[Benjamin Fulford] Rewolucja rozprzestrzeni się na Izrael, Japonię i na Bliski Wschód tej jesieni

Rewolucja rozprzestrzeni się na Izrael, Japonię i na Bliski Wschód tej jesieni

 

Wybór Donalda Trumpa na Prezydenta Stanów Zjednoczonych był ważnym krokiem na drodze do pokonania mafii chazarskiej na całym świecie. Tymczasem prezydent Trump nadal reprezentuje próbę zreformowania starego systemu, a nie prawdziwą rewolucję. Trump utrzymuje na wodzie korporację Stanów Zjednoczonych Ameryki głównie dzięki pieniądzom wyłudzonym z Arabii Saudyjskiej, Kataru i innych bliskowschodnich jastrzębi naftowych wraz z funduszami z Japonii i Korei Południowej. Chińczycy odgrywają również rolę w utrzymaniu starego reżimu, ponieważ ich ogromna strukturalna nadwyżka handlowa z USA przynosi im wiele dolarów, by kupić przyjaciół i wpływać na ludzi na całym świecie. Rothschildowie i inne rodziny krwi, które rządzą planetą, z powodzeniem przeciągnęli Chiny na swoją stronę łapówkami i pochlebstwami. Ponad 1 bilion dolarów chińskiej inicjatywy jednego pasa jednej drogi jest ich nagrodą za utrzymanie starego systemu na wodzie.

Porozumienia Paryskie popierane przez 19 z 20 krajów grupy G20 były ze swej strony próbą utrzymania kontrolowanego przez linię krwi MFW, Banku Światowego, ONZ i innych instytucji międzynarodowych, dając Chinom większe prawa głosu kosztem Stanów Zjednoczonych, nawet jeśli utrzymywały te instytucje pod ich kontrolą. Problem polega na tym, że ta reforma oparta jest na fałszywym twierdzeniu, że węgiel powoduje globalne ocieplenie. To nie jest faktycznie prawda.

http://principia-scientific.org/breaking-fatal-courtroom-act-ruins-michael-hockey-stick-mann/
http://dailycaller.com/2017/07/05/exclusive-study-finds-temperature-adjustments-account-for-nearly-all-of-the-warming-in-climate-data/

Pozostawia to także stare rodziny zdecydowanie przy władzy. Pamiętajcie, że mieszkańcy planety Ziemia nie wybrali szefa ONZ, MFW, Banku Światowego, BIS itd. Wszystko to zostało wykonane za kulisami przez rządzące rodziny.
Na pewno frakcje stojące za Porozumieniami z Paryża reprezentują umiarkowaną, nieludobójczą grupę w strukturze rządzącej linią krwi, w tym rodziny królewskie z Europy. Byli w stanie wywalczyć to porozumienie z pomocą azjatyckich królewskich linii krwi. Ogólnie mówiąc mieli dobre intencje, ale po prostu nie są kompetentni, aby poradzić sobie z trwającym ogólnoustrojowym upadkiem ich systemu gospodarczego.

Obecna klasa rządząca na Zachodzie jest przewodniczy największemu masowemu wymarciu od czasów gdy dinozaury zostały starte na proch przez meteoryt przed 65 milionami lat. Ludzie z Europy i Azji Wschodniej, najbardziej produktywni na Ziemi, doświadczają upadku demograficznego. Różnica dochodów na Zachodzie jest obecnie wyższa niż poziomy, które doprowadziły do ​​upadku Imperium Rzymskiego.

Aby dodać oliwy do ognia, kryminaliści stojący za 911, zniszczeniem krajów takich jak Irak, Libia i Syria, Fukushimą, rozprzestrzenianiem broni biologicznej, takiej jak SARS, Ebola, AIDS itp. nie zostali jeszcze aresztowani ani ukarani.

Ponadto nie widzimy żadnej nagrody jubileuszowej ani jednorazowego odpisu długów. Nie widzimy też redystrybucji nieuczciwie nabytych aktywów. Jest to szczególnie wyraźne w przypadku szoku Lehmana, gdzie dowody z dokumentów dowodzą, że rodziny linii krwi wykreowały 23 miliardy dolarów za pośrednictwem oszustw i wykorzystały te pieniądze do kupowania aktywów na całym świecie, które zmieniły się w okazje z powodu zapaści finansowej, którą zaprojektowały. Dlaczego te pieniądze nie są skonfiskowane?

Od czasów kryzysu w Lehman banki centralne prowadziły tak zwane luzowanie ilościowe polityki monetarnej. Jednak ogromne sumy powstałe w wyniku tej polityki są kierowane tylko do instytucji finansowych kontrolowanych przez szefów mafii chazarskiej. Nie zrobili takich rzeczy, jak wpłacenie pieniędzy bezpośrednio na osobiste konta bankowe zwykłych ludzi. Dlatego też łagodzenie ilościowe powodowało wzrost rozbieżności w dochodach. Analiza sądowa pokazuje, że większość pieniędzy przeszła przez ręce około 700 osób, co oznacza, że ​​nie jest to 1%, a raczej 0.0000001%, którzy skorzystali z drukowania pieniędzy.
Powodem tego jest to, że rodziny krwi nadal kontrolują prywatne banki centralne dla własnych korzyści, a nie dla dobra planety i jej żywych istot. Donald Trump, który został umieszczony na pozycji władzy przez linię krwi przeciwnej gnostyckim Iluminatom, nie zmienił tego, ponieważ jako prezydent najbardziej zadłużonego kraju w historii świata, nie potrzebuje dźwigni finansowej.

Właściwie to tak. Pamiętacie powiedzenie “jeśli jesteś dłużny bankowi 10 000 dolarów, to twój problem, ale jeśli jesteś dłużny bankowi milion dolarów, to problem banku”. Faktem jest, że rząd USA nie wywiązał się ze zobowiązań 3 maja tego roku, kiedy to spółka Puerto Rico w 100% zależna nie uiściła należności na czas . A jednak waszyngtońskie widowisko wciąż trwa.

To dlatego, że, jak wspomniano powyżej, wierzyciele korporacji amerykańskich, jak chińskie, japońskie, północnokoreańskie i bliskowschodnie firmy produkujące ropę naftową, subsydiują straty w wysokości 700 miliardów dolarów rocznie (wielkość amerykańskiego deficytu handlowego w 2016 r.).

W jaki sposób możemy zmienić tą sytuację? Pierwszą okazją jest termin 30 września, fiskalnego terminu płatności w USA. Co roku w tym czasie, gdy zbliża się termin płatności, widzimy różne manewry. W tym roku nie będzie inaczej, a rząd amerykański zamierza przełożyć płatności poza termin płatności. Oznacza to groźby wojny, szantażu, wymuszenia, błagania, blefowania itd. W wiadomościach będzie to groźba wojny z Rosją, Chinami, Koreą Północną, Iranem i wszystkimi innymi, którzy nie bulą pieniędzy na ochronę. Jeśli te wysiłki powiodą się, wydarzenia będą kontynuowane wraz z graniem na zwłokę. Oznacza to kontynuację powolnego spadku poziomu życia na Zachodzie, który rozpoczął się pod koniec lat 60. XX wieku.

Alternatywą jest rewolucja światowa. Oznacza to, że fizyczne zajęcie BIS, Europejskiego Banku Centralnego, Zarządu Rezerwy Federalnej, Banku Japonii i innych banków centralnych linii krwi.

To sprawiłoby, że teoretycznie możliwe byłoby wydawanie biliardów dolarów, które mogą być wykorzystane do sfinansowania bezprecedensowej kampanii na rzecz zakończenia ubóstwa, zatrzymania zniszczenia środowiska i rozszerzenia się na wszechświat. Oczywiście rodziny, które są właścicielami prywatnych banków centralnych, poświęciły wiele lat na szkalowanie takich idei hasłami, takimi jak “spieniężenie długu”, co doprowadzi do inflacji i nieodpowiedzialnych wydatków rządowych. To było prawdą w przeszłości, kiedy niektórzy dekadenccy królowie lub skorumpowane rządy próbowały swoich sił w takich sprawach.
Zatrzymajcie się i pomyślcie tylko przez chwilę. Co oznacza “spieniężenie długu”? Oznacza to przekształcenie długu w pieniądze. Innymi słowy oznacza zakończenie niewolnictwa opartego na długu. Pamiętajcie, że dług wobec banków centralnych nie jest uzasadniony. Bankierzy nie zarabiają pieniędzy, które pożyczają ludziom i rządom w prawdziwym świecie robiąc rzeczy prawdziwe, po prostu wprowadzają numery w komputerach. Zatem spieniężenie długów oznacza po prostu zniesienie niewolnictwa opartego na długu.

Oczywiście, jeśli wydrukowałeś ogromne ilości pieniędzy, powiedzmy przez zdeponowanie miliona dolarów na każdym koncie bankowym w danym kraju, rezultatem byłaby orgia inflacyjna, a następnie ogromny ból głowy.

Są jednak przykłady banków centralnych będących własnością rządu, które przyniosły ogromne korzyści.
Kanada, od 1938 do 1973 roku, używała swojego banku centralnego do:
Finansowania II wojny światowej
Budowy system kanału łączącego wielkie jeziora z Oceanem Atlantyckim
Budowy autostrady TransCanada, najdłuższej na świecie,
Finansowania kosztów edukacji
Finansowania kosztów ubezpieczenia zdrowotnego
Finansowania robót publicznych
Finansowania wojska
Itp.

To wszystko zostało zrobione bez podatków lub długów.

Japoński rząd wojskowy przed i podczas II wojny światowej finansował także olbrzymie działania wojenne, głównie za pomocą pieniędzy wykreowanych przez znacjonalizowany bank centralny. Chociaż nie zgadzam się z działaniami japońskich reżimów wojskowych w Chinach i gdzie indziej, chodzi mi o to, że ogromne przedsięwzięcie, jak próba podboju Azji, finansowane było głównie przez rządowy bank centralny.

Jeśli znacjonalizujemy Radę Rezerwy Federalnej, Bank Centralny Unii Europejskiej i Bank Japonii, będzie możliwe sfinansowanie biliardowej kampanii aby zakończyć biedę, zapobiec zniszczeniu środowiska, finansować badania nieśmiertelności, odkrywać wszechświat itp. Jest to całkowicie realistyczne i wykonalne.

Jesienią będzie kolejna szansa, aby to umożliwić. Czas dyskusji się skończył, nadszedł czas na działania.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/08/07/revolution-to-spread-to-israel-japan-and-middle-east-this-autumn/

One thought on “[Benjamin Fulford] Rewolucja rozprzestrzeni się na Izrael, Japonię i na Bliski Wschód tej jesieni

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.