Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 7 sierpnia 2017

 

Archanioł Michał via Leslie-Anne Menzies, 7 sierpnia 2017 r

Moi Drodzy,

“Wiatry zmian” wieją z determinacją. Burze Geomagnetyczne szaleją nad ziemią i wewnętrznie dla całej ludzkości. Wszystko według Boskiego Dekretu. Jak przejdziecie przez te burze decyduje o kolejnym kroku. Każdy i Wszystko jest “naładowane” przez te pola magnetyczne – umożliwiając wam uwolnić całe życie z zachowanym gniewem, urazami, zaprzeczeniem, złamaniem, tymi wszystkimi “wypchanymi” emocjami, którym zaprzeczaliście lub myślicie, że sobie z tym poradziliście – przybliżając do przekształcenia I transformacji. Energie sierpnia przyniosą wielkie ZMIANY.

Pozostawcie to kochani i przyjmijcie Boga.

Wszyscy, niezależnie od tego, czy to uznają, czy nie, czują pod ich stopami zmiany na Ziemi i wewnętrzne zmiany w swoich Boskich Ciałach. Odmowa nie jest już opcją. Jak zawsze macie wybór, jak pracować z tym, co nadchodzi do Was. Jeśli możecie, zdajcie sobie sprawę, że przychodzi to by ODEJŚĆ na zawsze – pozwólcie temu przejść  przez was, wyjść z was, a potem zostawcie TO. Pamiętajcie Moi Drodzy, stajecie się CIAŁAMI ŚWIETLISTYMI, co oznacza, że ​​nie potrzebujecie już tych gęstych energii, które prowadziły was przez całe życie. Gdy gęstość odchodzi, pozwólcie jej odejść- uwolnijcie ją z Miłością, dla lekcji, które wam dały.

Moi Drodzy, pracowaliście ciężko przez wiele eonów, aby osiągnąć ten kamień milowy – wielu nie było pewnych, czy można to osiągnąć. Nie docenili Największej z Istot, która kiedykolwiek stąpała po tej Planecie.

Wszystko, co kiedykolwiek prosiliście, modliliście się, błagaliście , teraz toczy się teraz niespotykanymi dotąd drogami i to wszystko dzięki Wam.

Ciemność, która kontrolowała serca i umysły na zawsze odchodzi, szybciej niż można sobie wyobrazić. Gdy ta ciemność odchodzi, PUSTKA zostanie zastąpiona ŚWIATŁEM I MIŁOŚCIĄ, KTÓRĄ JESTEŚCIE. Wasza wolność zostanie zwrócona w sposób jaki pragniecie.

By po raz kolejny przechadzać się po tej odnowionej Nowej Planecie Ziemia w POKOJU, HARMONII i DOBROBYCIE – TO JEST TO PO CO PRZYBYLIŚCIE!
Kiedy wkroczyliście w życie, mieliście mandat – by przywrócić Nową Ziemię do nieskazitelnej planety, którą kiedyś była i aby przywrócić ludzkość do prawdziwych Istot Światła.

Nigdy nie wyobrażaliście sobie, jakim przedsięwzięciem to będzie, i nigdy nie wyobrażaliście sobie, jak głęboko usadowiona jest ciemność – przybyliście z WIARĄ, przybyliście z ZAUFANIEM i przybyliście jako MIŁOŚĆ KTÓRĄ JESTEŚCIE.

Te trzy Boskie Elementy pozwalają na poruszanie się naprzód każdego dnia w zawsze powolnych wzrostach. I TAK, zrobiliście też wiele kroków wstecz, po drodze, ale to pozwoliło wam ponownie się przegrupować, przygotować waszą wewnętrzną siłę, aby znowu ruszyć naprzód.

Wasze dusze zawsze były w najwyższym porządku i wiedzieliście, co było wymagane, nawet jeśli szliście z przepaską na oczach, podczas wielu bitew- WIEDZIELIŚCIE głęboko w waszych SERCACH, co przyszliście zrobić.

I oto jesteście!

Zwycięstwo Światła zawsze było Waszym mottem i nadal tak jest.

Kiedyś nieświadoma Ludzkość teraz budzi się do tego, co wyznawaliście w tym życiu. Zawsze byliście”inni” – nie pasowaliście do głównego nurtu, obcy- wyśmiewani i wielokrotnie potępiani za bycie takimi.

Jednak Moi Drodzy, jako” odmieńcy” jesteście wysławiani za trzymanie Światła Wysoko, nigdy całkowicie nie ulegaliście kpinom, WIEDZĄC, że macie pracę do wykonania. Mając WIARĘ, że pewnego dnia zostaniecie zrozumiani i zaakceptowani. Niezależnie od tego, czy kiedykolwiek to robiliście- to była wasza MISJA i WIEDZIELIŚCIE w waszych sercach, że osiągniecie to, co postanowiliście osiągnąć.
Moi Drodzy sławimy was “odmieńców” pionierów przemiany Ziemi. Podobnie jak w przypadku pionierów w dziejach historii, jeśli nie WY to KTO?

Przez to wszystko NIGDY nie szliście sami – my, wasz KIBICUJĄCY SKŁAD ocieraliśmy każdą łzę, trzymaliśmy każdą dłoń, otwieraliśmy każde serce trochę szerzej, aby umożliwić potrzebny postęp.

Moi Drodzy, jesteście kochani ponad wszelką miarę i uhonorowani za nieustanne dążenie do celu waszego planu – idąc z determinacją w ciemność – stając w obliczu największych obaw, a teraz idąc triumfalnie naprzód na tej Nowej Ziemi, każdy z Was współtworząc.

Więc Kochani , nieśliście Światło, gdy mogliście odwrócić się w drugą stronę. Wiedzieliście i pamiętaliście i dlatego teraz wszyscy możemy świętować.

POKÓJ, MIŁOŚĆ , DOSTATEK I OBFITOŚĆ, IDEALNE ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE na nieskazitelnej planecie Ziemia.

I tak jest

JESTEM ARCHANIOŁ MICHAŁ.

 

»Źródło – Channel: Leslie-Anne Menzies
http://sananda.website/archangel-michael-via-leslie-anne-menzies-august-7th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.