Lady Venus Kumara via Jahn Kassl, 4 sierpnia 2017

Lady Venus Kumara przez Jahn Kassl, 4 sierpnia 2017 r

 

Dlaczego nie możecie zaufać? Bo boicie się bycia oszukanym i rozczarowania.

Ukochani ludzie,

Zaufanie to nie pojęcie, ale duchowa postawa. Jest to podstawowe nastawienie do życia, które niezależnie od oszustwa czy rozczarowania jest albo obecne w człowieku, albo nie.

Jak zaufanie może zakorzenić się w tobie?

Nie uwarunkowując zaufania od niczego! Oznacza to: nie mów o “nadużyciu Twojego zaufania”. Niech wszelka ocena w tym kontekście odejdzie i zdecydujcie się zaufać życiu i w konsekwencji działajcie bezwarunkowo w oparciu o Opatrzność!

Zaufanie ma związek z tobą i nigdy nie jest związane z zachowaniami innych ludzi.

Czy ufasz, czy nie? W tym momencie twój umysł odzywa się i budzi wątpliwości.

Podstawowe podejście do zaufania

Właśnie wtedy nie należy zwracać zbytnio uwagi na wątpliwości. Obserwujcie obawy wychodzące z waszego umysłu, gdy konfrontowane są z zaufaniem do życia i obserwujcie je dopóki wasze myśli się nie uspokoją, a wasze emocje znikną.

Osoba przebudzana duchowo przyswoiła podstawową postawę zaufania i pozostaje ufna, niezależnie od tego, jak trudne są okoliczności – nie może być inaczej. Przebudzona osoba wie, że nie ma znaczenia, jak ludzie lub środowisko reagują na ich ufność, ponieważ zaufanie i miłość znajdują się w rezonansie z Bogiem i nie potrzebują innego pola rezonansu. Mówi się: wątpliwości i nieufność są naturą umysłu, pewność i zaufanie pochodzą z duszy.

 Przebudzony umysł zdał sobie sprawę z tego. Więc idźcie naprzód i ufajcie! Nigdy nie uzależniajcie swojego zaufania od niczego i nigdy nie powiązujcie go z zachowaniami innych.

Ktokolwiek myśli, że może nadużywać waszego zaufania, nadużywa sam siebie; ktokolwiek myśli, że może rozczarować was, rozczaruje sam siebie; ktokolwiek nie jest w stanie rozpoznać swojego Światła żyje w ciemności; a ktokolwiek pozostaje z dala od swojej miłości, nie zbliżył się jeszcze do tego, aby kochać samego siebie.

Prawda i ważność to kosmiczne prawa wszystkich istot, prawdziwe i ważne jest to, co jest celem duszy. Twoja dusza jest stworzona z zaufania – poczucia podstawowego zaufania do WSZYSTKIEGO CO JEST i do samej siebie. Twoja dusza nie potrzebuje zewnętrznego odbicia, aby ufać, ponieważ jest samowystarczalna.

To, co tutaj zostało przekazane prawdziwe i ważne, ponieważ prawda jest taka: Jedność pomiędzy ludźmi zostanie osiągnięta poprzez każdą osobę, która staje się całością.

W tym procesie podstawowe zaufanie w Bogu ma ogromne znaczenie.

Ukochany człowieku,

Tu i teraz objawia się droga pełni.

Jestem z wami.

LADY VENUS KUMARA.

» Kanał: Jahn J Kassl

 

 

Źródło: http://sananda.website/lady-venus-kumara-via-jahn-kassl-august-4th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.