Otwarcie portalu Bramy Lwa w sierpniu 2017 r

Otwarcie portalu Bramy Lwa w sierpniu 2017 r

Każdego roku Słońce, Ziemia i Syriusz przemieszczają się w określonych punktach na niebie uruchamiając portal Bramę Lwa.

Portal Brama Lwa otwiera się od 26 lipca do 12 sierpnia, jednak jest on najpotężniejszy 8 sierpnia.

Tego dnia możemy otrzymać pełną obfitość magicznej i potężnej energii, która jest dla nas dostępna.

Aby zrozumieć, czym jest Brama Lwa, ważne jest, aby zrozumieć, co reprezentują wszyscy trzej kosmiczni gracze (Ziemia, Słońce i Syriusz).

Aby otworzyć portal Bramę Lwa, Słońce musi być zrównane z gwiazdą, Syriuszem, która jest większa i jaśniejsza od naszego Słońca.

Syriusz jest znany jako Duchowe Słońce, i uważa się, że posiada wiedzę i mądrość z wyższych boskich sfer.

Kiedy Słońce i Syriusz spotykają się w tym okresie, ich energie intensyfikują się i Ziemia jest w stanie otrzymać energię światła” z obydwu tych ciał niebieskich.

Nasze Słońce jest już ciepłe i wystarczająco odżywcze i zapewnia energię życiową, ale wyobraźcie sobie, co się dzieje, gdy połączy swoje moce z Syriuszem.

Jeśli myślimy o tym symbolicznie, to jakby planeta Ziemia była kąpana w dwóch najbardziej potężnych światłach na niebie.

Ta energia Światła może wzmocnić duchowe przebudzenie, przynieść nowe spojrzenie lub nową świadomość, a także może przyczynić się do podniesienia świadomości na naszej planecie.

Ta wysoce aktywna i duchowo zaawansowana energia z tych gwiazd pomaga aktywować portal i zwiększa napływ energii wyższych wibracji, którą możemy wykorzystać.

Słońce jest wtedy w konstelacji Lwa, symbolizowane przez Lwa, dlatego ten portal gwiezdny jest określany jako Brama Lwa.

Warto również zauważyć, że portal ten osiąga szczyt 8 sierpnia lub 8/8 .

W numerologii 8 to potężna liczba, która reprezentuje nieskończoność, moc, boskie połączenie, odrodzenie i wyższe sfery.

Więc co to wszystko oznacza dla was? Oto przesłanie na tegoroczną Bramę Lwa:

Musisz znaleźć przyjemność po prostu przez bycie człowiekiem.

Kiedy nasze dusze przybyły na tę Ziemię, przyszliśmy dla ludzkiego doświadczenia, a wielu z nas nie realizuje w pełni potencjału naszych ludzkich możliwości.
Jako ludzie poznawaliśmy, smakowaliśmy, podróżowaliśmy, żyliśmy i doświadczaliśmy emocji i kolorów Ziemi.

Ale wielu z nas utkwiło i złapało się w monotonii każdego dnia i zapomniało, po co tu przyszliśmy, aby naprawdę doświadczać.

Chociaż wszyscy mamy duchowy rdzeń, musimy znaleźć większą wdzięczność dla ludzkich stron życia.

Człowiek często ma złe opakowanie, ale ludzie są niewiarogodnymi, pełnymi pasji i współczującymi istotami, które mają tak wiele do zaoferowania światu.

Musimy przyjąć naszą ludzkość i wypracować to, co sprawia, że ​​czujemy się najbardziej pełnymi życia.

Co sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwi lub zadowoleni, że żyjemy w naszej ludzkiej formie? Jakie doświadczenia chcemy mieć na Ziemi, które czynią to życie wartościowym?

Oto pytania, które Brama Lwa 2017 r. prosi o zgłębienie – musimy zrozumieć, co sprawia, że ​​życie jest warte przeżycia, a następnie rzeczywiście podjąć kroki, aby je zrealizować.

Ostatnim przesłaniem dla Bramy Lwa z sierpnia 2017 r. jest usunięcie energetycznego “zanieczyszczenia” z naszych ciał. Ta Brama Lwa będzie bardzo uzdrawiająca i oczyszczająca, jeśli pozwolimy tej energii przeniknąć do nas.

Częściowe zaćmienie Księżyca wypada na jeden dzień przed portalem Bramy Lwa w dniu 7 sierpnia w znaku Wodnika i wszyscy zostaliśmy wezwani do odpuszczenia, uzdrowienia i uwolnienia, abyśmy mogli otrzymać nowe.

Aby uzyskać najwyższe podniesienie energii z portalu Bramy Lwa w sierpniu 2017, pamiętaj, aby pozostać jasnym i otwartym kanałem, uwalniając i wypuszczając wszystko, co już Ci nie służy.

Szczęśliwej Bramy Lwa!

Autor Tanaaz,

Tłumaczenie Joel.

 

Źródło: http://sananda.website/opening-of-the-lionsgate-portal-august-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.