Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! MEDYTACJA JEDNOŚCI W CZASIE ZAĆMIENIA 2017-8-21

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! MEDYTACJA JEDNOŚCI W CZASIE ZAĆMIENIA 2017-8-21

 

Nadszedł czas by ponownie podjąć działania! Nadszedł czas, aby wziąć   przeznaczenie naszego świata w nasze ręce! Wszyscy zgadzamy się, że proces wyzwolenia planetarnego trwa zbyt długo. Oto nasza szansa by wspólnie przyspieszyć ten proces. Dlatego wykorzystajmy szansę zaćmienia Słońca   21 sierpnia, aby stworzyć portal, przez który zjednoczymy naszą świadomość i napełnimy Światłem pole energii wokół naszej planety.

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! Udostępnijcie to na całym świecie! Opublikujcie   na swoich stronach internetowych i blogach. Zaproście grupy duchowe aby do nas dołączyły. Jeśli znacie alternatywne media, możecie to wysłać do nich. Możecie utworzyć grupę Facebook dla Waszej lokalnej grupy osób biorących w tym udział w Waszej części świata. Do tego wydarzenia potrzebujemy również jednej głównej grupy Facebook. Możecie stworzyć film na ten temat i opublikować go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowej medytacji  na społeczeństwo ludzkie, więc każdy kto będzie uczestniczył w tej medytacji  faktycznie przyczyni się do przybliżenia nas do  Wydarzenia i pełnego ujawnienia:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditate-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Ta medytacja pomaga siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety, aby wzmocnić Sieć Światła, która jest potrzebna, aby przyspieszyć proces pełnego ujawniania i wzniesienia. Liczba osób, które wykonują tą medytację, jest jednym z najbardziej kluczowych czynników w mocy populacji ludzi na powierzchni, który przyspiesza proces.

Możemy osiągnąć masę krytyczną 144 000 osób wykonujących tę medytację! Spowoduje to masową uzdrawiającą reakcję łańcuchową  w sieci energetycznej na całym świecie. Nacisk zostanie położony na Stany Zjednoczone, gdzie potrzebne jest wiele uzdrowienia.
Diagram astrologiczny naszej medytacji pokazuje potężne trygony pomiędzy Galaktycznym centrum / Saturnem / Lilith w Strzelcu, Eris / Uranem w Baranie i Marsem / Księżycowym Węzłem/ Słońcem / Księżycem w Lwie. Rdzeniem tego wielkiego trygonu jest dokładny trygon Galaktycznego Centrum   28 stopni w Strzelcu, Uran 28 stopni w Baranie i zaćmienie Słońca i Księżyca   28 stopni w Lwie. W trakcie zaćmienia energia elektrycznego ognia wyzwolenia wypłynie z Centrum Galaktycznego (Pleroma) poprzez cały Układ Słoneczny i będzie przekazana przez Uran i przez zaćmienie Słońca / Księżyc,    wszystkie z nich zlokalizowane są w znakach zodiaku ognia. Dlatego nasza medytacja w momencie Zaćmienia ma potencjał do ogromnego przełomu na powierzchni planety, ponieważ jest to moment najbardziej bezpośredniego związku z Centrum Galaktycznym.


To będzie pierwsze zaćmienie od 1918 roku, z pasem zaćmienia przechodzącym przez całe kontynentalne Stany Zjednoczone. Zaćmienie jest wielką okazją, aby podjąć decyzję o utworzeniu jedności. Jedność przebudzonych jednostek jest najsilniejszym katalizatorem dla wyzwolenia planety. Z tego powodu ja, Corey Goode i wielu innych ludzi łączymy siły, aby zgromadzić masę krytyczną  co najmniej 144 000 osób wykonujących tą właśnie medytację.

Wspólny wywiad z Cobrą / Coreyem został nagrany specjalnie na tę okazję i zostanie opublikowany za parę dni.


Pas całkowitego zaćmienia dotknie ziemi pod Salem, OREGON o 10:18 PDT i wyjdzie niedaleko Charleston, Południowa Karolina o 14:47 EDT. Dla ludzi w zachodniej części Stanów Zjednoczonych całkowita faza zaćmienia zostanie już zakończona, gdy rozpocznie się medytacja. Medytacja rozpocznie się dokładnie tuż przed momentem maksymalnego punktu zaćmienia, a ludzie z centralnego USA będą medytować dokładnie w trakcie pełnego zaćmienia. Ludzie we wschodniej części Stanów Zjednoczonych będą mogli obserwować całkowite zaćmienie po medytacji.

Mapa pokrycia chmurami pokazuje, że ludzie z zachodniej części Stanów Zjednoczonych mają największe szanse aby zobaczyć zaćmienie:


Będziemy robić tę medytację w momencie maksymalnego zaćmienia Słońca w poniedziałek, 21 sierpnia o godzinie 11:11 am  PDT w Los Angeles. To jest godzina 8:11 EET w Kairze, godz. 20:11 CEST w Paryżu, godz. 7.11 pm BST w Londynie, godz. 14.15 EDT w Nowym Jorku, 1:11 pm CDT w Chicago, 12:11 pm MDT w Denver i 2: 11 am CST we wtorek, 22 sierpnia w Taipei.  POLSKA godzina 20:11.

Możesz sprawdzić czas medytacji dla Twojej strefy czasowej tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=UNITY+MEDITATION&iso=20170821T111111&p1=137

 

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję dla tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces stworzenia harmonii i jedności dla Ziemi i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar światła emanującego z Galaktycznego Centralnego Słońca ,   następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przez przyćmione Słońce i Księżyc, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła, który wychodzi ze środka Ziemi, a potem przez twoje ciało i w górę w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Teraz siedzisz w dwóch filarach Światła,  Światło płynie jednocześnie w dół i ku górze. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.


4. Teraz wizualizuj delikatną, różową uzdrawiającą boską kobiecą energię , uzdrawiającą wszystkich ludzi na planecie z przeszłych traum, przynosząc pokój, harmonię, zrozumienie, obfitość i jedność. Wizualizuj to delikatne, różowe światło, uzdrawiające umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie. Zobacz wszystkich Pracowników/Wojowników Światła i Prawdy pracujących w jedności dla stworzenia Nowej Ziemi. Zobacz ludzi na Ziemi świętujących i radośnie  uczestniczących w tworzeniu naszej nowej rzeczywistości, gdzie każdy może uzyskać to, czego potrzebuje i dowolnie wybierać jak żyć, według własnych pragnień.

Sugerowany czas  medytacji to 15 minut.

Bogini chce jedności i jedność będzie!

 

Źródło:http://2012portal.blogspot.com/2017/08/make-this-viral-unity-meditation-at.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.