Saint Germain i Królestwo Anielskie przez Natale Glasson, 11 sierpnia 2017

 

Saint Germain i Królestwo Anielskie przez Natale Glasson, 11 sierpnia 2017 r

Uzyskanie dostępu do wewnętrznej mocy przez Saint Germain i Królestwo Anielskie

Przekazane przez Natale Glasson – 11 sierpnia 2017 r. – Oryginalne Źródło: Sacred School of OmNa

 

Pozdrowienia i miłość rozciągająca się na was. My, Saint Germain i Królestwo Anielskie przychodzimy jako zbiorowa świadomość, która emanuje zdolnościami transformacji, pokoju i łaski Stwórcy, są to cechy, które chcemy obudzić w waszej istocie. W tym celu istnieje potrzeba kierowania waszym skupieniem w celu aktywowania wewnętrznej mocy. Kiedy dostaniecie się do wewnętrznej mocy i pozostaniecie w stałym kontakcie ze swoją wewnętrzną mocą, staniecie się wszystkim, czego pragniecie. Staniecie się waszą prawdą, istotą Stwórcy, którą się ucieleśniacie i miłującymi cechami, którymi chcecie podzielić się ze światem. Bez aktywowania waszej mocy i stałej komunikacji z waszą mocą, wszystkie cechy Stwórcy, które aktywujecie wewnątrz siebie, nie będą miały siły i wpływu. To tak, jakbyście widzieli, wyczuwali i uznali rdzeń swojego istnienia, nie w pełni ucieleśniając go.

Wewnętrzna Moc jest Odbiciem Waszej Prawdy

Istnieje potrzeba, nawet boski wymóg, abyście uzyskali dostęp do swojej wewnętrznej mocy i zreformowali stałe połączenie i komunikację z wewnętrzną mocą. Aby to zrobić, trzeba najpierw zwrócić uwagę, co oznacza wasza własna moc i to, do czego odwołujecie się, kiedy używacie słów “wewnętrzna moc”. Wasza wewnętrzna moc jest odbiciem Waszej prawdy, esencji Stwórcy, która Istnieje w waszej istocie. Wewnętrzna moc każdego człowieka jest inna, objawia się inaczej i manifestuje się na różne sposoby. Oznacza to, że tylko Ty wiesz, czy masz pełny dostęp do wewnętrznej mocy.
Poświęćcie chwilę, aby spokojnie skupić się na oddechu. Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do swojej czakry serca i odpoczywacie w tej miłującej przestrzeni. Kiedy poczujecie się gotowi, ustanówcie intencję by być całkowicie szczerym wobec siebie, gdy pytacie każdą część waszej istoty: “Czy mam pełen dostęp do mojej wewnętrznej mocy?” Pozwólcie sobie cierpliwie poczekać na reakcję, która może przyjść jako wizja, uczucie, wiedza lub przebudzenie. Poświęćcie czas, aby kontemplować i w pełni zrozumieć otrzymaną odpowiedź. Może się zdarzyć, że macie dostęp do swojej wewnętrznej mocy w pewnych obszarach lub aspektach swojego życia, a w innych nie. Jest to święta chwila akceptacji siebie, przekraczająca granice i ograniczenia. Ważne jest, aby dać sobie czas, aby zrozumieć, gdzie potrzebny jest wzrost i połączenie.

Czym jest Wasza wewnętrzna moc?

Tylko wtedy, gdy uzyskujecie dostęp do wewnętrznej mocy, rozumiecie w pełni, jakie są wasze zdolności wewnętrzne, i jak aktywnie wspomagają was w waszej rzeczywistości. Wasza wewnętrzna moc nie może być silna, dominująca i autorytarna. Zamiast tego wasza wewnętrzna moc niech będzie współczująca, kochająca, łagodna i kreatywna. Istnieje wiele cech, które mogą opisać waszą wewnętrzną moc, zachęcając w ten sposób do uwolnienia wszelkiego strachu lub lęku, który możecie mieć w sobie w kwestii dostępu i pełnego urzeczywistnienia swojej wewnętrznej mocy.
Pozwólcie sobie usiąść spokojnie i skupić się na oddechu. Powiedzcie głośno: “Proszę moją duszę, aby poprowadziła mnie do połączenia się ze źródłem mojej wewnętrznej mocy, pozwalając mi wyjść poza wszelkie iluzje, których mogę trzymać się odnośnie mojej wewnętrznej mocy. Niech uzyskam jasną wizję i zrozumienie mojej wewnętrznej mocy i energii, która wypełnia moją istotę i istnienie “.

Pamiętajcie, że wasza wewnętrzna moc jest waszym paliwem dla stworzenia, energetyzuje wszystko, czym jesteście, ucieleśnia i manifestuje. To jest podstawa waszego bytu. Często stworzyliśmy lub przyjęliśmy złudzenia dotyczące naszej wewnętrznej mocy, ponieważ uważamy, że nasza wewnętrzna moc może nas skrzywdzić lub innych. Czasami nie ufamy naszej wewnętrznej mocy, wierząc, że lepiej dla nas istnieć bez dostępu do naszej wewnętrznej mocy. To tylko powoduje dalszy ból i wprowadza go do naszych rzeczywistych doświadczeń, które zachęcają nas do uzyskania dostępu do naszej wewnętrznej mocy. Prosząc duszę, aby pozwoliła zrozumieć wam waszą wewnętrzną moc ponad złudzeniami, pozwalacie sobie widzieć z czystej perspektywy. Być może nawet uznać i zaakceptować złudzenia lub rany, które blokują was od wewnętrznej mocy.

Powiedzcie głośno: “Przyjmuję teraz i rozumiem trzy pozytywne cechy, które reprezentują i opisują moją wewnętrzną moc”. Niech wasza dusza prowadzi was głęboko w celu połączenia się z wewnętrzną mocą. Poświęćcie trochę czasu na docenienie i zrozumienie informacji, które odbieracie. Pozwólcie sobie na pełne korzystanie z pozytywnych cech, które rozpoznajecie lub doświadczacie, aż poczujecie, że urzeczywistniają się te trzy cechy. (Jeśli otrzymacie tylko jedną lub dwie cechy, skupcie się na tym, jak te cechy przemieszczają się poprzez waszą istotę. Możecie zawsze wykonać to ćwiczenie innym razem, aby uzyskać nowe zrozumienie).

Uzdrawianie ran wewnętrznej mocy

Dzięki połączeniu z fundamentem i rdzeniem wewnętrznej mocy, łatwiej jest zauważyć złudzenia, rany lub ból, który utrudnia dostęp do wewnętrznej mocy i blokuje ją. Mając połączenie z waszą wewnętrzną mocą zdajecie sobie sprawę z tego, że złudzenia, których trzymacie się, mogą po prostu odejść, co pozwali rozkwitnąć i wzrastać waszej mocy. Może być tak, że dostęp do waszej mocy wewnętrznej zapewnia bezpieczeństwo wymagane do rozpoznania energii, ran lub przeszłych / innych doświadczeń życiowych, które powodują, że zaniedbujecie wewnętrzną moc.

Powiedzcie głośno: “Przyjmuję teraz i rozumiem rany, których trzymam się, które powodują odłączenie się od mojej wewnętrznej mocy i prawdy. Teraz proszę o zrozumienie, co to za ból, który blokuje moją wewnętrzną moc? “Niech wasza dusza prowadzi was głęboko w jakiekolwiek rany, ból czy złudzenia. Poświęćcie trochę czasu na docenienie i zrozumienie informacji, które pozwalacie sobie otrzymać. Jest to cenne doświadczenie i proces, ponieważ możecie rozpoznać negatywne wpływające na was energie i wzorce, które były obecne w waszym życiu lub mogą być rozpoznane po raz pierwszy. Przyjmijcie wszelki wgląd, który otrzymacie, nawet jeśli nie ma to sensu lub czujecie, że wywodzi się z waszej wyobraźni.

Proste rozpoznawanie i świadomość często powodują uzdrowienie i uwolnienie energii, które jest wymagane. My, Saint Germain i Królestwo Anielskie pragniemy podzielić się z Wami naszą energią i zaprosić Was do wezwania naszego uzdrowienia do rozpuszczenia i uleczenia wszystkich ran, bólu i przeszkód.

“Saint Germain i Królestwo Anielskie, zapraszam waszą najwyższą uzdrawiającą energię transformacji, pokoju i łaski, aby mnie otoczyła. Pozwólcie mi kąpać się w waszym Świetle, niech moje rany, ból i złudzenia w odniesieniu do mojej wewnętrznej mocy rozmyją się, bym mógł/a uzyskać dostęp do mojej wewnętrznej mocy z większą łatwością i doskonałością. Utwórzcie komorę uzdrawiającą wokół mnie, abym mógł/a w pełni uzyskać korzyści z waszego najwyższego uzdrowienia, miłości i transformacji. Dziękuję Wam.’

Poświęćcie czas, aby głęboko oddychać i doświadczać procesu gojenia i przebudzenia, którym chcemy podzielić się z wami.

Dlaczego warto uzyskać dostęp do wewnętrznej mocy?
Nie możecie kontynuować swojej duchowej podróży i rozwoju bez pełnej obecności waszej wewnętrznej mocy. Wasza wewnętrzna moc jest dla każdego z was wyjątkowa; Tylko Ty możesz zrozumieć i uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mocy. Ta unikalna Energia Twórcza jest potrzebna na Ziemi. Wasza praca i integracja energii i myśli z innymi aspektami Stwórcy są kluczowe dla procesu wzniesienia. Potrzebne jest, abyście połączyli się z waszą mocą, robiąc to otwieracie się, aby dostarczyć miłość, prawdę i mądrość Stwórcy na Ziemię i do serc wszystkich. Uzyskanie wewnętrznej mocy przyspieszy proces wzniesienia wszystkich ludzi, to jest wasza rola i cel teraz.

W prawdzie i transformacji,

Saint Germain i Królestwo Anielskie

 

Źródło: http://sananda.website/saint-germain-and-the-angelic-kingdom-via-natale-glasson-11th-august-2017/

One thought on “Saint Germain i Królestwo Anielskie przez Natale Glasson, 11 sierpnia 2017

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.