Protokół oczyszczania implantów

Protokół oczyszczania implantów
Przez Freddy Ground Crew

Przedstawię tutaj bardzo skuteczny protokół, który stworzyłem, aby wspierać Siły Światła w procesie usuwania implantów, stworzyłem je wykorzystując moją intuicję, racjonalny umysł, wiedzę i połączenie z duszą.

Ważne jest, aby określić, że wykonując ten protokół / wizualizację raz, implanty nie zostaną usunięte, ale robiąc to regularnie, będziemy w znacznym stopniu wspierać bieżące operacje Sił Światła mające na celu trwałe usunięcie tych implantów. Ważne jest również określenie, że tutaj mówimy o implantach eterycznych / plazmowych, a nie fizycznych; Jak wyjaśnił Cobra w jednym ze swoich pierwszych postów w czerwcu 2012 r., Implanty fizyczne nie są już problemem:

“Fizyczne implanty były bardzo popularne w Atlantydzie, ale zaprzestano ich stosowania po upadku Atlantydy. Próbowano przywrócić fizyczne implanty po II wojnie światowej z fizycznymi biochipami, które zostały wprowadzone do większości ludzi poprzez program szczepień. To był główny powód dlaczego WHO stworzyła program szczepień. Fizyczne biochipy wzmacniały inne programy ale z powodzeniem zostały całkowicie usunięte z ludzkiej populacji około dwóch lat temu przy użyciu specjalnej technologii, która mogła być stosowana z daleka, opracowana przez Ruch Oporu, dlatego obawy o to, że NWO planuje mikrochipowanie ludzkiej populacji, nie opierają się na rzeczywistości, ponieważ populacja została już mikrochipowana, a te same biochipy również zostały usunięte będąc niezauważone przez nikogo.

Zanim przedstawię ten protokół, sugeruję również przeczytanie tego starszego postu Cobry, w którym wyjaśnia sprawę implantów i ich działanie:
2012portal.blogspot.com/2013/10/planetary-situation-update-etheric-plane.html

Dodam również kilka informacji o implantach, które Cobra przekazał ostatnio na j Konferencji Przełomu w Neapolu, które nie jest obecne w artykule powyżej. Na przykład wspomniał o czwartym implancie zlokalizowanym za szyją połączonym z kręgosłupem.

Implant za szyją: nie każdy ma ten implant, ale ma go duża część ludzkiej populacji; Jest odpowiedzialny za wywołanie obaw, a zwłaszcza strach o przetrwanie.

Dwa implanty w płacie czołowym mózgu eterycznego: cała ludzka populacja ma takie; Te czynią bałagan w myśleniu i podejmowaniu decyzji.

Implant w splocie słonecznym: ma go cała ludzka populacja; Znajduje się dwa lub trzy palce nad pępkiem. Ingeruje w kundalini i energię seksualną

Protokół / Wizualizacja:

https://www.youtube.com/watch?v=Ho2ZCvrVs_w

Wizualizuj, jak trzymasz w dłoni 2 złote pałeczki; a następnie wyobraź sobie stałą strukturę geometryczną, taką jak na przykład poniżej:

Struktura ta jest komorą elktro-magnetyczną w celu ochrony implantu, dlatego teraz ingerujemy w węzły (A, B, C itd.), rozbijając je pałeczkami, niszcząc komorę i powodując jej rozpad. Gdy implant, czyli mikro-czarna dziura, zostanie pozbawiony ochrony, będziemy wizualizować białe jasne światło wychodzące ze Źródła, które uderza w implant, aż ten zniknie.

Pracuj nad każdym implantem niezależnie, kiedy tylko implant zniknie przejdź do następnej struktury geometrycznej. Proponuję zacząć od tego za szyją, potem dwóch na czole i na końcu splotu słonecznego.

Możesz też wykonać tę wizualizację w jedności z twoją bratnią duszą; W tym przypadku wizualizuj siebie, pracującego nad implantami twojej bratniej duszy i wizualizuj bratnią duszę, która pracuje nad twoimi; Podczas pracy nad splotem słonecznym wizualizuj, jak kochasz się z twoją bratnią duszą,  po tym jak komora rozpadnie się wizualizuj Światło pochodzące ze Źródła schodzące na implant, podczas gdy  łączysz się z twoją bratnią duszą.

Zwycięstwo światła,

Freddy Ground Crew

 

Źródło: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/05/implants-clearing-protocol.html

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.