Judasz Iskariota via Ann Dahlberg, 7 sierpnia 2017

 

Judasz Iskariota via Ann Dahlberg, 7 sierpnia 2017 r

Jestem Judasz Iskariota i przybyłem dzisiaj, aby uspokoić wszystkie zmartwione dusze. Ziemia dąży ku górze w wyższe wymiary, a powierzchnia robi wszystko, aby się utrzymać. Macie tylko mały widok na to, co dzieje się na całym świecie, ponieważ w 3W najczęściej widać tylko to, co jest tuż przed wami – to, co dzieje się w małym świecie każdego z was. W dzisiejszym świecie dzieje się wiele innych rzeczy, które nie są opisywane ani w środkach masowego przekazu, ani w mediach alternatywnych. Są tylko niektóre kraje, które zwracają na to uwagę.

To tylko początek drogie dzieci na Ziemi. Nowy rozwój powoli porusza się do przodu krok po kroku. Istnieją kraje, które już teraz testują alternatywne technologie. Wkrótce doświadczycie tego i mają dużą wiedzę którą mogą się podzielić. Wkrótce nadejdzie czas dla wielu by ruszyć do przodu, a potem będzie toczyć się to szybko, drogie dzieci na Ziemi.

Jest to wysoka energia, która dotarła już do Ziemi i otwiera różne rozwiązania zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i na płaszczyźnie światowej. Nadszedł czas, aby zbadać siebie i ustanowić intencje dla siebie i świata, w którym żyjecie. Jak chcecie żyć własnym życiem? Jakie jest najwyższe życzenie dla was i świata, w którym żyjecie? Jak możecie stać się szczęśliwi? Jak wszyscy mogą być szczęśliwi? Co mogę zrobić, aby wszyscy ludzie na Ziemi czuli się lepiej j – czy też ludzie, którzy żyją wokół ciebie? Czy można coś zrobić, aby pomóc, aby więcej ludzi mogło spełnić swoje życzenia? Radość jest w stanie pomóc. To radość być sługą dla innych. Służąc innym, także służycie sobie. Radość jest podwojona, że tak powiem.

Weźcie teraz trzy głębokie oddechy drogie dzieci na Ziemi i oddychajcie w pokoju, miłości i harmonii, która istnieje wszędzie wokół was. Jest to wyższa energia, która przynosi te cechy charakterystyczne wraz z nią i może obudzić istniejące już możliwości. Nic nie jest trudne lub niemożliwe, gdy przyjmiecie wyższe energie, które pobudzają wasze DNA do bardziej pierwotnej formy. To jest teraz tutaj drogie dzieci na Ziemi. Teraz jest czas. Nadszedł czas, aby powrócić do pierwotnej formy wraz ze wszystkimi doświadczeniami zebranymi przez tysiące lat. Nadszedł czas refleksji i duchowej ciszy. Nadszedł czas, aby być w swoim duchowym świętym pokoju i czuć, że jesteście częścią tego wszystkiego. Nie ma słów by opisać uczucie bycia jednym ze wszystkim. To święte uczucie, że jesteście częścią czegoś, co jest większe i bezgraniczne niż wy sami. Skierujcie się do wnętrza i znajdźcie to uczucie a zrozumiecie gdzie zmierzacie. Jest to całkowity spokój i świętość- nieopisane poczucie spokoju i świadomości. To tutaj wszyscy kierujecie się, a my cieszymy się przez wzgląd na was i na nas. Wasza radość to nasza radość i vice versa, nawet jeśli macie teraz trudności z radością. Zasłona jest coraz cieńsza i można doświadczyć i poczuć więcej radości teraz niż kilka lat temu.

Ziemia ma teraz błyszczące Światło wokół siebie, a wasza powierzchnia jest procesie przyswajania tego. Będziecie wkrótce lśnić jak małe słońca kochane dzieci na Ziemi. To cudowny czas, który macie przed sobą i cieszymy się z waszego postępu. Widzimy postępy stąd i są dużo większe niż wielu z Was myśli.

Lśnijcie waszym Światłem kochane dzieci na Ziemi, bo wasza przyszłość miłości i Światła właśnie się zaczyna!

Z wielką miłością,

Judasz

Tłumaczenie ze szwedzkiego na angielski: Per Staffan

Źródło: http://sananda.website/judas-iscariot-via-ann-dahlberg-august-7th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.