Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 31 lipca 2017

 

Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 31 lipca 2017 r

Moi Drodzy,

Zauważcie, gdzie aktualnie jesteście “ustawieni” na tym pięknym wirującym błękitno-zielonym ciele niebieskim!

Czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie jesteście geograficznie? Gdzie byliście w tym życiu i gdzie obecnie znajdujecie “siebie”?

Z naszego punktu widzenia możemy zobaczyć Wzory Świętej Geometrii utworzone przez ŚWIATŁO, którym promieniujecie, i skąd je wysyłacie.

Takie niesamowite geometrie są oświetlone przez Was Drogie Serca. Każdy z was, rozmieszczeni jesteście w doskonałej lokalizacji. Niektórzy promieniują stabilnie z ich punktu widzenia, a inni są płynni, wymagając dodania pewnych punktów na Globie w określonych momentach czasu.

Wszystko w idealnym wyrównaniu oczywiście.

Moi Drodzy, czy kiedykolwiek zapytaliście, dlaczego “wybraliście” pewien kraj, miasto lub miasteczko? Zgodziliście się przed wcieleniem w tym życiu, abyście mogli jak najlepiej służyć planecie z wybranej lokalizacji. Musiało to być bardzo różnorodne, aby Światło zintegrowało się z całym tym wirującym Globem. Zawsze “wiedzieliście” , że w tym życiu ma nastąpić przebudzenie. Jesteście zakodowani w 11:11 wezwaniu do przebudzenia? To było coś, o czym wielu z was było świadomych przez wiele lat swojego czasu i nadal jest to wezwanie do tych, którzy przecirają sen z ich oczu.

ARCYDZIEŁO w tworzeniu. Wszystko za porozumieniem !!!

W miarę jak wiele zmian wciąż zatacza coraz szersze kręgi na Waszej Nowej Ziemi, wiele osób ponownie zmieni lokalizację do obszarów wymagających szczególnego podniesienia WSPÓŁCZYNNIKA ŚWIATŁA. Możecie być “wezwani” do określonych miejsc w tym czasie nie rozumiejąc dlaczego – ale wciąż ufając i odpowiadając na “wezwanie”.

Kiedy przeniesiecie się do punktu w tej następnej fazie rozwoju, wiedzcie, że jesteście wspierani i wyróżnieni, że wzięliście pod uwagę podszepty Duszy / Ducha.
Moi Drodzy zawsze będziecie we właściwym miejscu w idealnym czasie. ZAUFAJCIE tej wewnętrznej mądrości, która prowadzi Was z miłością.

W tej chwili nieprzyjemne energie lipcowe zostały złagodzone. Podczas gdy przechodzicie ponownie do nowego Początku, który przynosi sierpniowy sezon Zaćmień, będzie on DRAMATYCZNY – (w rozumieniu jako niewiarygodny, niesamowite energie).

Możecie znaleźć się po raz kolejny w specjalnych lokalizacjach geograficznych, aby wykonać pracę z siecią lub wrotami, aby te energie mogły zostać zakotwiczone w nowej strukturze krystalicznej ziemi.

Wiedzcie, że jeśli jesteście podekscytowani i cokolwiek chcecie zrobić, w ciągu tych kolejnych ekscytujących dni, wiedzcie, że zawsze jesteśmy przy Was.

Moi Drodzy, jesteście doceniani i wspierani z łatwością, a poczucie połączenia jest silniejsze niż kiedykolwiek, podczas gdy zasłona nadal opada.

Czasów takich, jak te nigdy wcześniej nie doświadczano, stają się normą, gdy patrzycie wokół siebie, rozpada się przed waszymi oczami. Wiedzcie jednak, że wszystko jest doskonałe w celu utworzenia nowej krystalicznej struktury Nowej Ziemi.

Moi Drodzy, nadal zakotwiczajcie Światło, gdziekolwiek znajdujecie się i ktokolwiek wam towarzyszy.

Wasze Światło i Wasza Miłość są siłą napędową tego, co się rozwija i dzięki Wam- POKÓJ, DOBROBYT, POWODZENIE I MIŁOŚĆ będą pomostem dla wszystkich,by utrzymać ich serca.

Otwórzcie Wasze Serca jeszcze bardziej Moi Drodzy, zapraszajcie Światło Stworzenia, aby płynęło przez was jako kanału dla największego pokoju i dobrobytu, aby płynęło do WSZYSTKICH.

To dlatego Moi Drodzy mieszkacie tam, gdzie mieszkacie, lub podróżujecie do Świętych Miejsc na tym Niebiesko / Zielonym Globie.

Magia i Cuda są tworzone przez Was.

I tak jest

JESTEM ARCHANIOŁ MICHAŁ.
Źródło  – Leslie-Anne Menzies

http://sananda.website/archangel-michael-via-leslie-anne-menzies-july-31st-2017/

One thought on “Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 31 lipca 2017

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.