanów Zjednoczonych nadal ma kontrolę nad Japonią i Półwyspem Koreańskim, w tym szubrawczym krajem Korei Północnej. Amerykanie również gorliwie spotykają się z Indiami.

Ogólny wynik to, że nadal istnieje meksykański impas między Wschodem i Zachodem.

Kluczowym polem bitwy jesienią tego roku będzie Japonia. Chodzi o pieniądze z oszczędności pocztowych w Japonii, banku rolnego, funduszy emerytalnych itp., które ledwo utrzymują wypłacalność Stanów Zjednoczonych. Jednakże rząd marionetek premiera Shinzo Abe ma w naprawdę mniej niż 10% poparcia opinii publicznej . Jest też niesamowite niechęć i gniew na agentów koreańskich, których amerykańskie władze okupacyjne stosują do kontroli Japonii od końca II wojny światowej. Jak pokazały wyniki wyborów regionalnych w czerwcu w Tokio, w następnych wyborach parlamentarnych rządząca od lat marionetkowa Liberalna Partia Demokratyczna zostanie starta w proch.

Organizacja Białych Smoków naciska mocno na zmianę reżimu w Japonii już tej jesieni. Celem jest wymuszenie realnej zmiany reżimu w USA, ponieważ prezydentura Donalda Trumpa jest troszeczkę poniewczasie

Potrzebne jest formalne oświadczenie o bankructwie w Stanów Zjednoczonych, aby uruchomić pełną modernizację międzynarodowej architektury wprowadzonej po II wojnie światowej w celu lepszego odzwierciedlenia obecnej światowej rzeczywistości demograficznej i gospodarczej. WDS uważa również, że świat potrzebuje minimalnego wspólnego zbioru zasad, aby międzynarodowi przestępcy, jak mafia chazarska, nie mogła już angażować się w nielegalne wojny, grabieże i inne działania antyspołeczne. WDS uważa ponadto, że na Zachodzie i Azji może współistnieć merytokracja z łagodnymi, symbolicznymi rządami linii krwi .
WDS wspiera także rozpoczęcie nowego złotego wieku, rozpoczynając od jubileuszu, jednorazowej redystrybucji aktywów, masowej kampanii na rzecz oczyszczenia planety i systematycznego wysiłku, aby rozszerzyć się na wszechświat. Nowy kalendarz, który zastąpi zachodnio-centralny system, pomoże rozpocząć nowy wiek.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/07/31/systems-failure-in-the-west-and-how-to-solve-it/

One thought on “[Benjamin Fulford] Systemy na Zachodzie zawodzą i jak to rozwiązać

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.